Please wait...
HomeForumInternationalTurkishPAYOONER GELDİ !
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
PAYOONER GELDİ !

#281 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 06:51

gugu91 wrote: 8 ekımde cekım ıslemı baslattım ayın 17 sı hala gelen maıl ve para yok sız yıne ıyısınız

sizde durum nasıl, gelişme var mı?

@yatahaze ile siz kaldınız bir çözülse de rahat etsek.

bir de @mzanka hocam var salı verdi talimatı hala ses yok galiba.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#282 by yatahaze » Sat Oct 19, 2019 07:22

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote: adamlara gönderdiğiniz mail adresindeki link hatalı yazıyorum hala ödemenizi kontrol ettik 1-2 gün içinde yatırılacak yazıyor ve atılan 3 ticket'a kelimesi kelimesine aynı cevabı yazdılar.11 gündür ödeme bekliyorum ama parayı ödememek için her şeyi yapıyorlar.100 doların üstüne yattılar kalkmıyorlar.

şikayet kaydı oluştururken gelen mailin screenshot resmini göndermiş miydin delil olarak. geldiği tarih, link görüntüsü ve linke tıkladıktan sonraki görüntüyü ıspat için gönderdin sanırım.

herşeyi eksiksiz gönderdim.Hatta ingilizcem yetersiz olduğundan dolayı İngiltere'de yaşayan arkadaşıma yazdırdım şikayet başvurusunu ama tüm ticketlera otomatik cevap veriliyor gibi aynı cevap geldi.

iki kez 50$ çekim yapmıştın ya ikisinin de gelen linki mi açılmıyor?

1 tane link geldi.Başka sorun da o zaten.Payoneer'den cevap gemiş hesabınıza herhangi bir para aktarımı olmadı diye.Kısacası tüm problem bunlardan kaynaklanıyor ve çözmek gibi bir dertleri yok.

yani toplam 100$ lik çekim için bir çekime link geldi açılmıyor. diğer çekime hiç link gelmedi öyle mi o kaç gün oldu?

payoneer çerezlerden bahsediyordu sen paylaşmıştın geçen gün. çerezler için bir engelin yok değil mi?

bir arkadaşta linki kopyala yapıştır yapmış açılmış sen öyle denedin mi?

dedim ya senin sorunun ysense ile. payoner birşey yapamaz çünki daha onay aşamasını geçemedin. prodege kaydını bir görsen orada sorun bitecek yani.

Benim linkte ekrana sığmıyordu.Aynı şeyi bende denedim olmadı.Aynen 2. çekim için mail gelmedi.11 gündür gelmeyen paranın geleceğini zannetmiyorum artık.Hesaptaki 20 doları Skrill'e gönderdim.Para gelince hesabı kapatacağım.Önceki sitede bir şekilde sorun çözülürdü fakat bunların zihniyetinde öyle bir ihtimal görmüyorum.2012'den bu yana buradayım ama artık bu şartlarda burada durmanın çok anlamı yok.Clixsense döneminde 2 farklı hesap ile 2700 doları sorunsuz çektim,site bunlara geçti 100 doları bile çekemedik.
Last edited by yatahaze » Sat Oct 19, 2019 07:35 » edited 1 time in total
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#283 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 12:06

ankettasksever wrote: şu an 52$ için yeni bir işlem yaptım. bilgilendirme bu şekil.

Bu satın alma işleminde hesabınızdan 52,00 ABD doları düşüldü.

Şu anda siparişinizi işleme koyuyoruz. Siparişiniz hazır olduğunda e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

1 dakika geçmeden mail geldi.

tebrikler bir payoner ödülü için ödeme talebiniz alındı. hediye kartı. lütfen işlem için 2-3 iş günü bekleyin. Payoneriniz hazır olduğunda size ek bir eposta göndereceğiz. ysense takımı' yazmaktadır.

16 sı çarşamba günü saat 21:58 de işlem yapmıştım. hafta sonu işlem tamamlanır mı gelir mi gelmez mi derken şimdi yani 19 u cumartesi günü saat 22:00 de işlem tamamlandı diye eposta geldi ysenseden. tam 3 gün olmuş oluyor. epostayı bu saatlerde bekliyordum açıkcası.

payoneri kontrol ettim epostanın gelişiyle aynı anda para hesaptaydı. 5 dk sonra da payonerden bildirim maili geldi. :thumbup:

şimdi önemli bir detayı da belirtim. çekim limiti 50$ iken payoneri onaylamak için gelen link 52$ iken yapmış olduğum işlemde ayrıca gelmedi. yani tekrar onaylatmadan doğrudan para yattı. payonerde para kaynakları bölümünde 50$ iken onayladığım prodege hesap numarası var. bunun üzerinden birleştirilerek işlem kaydı yapılmış.
Last edited by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 12:54 » edited 12 times in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#284 by mzanka » Sat Oct 19, 2019 12:56

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
demetsedna wrote: İlk çekimimi 11 ekimde 50 dolar olarak verdim. 14 ekimde payoonere 50 dolar olarak kesintisiz geçti. 14 ekimde 52 dolar olarak çekim talebinde bulundum. Bugün hesabıma 50 dolar geçti.

Hayırlı olsun, darısı biz bekleyenlerin başına. Ben de 2 gün önce çekim talimatı verdim, hesap bağlama linki bekliyorum. Demek buradan çekim talimatı vermemiz ile parayı banka hesabımızda görmemiz arasındaki süre ortalama 1 hafta. Payoneer hesabınızı doğrulamak için kimlik fotosu yüklemiş miydiniz?

Salı verdiğim çekim talimatı için henüz link gelmedi. Süreç, tahmin ettiğimden uzun sürecek :?

hocam salı talimat veren arkadasa gelmiş sende durum ne şuan? ben çarşamba verdim bekliyorum.

50$ lık çekim varken ilk günlerin hızı bitmiş oldu demekki artık böyle bekleyeceğiz.

en azından clixsensedeki gibi süre geldiğinde anında hesaba geçseydi bari. yok link gelecek falan otomatik işlem yerine manuel olmuş gibi.

50$ çektiğimde bana link gelmiş payoneri onaylamıştım. şimdi bu ikinci çekimde link neden geliyor anlamadım.

50$ ı 52$ çekime ayarladıkları için tekrar işin başından bir tanımlama ve yeni çekim olarak işlem yapılıyorsa o ayrı.

52$ lık bu çekim için de link gönderip onaylanır ve bundan sonrası için artık link değil doğrudan parayı gönderirlerse iyi olur. yoksa her çekimde link bekleyeceksek bu iyi olmaz gerçekten. yok link gelmedi yok link açılmıyor uğraştırır bizı.

hadi bunda da bekleyelim de inş bundan sonrası için sadece parayı gönderirler. çünki çoğumuz tecrübe etmedi 3. çekim işlemini. bakalım ne olacak.

İlk çekimim olacak hayırlısıyla ama 3 iş günü geçti, pazartesi de link gelmezse sinirim epey bozulacak. Umarım çok uğraştırmazlar, tahmin etmiştim zaten böyle olacağını, hangi işim şıp diye olmuş ki bu olsun. Şaşırtmadı. Parasına kavuşanlar güzel günlerde harcasınlar, darısı biz bekleyenlerin başına.
mzanka
Posts410
Member Since17 Mar 2019
Last Visit20 Aug 2021
Likes Given984
Likes Received654/339

#285 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 13:01

@mzanka hocam belki ilk defa link onayı olacağından dolayı sende süre uzadı. işlemleri başlattığın tarih saatleri yazar mısın anlayalım.
Last edited by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 13:06 » edited 2 times in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#286 by mzanka » Sat Oct 19, 2019 13:09

ankettasksever wrote: @mzanka hocam belki ilk defa link onayı olacağından dolayı sende süre uzadı. işlemleri başlattığın tarih saatleri yazar mısın anlayalım.

Değerli ref, an itibariyle link geldi :) çok heyecanlandım şu an. Hesap bağlama olayı sorunsuz olacak mı, denedikten sonra hemen yazacağım.

Prodege, Payoneer para kaynaklarında göründü. Gelen mailde, '' Artık Prodege doğrudan Payoneer hesabınızdaki USD bakiyesine. Şimdi Payoneer banka hesabınızda oturum açarak işlemlerinizi ve para kaynaklarınızı görüntüleyebilir veya diğer küresel ödeme hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. '' yazıyor.

Hesapta 0 dolar gözüküyor, bu nedir yahu :oops:

Kabak yatahaze ve bana patladı :(
Last edited by mzanka » Sat Oct 19, 2019 13:20 » edited 4 times in total
mzanka
Posts410
Member Since17 Mar 2019
Last Visit20 Aug 2021
Likes Given984
Likes Received654/339

#287 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 13:22

mzanka wrote:
ankettasksever wrote: @mzanka hocam belki ilk defa link onayı olacağından dolayı sende süre uzadı. işlemleri başlattığın tarih saatleri yazar mısın anlayalım.

Değerli ref, an itibariyle link geldi :) çok heyecanlandım şu an. Hesap bağlama olayı sorunsuz olacak mı, denedikten sonra hemen yazacağım.

Prodege, Payoneer para kaynaklarında göründü. Gelen mailde, '' Artık Prodege doğrudan Payoneer hesabınızdaki USD bakiyesine. Şimdi Payoneer banka hesabınızda oturum açarak işlemlerinizi ve para kaynaklarınızı görüntüleyebilir veya diğer küresel ödeme hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. '' yazıyor.

dur yahu acele etme en az 1 saat sonra para hesaba geçecek. ysense den de tamamlandı epostası gelecek.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#288 by mzanka » Sat Oct 19, 2019 13:23

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:

dur yahu acele etme en az 1 saat sonra para hesaba geçecek. ysense den de tamamlandı epostası gelecek.

Teşekkürler bilgi için, beklemedeyim 8-)
mzanka
Posts410
Member Since17 Mar 2019
Last Visit20 Aug 2021
Likes Given984
Likes Received654/339

#289 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 13:27

mzanka wrote:
ankettasksever wrote:
mzanka wrote:

Teşekkürler bilgi için, beklemedeyim 8-)

@yatahaze ye onay maili gelse işi tamam zaten.

sana mail geldi 4 gün içinde normal olarak. 1 gün fazlan var ama olsun gelmiş oldu.

100$ lık iki işlem mi yaptın hocam nasıl oldu?
Last edited by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 13:33 » edited 1 time in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#290 by mzanka » Sat Oct 19, 2019 13:38

@ankettasksever, ilk kez çekim talimatı verdim 52 dolar. Şu iş bir hayırlısıyla tamamlansın, gerek gördükçe yine çekim yaparım kısmetse. Şu an Ysense'de eksiksiz fazlasız 2 çekim daha yapabilecek bakiyem var :$ ama önceliğim ilk çekim ücretime bir an önce kavuşup parayı elimde görmek. Dediğiniz gibi yatahaze ile ikimiz normale göre fazla bekledik, umarım bir an önce paramızı elimizde görürüz ;)
mzanka
Posts410
Member Since17 Mar 2019
Last Visit20 Aug 2021
Likes Given984
Likes Received654/339

#291 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 13:46

mzanka wrote: @ankettasksever, ilk kez çekim talimatı verdim 52 dolar. Şu iş bir hayırlısıyla tamamlansın, gerek gördükçe yine çekim yaparım kısmetse. Şu an Ysense'de eksiksiz fazlasız 2 çekim daha yapabilecek bakiyem var :$ ama önceliğim ilk çekim ücretime bir an önce kavuşup parayı elimde görmek. Dediğiniz gibi yatahaze ile ikimiz normale göre fazla bekledik, umarım bir an önce paramızı elimizde görürüz ;)

tamam. benim para da geldi yukarıda yazdım ayrıntıları. bundan sonraki çekimlerde eposta onayı için link gelmeyecek. doğrudan para hesaba geçecek 3 günde. ysenseden tamamlandı payonerden para hesapta bilgi maili gelecek. bilgin olsun. işlem tamamlansın gözünle gördükten sonra diğer kalan paraları da aynı anda çek bence fazla bekletme derim.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#292 by mzanka » Sat Oct 19, 2019 15:10

ankettasksever wrote:
mzanka wrote: @ankettasksever, ilk kez çekim talimatı verdim 52 dolar. Şu iş bir hayırlısıyla tamamlansın, gerek gördükçe yine çekim yaparım kısmetse. Şu an Ysense'de eksiksiz fazlasız 2 çekim daha yapabilecek bakiyem var :$ ama önceliğim ilk çekim ücretime bir an önce kavuşup parayı elimde görmek. Dediğiniz gibi yatahaze ile ikimiz normale göre fazla bekledik, umarım bir an önce paramızı elimizde görürüz ;)

tamam. benim para da geldi yukarıda yazdım ayrıntıları. bundan sonraki çekimlerde eposta onayı için link gelmeyecek. doğrudan para hesaba geçecek 3 günde. ysenseden tamamlandı payonerden para hesapta bilgi maili gelecek. bilgin olsun. işlem tamamlansın gözünle gördükten sonra diğer kalan paraları da aynı anda çek bence fazla bekletme derim.

Yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim. 50 dolar Payoneer hesabıma geçti :thumbup: İlk çekimimdi. Darısı bekleyenlerin başına. Payoneer Kimlik Doğrulama yapmadım ama 50 doları bir an önce Payoneer'da onaylı Garanti kartıma gönderip çekmeyi istiyorum. Bir mahsuru olmaz herhalde. Zaten Kimlik Doğrulamayı şart görürlerse uyarı maili gönderirler, o zaman mecbur kalıp kimliğimi Payoneer'a yüklerim.

Güncelleme: Dün Payoneer hesabıma geçen 50 doları (güncel kur ile 284 TL, Garanti ne kadar keser bilmiyorum) bugün Garanti TL kartıma gönderdim. İşlem 1-2 saat gibi kısa bir süre içinde tamamlandı. Payoneer'de yer alan Onay Belgesini de indirdim :)
Bundan sonrası artık Garanti Bankası'nda. Bakalım para kaç günün sonunda karta geçecek? Maalesef kimliğimi Payoneer'e yükledim :| maalesef diyorum çünkü tüm bilgilerimizi onlara sunduğumuz için içim pek rahat değil. Bir pürüz yaşamadan, çok beklemeden paramı elimde göreceğim günü iple çekiyorum :$ Sonucu buradan paylaşırım. Yatahaze, sizden de güzel haberler bekliyorum.
Last edited by mzanka » Sun Oct 20, 2019 20:28 » edited 9 times in total
mzanka
Posts410
Member Since17 Mar 2019
Last Visit20 Aug 2021
Likes Given984
Likes Received654/339

#293 by ankettasksever » Sun Oct 20, 2019 22:23

@mzanka bugün veya yarın para hesaba geçmesi lazım. normalde 2 iş gününü geçmiyor payonerde.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#294 by gugu91 » Sun Oct 20, 2019 23:40

ankettasksever wrote:
gugu91 wrote: 8 ekımde cekım ıslemı baslattım ayın 17 sı hala gelen maıl ve para yok sız yıne ıyısınız

Ben cuma gunu işten cıkmadan maıl attım ;

8 Ekim'de yapılan 50 dolarlık çekim talebim hala sonuçlanmadı, 9 gün oldu, ne posta geldi ne de param yatırım yaptı, herkes 2 3 günde, ben de 9 gün boyunca posta bekliyorum. adalet? lütfen paramı yatır bu işten çok sıkıldım...dedim bana cevap dönmusler ...

BRİAN ;

Evet, tamamen anlıyorum. Buraya birden fazla bilet ve cevap göndermek, bu süreci sizin için hızlandırmaz.. DEMİŞ

bende sımdı yenı bı maıl döşedim ;

O zaman brian, sürekli bana mail atarım, hamile bir kadınım arkadaşlarım 3 gün içinde paralarını aldı 13 gün alamadım nedenini söylemediğiniz sorunun ne olduğunu söelmıyorsunuz 5 6 gün içinde doğum yapacağım , yalnızca e-postalara cevap vermek için cevap vermekle yardımcı olamazsınız ...

TAM OLARAK 13 GUNDUR PARA YOK MAIL YOK HICBIRSEY YOK HESAPTAN 50 DOLAR DUSTU PARA SUAN NEREDE BEKLIYOR NE OLDU BILMIYORUM SIZ YINE 3 4 GUNDE ALIYORSUNUZ ARKADASLAR BEN NAPAYIOM ????
gugu91
Posts30
Member Since28 Dec 2018
Last Visit6 Nov 2019
Likes Given1
Likes Received12/9

#295 by yatahaze » Sun Oct 20, 2019 23:53

yapacakları şey sadece bir mail göndermek veya ad-soyadı-irtibat maili vermek.(Payoneerde ödeme iste kısmındaki formu doldurmak için) ama sürekli aynı cevap.Hesabınızı kontrol ettik,1-2 gün içinde ödeme yapılacak :evil:
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given116
Likes Received81/59

#296 by demetsedna » Mon Oct 21, 2019 00:40

@mzanka payoonerden 52 dolar 288 tl olarak hesaplandı, garanti hesabıma 276 tl geçti haberin olsun. Garanti kuru kötü değil.
demetsedna
Posts10
Member Since11 Jun 2019
Last Visit29 Nov 2021
Likes Given1
Likes Received7/5

#297 by XekinoX » Mon Oct 21, 2019 02:34

Yeni sistemde maksimum para çekme miktarı 52 dolar mı? Yani 60 dolar olsa sadece 52 sini çekip, 8 dolar hesapta mı kalıyor?
XekinoX
Posts153
Member Since30 Sep 2015
Last Visit7 Nov 2021
Likes Given60
Likes Received114/70

#298 by ankettasksever » Mon Oct 21, 2019 02:44

XekinoX wrote: Yeni sistemde maksimum para çekme miktarı 52 dolar mı? Yani 60 dolar olsa sadece 52 sini çekip, 8 dolar hesapta mı kalıyor?

aynen öyle.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#299 by ankettasksever » Mon Oct 21, 2019 02:48

gugu91 wrote:
ankettasksever wrote:

Ben cuma gunu işten cıkmadan maıl attım ;

8 Ekim'de yapılan 50 dolarlık çekim talebim hala sonuçlanmadı, 9 gün oldu, ne posta geldi ne de param yatırım yaptı, herkes 2 3 günde, ben de 9 gün boyunca posta bekliyorum. adalet? lütfen paramı yatır bu işten çok sıkıldım...dedim bana cevap dönmusler ...

BRİAN ;

Evet, tamamen anlıyorum. Buraya birden fazla bilet ve cevap göndermek, bu süreci sizin için hızlandırmaz.. DEMİŞ

bende sımdı yenı bı maıl döşedim ;

O zaman brian, sürekli bana mail atarım, hamile bir kadınım arkadaşlarım 3 gün içinde paralarını aldı 13 gün alamadım nedenini söylemediğiniz sorunun ne olduğunu söelmıyorsunuz 5 6 gün içinde doğum yapacağım , yalnızca e-postalara cevap vermek için cevap vermekle yardımcı olamazsınız ...

TAM OLARAK 13 GUNDUR PARA YOK MAIL YOK HICBIRSEY YOK HESAPTAN 50 DOLAR DUSTU PARA SUAN NEREDE BEKLIYOR NE OLDU BILMIYORUM SIZ YINE 3 4 GUNDE ALIYORSUNUZ ARKADASLAR BEN NAPAYIOM ????

canınızı sıkmayın giden para olsun. gitmez gerçi de biraz beklemede kalın.

ne olur ne olmaz tekrar tekrar şikayet kaydı açmaktan hesabı kapatmasınlar da şimdi. beterin beteri var. izlemede kalın derim.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#300 by ankettasksever » Mon Oct 21, 2019 02:52

demetsedna wrote: @mzanka payoonerden 52 dolar 288 tl olarak hesaplandı, garanti hesabıma 276 tl geçti haberin olsun. Garanti kuru kötü değil.

ben ziraate parayı gönderiyorum kesinti yapmıyor. garanti kesinti yapıyorsa kötü gerçekten.

biraz önce 98 dolar havale yaptım 5.82 lik kuru 5.72 den payoner tl ye çevirdi. bundan öncede böyleydi zaten banka kesinti yapmıyordu.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 3, 2021 15:12:23 PST