Please wait...
HomeForumInternationalTurkishappen yeni sitede ilk taskı yaptım :)
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
appen yeni sitede ilk taskı yaptım :)

Locked

#21 by tredrine » Tue Jan 05, 2021 05:49

Appende görevler kısmına nasıl eriştiniz? yeni üyelik mi yoksa eski üyelikten devam mı bulamadım, yardımcı olur musunuz?
tredrine
Posts38
Member Since18 Dec 2018
Last Visit13 Oct 2021
Likes Given0
Likes Received10/9

#22 by ankettasksever » Tue Jan 05, 2021 08:48

tredrine wrote: Appende görevler kısmına nasıl eriştiniz? yeni üyelik mi yoksa eski üyelikten devam mı bulamadım, yardımcı olur musunuz?

görevlere yani listeye ulaşmak için aynı eposta ile önce Appen Contributor Portala üye olmak lazım. profilden Appen Contributor Portal seçilmeli ve kaydedilmeli.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#23 by tredrine » Tue Jan 05, 2021 12:06

ankettasksever wrote:
tredrine wrote: Appende görevler kısmına nasıl eriştiniz? yeni üyelik mi yoksa eski üyelikten devam mı bulamadım, yardımcı olur musunuz?

görevlere yani listeye ulaşmak için aynı eposta ile önce Appen Contributor Portala üye olmak lazım. profilden Appen Contributor Portal seçilmeli ve kaydedilmeli.

tşkler şimdi eriştim, anladığım eski hesabımızla bu alakası yok, yeniden baştan mı mücadele vericez :roll:
tredrine
Posts38
Member Since18 Dec 2018
Last Visit13 Oct 2021
Likes Given0
Likes Received10/9

#24 by ankettasksever » Tue Jan 05, 2021 12:34

tredrine wrote:
ankettasksever wrote:

tşkler şimdi eriştim, anladığım eski hesabımızla bu alakası yok, yeniden baştan mı mücadele vericez :roll:

levelin varsa devam ediyor kaldığı yerden. yüzdelik ortalamanda öyle. nasıl bıraktıysan aynen devam ediyor.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#25 by tredrine » Tue Jan 05, 2021 13:20

ankettasksever wrote:
tredrine wrote:
ankettasksever wrote:

levelin varsa devam ediyor kaldığı yerden. yüzdelik ortalamanda öyle. nasıl bıraktıysan aynen devam ediyor.

aynen şimdi kurcalayınca farkettim ama sizinde takıldığınız ıd meselesine bende takıldım malesef. inş en kısa zaman çözüme kavuştururlar.
tredrine
Posts38
Member Since18 Dec 2018
Last Visit13 Oct 2021
Likes Given0
Likes Received10/9

#26 by ankettasksever » Tue Jan 05, 2021 13:34

tredrine wrote:
ankettasksever wrote:
tredrine wrote:
ankettasksever wrote:

aynen şimdi kurcalayınca farkettim ama sizinde takıldığınız ıd meselesine bende takıldım malesef. inş en kısa zaman çözüme kavuştururlar.

hocam 0.10 luk you tube video taskları vardı bilirsin. en az 25 tane farklı başlıklarda diyebilirim. her akşam ardı sıra 21:00 den itibaren gelir 00:00 kadar böyle devam ederdi. en az günlük 3/5 tanesini yapardım. şimdi bunların hepsi ID yasağına takıldı. %100 ler 90 larla yaptığım için fırsattı ve yeni ID ler ile de gelmiyor. gelse de çok uzun sürecek. şimdi bu görevler Appen portalda daha fazla ücretli 0.15 veya 0.20 lik sanırım. yani acil bu sorunu çözmeliler. zaman geçiyor kazanç geçiyor.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Locked
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 6, 2021 16:28:23 PST