Please wait...
HomeForumPosts by Jennyrp83

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Jennyrp83

Tasks za level 0 » Post #1416

Fri Dec 23, 2016 03:30 in Ex-Yugoslavia

Pazim ja jadna, pregledavam 10 puta stranicu, ne klikcem submit ako nisam uvjerena da sam sve tocno pa opet fulam. Za prva dva taska sam bila uvjerena da sam tocno pa sam onda tek skuzila u cem je fora, treci i cetvrti vrhunski odradila a peti sam se kockala ( nisam bila sigurna ali sam svejedno submit ) i dobila 60% ( i tu se opekla ).
Ako ostale budem odradivala kako treba, ne bi me valjda trebala 3 taska kocit ( ja se nadam ) , ako budem i dalje losa onda nije ovo za mene :D

Tasks za level 0 » Post #1413

Thu Dec 22, 2016 12:57 in Ex-Yugoslavia

Odradila 5 taskova, prosla 2. Nije neka statistika ali sad bar se bolje snalazim :D Kad sjednu coinsi, ne vidim da mi se mijenja stanje?

Tasks za level 0 » Post #1408

Wed Dec 21, 2016 17:10 in Ex-Yugoslavia

Ma super ste mi! :clap: Hvala na uputama.
Malo sam prošvrljala kroz forum (shvatila sam da je sve već ispisano po drugim topics ) , sad mi je već sve jasnije. Malo mi vremena treba dok pokopčam sve, u posljednje vrijeme mi je intelekt na 2% :lol:
Sad samo vrebam sljedeće zadatke - negdje sam pročitala da se pojavljuju u večernjim satima - kakva su vaša iskustva?

Tasks za level 0 » Post #1404

Wed Dec 21, 2016 12:45 in Ex-Yugoslavia

Hvala na savjetima, jos cu malo proci kroz forume da se bolje snadem, zeznuto je ovako kad nemaju nikakve "testne" zadatke koji ne uticu na rezultate bar da vidis kako sve funkcionira. A i ja sam sva uzbudena uletila u zadatak kad sam vidila da se napokon pojavio :D
Zna mi nekad iskocit zadatak na nekom jeziku tipa grcki, da li se isplati rijesavati takve sa google translate ili da ih preskacem?

Tasks za level 0 » Post #1400

Mon Dec 19, 2016 10:48 in Ex-Yugoslavia

Ekipa! Danas sam riješavala 978301 - Help Us Identify Articles i nekako sam uspjela zeznuti i dobiti samo 60% accuracy ( stvarno ne znam gdje sam zeznula, cinilo mi se prejednostavno za zeznut i uvjerena da sam sve tocno :c )
Pitanje je moje, da li ce to utjecat sad na sljedece zadatke, hocu li dobivat nove ili ne? Jer ovo je prvi zadatak koji sam uspjela ugrabiti i zeznem ga :(
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 19:23:49 PST