Please wait...
HomeForumInternationalTurkishPAYOONER GELDİ !
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
PAYOONER GELDİ !

#61 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 08:44

böyle bir link gelmiş mail adresime ama tıklayınca çalışmıyor.her iki sitede aynı mail adresini kullanınca otomatik olarak para hesabımıza geçmiyor mu?

Error | Payoneer
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#62 by Sirius_ » Wed Oct 09, 2019 08:44

yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote: hesabı bağlama nasıl oluyor.maili adresime gelen link çalışmıyor.Otomatik olarak her iki sitede aynı mail adresini kullanıyorum.daha önce onlarca çekim yaptım.

payoneer ayarlar , e posta değişikli var 2 farklı hesabı tek payoneere bağlayamadığımız için değiştiriyoruz gerektiğinde.

her iki sitede(ysense-payoneer) aynı mail adresini kullanıyorum zaten.Bunun dışında yapmamız gereken bir şey var mı?

Yoo :D benim başka heseba bağlıydı oradan ilişiğini kesip ysense ye bağladım ama farklı mailler olup çekim yapanlarada şahit oldum
Sirius_
Posts135
Member Since22 Feb 2019
Last Visit22 Oct 2019
Likes Given49
Likes Received72/53

#63 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 08:47

Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote: hesabı bağlama nasıl oluyor.maili adresime gelen link çalışmıyor.Otomatik olarak her iki sitede aynı mail adresini kullanıyorum.daha önce onlarca çekim yaptım.

payoneer ayarlar , e posta değişikli var 2 farklı hesabı tek payoneere bağlayamadığımız için değiştiriyoruz gerektiğinde.

her iki sitede(ysense-payoneer) aynı mail adresini kullanıyorum zaten.Bunun dışında yapmamız gereken bir şey var mı?

Yoo :D benim başka heseba bağlıydı oradan ilişiğini kesip ysense ye bağladım ama farklı mailler olup çekim yapanlarada şahit oldum

hesap bağlama kısmı nereden oluyor onu hala anlamadım :?:
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#64 by Sirius_ » Wed Oct 09, 2019 09:01

yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:

Ayarlar*profil güncelle* payoneer parola güncelle*e posta değiştir
Sirius_
Posts135
Member Since22 Feb 2019
Last Visit22 Oct 2019
Likes Given49
Likes Received72/53

#65 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 09:09

Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:

valla bende öyle bir seçenek yok.harbiden para uçup gidecek.

https://resmim.net/f/EACLsz.png?nocache
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#66 by hopelessbiri » Wed Oct 09, 2019 09:15

Merhaba arkadaşlar. panik yapmayın. Ben arka arkaya 2 defa 50 dolar çekim yaptım bugün. Payonerr hesabınızı tanımlamanız için size içinde link olan bir mail gelecek. o linke tıklayıp payoneer ve ysense hesaplarınızı bağlıyorsunuz. oturum açtığınızda Prodege yi eklenmiş göreceksiniz. extradan uğraşmanıza gerek yok. ayrıca benim ysense ve payoneer de mail adreslerim farklı olmasına rağmen 96 dolar havale yaklaşık 1 saatte gerçekleşti. İçiniz rahat olsun.
hopelessbiri
Posts114
Member Since3 Jul 2018
Last VisitToday
Likes Given57
Likes Received24/20

#67 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 09:18

hopelessbiri wrote: Merhaba arkadaşlar. panik yapmayın. Ben arka arkaya 2 defa 50 dolar çekim yaptım bugün. Payonerr hesabınızı tanımlamanız için size içinde link olan bir mail gelecek. o linke tıklayıp payoneer ve ysense hesaplarınızı bağlıyorsunuz. oturum açtığınızda Prodege yi eklenmiş göreceksiniz. extradan uğraşmanıza gerek yok. ayrıca benim ysense ve payoneer de mail adreslerim farklı olmasına rağmen 96 dolar havale yaklaşık 1 saatte gerçekleşti. İçiniz rahat olsun.

o gelen link çalışmıyor bende.tekrar nasıl alacağız o linki.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#68 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 09:22

yatahaze wrote:
hopelessbiri wrote: Merhaba arkadaşlar. panik yapmayın. Ben arka arkaya 2 defa 50 dolar çekim yaptım bugün. Payonerr hesabınızı tanımlamanız için size içinde link olan bir mail gelecek. o linke tıklayıp payoneer ve ysense hesaplarınızı bağlıyorsunuz. oturum açtığınızda Prodege yi eklenmiş göreceksiniz. extradan uğraşmanıza gerek yok. ayrıca benim ysense ve payoneer de mail adreslerim farklı olmasına rağmen 96 dolar havale yaklaşık 1 saatte gerçekleşti. İçiniz rahat olsun.

telefondan mı açmaya çalışıyorsun? ben mobilden açamadım laptoptan girdim açtı.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#69 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 09:24

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:

telefondan mı açmaya çalışıyorsun? ben mobilden açamadım laptoptan girdim açtı.

yok pc'den açtım.link çalışmıyor uyarısı geliyor ekrana.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#70 by hopelessbiri » Wed Oct 09, 2019 09:27

yatahaze wrote:

Bilgisayarınızda reklam engelleyici falan varsa onu kapatıp deneyin. olmadı başka bir browserdan deneyin. Ben de linke tıklayınca bir sayfa açıldı Oturum aç gibi bişey yazıyordu. ona tıklayamadan önce sayfa değişti ve "bu sayfa kullanılmıyor" gibi bişey dedi. ben de geri tuşuna basıp sayfayı yeniledim. :)
Last edited by hopelessbiri » Wed Oct 09, 2019 09:30 » edited 1 time in total
hopelessbiri
Posts114
Member Since3 Jul 2018
Last VisitToday
Likes Given57
Likes Received24/20

#71 by Sirius_ » Wed Oct 09, 2019 09:28

yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:

valla bende öyle bir seçenek yok.harbiden para uçup gidecek.

https://resmim.net/f/EACLsz.png?nocache

Bu bahsettiklerime payoneerden gireceksiniz.ama buna gerek yok bence sizin zaten aynıymış .sıkıntı şu an linkin gerçekten bozuk mu oluşu
Sirius_
Posts135
Member Since22 Feb 2019
Last Visit22 Oct 2019
Likes Given49
Likes Received72/53

#72 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 09:34

daha önce 11 kez payoneer aracılığı ile para çektim.eski sitede zaten payoneer hesabımı bağlamıştım ama bu sitede herhangi bir hesap bağlama linli yok.Payoneerden gelen maildeki bağlantı hatalı.Bneim anlamdığım eski sitede yapılan bağlantı geçerli değil mi?yoksa benim para uçup gider bu gidişle.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#73 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 09:41

yatahaze wrote: daha önce 11 kez payoneer aracılığı ile para çektim.eski sitede zaten payoneer hesabımı bağlamıştım ama bu sitede herhangi bir hesap bağlama linli yok.Payoneerden gelen maildeki bağlantı hatalı.Bneim anlamdığım eski sitede yapılan bağlantı geçerli değil mi?yoksa benim para uçup gider bu gidişle.

para gitmez üzülme. havale miktari hesaptan kesinti oldu mu? eski sitedeki bağlantı geçerli değil. linki açıp payoner eposta şifre doğrulaması istiyor. açıldığında prodege ismiyle onaylıyor.

tarayıcın nedir?
Last edited by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 09:43 » edited 1 time in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#74 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 09:42

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote: daha önce 11 kez payoneer aracılığı ile para çektim.eski sitede zaten payoneer hesabımı bağlamıştım ama bu sitede herhangi bir hesap bağlama linli yok.Payoneerden gelen maildeki bağlantı hatalı.Bneim anlamdığım eski sitede yapılan bağlantı geçerli değil mi?yoksa benim para uçup gider bu gidişle.

para gitmez üzülme. kesinti oldu mu? eski sitedeki bağlantı geçerli değil. linki açıp payoner eposta şifre doğrulaması istiyor. açıldığında prodege ismiyle onaylıyor.

tarayıcın nedir?

Chrome.gelen link ise payouts.payoneer.com/partners/lp.aspx? bu.herkese gelen link aynı ise paylaşabilirmisiniz?
bu arada ysense'de para ödenmiş gözüküyor.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#75 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 09:45

yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:

para gitmez üzülme. kesinti oldu mu? eski sitedeki bağlantı geçerli değil. linki açıp payoner eposta şifre doğrulaması istiyor. açıldığında prodege ismiyle onaylıyor.

tarayıcın nedir?

Chrome.gelen link ise payouts.payoneer.com/partners/lp.aspx? bu.herkese gelen link aynı ise paylaşabilirmisiniz?

bendeki link böyle

"https://payouts.payoneer.com/partners/lp.aspx?token=e9e4e855f4a44770a9daa7ba6bde7a8f5C727C9ECE"

başka tarayıcılarda deneyin.
Last edited by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 09:49 » edited 2 times in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#76 by yatahaze » Wed Oct 09, 2019 09:48

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:

tarayıcın nedir?

bendeki link böyle

Error | Payoneer

malesef o linkte çalışmıyor.farklı tarayıcılarda denedim ama çalışmıyor.arık payoneer'e derdimizi anlatacağız ama onlardan hiç ümitli değilim.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#77 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 09:53

yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:

tarayıcın nedir?

bendeki link böyle

Error | Payoneer

malesef o linkte çalışmıyor.farklı tarayıcılarda dened
im ama çalışmıyor.arık payoneer'e derdimizi anlatacağız ama onlardan hiç ümitli değilim.

senin sorunun ysense ile yeniden bir onay epostası göndermeleri lazım. ticket atın link açılmıyor diye.

her link kişiye özel yol barındırıyor. aspx? a kadar aynı link ama token dan sonrası yokmu mail postanızda nasıl gözüküyor. varsa link hatalı değildir tickete gerek kalmaz. tarayıcıyla ilgili bir sorundur. daha farklı bir cihazda deneyin.

bakın bana gelen epostada bu şekil gözüküyor link karşılaştırın.

Last edited by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 09:58 » edited 1 time in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#78 by zafiraa » Wed Oct 09, 2019 09:57

o onay linki anlık bişey tıklayınca ekranda fazla kalmıyor hemen üzgünüze düşüyor ama hesap onaylanmış oluyor payonere girip para kaynaklarına bakın orada göreceksniz onaylandığını

edit : maildeki linke tıklayınca açılan sayfada herhangi birşeye tekrartıklamanız gerekmiyor
zafiraa
Posts179
Member Since4 Nov 2017
Last Visit5 Oct 2021
Likes Given26
Likes Received73/59

#79 by ankettasksever » Wed Oct 09, 2019 09:59

zafiraa wrote: o onay linki anlık bişey tıklayınca ekranda fazla kalmıyor hemen üzgünüze düşüyor ama hesap onaylanmış oluyor payonere girip para kaynaklarına bakın orada göreceksniz onaylandığını

edit : maildeki linke tıklayınca açılan sayfada herhangi birşeye tekrartıklamanız gerekmiyor

linke tıkladıktan sonra payoner giriş sayfası açıldı bende. payoner eposta ve şifreyi girdikten sonra bağlantıyı kurdu.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#80 by zafiraa » Wed Oct 09, 2019 10:02

ankettasksever wrote:
zafiraa wrote: o onay linki anlık bişey tıklayınca ekranda fazla kalmıyor hemen üzgünüze düşüyor ama hesap onaylanmış oluyor payonere girip para kaynaklarına bakın orada göreceksniz onaylandığını

linke tıkladıktan sonra payoner giriş sayfası açıldı bende. payoner eposta ve şifreyi girdikten sonra bağlantıyı kurdu.

ben hiçbirşey girmedim tıkladım tıkladım okadar sonra o sayfada bırakıp maile dönüp baktın 3-5 sn ye uzgünüz yazısı çıkmıştı sonra payoneri açtım baktım bağlantı kurulmuştu
zafiraa
Posts179
Member Since4 Nov 2017
Last Visit5 Oct 2021
Likes Given26
Likes Received73/59
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 3, 2021 14:31:55 PST