Please wait...
HomeForumPosts by enmolnar

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by enmolnar

Vége a PTC résznek » Post #5

Tue Jul 04, 2017 08:50 in Hungarian

Gondolom próbálok majd kérdőíveket kitölteni.
De hiányozni fognak a klikkelhető reklámok.Azért
a befolyt pénz jó részét adták.
Taskokból konkrétan egy se volt, vagy ha volt is,
nem fogadták a jelentkezésem.
Remélem,több kérdőív és más feladat lesz mint eddig.

Payment proof this is the first time I am posting » Post #1

Sun Jul 02, 2017 06:49 in Payment Proofs

[url=]My secind payment[/url][url=]My secind payment[/url]

Paytoo.... mit tudtok róla? Használja valaki? » Post #1

Thu Mar 16, 2017 22:02 in Hungarian

Sziasztok! A PayPal eltörlése kapcsán gondolkodom egy új internetes pénztárca nyitásán..Payoneer-em van már ugyan, de arra csaak 20$-t lehet kikérni. A paytoo mennyire megbízható?És mennyire drága? Ugye nem kell külön kártyát kiváltani hozzá,hogy a pénzemhez hozzájussak? Válaszokat előre is köszönöm.

Törölték a paypalt » Post #48

Thu Mar 09, 2017 09:31 in Hungarian

Sziasztok! Engem is érdekelne, hogy ki mire jutott. Milyen internetes pénztárcára fogja kivenni a pénzét? Én a payoneer-en gondolkodom erősen, mert oda más odaérkező pénz miatt ki kellett váltanom a kártyát. Még nem jött meg a kártya, de ha oda tudnám küldeni a 20 dollárokat, akkor meg lenne oldva a probléma. Csak az mennyi időbe telik már? Standard tagság 0 emberrel alattam. Kérőívek ilyesmik nem igazán jönnek.Ha lesz kitartásom és a Clixsense is meglesz még, akkor a 20 dolcsit valószínűleg a payoneer számlám kérem.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 25, 2022 09:27:47 PST