Please wait...
HomeForumInternationalTurkishGünde kaç anket geliyor?
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Günde kaç anket geliyor?

Locked

#1 by elberr » Mon Dec 07, 2020 23:33

Arkadaslar size günde kaç anket geliyor 3-4 tane yapıyorum tek bende mi böyle merak ettim cevaplarsanız sevinirim.
elberr
Posts19
Member Since27 Nov 2020
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given1
Likes Received2/2

#2 by soylu » Tue Dec 08, 2020 00:12

günde kaç anket geldiği değil de önemli olan ayda kaç dolar kazandığınızdır, söz konusu sadece anket çözerek para kazanmak ise bu işin kazancı ayda 30-40$ dır. türkiye ye çok fazla anket gelmiyor. zamanında türkler vpn ile parayı kırmışlar bunlarda işin farkına varmış ülkeyi banlamışlar sanırım :lol:
soylu
Posts134
Member Since2 Nov 2020
Last Visit29 Jun 2021
Likes Given42
Likes Received74/53

#3 by CagriBey » Tue Dec 08, 2020 02:51

soylu wrote: günde kaç anket geldiği değil de önemli olan ayda kaç dolar kazandığınızdır, söz konusu sadece anket çözerek para kazanmak ise bu işin kazancı ayda 30-40$ dır. türkiye ye çok fazla anket gelmiyor. zamanında türkler vpn ile parayı kırmışlar bunlarda işin farkına varmış ülkeyi banlamışlar sanırım :lol:

2016'dan beri burdayım vpn'den kim parayı kırmış? Yok öyle bir şey.VPN işine afları yok gördükleri an sınırsız ban atıyorlar.Zaten VPN ile siteye giremezsin o ayrı konu.
CagriBey
Posts373
Member Since20 May 2016
Last VisitYesterday
Likes Given55
Likes Received140/112

#4 by soylu » Tue Dec 08, 2020 04:39

CagriBey wrote:
soylu wrote: günde kaç anket geldiği değil de önemli olan ayda kaç dolar kazandığınızdır, söz konusu sadece anket çözerek para kazanmak ise bu işin kazancı ayda 30-40$ dır. türkiye ye çok fazla anket gelmiyor. zamanında türkler vpn ile parayı kırmışlar bunlarda işin farkına varmış ülkeyi banlamışlar sanırım :lol:

2016'dan beri burdayım vpn'den kim parayı kırmış? Yok öyle bir şey.VPN işine afları yok gördükleri an sınırsız ban atıyorlar.Zaten VPN ile siteye giremezsin o ayrı konu.

ben yeniyim o yüzden size de hak veriyorum elbette ama benim yorumum da sizin gibi eski kullanıcıların tecrübesi sonrası yorumladıkları şeylerden daha ötesi değil.
ben okuduğum şu yorumdan dolayı böyle bir şey yazdım;
'' sistem vpn ile kazancı 10'a katlayan bizim türkler tarafından resmen bize karşı köreltilmiş. en ufak bir tereddütte direkt türk hesaplara ban atıyorlar. ayrıca neredeyse yok denecek kadar az anket vermeleri de cabası''
demiş başka bir kullanıcı.
soylu
Posts134
Member Since2 Nov 2020
Last Visit29 Jun 2021
Likes Given42
Likes Received74/53
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 23, 2022 04:48:53 PST