Please wait...
HomeForumPosts by oguzk27

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by oguzk27

Payza » Post #18

Tue Feb 28, 2017 08:24 in Turkish

Yanıt için teşekkür ederim.

Hesap açmak dediğim clixsense'e üye olurken girdiğim maille kayıt oldum. Bu kadar, hesap açmadım aslında evet. Şimdi benim hesabımda otomatik ödemede su faturası var, kendi evimizin. Göstersem göstersem onu gösteririm. Şu an yurttayım ama normalde ailemle birlikte yaşıyorum yani adres olarak İstanbul yazdım yılın çoğunluğu burada olduğum için. Hani İstanbul adresime ait bir fatura yok demek istedim.

Diğer faturaları annem ödüyor. Onun hesabını onaylatmakta bir şey yok zaten. Ben diyorum ki biz ikimiz de aynı adresi göstersek (mecburen) faturalar farklı olabilir (su ve doğalgaz gibi) sorun çıkar mı. Ya da ben direkt kendim bir hesap açıp, zamanı geldiğinde diğer hesapla kullanabilir miyim? Yani iki hesabı aynı bilgisayardan derken; kendi clixsense hesabımı tabi ki evde asla açmayacağım. Sadece kendim için onaylatacağım payza hesabını orada açacağım, yani öyle düşünüyorum daha bir şey yok ortada da.

Farklı iki şehirden kullanılan iki clixsense hesabı için tek bir payza hesabı kullanılabilir mi özetle bunu öğrenmek istiyorum aslında.

TASK (GÜNCEL) » Post #12870

Tue Feb 28, 2017 07:25 in Turkish

Moderate images'dan verdikleri flagı kaldırmışlar nihayet. Bir de search query diye bir task vardı relevan-irrelevant seçiyorduk geçen hafta. Ondan da mesaj atmışlar, daha fazla task yapmanızı istiyoruz gibi, ne alaka acaba. O taskı hiç görmüyorum ki artık.

Payza » Post #16

Tue Feb 28, 2017 07:23 in Turkish

Merhaba, ben de payza ile ödeme almayı düşünüyorum daha hesap açmak dışında başka bir şey yapmadım. Belirli bir miktara ulaşınca çekmeye çalışacağım. Şimdi ben İstanbul'da yurtta kalıyorum, tatilde eve gidince annemi de üye yaptım evdeki bilgisayardan. Payza'ya adres olarak evimdeki adres ve faturayı göstersem olur mu yani ileride mesela Annemin hesabından da para çekileceği zaman o da evin adresini faturasını gösterirse sıkıntı olur mu sonradan, nasıl olacak? Benim yurdun adresi dışında gösterebileceğim bir şey yok çünkü. Ya da annem benim payza hesabımı kullanarak parayı çekebilir mi ileride, bu hesap onaylama vs. ile uğraşmadan?

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #243

Tue Feb 28, 2017 07:14 in Turkish

Merhaba arkadaşlar, en az aracı ile veya aracısız ödeme alabileceğimiz seçenek hangisi? Ben bitcoinle vs. uğraşmak istemiyorum, doğrudan banka hesabıma tl olarak ya da döviz hesabı açabilirim ona dolar olarak parayı yatıracak olan seçeneği arıyorum. Okuduğum kadarıyla bu Tango Card vs. bitcoin yoluyla çalışıyor. Payza'yı da aldığı komisyondan dolayı pek kullanan yok galiba. Peki bu payza aracı kullanıyor mu? Sadece Payza üzerinden başka bir şeyle uğraşmadan ödeme alabilmek mümkün mü? Yani komisyon önemli değil artık ne yapayım.

TASK (GÜNCEL) » Post #12733

Thu Feb 23, 2017 09:33 in Turkish

Görür görmez ticket attım zaten, o Allah'ın emri. nice yiğitleri telef ettin moderate images.

TASK (GÜNCEL) » Post #12727

Thu Feb 23, 2017 02:48 in Turkish

ben flag değil de expel olanlar gördüm, gözümden kaçmış demek ki. ama 18 task yaptıktan sonra verdi ve saatlerce açıktı hani 1de vermedi, 2de vermedi, 5, 10, 15... demek ki 17den sonra devam etmesem sorun olmayacaktı. çok saçma.

TASK (GÜNCEL) » Post #12725

Wed Feb 22, 2017 21:15 in Turkish

Arkadaşlar herkese merhaba, buraya üye olalı 2 ay oldu ama crowdflowerı daha uzun süredir kullanıyorum. Ve bu moderate images taskını sakin sakin yaparken, tam tüm görevler bitti yazısı geldi ve ardından profilime major flag işlendi. Bugün de level 2'ye düşürülmüşüm çok saçma bir biçimde. Neyseki şu twitter ve search query tasklarını yapabiliyorum hala. Ben taskları yaparken çok ağırdan alıyorum bilgisayarda bir sürü başka şey yaptığım için. Mesela o moderate images taskı 2-3 saat açıktı aklıma geldikçe birer birer yaptım. Accuracy de %89du. Yani niye böyle oldu anlamadım, zaten yanlış cevap verince expell oluyoruz flag niye var? İtiraz ettim ama araştırdığım kadarıyla hiç sallamıyorlar. Sizce ne zamana kadar kaldırırlar ya da kaldırırlar mı? İlk defa böyle bir şey başıma geldi.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 19, 2022 16:06:23 PST