Please wait...
HomeForumInternationalTurkishen iyi para çekme yöntemi hangisi?
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
en iyi para çekme yöntemi hangisi?

Locked

#21 by fatma15 » Sun Jan 10, 2021 03:58

zaferyy wrote:
zaferyy wrote: Şİmdiye kadar küçük rakamlar olarak skrill kullanıyorum. skrilin son bir buçuk aydaki durumundan dolayı yok kimik doğrulama,yok adres doğrulama kısaca paraların üzerine çökme isteği girişiminden sonra payoneeri kullanmaya karar verdim. bugun ilk payoneer tecrubemi yaşamak için ysenseden 52 usd çekim verdim. Bu hem benim için ilk tecrube olacak hemde aktarım hareketlerini sizlerle paylaşacağım ki sizlerde süreç ne kadar zamanda ne şekilde görün istedim.

1. ilk olarak 19 Aralık Cumartesi saat 11.10 Ysenseden 52 usd Payoneer çekim talimatı veridi.

2. Ysense'den aynı gün saat 11.12 de ödeme talebinin alındığına dair mail geldi 2-3 iş günü içinde tekrar bir mail alacağım belirtildi.

3. 23 Aralık Çarşamba Saat 02:00 Ysenseden gelen maildeki bağlantı ile ödeme kaynaklarına Prodege yi ekledim.

4. 23 Aralık Çarşamba Saat 02.15 Bakiye 50 USD olarak Payoneer hesabıma geçti.

5. 23 Aralık Çarşamba Payoneerdeki 50 usd yi, Türkiye TL hesabıma " İŞ Bankası" çekim talimatı verdim 1 usd=
7.4956dan çevrildi ve 374,78 TL olarak işlem başlatıldı.

6. 23 Aralık Çarşamba Saat 15.30 iş Bankası Tl hesabıma 374,78 TL GEÇTİ.

Süreç : yaklaşık 3,5 günde Ysense'den Payronere ordan da Tr hesabıma geçti

Şu ana kadar olan kesintiler: 52 USD Ysense den payoneer ordan da Tr TL hesabına aktardığımızda,

Ysense-Payoneer aktarımı 2 usd
Payoner kur çevrimi : 1 usd 7,4956 , Tr o anki kur 1 usd 7,6582 Fark. 0,16 kuruş, 50 usd çevrim farkı 8 TL..

Süreci takip eden ve merak eden varsa şahsi görüşüm kesinlikle payoneer hem çok hızlı hem de kesinti oranı en düşük , şimdiye kadar küçük rakamlar olarak skrill kullandığım için çok pişmanım.

soruları olan varsa cevaplarım

skrillden banka hesabına para çektin mi hiç
fatma15
Posts17
Member Since29 Mar 2020
Last Visit20 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received1/1

#22 by fatma15 » Sun Jan 10, 2021 04:00

zaferyy wrote:
zaferyy wrote: Şİmdiye kadar küçük rakamlar olarak skrill kullanıyorum. skrilin son bir buçuk aydaki durumundan dolayı yok kimik doğrulama,yok adres doğrulama kısaca paraların üzerine çökme isteği girişiminden sonra payoneeri kullanmaya karar verdim. bugun ilk payoneer tecrubemi yaşamak için ysenseden 52 usd çekim verdim. Bu hem benim için ilk tecrube olacak hemde aktarım hareketlerini sizlerle paylaşacağım ki sizlerde süreç ne kadar zamanda ne şekilde görün istedim.

1. ilk olarak 19 Aralık Cumartesi saat 11.10 Ysenseden 52 usd Payoneer çekim talimatı veridi.

2. Ysense'den aynı gün saat 11.12 de ödeme talebinin alındığına dair mail geldi 2-3 iş günü içinde tekrar bir mail alacağım belirtildi.

3. 23 Aralık Çarşamba Saat 02:00 Ysenseden gelen maildeki bağlantı ile ödeme kaynaklarına Prodege yi ekledim.

4. 23 Aralık Çarşamba Saat 02.15 Bakiye 50 USD olarak Payoneer hesabıma geçti.

5. 23 Aralık Çarşamba Payoneerdeki 50 usd yi, Türkiye TL hesabıma " İŞ Bankası" çekim talimatı verdim 1 usd=
7.4956dan çevrildi ve 374,78 TL olarak işlem başlatıldı.

6. 23 Aralık Çarşamba Saat 15.30 iş Bankası Tl hesabıma 374,78 TL GEÇTİ.

Süreç : yaklaşık 3,5 günde Ysense'den Payronere ordan da Tr hesabıma geçti

Şu ana kadar olan kesintiler: 52 USD Ysense den payoneer ordan da Tr TL hesabına aktardığımızda,

Ysense-Payoneer aktarımı 2 usd
Payoner kur çevrimi : 1 usd 7,4956 , Tr o anki kur 1 usd 7,6582 Fark. 0,16 kuruş, 50 usd çevrim farkı 8 TL..

Süreci takip eden ve merak eden varsa şahsi görüşüm kesinlikle payoneer hem çok hızlı hem de kesinti oranı en düşük , şimdiye kadar küçük rakamlar olarak skrill kullandığım için çok pişmanım.

soruları olan varsa cevaplarım
skrillden banka hesabına kaç gün sürdü
fatma15
Posts17
Member Since29 Mar 2020
Last Visit20 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received1/1
Locked
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 27, 2022 17:39:13 PST