Please wait...
HomeForumInternationalTurkishAynı Evde Birden Fazla Hesap Kullanımı
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Aynı Evde Birden Fazla Hesap Kullanımı

Locked

#1 by aligolge » Mon Oct 26, 2020 04:28

Merhaba ben uzun zamandır ysense kullanıyorum, daha önce clixsense olduğu zamanlarda da kullanıyordum. Şimdi evde kardeşim de ysense kullanmak istiyor. Bunu kullanırken farklı bir bilgisayar ile giriş yapacak ancak aynı internet üzerinden bağlanacağız. Hesap açarken bir sorun olur mu? Benim hesabım açısından bir problem teşkil eder mi?

EK sorular
Hesabı açarken benim referansımla kaydolmasında bir problem yaşanır mı?
Aynı anda hesaplara yine farklı bilgisayardan giriş yapabilir miyiz?
aligolge
Posts3
Member Since24 May 2014
Last Visit13 Dec 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by osmankidil196955 » Mon Oct 26, 2020 04:32

aligolge wrote: Merhaba ben uzun zamandır ysense kullanıyorum, daha önce clixsense olduğu zamanlarda da kullanıyordum. Şimdi evde kardeşim de ysense kullanmak istiyor. Bunu kullanırken farklı bir bilgisayar ile giriş yapacak ancak aynı internet üzerinden bağlanacağız. Hesap açarken bir sorun olur mu? Benim hesabım açısından bir problem teşkil eder mi?

EK sorular
Aynı ip adresi ban sebebidir.
osmankidil196955
Posts7
Member Since25 May 2020
Last Visit30 Nov 2020
Likes Given0
Likes Received13/6

#3 by ankettasksever » Mon Oct 26, 2020 04:48

aligolge wrote: Merhaba ben uzun zamandır ysense kullanıyorum, daha önce clixsense olduğu zamanlarda da kullanıyordum. Şimdi evde kardeşim de ysense kullanmak istiyor. Bunu kullanırken farklı bir bilgisayar ile giriş yapacak ancak aynı internet üzerinden bağlanacağız. Hesap açarken bir sorun olur mu? Benim hesabım açısından bir problem teşkil eder mi?

EK sorular

aynı evde referans ilişkisi öncelikli ban sebebidir. farklı cihazlarla da olsa aynı ip adresi de ban sebebidir. senin ve kardeşinin hesabı banlanır. tek çözüm biriniz telefon ve sadece kendi internetten hattından çalışacak asla wifi ye bağlanmayacak. ya da hesaplardan birini kapatmalısınız.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#4 by aligolge » Mon Oct 26, 2020 14:13

peki ya referans olmadan kullansa? ayrı hesaplar, ayrı bilgisayar ama aynı internet. Yine problem olur mu giriş çıkışlarda?
aligolge
Posts3
Member Since24 May 2014
Last Visit13 Dec 2020
Likes Given0
Likes Received0

#5 by tredrine » Tue Oct 27, 2020 02:46

aligolge wrote: peki ya referans olmadan kullansa? ayrı hesaplar, ayrı bilgisayar ama aynı internet. Yine problem olur mu giriş çıkışlarda?

aynı internet aynı ıp demek neden hala ısrar ediyorsun :)
tredrine
Posts38
Member Since18 Dec 2018
Last Visit13 Oct 2021
Likes Given0
Likes Received10/9

#6 by Snorlax16 » Tue Oct 27, 2020 03:04

aligolge wrote: peki ya referans olmadan kullansa? ayrı hesaplar, ayrı bilgisayar ama aynı internet. Yine problem olur mu giriş çıkışlarda?

Vaktinde ticket atıp sormuştum aynı evde 2 farklı pcde kullanabilir miyim diye gelen cevap evet kullanabilirsiniz olmuştu şimdi arkadaşlar hayır yazmışlar ama ticket açıp sormakta fayda var :)
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last VisitToday
Likes Given42
Likes Received118/81
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 18:53:19 PST