Please wait...
HomeForumInternationalTurkishOffers Norton mağduriyeti!
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Offers Norton mağduriyeti!

Locked

#1 by mrvtz » Mon Feb 15, 2021 12:51

Offers'ta yer alan Norton teklifini yaptım. Yıllık üyelik satın aldım ve vaat ettikleri 12,5 doları beklemeye başladım ama baktım sonuç yok, birkaç kez yazdım. Hep başlarından savuşturdular. Sonunda da sistemlerinde bu teklifi yaptığımı göremediklerini ve bu nedenle parayı ödemeyeceklerini yazmışlar. Bir de utanmadan kusura bakmayın diyor pişkinler. Ysense'ten bunu hiç ummazdım.

Ekran görüntülerini paylaştım ama ya bakmıyorlar ya bakmak işlerine gelmiyor. Hakkımı istiyorum, böyle rezillik olmaz. Parayı sokakta bulmadım, Norton'a para verdim. Hiç ihtiyacım olmadığı halde Norton indirdim ve bilgisayarı çok kastığı için kullanmıyorum, öylece duruyor. 12,5 dolar için umutlandım, yazık değil mi? Koskoca firmanın yaptığına bakın, hiç yakıştıramadım. 40 dolardayım ve 1,5 aydır anket çözmüyorum. Şu teklifi de sırf 52 dolara ulaşayım diye yaptım ama bin pişman oldum.
Last edited by mrvtz » Mon Feb 15, 2021 12:52 » edited 1 time in total
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#2 by ojoooturkey » Mon Feb 15, 2021 13:17

Neden göremiyorlar bence işlerine gelmiyor. Görüyorlar aslında
ojoooturkey
Posts396
Member Since4 Apr 2020
Last VisitYesterday
Likes Given1,541
Likes Received103/84

#3 by mrvtz » Mon Feb 15, 2021 13:21

hdturkey45 wrote: Neden göremiyorlar bence işlerine gelmiyor. Görüyorlar aslında

Kesinlikle. Gönderdiğim ekran görüntülerinde kabak gibi ortada her şey. Önce günlerce yazmadılar, sonra 45 gün bekleyin yazdılar, baktılar işin peşini bırakasım yok, şimdi açık açık sistemde göremediğimiz için ödeme yapmayacağız diyor arsızlar. Norton'a şikayet edeceğim bunları. Haksız biçimde paramın üstüne yattılar, markanıza da zarar veriyorlar, bir daha bunlarla işbirliği yapmayın diyeceğim.
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#4 by ojoooturkey » Mon Feb 15, 2021 13:56

mrvtz wrote:
hdturkey45 wrote: Neden göremiyorlar bence işlerine gelmiyor. Görüyorlar aslında

Kesinlikle. Gönderdiğim ekran görüntülerinde kabak gibi ortada her şey. Önce günlerce yazmadılar, sonra 45 gün bekleyin yazdılar, baktılar işin peşini bırakasım yok, şimdi açık açık sistemde göremediğimiz için ödeme yapmayacağız diyor arsızlar. Norton'a şikayet edeceğim bunları. Haksız biçimde paramın üstüne yattılar, markanıza da zarar veriyorlar, bir daha bunlarla işbirliği yapmayın diyeceğim.

Kac para ödediniz.
ojoooturkey
Posts396
Member Since4 Apr 2020
Last VisitYesterday
Likes Given1,541
Likes Received103/84

#5 by mrvtz » Mon Feb 15, 2021 14:00

hdturkey45 wrote:
mrvtz wrote:

Kac para ödediniz.

69,99 TL :( karşılığında sözde 12,5 dolar yatıracaktı Ysense ama haksızca paranın üstüne yattılar. Bana da soğuk su içmesi kaldı. Zerre güvenim kalmadı bunlara. Hakkım olan tutarı yatırsalar 52 dolar olacağım ama kesin dile yatırmayacaklarını söyleyip bir de kusura bakmayın diyorlar. İçeride de 41 dolarım var. 1,5 aydır tek anket gelmiyor. Bu parayı da kurtaramıyorum, ödeme yöntemi yok. Canım çok sıkkın.
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#6 by LolaBunny89 » Tue Feb 16, 2021 08:04

Aynı şey benim de başıma geldi. Ysense kendi teklifinde bile arkamızda durmuyorsa vay gelsin bu sitenin haline.
Bu olay beni çok soğuttu bu siteden.
69,99 tl verdim ve yükledim, kredi kartımda da mevcut, gelen maillerde de mevcut. Hala ödeme yapılmıyor böyle rezalet görmedim. Ben de Norton firmasına yazacağım.
LolaBunny89
Posts186
Member Since8 Nov 2018
Last Visit14 Dec 2021
Likes Given215
Likes Received97/59

#7 by LolaBunny89 » Tue Feb 16, 2021 08:06

@moneymakingways moderatör olarak bu durumu bildirebilir misiniz? Teklifi yaptığımız halde hiçbir şekilde ödememizi alamadık. Kredi kartlarımızda da çekimler mevcut. Yardımınızı rica ediyoruz
LolaBunny89
Posts186
Member Since8 Nov 2018
Last Visit14 Dec 2021
Likes Given215
Likes Received97/59

#8 by mrvtz » Tue Feb 16, 2021 08:21

LolaBunny89 wrote: @moneymakingways moderatör olarak bu durumu bildirebilir misiniz? Teklifi yaptığımız halde hiçbir şekilde ödememizi alamadık. Kredi kartlarımızda da çekimler mevcut. Yardımınızı rica ediyoruz

Umarım, @moneymakingways bize yardımcı olur. Utanıp sıkılmadan, ödeme yapmayacaklarını belirttiler. Ekran görüntülerini de dikkate almıyorlar. Şu yaşadığımız olay, sayfaya hiç yakışmıyor.
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#9 by zaferyy » Tue Feb 16, 2021 11:00

Belki işine yarar bir bilgi olabilir. en azından paranızı geri alabilirsiniz
KAYNAK: Norton sitesi.
Norton İadeleri
Norton ürünleri (abonelikler ve otomatik abonelik yenilemeleri dahil), satın alma tarihinden sonra 60 gün içerisinde iade edilebilir. Nakliye, dağıtım ve hiçbir ilgili vergi, geri ödenebilir olduğu bazı eyalet ve devletler haricinde, geri ödenemez.

İstisnalar ve iade politikaları hakkında daha fazla bilgi için Norton iade ve iptal politikaları makalesinin tamamını okuyun.

İade istemeden önce sık karşılaşılan sorular ve sorunlarla ilgili yardım için Üye Destek ve Hizmetleri giriş sayfasını ziyaret edin.

Para iadesi alma yönergeleri, satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz yere göre değişir. Satın alma işleminize göre aşağıdakilerden birini seçin:

Otomatik olarak yenilenen Norton aboneliğiniz için geri ödeme talep etme

Para İadesi İsteme

Apple App Store ürün iadeleri

Servis sağlayıcıdan alınan Norton için geri ödeme
zaferyy
Posts181
Member Since12 Jun 2020
Last Visit19 May 2021
Likes Given5
Likes Received132/94

#10 by mrvtz » Tue Feb 16, 2021 11:10

@zaferyy, teşekkürler. Keşke Ysense vaat ettiği ödemeyi yapsaydı da bu işlerle uğraşmak zorunda kalmasaydık. 41 dolardayım ve geçen aydan beri tek anket çözemedim. Farklı çekim yöntemi olmadığı için paramı çekip çıkamıyorum. Bu tekliften gelen parayla 52 dolar olup çekim yapacaktım, olmadı planlar suya düştü :thumbdown:

Norton, iadeyi yapsa bile Ysense'in bize yaptığı düpedüz ayıp. 12,5 dolar vaat edip sonra biz ödemeyi yapmayacağız demeyi kendilerine nasıl yakıştırıyorlar, anlamak güç.
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#11 by zaferyy » Wed Feb 17, 2021 02:11

mrvtz wrote: @zaferyy, teşekkürler. Keşke Ysense vaat ettiği ödemeyi yapsaydı da bu işlerle uğraşmak zorunda kalmasaydık. 41 dolardayım ve geçen aydan beri tek anket çözemedim. Farklı çekim yöntemi olmadığı için paramı çekip çıkamıyorum. Bu tekliften gelen parayla 52 dolar olup çekim yapacaktım, olmadı planlar suya düştü :thumbdown:

Norton, iadeyi yapsa bile Ysense'in bize yaptığı düpedüz ayıp. 12,5 dolar vaat edip sonra biz ödemeyi yapmayacağız demeyi kendilerine nasıl yakıştırıyorlar, anlamak güç.

ben en sonunda uhrs üzerinden küçük bir projeler olsa da 2 siteden iş yapmaya başladım. günlük ortalama 10 usd doları iş oluyor. burda günde 2 anknet için 1 usd kovalamaktan iyidir. darısı sizlerin başına. bende arada giriyorum içerdeki bakiye önümüzdeki yüzyılda 52 dolar olursa çekeceğim :))
zaferyy
Posts181
Member Since12 Jun 2020
Last Visit19 May 2021
Likes Given5
Likes Received132/94

#12 by ojoooturkey » Wed Feb 17, 2021 03:37

zaferyy wrote:
mrvtz wrote: @zaferyy, teşekkürler. Keşke Ysense vaat ettiği ödemeyi yapsaydı da bu işlerle uğraşmak zorunda kalmasaydık. 41 dolardayım ve geçen aydan beri tek anket çözemedim. Farklı çekim yöntemi olmadığı için paramı çekip çıkamıyorum. Bu tekliften gelen parayla 52 dolar olup çekim yapacaktım, olmadı planlar suya düştü :thumbdown:

ben en sonunda uhrs üzerinden küçük bir projeler olsa da 2 siteden iş yapmaya başladım. günlük ortalama 10 usd doları iş oluyor. burda günde 2 anknet için 1 usd kovalamaktan iyidir. darısı sizlerin başına. bende arada giriyorum içerdeki bakiye önümüzdeki yüzyılda 52 dolar olursa çekeceğim :))

uhrs hakkında bilgi verebilirmisiniz rica etsem
ojoooturkey
Posts396
Member Since4 Apr 2020
Last VisitYesterday
Likes Given1,541
Likes Received103/84

#13 by zaferyy » Wed Feb 17, 2021 04:20

hdturkey45 wrote:
zaferyy wrote:

uhrs hakkında bilgi verebilirmisiniz rica etsem

Benim açımdan sorun yok tabi ki bilgi veririm ama kurallarıda çiğnmek istemem. sonuçta herkes ek bir kazanç sağlama derdinde. şayet moderatör uygundur derse site ismi vermeden uhrs nedir nasıl işler elimden geldiğince bilgi veririm.
zaferyy
Posts181
Member Since12 Jun 2020
Last Visit19 May 2021
Likes Given5
Likes Received132/94

#14 by ojoooturkey » Wed Feb 17, 2021 10:40

Norton u 12.50 dolar yapmışlar. Ödeme yapmaya karar vermiş olabilirler.
ojoooturkey
Posts396
Member Since4 Apr 2020
Last VisitYesterday
Likes Given1,541
Likes Received103/84

#15 by mrvtz » Wed Feb 17, 2021 13:46

hdturkey45 wrote: Norton u 12.50 dolar yapmışlar. Ödeme yapmaya karar vermiş olabilirler.

Umarım, şu mağduriyetimiz bir an önce son bulur :| 12,5 dolar belki gelir diye Norton'a iade talebinde bulunmadım. Hakkımı alabilirsem 52 oluyorum ki hakkımızı vermeleri lazım. Ysense dedik, güvenip Norton'a para saydık ama Ysense bizi mağdur etti. Bu yanlışlarından acil dönmelerini bekliyorum. Ödeme kanıtları elimizde, gönderiyoruz ve buna rağmen bahane uydurup 12,5 dolardan kaçmak, Ysense için büyük ayıp :thumbdown:
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#16 by mrvtz » Thu Feb 18, 2021 11:27

Norton'dan para iadesi mi istediniz yoksa benim gibi Ysense'ten para mı bekliyorsunuz? Nedir son durum? Pes etmeme ve Ysense'ten hakkımız olan parayı almak için kendilerine ticket atmaktan vazgeçmeme kararı aldım. Neticede bize söz verdikleri 12,5 doları vermemek için bin takla attılar, ben de işin peşini bırakmak istemiyorum. Bu para gelirse 52 dolar olacağım yoksa mümkün değil. 1,5 ayda 1 anketle nasıl para kazanayım?

1 hafta daha böyle devam edeceğim, baktım para yok o zaman Norton'dan iade isteyeceğim. Norton'a durumu ilettim ama onlar da cevap vermiyor.

Mafia City oyunundan parasını alamayanlar, attıkları ticketler sonrası parasını almış. Darısı başımıza.
Last edited by mrvtz » Thu Feb 18, 2021 12:09 » edited 3 times in total
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#17 by Sofistije » Thu Feb 18, 2021 13:41

son gelen cevap:
Teklifin tamamlanmasıyla ilgili olarak bize ulaştığınız için teşekkür ederiz! Teklif Tamamlamaları ile bakmanız gereken bazı şeyler şunlardır:

Her teklifin bir bekleme süresi vardır. Kredi almak 32 gün ile 180 gün arasında herhangi bir yerde olabilir . Kredinin ne zaman verildiğini görmek için lütfen teklif şartlarını gözden geçirdiğinizden emin olun. Tekliflerin çoğunun 32 günlük bekleme süresi vardır.
Bağış tekliflerinde 45 günlük bekleme süresi olacaktır.
Bazı finansal tekliflerin gönderilmesi 45-90 gün gerektirir
Teklifiniz beklemede görünmüyorsa veya yanlışsa, teklifin yolunda gitmesi için tam bekleme süresini beklemenizi rica ediyoruz.

Uygun süre geçtikten sonra krediyi görmezseniz, lütfen bize bir bilet göndermekten çekinmeyin ve bir temsilci bu konuyu daha ayrıntılı inceleyebilir. Daha fazla araştırma yapabilmek için bu biletle ilgili aşağıdaki bilgileri görmemiz gerekiyor:

Teklifin değeri:
Teklifin tamamlanma tarihi:
Sipariş Kimliği / Onay Numarası:

Teklif Sağlayıcı tarafından size gönderilen onay e-postası (ları)

Not: Onay e-postaları ile neyi kastettiğimizi merak ediyorsanız, bunlar Teklif Sağlayıcıdan aldığınız, sitesinde attığınız farklı adımların her birini gösteren e-postalardır.

Bu, aşağıdakilerin bir kısmını / tamamını içerebilir:

Bir Teklif Sağlayıcının, kendisiyle kaydolduğunuzda size gönderdiği hoş geldiniz e-postası
Onaylandığınızı bildiren onay e-postası (örneğin bir kart veya deneme için)
Satın alma, para yatırma veya bağış için aldığınız e-posta makbuzu
Sofistije
Posts43
Member Since29 Dec 2020
Last Visit14 Jan 2022
Likes Given6
Likes Received28/23

#18 by Sofistije » Thu Feb 18, 2021 13:42

Ek olarak, bir abonelik teklifini tamamladıysanız (örneğin: Fabfitfun, Fabletics, Home Fresh, vb.), Siparişinizin gönderildiği kutunun fotoğraflı kanıtını istiyoruz. Kutunun resminiz, aşağıdakilerin net bir görünümünü içermelidir: nakliye etiketi ve takip bilgileri.
Uygulama tamamlamaları için, gereksinimlere göre karşılanan Uygulama düzeyini gösteren bir ekran görüntüsüne ihtiyacımız var

Onay e-postalarında KİME, KİMDEN, KONU ve TARİH görünür olmalıdır.

Teklifler ve onay incelemesi yalnızca Pazartesi-Cuma 08: 00-16: 00 arası gerçekleşir.

Sabrınız için çok teşekkür ederiz. İyi günler!
Sofistije
Posts43
Member Since29 Dec 2020
Last Visit14 Jan 2022
Likes Given6
Likes Received28/23

#19 by mrvtz » Thu Feb 18, 2021 14:05

Sofistije wrote: Ek olarak, bir abonelik teklifini tamamladıysanız (örneğin: Fabfitfun, Fabletics, Home Fresh, vb.), Siparişinizin gönderildiği kutunun fotoğraflı kanıtını istiyoruz. Kutunun resminiz, aşağıdakilerin net bir görünümünü içermelidir: nakliye etiketi ve takip bilgileri.
Uygulama tamamlamaları için, gereksinimlere göre karşılanan Uygulama düzeyini gösteren bir ekran görüntüsüne ihtiyacımız var

Onay e-postalarında KİME, KİMDEN, KONU ve TARİH görünür olmalıdır.

Teklifler ve onay incelemesi yalnızca Pazartesi-Cuma 08: 00-16: 00 arası gerçekleşir.

Sabrınız için çok teşekkür ederiz. İyi günler!

Siz, ikna oldunuz mu bu cevaplara? Ben bizi oyaladıklarını düşünüyorum. Ürünü satın aldıktan sonra 60 günü geçerse ve Ysense bize vaat ettiği 12,5 doları vermezse Norton'a iade talebinde de bulunamıyoruz. Az biraz daha bekleyim, belki bu kafayı değiştirirler. Benim haftaya 30 gün olacak :(
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#20 by Sofistije » Thu Feb 18, 2021 22:33

32 gün olduktan sonra 14 gün içinde tekrar bilet atmayı planlıyorum.geri dönüş alamazsam olumlu iade etme niyetindeyim.60 günumüz ve daiade etmeye bu süre zarfında edlir olumsuz geri dönüşe.
Sofistije
Posts43
Member Since29 Dec 2020
Last Visit14 Jan 2022
Likes Given6
Likes Received28/23
Locked
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 00:16:23 PST