Please wait...
HomeForumPosts by Spee88

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Spee88

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #1215

Sun Dec 03, 2017 04:33 in Ex-Yugoslavia

Kalimero_N wrote: 1211309 Help Us Identify And Draw Bounding Boxes On Ads
$0.24 29

Ovaj ne izgleda tesko, samo me nesto strah da ce da bude expelled...

0% :thumbdown:

Kviz 40%. Instrukcije idiotske, primjeri ocajno ocrtani. U par slucajeva nazivi proizvoda jedni ispod drugih sa brojevima pored, a tek zatim slike sa cijenom, sto je nemoguce pojedinacno ocrtati. JOOOOOOJ KAKO ME NERVIRAJU!!!!!

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #1206

Sat Dec 02, 2017 02:14 in Ex-Yugoslavia

koki1983 wrote: 1211817 Make A Webcam Video Of You Describing Your Thoughts On The CrowdF... lv.1 $0.17
jeste se snimali i uploudali,bojim se flaga,snimiovideo ni 4min.-jer to dovoljno,pošto piše da se snimke nevaljane i koje se ne čuju biti sankcionisane banovanjem;tj.uzimanjem svih znački koje trenutno imate.
zvuk mi dosta loš na videu,pa neznam dali da submittuje tako kratak video sa lošim zvukom-čuje se sve,ali treba pojačat na maximum...-mišljenja?
(mislim da mi nema smisla rizikovat toliko za 17centi).?
l.p.svima.

Čemu ogroman rizik za 17 centi? L.P.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #1019

Thu Nov 23, 2017 09:08 in Ex-Yugoslavia

martin111 wrote: Ja sam svugdje gdje se nije vidio "Anchor item" išla na broken image i - prolazilo !!!

Nadam se na neće biti naknadnih flagova ! Odradila 56 kom.

To niposto ne smijes da radis!! Zbog toga ljudima gase naloge, iz razloga koji se zove "zloupotreba polomljenih zadataka" I striktno je navedeno u pravilniku Cf-a da se polomljeni I nekompletni zadaci ne rade!

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #994

Tue Nov 21, 2017 20:45 in Ex-Yugoslavia

1209218 Find Official Business Urls

Ajmooooo ajmoooooo

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3518

Mon Nov 20, 2017 03:08 in Ex-Yugoslavia

Idjosko wrote: 1208727 Media Companies Segmentation - Test Run 0,14$

Otkada su promenili naziv taska, niti jednom nisam prosao Quiz mode. :thumbdown:

Isto. :D :D Ala su ih zakomplikovaliiiiiii :(

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #970

Sat Nov 18, 2017 23:15 in Ex-Yugoslavia

1208580 Nepal Earthquake Actionable Tweet Annotation Job 4.0 (Potential E...

Kafana » Post #2558

Fri Nov 17, 2017 07:18 in Ex-Yugoslavia

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #808

Thu Nov 16, 2017 08:51 in Ex-Yugoslavia

Kad su debilčine.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3506

Thu Nov 16, 2017 08:45 in Ex-Yugoslavia

1207425 Help Us Determine Which Payment Options Are Available On Ecommerc...

Da li je iko kompletirao ovaj zadatak? Satima ga radim i plače mi se koliko me je smorio, a nigdje kraja :(

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #949

Thu Nov 16, 2017 06:19 in Ex-Yugoslavia

Feferedon wrote: Nista ne mozes da uradis povodom toga osim da se nadas da ti se ne padnu losa test pitanja na pocetku.
Imao sam srece ovog puta pa su nefer pitanja nastupila tek posle 30-og taska. Vise od pola tih pitanja su bila tipa -
odgovorio si ': a tacan odgovor je :'
Isao redosledom kako su znaci nailazili u tekstu. Kasnije kad sam pokusao po njihovom, dobio sam - odgovrio si ;. a tacan odgovor je ;.
Znaci ni sada posle ispravke ne znam kako su zamislili da odgovrim na odredjena pitanja.
Juce sam se izervirao i u afektu im napisao tiket sa malo grubljom kritikom na racun nekompetentnosti lika koji radi test pitanja i sada ocekujem ban svakog trenutka.

Neće te banovati, samo idući put ako budeš imao neki problem vjerovatno ti neće izaći u susret, što se nekako i podrazumjeva. Niko od nas ponaosob nije njima ništa posebno i nisu oni tu zbog nas već smo mi tu zbog njih. Nema potrebe za grubošću, ne prave svi iste greške, a iz dosadašnjeg iskustva sa zadacima ovog autora znam da će sigurno ispraviti sve nepravilnosti svojih zadatka i usvojiti naše odgovore kao tačne, te nam popraviti tačnost, ukoliko smo doslovno radili po njegovim ponekad oskudnim instrukcijama pa imali par greškica zbog istih.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #917

Wed Nov 15, 2017 07:18 in Ex-Yugoslavia

Još su ostali isti za brendove, boje, marketinški tokeni i....ne mogu se sjetiti šta je sve bilo u prošlim zadacima. :?

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #883

Tue Nov 14, 2017 07:47 in Ex-Yugoslavia

NEKA NEKO ZOVE BERIKAIJAAAA!!!!

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #866

Mon Nov 13, 2017 02:01 in Ex-Yugoslavia

"Help Us Moderate Images" su do sada bili izuzetno rizicni. Ranije su se pojavljivali pod nekoliko ID-jeva odjednom. Za ovaj trenutno dostupan niko do sada nije prijavio flag, tako da - sama odluci. :) Sto se tice flagova postoji posebna tema Spisak Flag-ova - ID i naziv taska. Ovdje se uglavnom "prijavljuju" novi zadaci, drzi se teme iduceg puta, ne trpaj objave gdje im mjesto nije. Nadam se da si uradila "dispute" flaga i da ce ti uskoro biti uklonjen, a nivoi vraceni. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #860

Sun Nov 12, 2017 12:13 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: Koga interesuje, novi ID
1206705 Clothing Categorisation Task

Koga interesuje da muku muči sa flagom, a ostale prisutne kuknjavom"unfaaaair" - neka navali!

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #857

Sun Nov 12, 2017 06:36 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: Gotovo. Opet sam zakasnio al ovaj put sam puno više nagrabio nego prošli put. :$ :$ :$

Ako te imalo tješi - nisi jedini. Svaki put u "5 do 12" dođem :( :( :(

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #823

Fri Nov 10, 2017 05:51 in Ex-Yugoslavia

Necete morati kad dobijete flag na njemu.

Kafana » Post #2537

Wed Nov 08, 2017 07:57 in Ex-Yugoslavia

Tako je Bozidare, samo bez milosti!!!!!!

PITANJA I SAVJETI » Post #176

Sat Nov 04, 2017 03:53 in Ex-Yugoslavia

Postoji jedan univerzalni lijek za taj vjecno problematicni i uzasno placen zadatak - nemojte ga raditi. Poyyy

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #798

Fri Nov 03, 2017 07:06 in Ex-Yugoslavia

Ozbiljnooo, flag na clothingu?????? :o :o :o Otkud sad pa to, taj zadatak je izuzetno siguran i izuzetno dobro placen, bas me cudi sto je problematican postao!

Klinika za tehničke probleme (samo ySense) » Post #340

Tue Oct 31, 2017 01:42 in Ex-Yugoslavia

Idjosko wrote: Hvala svima na savetima, ali problem i dalje ostaje.

@buchevski - Promenuo sam DNS adresu i ista stvar se desava.
@Spee88 - Real time protection je aktiviran (koristim NOD32) i nikada nisam imao problema oko ovog antivirusnog programa.
@smota9 - Na svim zadacima se pojavljuje pocevsi od petka. Mislim da vikendom nije tolika guzva ali eto, nije ni to u pitanju posto sam imao problema.

Definitivno je neki problem u slanju podataka sa mog kompa mada na ostalim sajtovima i prilikom bilo kakvog uploada nemam problema. Ostaje mi da jos malo lupam glavom sta bi moglo biti,a onda ili ponovna instalacija Windowsa ili pisanje tiketa CF. Ne verujem da ima neke veze sa mojim internet provajderom jer bi sigurno i jos neki koji koriste MTS imali isti problem.

Pokusaj sa iskljucivanjem real time protection, makar na neko vrijeme, vidi hoce li biti bolje. Meni je isto tako Bitdefender odlicno radio, real time protection uvijek On, da bi odjednom komp poceo cudno da se ponasa, da ne navodim sad gdje i sta je sve kocilo... :D Cisto pokusaj, mozda bude bolje.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 8, 2021 14:20:42 PST