Please wait...
HomeForumInternationalTurkishÇamaşır makinesi anketi sonrası gelen etkinlik
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Çamaşır makinesi anketi sonrası gelen etkinlik

Locked

#41 by korkutah » Thu Jan 07, 2021 14:26

sedatdlkrn46 wrote:
korkutah wrote:
xbeyza5 wrote:
korkutah wrote: amazon.com.tr'den hediye kartı satın alarak kendime yolladım. İsteyen yapabilir
hediye kartını başka bir hesap açıp ordan alıp ana hesabınıza mi gönderiyorsunuz biraz anlatır mısınız?

Kendi kullandığım adresten alıp mail adresime yolladım. Hediye kartları -- hediye kartı satın al --- kendi kartını oluştur adımlarını izleyebilirsiniz. Gönderici mailine kendi mailinizi yazın. Kod size gelicek onu aktif edebilirsiniz.

CVV2 NOT imprinted bu hatayı alıyorum hala. Ücrete kaç girdiniz hediye kartında. Direkt yeni kart ekle dedim kart adına adımı soyadımı girdim ve kalan bilgileri aynı girdim fakat aynı hatayı alıyorum siz nasıl yaptınız?

toplamda 177,5 tl yükledim iki seferde. 0,04 dolar kaldı içerde. Kart adına "Virtual Card - yazan numara" kopyala yapıştır yaptım
korkutah
Posts19
Member Since22 Jul 2020
Last Visit10 Aug 2021
Likes Given1
Likes Received12/9

#42 by sedatdlkrn46 » Thu Jan 07, 2021 14:38

korkutah wrote:
sedatdlkrn46 wrote:
korkutah wrote:
xbeyza5 wrote:
korkutah wrote: amazon.com.tr'den hediye kartı satın alarak kendime yolladım. İsteyen yapabilir
hediye kartını başka bir hesap açıp ordan alıp ana hesabınıza mi gönderiyorsunuz biraz anlatır mısınız?

Kendi kullandığım adresten alıp mail adresime yolladım. Hediye kartları -- hediye kartı satın al --- kendi kartını oluştur adımlarını izleyebilirsiniz. Gönderici mailine kendi mailinizi yazın. Kod size gelicek onu aktif edebilirsiniz.

CVV2 NOT imprinted bu hatayı alıyorum hala. Ücrete kaç girdiniz hediye kartında. Direkt yeni kart ekle dedim kart adına adımı soyadımı girdim ve kalan bilgileri aynı girdim fakat aynı hatayı alıyorum siz nasıl yaptınız?

toplamda 177,5 tl yükledim iki seferde. 0,04 dolar kaldı içerde. Kart adına "Virtual Card - yazan numara" kopyala yapıştır yaptım

Çok teşekkür ettim. Ben kart isminde yanlış yapıyormuşum hallettim şimdi.
sedatdlkrn46
Posts52
Member Since28 Sep 2020
Last Visit3 Nov 2021
Likes Given12
Likes Received15/12

#43 by xbeyza5 » Thu Jan 07, 2021 15:39

sedatdlkrn46 wrote:
korkutah wrote:
sedatdlkrn46 wrote:
korkutah wrote:
xbeyza5 wrote:

Çok teşekkür ettim. Ben kart isminde yanlış yapıyormuşum hallettim şimdi.

Ben yazdıklarınızı okudum yine beceremedim size ulasilabilecegim bir yer var mi yazsam :oops:
xbeyza5
Posts84
Member Since3 Dec 2020
Last VisitYesterday
Likes Given23
Likes Received39/30

#44 by caen85 » Thu Jan 07, 2021 22:30

korkutah wrote:
sedatdlkrn46 wrote:
korkutah wrote:
xbeyza5 wrote:

Merhaba,

kart adı için Virtual Carddan sonra 16 haneli kart numarasını mı yazdınız. bende alamadım bir türlü
caen85
Posts11
Member Since4 Jul 2019
Last Visit8 Jan 2021
Likes Given1
Likes Received2/2

#45 by Acurhnm » Thu Jan 07, 2021 22:45

ben hediye kartını aldım sanal card oluşturdum. 16 haneli card numarası cvv son kullanma tarihi hepsinin bilgisini gönderidiler. mail geliyor adımları takip edin card oluşuyor. bu cardı hangi sitelerde kullanılıyor acaba
Acurhnm
Posts29
Member Since11 Nov 2018
Last Visit21 Apr 2021
Likes Given11
Likes Received8/6

#46 by sedatdlkrn46 » Thu Jan 07, 2021 23:02

Ben tekrardan asamalari soyluyorum. Gelen maillerle Virtual Card i onayliyoruz aciliyor hesap. Kart bilgileri elimizde. Sonra amazon trde sag ustten hesabıma gelip kart ekle kismini buluyoruz. Oraya kartin uzerindeki 16 haneli sayiyi yaziyoruz ve kart ismine “Virtual Card - (sizde yazan 4 haneli sayi)” yaziyoruz. Son kullanim tarihini de girip kaydete basiyoruz.Sonra Amazon tr den hediye karti almaya giriyoruz orada miktarini kendiniz belirlediginiz var. Ben 89 ve 88 tl sectim iki asamada yaptim. Satin al dedikten sonra odeme kisminda Virtual Card i seciyoruz. Kime gonderilecek dediginde kendi mailimizi yaziyoruz. Satin al diyince islem bitmis oluyor.
Last edited by sedatdlkrn46 » Thu Jan 07, 2021 23:04 » edited 1 time in total
sedatdlkrn46
Posts52
Member Since28 Sep 2020
Last Visit3 Nov 2021
Likes Given12
Likes Received15/12

#47 by caen85 » Thu Jan 07, 2021 23:28

sedatdlkrn46 wrote: Ben tekrardan asamalari soyluyorum. Gelen maillerle Virtual Card i onayliyoruz aciliyor hesap. Kart bilgileri elimizde. Sonra amazon trde sag ustten hesabıma gelip kart ekle kismini buluyoruz. Oraya kartin uzerindeki 16 haneli sayiyi yaziyoruz ve kart ismine “Virtual Card - (sizde yazan 4 haneli sayi)” yaziyoruz. Son kullanim tarihini de girip kaydete basiyoruz.Sonra Amazon tr den hediye karti almaya giriyoruz orada miktarini kendiniz belirlediginiz var. Ben 89 ve 88 tl sectim iki asamada yaptim. Satin al dedikten sonra odeme kisminda Virtual Card i seciyoruz. Kime gonderilecek dediginde kendi mailimizi yaziyoruz. Satin al diyince islem bitmis oluyor.

Teşekkürler hallettim şimdi bende. tek seferde olmuyor galiba. bende 2ye bölünce direk oldu. 88 ve 89 olarak aldım
caen85
Posts11
Member Since4 Jul 2019
Last Visit8 Jan 2021
Likes Given1
Likes Received2/2

#48 by Acurhnm » Thu Jan 07, 2021 23:55

caen85 wrote:
sedatdlkrn46 wrote: Ben tekrardan asamalari soyluyorum. Gelen maillerle Virtual Card i onayliyoruz aciliyor hesap. Kart bilgileri elimizde. Sonra amazon trde sag ustten hesabıma gelip kart ekle kismini buluyoruz. Oraya kartin uzerindeki 16 haneli sayiyi yaziyoruz ve kart ismine “Virtual Card - (sizde yazan 4 haneli sayi)” yaziyoruz. Son kullanim tarihini de girip kaydete basiyoruz.Sonra Amazon tr den hediye karti almaya giriyoruz orada miktarini kendiniz belirlediginiz var. Ben 89 ve 88 tl sectim iki asamada yaptim. Satin al dedikten sonra odeme kisminda Virtual Card i seciyoruz. Kime gonderilecek dediginde kendi mailimizi yaziyoruz. Satin al diyince islem bitmis oluyor.

Teşekkürler hallettim şimdi bende. tek seferde olmuyor galiba. bende 2ye bölünce direk oldu. 88 ve 89 olarak aldım

kartta 18 dolar var 130 tl yapıyor nasıl 88 ve 89 çektiniz?
Acurhnm
Posts29
Member Since11 Nov 2018
Last Visit21 Apr 2021
Likes Given11
Likes Received8/6

#49 by caen85 » Fri Jan 08, 2021 00:21

Acurhnm wrote:
caen85 wrote:

kartta 18 dolar var 130 tl yapıyor nasıl 88 ve 89 çektiniz?

benim 24.48 dolar vardı.
caen85
Posts11
Member Since4 Jul 2019
Last Visit8 Jan 2021
Likes Given1
Likes Received2/2

#50 by Acurhnm » Fri Jan 08, 2021 00:52

nisagul wrote:
sedatdlkrn46 wrote: Teşekkürler. Ben de etkinlikleri yapıyorum fakat ödemeyi ne yoluyla vericeklerine dair bi bilgi yok mailinize göndereceğiz diyorlar sadece bir bilginiz var mı ödeme ile ilgili

Hediye çeki veriyorlar dijital kart. Onu da lcwaikiki ve Amazonda kullanıyorsunuz. Ben geçen ay aldım 150 TL lik çek

lcw ve amazonda geçtiği bilgisini nasıl aldınız
Acurhnm
Posts29
Member Since11 Nov 2018
Last Visit21 Apr 2021
Likes Given11
Likes Received8/6

#51 by sedatdlkrn46 » Fri Jan 08, 2021 02:41

Arkadaslar mevzu 3d odeme secenegi olmamasi ile ilgiliymis. Eger mobil onaylatma istemeyen yerden alisveris yapiyorsaniz oluyormus. Amazon lcw ve ciceksepetinde geciyor yaziyor herkes. Ben sadece amazonu denedim diger ikisi hakkinda bilgi sahibi degilim. Eger odeme yaptiginiz yer mobil onaylama istemiyorsa yapabilirsiniz odemeyi.
sedatdlkrn46
Posts52
Member Since28 Sep 2020
Last Visit3 Nov 2021
Likes Given12
Likes Received15/12

#52 by sedatdlkrn46 » Fri Jan 08, 2021 04:01

"Online toplantı sohbetine gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Online sohbetler, elimizde olmayan nedenler ile başka tarihlere ertelenecektir.

Proje ekibi yeni tarihleri netleştirince bilgilendirme paylaşılacaktır.

Görüşmek dileğiyle,"

Bu mail sadece bana mı geldi ? Sohbetin rengi evimin keyfinden gelen bir mail.
sedatdlkrn46
Posts52
Member Since28 Sep 2020
Last Visit3 Nov 2021
Likes Given12
Likes Received15/12

#53 by Acurhnm » Fri Jan 08, 2021 04:10

sedatdlkrn46 wrote: "Online toplantı sohbetine gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Online sohbetler, elimizde olmayan nedenler ile başka tarihlere ertelenecektir.

Proje ekibi yeni tarihleri netleştirince bilgilendirme paylaşılacaktır.

Görüşmek dileğiyle,"

Bu mail sadece bana mı geldi ? Sohbetin rengi evimin keyfinden gelen bir mail.

Banada geldi aynı mail anlam veremedim etkinlik bitmişti zaten
Acurhnm
Posts29
Member Since11 Nov 2018
Last Visit21 Apr 2021
Likes Given11
Likes Received8/6

#54 by sedatdlkrn46 » Fri Jan 08, 2021 04:25

Canlı görüşme yapılacaktı. 30 euro değerinde. Sitede vardı kayıt olunuyordu. Onunla ilgili bir durum şu anda. Yapsınlar da zamanı önemli değil.
sedatdlkrn46
Posts52
Member Since28 Sep 2020
Last Visit3 Nov 2021
Likes Given12
Likes Received15/12
Locked
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 8, 2021 05:55:20 PST