Please wait...
HomeForumInternationalTurkishSkrilden 15 Dakikada Paramı Aldım
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Skrilden 15 Dakikada Paramı Aldım

Locked

#1 by EAras » Sat Dec 26, 2020 11:32

Evet arkadaşlar aşağıda anlatacağım şekilde yaparak skrildeki bakiyemi 15 dakikada kurtardım şimdi anlatıyorum
1- Öncelikle verdiğim linkten üye olun bu şekilde hem hesap hızlı onaylanır hem skrilden para aktardıktan sonra 10 euro hoşgeldin bonusu alıcaz almak için kesinlikle linke tıklayıp üye olun lütfen 10 euro ile komisyonu düşürmüş olursunuz.

2-Üye olduktan sonra yeni kimlik kartınızla hesabınızı onaylayın 15 dk(beklenen kısım burası ) sürüyor ortalama.
3-Hesap onaylandıktan sonra para yatır<euro cüzdan <skrill e tıklayın (skril bakiyeniz en az 25 euro veya karşılığı tl olması gerek çekebilmek için.)
4-Skrill hesabınıza aktarıcak sizi ve ordan işlemi onaylatıcak işlem onayladığınız anda para hesabınıza geçeçek.
5-Şimdi paramız bitpandaya geçti gelen parayı hemen çektirmiyor bir kere bitcoin vb. alıp satmamız gerek sonra paranızı papara hesabına aktararak istediğinizi yapabilirsiniz.

İşlemler bu şekilde dikkat etmeniz gerekenler
1-Payoneer vb. sitelere aktarım talimatınız varsa bunu iptal ettimeniz gerek.
2-Bitcoin veya ne satın aldıysanız satarken muhakkak TL olarak satın.
Last edited by moneymakingways » Sat Dec 26, 2020 11:33 » edited 1 time in total
Reason: referans link paylaşamazsınız.
EAras
Posts3
Member Since25 Nov 2020
Last Visit3 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received2/1

#2 by Haticeberil » Sun Dec 27, 2020 13:46

Yeni skrill hesabi acilmiyor benim bildigim siz nasil actiniz
Haticeberil
Posts147
Member Since4 Mar 2019
Last VisitYesterday
Likes Given3
Likes Received61/42

#3 by demirbaslar » Mon Dec 28, 2020 06:10

skril türkiye faaliyetlerini durduruyor.. ocak ayı içinde bilginiz olsun
demirbaslar
Posts3
Member Since27 Dec 2018
Last Visit2 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received2/2

#4 by EAras » Wed Dec 30, 2020 06:49

Çok önceden vardı benim skrill hesabım yeni açmadım. Link site kuralları gereği paylaşılmamış sitenin adı bitpanda. 10 euro hediye Türkiye için geçerli değilmiş onuda yeni öğrendim
EAras
Posts3
Member Since25 Nov 2020
Last Visit3 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received2/1

#5 by nisagul » Sun Jan 03, 2021 01:13

EAras wrote: Evet arkadaşlar aşağıda anlatacağım şekilde yaparak skrildeki bakiyemi 15 dakikada kurtardım şimdi anlatıyorum
1- Öncelikle verdiğim linkten üye olun bu şekilde hem hesap hızlı onaylanır hem skrilden para aktardıktan sonra 10 euro hoşgeldin bonusu alıcaz almak için kesinlikle linke tıklayıp üye olun lütfen 10 euro ile komisyonu düşürmüş olursunuz.

2-Üye olduktan sonra yeni kimlik kartınızla hesabınızı onaylayın 15 dk(beklenen kısım burası ) sürüyor ortalama.
3-Hesap onaylandıktan sonra para yatır<euro cüzdan <skrill e tıklayın (skril bakiyeniz en az 25 euro veya karşılığı tl olması gerek çekebilmek için.)
4-Skrill hesabınıza aktarıcak sizi ve ordan işlemi onaylatıcak işlem onayladığınız anda para hesabınıza geçeçek.
5-Şimdi paramız bitpandaya geçti gelen parayı hemen çektirmiyor bir kere bitcoin vb. alıp satmamız gerek sonra paranızı papara hesabına aktararak istediğinizi yapabilirsiniz.

Hangi platform ismini yazar mısınız skrillde 40 dolarım kaldı çekmek için çözüm yolu bekliyorum
nisagul
Posts36
Member Since3 Nov 2018
Last Visit12 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received18/14

#6 by EAras » Sun Jan 03, 2021 10:54

nisagul wrote:
EAras wrote: Evet arkadaşlar aşağıda anlatacağım şekilde yaparak skrildeki bakiyemi 15 dakikada kurtardım şimdi anlatıyorum

Hangi platform ismini yazar mısınız skrillde 40 dolarım kaldı çekmek için çözüm yolu bekliyorum

Sitenin adı bitpanda , bitcoin ve altcoinlerin alım-satım yapıldığı bir borsa. Yukarıdaki işlemleri yaparak skrillden kurtarabilirsiniz paranızı.
EAras
Posts3
Member Since25 Nov 2020
Last Visit3 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received2/1

#7 by moneymakingways » Sun Jan 03, 2021 10:56

EAras wrote:
nisagul wrote:

Sitenin adı bitpanda , bitcoin ve altcoinlerin alım-satım yapıldığı bir borsa. Yukarıdaki işlemleri yaparak skrillden kurtarabilirsiniz paranızı.

Bitpanda'yı ben de denedim lakin hesabı onaylatamadım. Telefona gelen linke tıkladığımda (onay sürecinde) "something went wrong" hatası alıyorum.
moneymakingways
Posts2,104
Member Since20 Sep 2010
Last Visit25 Nov 2021
Likes Given239
Likes Received1,282/688

#8 by mstkmstk85 » Tue Jan 05, 2021 22:59

[/quote]Bitpanda'yı ben de denedim lakin hesabı onaylatamadım. Telefona gelen linke tıkladığımda (onay sürecinde) "something went wrong" hatası alıyorum.[/quote]

Cep telefonu uygulamasını indirip onay işlemini uygulama üzerinden yapın.
mstkmstk85
Posts377
Member Since27 Feb 2016
Last Visit5 Sep 2021
Likes Given40
Likes Received95/80

#9 by moneymakingways » Wed Jan 06, 2021 15:00

Bitpanda'yı ben de denedim lakin hesabı onaylatamadım. Telefona gelen linke tıkladığımda (onay sürecinde) "something went wrong" hatası alıyorum.[/quote]

Cep telefonu uygulamasını indirip onay işlemini uygulama üzerinden yapın.[/quote]

Teşekkür ederim.
Dediğiniz gibi onaylattım.
Skrill hesabımdaki 62 dolar, 411 TL (yaklaşık 56 dolar) olarak banka hesabına geçti.
Aynı gün ve dakikalar içinde parayı reel olarak cepte görmek güzel bir duygu :)
İlk ve son defa da olsa siteyi kullanmış oldum ve Skrill hesabıma şimdiden veda ettim.
Geçmiş olsun.
moneymakingways
Posts2,104
Member Since20 Sep 2010
Last Visit25 Nov 2021
Likes Given239
Likes Received1,282/688

#10 by solgunaktepe » Sat Jan 09, 2021 08:17

skrıll 1 aydır paramı banka hesabıma yollamıyor . sizdede böyle bir sorun mevcutmu ? ticket atıyorum ödemelerde gecikmeler yaşanıyor diyor . paranızı çekim için sakın skrıll kullanmayın .
solgunaktepe
Posts14
Member Since23 May 2020
Last Visit10 May 2021
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 18:10:53 PST