Please wait...
HomeForumInternationalTurkishPAYOONER GELDİ !
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
PAYOONER GELDİ !

#81 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 10:04

zafiraa wrote: o onay linki anlık bişey tıklayınca ekranda fazla kalmıyor hemen üzgünüze düşüyor ama hesap onaylanmış oluyor payonere girip para kaynaklarına bakın orada göreceksniz onaylandığını

edit : maildeki linke tıklayınca açılan sayfada herhangi birşeye tekrartıklamanız gerekmiyor

para kaynakları kısmı nerede oluyor acaba.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#82 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 10:05

zafiraa wrote:
ankettasksever wrote:
zafiraa wrote: o onay linki anlık bişey tıklayınca ekranda fazla kalmıyor hemen üzgünüze düşüyor ama hesap onaylanmış oluyor payonere girip para kaynaklarına bakın orada göreceksniz onaylandığını

edit : maildeki linke tıklayınca açılan sayfada herhangi birşeye tekrartıklamanız gerekmiyor

linke tıkladıktan sonra payoner giriş sayfası açıldı bende. payoner eposta ve şifreyi girdikten sonra bağlantıyı kurdu.

ben hiçbirşey girmedim tıkladım tıkladım okadar sonra o sayfada bırakıp maile dönüp baktın 3-5 sn ye uzgünüz yazısı çıkmıştı sonra payoneri açtım baktım bağlantı kurulmuştu

payoner eposta ve şifreniz otomatik kayıtlı mıydı? tıklayınca sayfaya girmiş olabilir. ben manuel girmiştim.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#83 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 10:10

yatahaze wrote:

yukarıda solda faaliyet var. tıklayın oranın içinde.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#84 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 10:16

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:

sadece clicksense bağlantısı gözüküyor.payoneer'e mail attım ama en son maile 1 ay sonra cevap verdikleri için o taraftan pek ümidim yok.neyse artık hesabı kapatıp 100 doların üstüne su içmenin vakti geldi.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#85 by sgbkrcgl » Wed Oct 09, 2019 10:17

bende hatırlayamayacağım sayıda payoneerden para çektim clixsense iken anlaşılan şirket el değişince payonere otomatik geçiş olmamış demek ki neyse bugün ben de yolladım bi türlü gelemedi para mailimi kontrol ettiğimde hesabınızı bağlayın gibi bişeyler yollayıp link vermişler kopyalayıp google search e yapıştırdım payonere yönlendirdi hesabınızı bağlayın gibi bişey yazdı okeyledim hesabınız bağlandı payonere tekrar giriş yapınız yazdı girdim yinede yok para ortada şaşırdım yani ne bu karmaşa defalarca çektiğimiz halde
sgbkrcgl
Posts234
Member Since6 Sep 2015
Last Visit27 Oct 2021
Likes Given117
Likes Received65/49

#86 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 10:21

yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:

sadece clicksense bağlantısı gözüküyor.payoneer'e mail attım ama en son maile 1 ay sonra cevap verdikleri için o taraftan pek ümidim yok.neyse artık hesabı kapatıp 100 doların üstüne su içmenin vakti geldi.

yahu yapmayın. onaylanmamış daha bundan gözükmüyor. payoner buna bakmaz. daha linki açamadinız ki. bir önceki sayfada foto attım. size gelen linkle benzer mi. eksik yanı var mı?
Last edited by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 10:23 » edited 1 time in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#87 by zafiraa » Wed Oct 09, 2019 10:23

sgbkrcgl wrote: bende hatırlayamayacağım sayıda payoneerden para çektim clixsense iken anlaşılan şirket el değişince payonere otomatik geçiş olmamış demek ki neyse bugün ben de yolladım bi türlü gelemedi para mailimi kontrol ettiğimde hesabınızı bağlayın gibi bişeyler yollayıp link vermişler kopyalayıp google search e yapıştırdım payonere yönlendirdi hesabınızı bağlayın gibi bişey yazdı okeyledim hesabınız bağlandı payonere tekrar giriş yapınız yazdı girdim yinede yok para ortada şaşırdım yani ne bu karmaşa defalarca çektiğimiz halde

o onay linki gpara trasferini başlatmak için ben tıkladıktan yarım saat sonra para düştü hesaba ama daha öncekipostlarda dediğim gibi arkadaşa hala o bağlama maili gelmedi
zafiraa
Posts179
Member Since4 Nov 2017
Last Visit5 Oct 2021
Likes Given26
Likes Received73/59

#88 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 10:24

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:

yahu yapmayın. payoner buna bakmaz. daha linki açamadinız ki. bir önceki sayfada foto attım. size gelen linkle benzer mi. eksik yang var mı?

linkteki numaralar dışında aynısı geldi.3 farklı tarayıcı,2 farklı cihazdan denememe rağmen link hata veriyor.tekrar yeni bir link göndermesi gerekiyor payoneerin.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#89 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 10:27

sgbkrcgl wrote: bende hatırlayamayacağım sayıda payoneerden para çektim clixsense iken anlaşılan şirket el değişince payonere otomatik geçiş olmamış demek ki neyse bugün ben de yolladım bi türlü gelemedi para mailimi kontrol ettiğimde hesabınızı bağlayın gibi bişeyler yollayıp link vermişler kopyalayıp google search e yapıştırdım payonere yönlendirdi hesabınızı bağlayın gibi bişey yazdı okeyledim hesabınız bağlandı payonere tekrar giriş yapınız yazdı girdim yinede yok para ortada şaşırdım yani ne bu karmaşa defalarca çektiğimiz halde

para kaynaklarında PRODEGE kayıtlı mı? kayıtlıysa onay almışsınız para gelmemesi büyük iş. payonere tıkcet attın ysensenin havale tamamlandı epostasının fotosunu gönderin derim.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#90 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 10:28

yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:

yahu yapmayın. payoner buna bakmaz. daha linki açamadinız ki. bir önceki sayfada foto attım. size gelen linkle benzer mi. eksik yang var mı?

linkteki numaralar dışında aynısı geldi.3 farklı tarayıcı,2 farklı cihazdan denememe rağmen link hata veriyor.tekrar yeni bir link göndermesi gerekiyor payoneerin.

linki ysense gönderiyor. oraya ticket atın en son çare olarak.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#91 by sgbkrcgl » Wed Oct 09, 2019 10:30

zafiraa wrote:

o onay linki gpara trasferini başlatmak için ben tıkladıktan yarım saat sonra para düştü hesaba ama daha öncekipostlarda dediğim gibi arkadaşa hala o bağlama maili gelmedi

hmm o cüzdan bu cüzdan üye olmaktan oraya buraya para aktarmaktan başımız döndü artık
sgbkrcgl
Posts234
Member Since6 Sep 2015
Last Visit27 Oct 2021
Likes Given117
Likes Received65/49

#92 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 10:36

İyi ingilizce bilen bir arkadaş kısaca ne yazmam gerektiğini yazabilir mi.bendeki ingilizce ile 1 sene derdimi anlatamam bunlara.tekrar payoneer hesap bağlama linki istiyorum.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#93 by Kymn437 » Wed Oct 09, 2019 11:03

Payoneer gitti.. Umarım düzelip gelir
Kymn437
Posts19
Member Since13 Feb 2018
Last Visit21 Oct 2019
Likes Given0
Likes Received2/2

#94 by F_Freeloader » Wed Oct 09, 2019 12:01

Gitmiş. Hayra alamettir umarım, yeni eklenmiş ödeme seçenekleriyle döner.
F_Freeloader
Posts268
Member Since19 Feb 2018
Last VisitYesterday
Likes Given25
Likes Received195/117

#95 by YigitArk » Wed Oct 09, 2019 12:15

Bu şimdi neden gittiki ?
YigitArk
Posts400
Member Since6 Aug 2017
Last Visit28 Nov 2021
Likes Given1
Likes Received163/112

#96 by Invictus3512 » Wed Oct 09, 2019 12:33

Asıl verdikleri tarih ayın 10'undu. Sakin olup bekleyelim. Umarım çekimi 52 dolar olarak düzeltirler ve yeni çekim miktarları eklenir.
Invictus3512
Posts59
Member Since18 May 2019
Last Visit30 Jan 2020
Likes Given14
Likes Received33/22

#97 by borland0838 » Thu Oct 10, 2019 13:30

50 dolar çekebiliyoruz demi en fazla
borland0838
Posts8
Member Since13 Jan 2018
Last Visit24 Mar 2021
Likes Given0
Likes Received0

#98 by Haticeberil » Thu Oct 10, 2019 13:30

2$ kesinti denmis oylrde olmali bu sartlarda skrill daha mantikli :D opsiyonel olarak 100 25 10 5 $ gelecektir ama hepsinde 2$ keserse olmaz . Mutlaka duzelir bu kadari geldiyse
Haticeberil
Posts147
Member Since4 Mar 2019
Last VisitYesterday
Likes Given3
Likes Received61/42

#99 by emelkorkmaz » Thu Oct 10, 2019 13:30

Arkadaşlar ben ilk defa çekim yapıcam, cashout kısmına tıkladığımda payoneer de hesap açmak için tıkkayın yazan yere yıklayıp payonerde hesap açmak istiyorum ancak paypal sayfası açılıyor, bu durumda nasıl bir yol izleyeceğiz ilk defa çekim yapacaklar için, yazılanlara baktığımda çekim işlemini yapanlar daha önceden payoneer hesabı olanlar, bizler nasıl yapabiliriz?
emelkorkmaz
Posts3
Member Since3 May 2019
Last Visit21 Apr 2020
Likes Given0
Likes Received2/1

#100 by erhal775 » Thu Oct 10, 2019 13:30

Merhaba, payoneer de aynı mail olma zorunlulugu var mı, daha önce yoktu da
erhal775
Posts31
Member Since4 Nov 2018
Last Visit6 Nov 2021