Please wait...
HomeForumPosts by Spee88

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Spee88

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1790

Wed Apr 12, 2017 10:09 in Ex-Yugoslavia

1006625 Analysis Of Text Within A Forums Post (Potential Explicit Content...

Pitanja i saveti » Post #4322

Wed Apr 12, 2017 04:30 in Ex-Yugoslavia

Nek' ispadnem namćor, ali najiskrenije mislim da bar trećina onih kojima je nalog suspendovan - lažu! Lažu da nisu "ama baš ništa pogrešno radili", lažu da su slijepo slijedili pravila, svjesni su da su nemarno, namjerno ili iz neznanja kiksali, "pokušali nešto" i spotakli se na nekom od pragova iz pravilnika, šlepaju se uz ljude koji su veoma moguće kolateralna šteta u svemu ovome. Pa pogledajte samo koliko njih zdušno iskorištava polomljene zadatke, još se i javno busaju time a ne bivaju kažnjeni. Moraju se na nekome kola polomiti. Najgore je što šire paniku akcentujući ono "AMA BAŠ NIŠTA nisam zgriješio/la!!" Na glavnom forumu žena napisa - suspendovana je, *ama baš ništa nije radila* ali eto nije sigurna da li je razlog taj što se za manje od 24h ulogovala na CF sa dvije različite IP adrese dvaju različitih država?! Razlog više no očit - sumnjive aktivnosti/upotreba proxyja. Vjerujem da je mnogo i onih koji ni riječ pravilnika pročitali nisu, suspendovani su i ubjedjeni da ništa loše ne uradiše, a pravila ne poznavaše, sad bi pravdu da istjeruju a pogriješili su oni, ne CF! Elem, što se autorefresha tiče - na forumu jednog sajta koji podržava CF nedavno iščitah polemiku (koja datira od početka ili sredine 2015) o upotrebi navedene ekstenzije i pisano je isto što se ovih dana piše, širila se panika, ljudi su pošteno i pod stresom radili zadatke plašeći se sankcija kojih kasnije ili nije bilo ili ih je bilo jako malo i uglavnom su "spucane" onima koji su i te kako prekršili pravila a to nije bio samo preforsiran autorefresh. Kao što Berikai nekoć napisa - i sam taj AF ne treba siliti u po 50 tabova, već imati mjeru. nemojte se nervirati, ako do sada niste imali problema vjerujem da ih ni od sad nećete imati ako doslijedno i pošteno radite.

Pitanja i saveti » Post #4309

Wed Apr 12, 2017 02:42 in Ex-Yugoslavia

Ne mora značiti ni da je AR u pitanju. Na glavnom forumu se oglašavaju ljudi koji ne koriste AR, koji su tek dostigli Level1 a banovani su.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1786

Tue Apr 11, 2017 15:13 in Ex-Yugoslavia

1003898 Rate The Relevance Of Search Results Divan i dobro plaćen :)

Work mode

90% accuracy

44 tasks completed

$0.10 per task
You have done the maximum amount of work on this job.

Pitanja i saveti » Post #4300

Tue Apr 11, 2017 14:31 in Ex-Yugoslavia

Ma nemaš briga. :) Par puta sam zaspala tokom rada, vrijeme isteklo, ujutro sve po starom sem što se submit nažalost nije kliknuo sam od sebe :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1766

Mon Apr 10, 2017 14:57 in Ex-Yugoslavia

steka763 wrote: 1006383 mn nefer ne pokusavajte :)

Nije nefer burazeru :) Max. 4. Jedna bezvezna korekcija. Uglavnom zadatak je OK.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1765

Mon Apr 10, 2017 14:53 in Ex-Yugoslavia

1006391 American Eagle Sentiment

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1730

Sat Apr 08, 2017 12:34 in Ex-Yugoslavia

1005974 Review The Entities In These Tweets $0.14
Sad ću da probam pa javim kako je prošlo :D

Expelled. :roll: Ako je neko uspjesno prosao kviz - neka javne :) Fali instrukcija, ocito je u pitanju popravljanje tekstova u kojima oznacavasmo imena, lokacije, tehnologiju itd. Nadam se da ce ga popraviti, i zadatak i tacnost :cry: :cry: :cry: :cry:

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1701

Fri Apr 07, 2017 10:23 in Ex-Yugoslavia

udjte prk tblta i rdte :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1692

Fri Apr 07, 2017 08:36 in Ex-Yugoslavia

1005755 Short Text Categorization Sinoć sam bila expelled, popravljena mi je accuracy, provjerite i vi! :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1691

Fri Apr 07, 2017 07:26 in Ex-Yugoslavia

Quote: I ja sam sa sentimentima u 'svadji' prilicno. :D
(I mnei je 2x ista stvar bio razlog za 'Give up'. :))
hahahah :)) Danas sam expelled na dva zadatka, onda uočih Bon Voyage i odlučih pokušati koliko-toliko popraviti stanje. Nekoliko puta sam odustala, konfuzno mi je bilo, pa sam se zainatila sebi, zagrijala stolicu i detaljno iščitala instrukcije, duboko udahnula i - prošla kviz :D Sad je mnogo lakše. Ako nemate dovoljno nerava nemojte se upuštati u avanturu. Mislim, ja nerava nemam uopšte ali MORALA sam, morala :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1684

Fri Apr 07, 2017 06:05 in Ex-Yugoslavia

1004956 Bon Voyage. Classifying Travellers' Social Media Posts About Tasm... Fantaaaastičan! :) :) :) :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1683

Fri Apr 07, 2017 04:45 in Ex-Yugoslavia

1005720 Venue Quality Australia 20170321 (Finalized) Jesu li ovi "venue quality" zadaci fer? Nisam ih do sada radila, interesantno djeluje, pa bih da pokušam :D :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1665

Thu Apr 06, 2017 14:17 in Ex-Yugoslavia

Uskoro ću i ja prepičiti stotku, korekcije su jezive, besmislene.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1662

Thu Apr 06, 2017 13:18 in Ex-Yugoslavia

1005080 Wikidata Reference Relevance Evaluation

Navalite porodico, nimalo nije teško!! :D prošla quiz i za divno čudo work mode je na snazi, a parice više no solidne :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1652

Thu Apr 06, 2017 08:21 in Ex-Yugoslavia

Quote: Ljudi ja odradio 19(18+1) sa 95%, nikakvih problema nisam imao.

Baš ovaj ID 1005498? Bio je i ovaj 1005491 danas, no totalno fer u odnosi na prvi :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1650

Thu Apr 06, 2017 08:13 in Ex-Yugoslavia

Maxim72 wrote:
janko990 wrote: 1005498 Categorise Facebook Profiles According To Their Location, Age And Gender Of User

Pregledajte procenat imao sam 7/7 100% na ovom sad je

1005498 Categorise Facebook Profiles According To Their Location, Age And Gender Of User 3 3 7 42%
expelled nešto se pokvarilo,poslao sam ticket

Yadatak je totalno poludio, da ne kažem TA. Izbačena sa 60%, nakon toga pogledam - piše 42%, sad mi piše 17%, a radim ga kao i svaki drugi sličan/srodan zadačić. :o :o

Pitanja i saveti » Post #4265

Wed Apr 05, 2017 16:23 in Ex-Yugoslavia

leptirmili wrote: @lordnikola
Naravno da znači vote, što ih ima više veća je mogućnost da autor primeti i ispravi grešku. To do njih zavisi, neki autori su fer i gledaju šta im pišemo za korekciju pa ispravljaju, drugi su potpuno neažurni i neće nikada ispraviti grešku u testnim pitanjima ma koliko čudne korekcije dobijali.

Jeloupejdžz ima najžešće korekcije. Kao tačne odgovore navode nepostojeće stranice. :roll: :roll: :roll: :roll:

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1603

Tue Apr 04, 2017 16:13 in Ex-Yugoslavia

steka763 wrote: samo stavite napred en umesto jezika na koji je sajt i prolazi

Da, proci ce, ali ce taj link sa "en" otvoriti stranicu bez ikakvih podataka o trazenoj kompaniji. Ukoliko izbacuje rezultate npr.na ruskom jeziku i ukoliko na glavnoj stranici ne postoji sa lijeve strane ponudjen sadrzaj iste na engleskom jeziku mislim da nije u redu prepravljati, oduzimati i dodavati tek tako samo da bi se nesto poslalo. Ne znam za vas porodico, ali ja nemam dobar osjecaj u vezi ovog zadatka :D Daj Boze da samo tripujem i paranoisem ali cudno mi je da nikavih korekcija nemam do sada iako sve jako pazljivo radim. :? :? :? Recite da ce sve biti u redu. :D :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1576

Mon Apr 03, 2017 10:18 in Ex-Yugoslavia

1004092 Is This Message About American Eagle, The Clothing And Accessorie...

1004262 Emnlp-Real

1004276 Check If A Website Represents A Given Organization.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 01:03:54 PST