Please wait...
HomeForumInternationalTurkishPAYOONER GELDİ !
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
PAYOONER GELDİ !

#261 by ankettasksever » Thu Oct 17, 2019 04:28

demetsedna wrote: Arkadaşlar pazartesi verdiğim 2. çekim de şu an itibariyle payooner hesabıma yattı. Böylece 4 gün sonunda mail gelmiş oluyor.

50 mi 52 dolar mıydı?
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#262 by demetsedna » Thu Oct 17, 2019 04:31

İlk çekimimi 11 ekimde 50 dolar olarak verdim. 14 ekimde payoonere 50 dolar olarak kesintisiz geçti. 14 ekimde 52 dolar olarak çekim talebinde bulundum. Bugün hesabıma 50 dolar geçti.
demetsedna
Posts10
Member Since11 Jun 2019
Last VisitToday
Likes Given1
Likes Received7/5

#263 by yatahaze » Thu Oct 17, 2019 04:52

Suber16 wrote: Komik gercekten kendisine onlarca hakaret edildigi halde dilimize mi takilmislar. Turkce forumda bakmadiklari icin bende onume gelenn her yere yorum yazdim dikkat ceksin diye ama hala ilgilenen yok. Kendi paralari yatti evet sorunlari cozuldu is bitti kapatabilir kilitlesin son 5dolarim skrile gecmesini bekliyorum sonrasinda zaten hesabi kapatacagim. Benim sorunum uyelerimin odemeleriydi .soz verdigi tarihleride neden aciklama yapmadi acaba? Aciklama yapmak yerine hata ariyorlar uyelerde. Yeni hesap acip her dilde yazacagim bundan sonra . Bakalim o zaman ne cevap verecekler.

aynen.paramı kurtardığımda anda bir sürü feyk hesap açıp ingilizce forumu kullanılmaz hale getireceğim.hakareti o zaman görsün valerie denen O. kişi.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received81/59

#264 by Suber16 » Thu Oct 17, 2019 05:18

Ben parami kurtardim sadece 5dolarim kaldi o da bugun gecer. Hakaret etmedim hic bir sekilde hakareti olumlu bulmuyorum. Ancak yabanci forumlara turkce dilde yazdigim icin laf soylemis bana. Belki 10kere engellemek istemiste vazgecmis 10kere engellemek isteyecegine 1 kere turkce yazma dese anlariz bilmiyordum ben. Emekliye ayrilmali .
Suber16
Posts146
Member Since17 Oct 2018
Last Visit17 Oct 2019
Likes Given32
Likes Received35/29

#265 by kk1907 » Thu Oct 17, 2019 11:26

Bağlantı linki geldi bana arkadaşlar biraz önce. Pazartesi çekim talebinde bulunmuştum. Farklı mail adresi kullanmayı merak edenler için ; ysense hesabım hotmail, payoneer hesabım gmail. Para yatınca editlerim.

Bu arada ilk linke tıkladığımda bende de hata verdi. Daha sonra dikkatli bakınca sayfanın ekrana sığmadığını farkettim. Tarayıcı ayarlarından birkaç defa zoom out yapınca linkin tamamı ekranda gözüktü ve açıldı. Küçük bir ayrıntı ama belki linki hatalı olan arkadaşlara faydası olur diye belirtmek istedim.

edit: 1 saat sonra para hesabıma geçti.
Last edited by kk1907 » Thu Oct 17, 2019 11:46 » edited 1 time in total
kk1907
Posts42
Member Since17 Jul 2019
Last Visit25 Nov 2021
Likes Given35
Likes Received29/21

#266 by mzanka » Thu Oct 17, 2019 14:18

demetsedna wrote: İlk çekimimi 11 ekimde 50 dolar olarak verdim. 14 ekimde payoonere 50 dolar olarak kesintisiz geçti. 14 ekimde 52 dolar olarak çekim talebinde bulundum. Bugün hesabıma 50 dolar geçti.

Hayırlı olsun, darısı biz bekleyenlerin başına. Ben de 2 gün önce çekim talimatı verdim, hesap bağlama linki bekliyorum. Demek buradan çekim talimatı vermemiz ile parayı banka hesabımızda görmemiz arasındaki süre ortalama 1 hafta. Payoneer hesabınızı doğrulamak için kimlik fotosu yüklemiş miydiniz?

Salı verdiğim çekim talimatı için henüz link gelmedi. Süreç, tahmin ettiğimden uzun sürecek :?
Last edited by mzanka » Fri Oct 18, 2019 10:37 » edited 1 time in total
mzanka
Posts410
Member Since17 Mar 2019
Last Visit20 Aug 2021
Likes Given984
Likes Received654/339

#267 by besevler » Fri Oct 18, 2019 08:23

Salı günü saat 17'de çekim talimatı verdim ve bugün saat 18'de param Payoneer'a yattı. Tam 3 gün sürdü. Umarım herkes sıkıntısız bir şekilde parasını alır. Bekleyenler de endişe etmesin, 3 iş günü beklemek normal bir süreç.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#268 by Snorlax16 » Fri Oct 18, 2019 08:28

besevler wrote: Salı günü saat 17'de çekim talimatı verdim ve bugün saat 18'de param Payoneer'a yattı. Tam 3 gün sürdü. Umarım herkes sıkıntısız bir şekilde parasını alır. Bekleyenler de endişe etmesin, 3 iş günü beklemek normal bir süreç.

ilk sefer miydi ? bende ilk çekimimde cumartesi gece 3 te talimat vermiştim pazartesi gece 4 gibi payoonere geçmişti bugün tekrardan çekim talimatı verdim yine mi 2-3 gün bekleyeceğiz işler hızlandı diye okumuştum da
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last Visit27 Nov 2021
Likes Given42
Likes Received118/81

#269 by besevler » Fri Oct 18, 2019 08:35

Snorlax16 wrote:
besevler wrote: Salı günü saat 17'de çekim talimatı verdim ve bugün saat 18'de param Payoneer'a yattı. Tam 3 gün sürdü. Umarım herkes sıkıntısız bir şekilde parasını alır. Bekleyenler de endişe etmesin, 3 iş günü beklemek normal bir süreç.

ilk sefer miydi ? bende ilk çekimimde cumartesi gece 3 te talimat vermiştim pazartesi gece 4 gibi payoonere geçmişti bugün tekrardan çekim talimatı verdim yine mi 2-3 gün bekleyeceğiz işler hızlandı diye okumuştum da

İlk seferim değil geçen hafta da çekim yapmıştım. Geçen hafta her şey çok hızlıydı. Neredeyse 1 saat içerisinde tüm işlemler bitmiş ve paramızı almıştık. Sanırım artık yoğunluk artışından dolayı işler değişti. Bu sefer 3 gün sürdü.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#270 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 02:07

mzanka wrote:
demetsedna wrote: İlk çekimimi 11 ekimde 50 dolar olarak verdim. 14 ekimde payoonere 50 dolar olarak kesintisiz geçti. 14 ekimde 52 dolar olarak çekim talebinde bulundum. Bugün hesabıma 50 dolar geçti.

Hayırlı olsun, darısı biz bekleyenlerin başına. Ben de 2 gün önce çekim talimatı verdim, hesap bağlama linki bekliyorum. Demek buradan çekim talimatı vermemiz ile parayı banka hesabımızda görmemiz arasındaki süre ortalama 1 hafta. Payoneer hesabınızı doğrulamak için kimlik fotosu yüklemiş miydiniz?

Salı verdiğim çekim talimatı için henüz link gelmedi. Süreç, tahmin ettiğimden uzun sürecek :?

hocam salı talimat veren arkadasa gelmiş sende durum ne şuan? ben çarşamba verdim bekliyorum.

50$ lık çekim varken ilk günlerin hızı bitmiş oldu demekki artık böyle bekleyeceğiz.

en azından clixsensedeki gibi süre geldiğinde anında hesaba geçseydi bari. yok link gelecek falan otomatik işlem yerine manuel olmuş gibi.

50$ çektiğimde bana link gelmiş payoneri onaylamıştım. şimdi bu ikinci çekimde link neden geliyor anlamadım.

50$ ı 52$ çekime ayarladıkları için tekrar işin başından bir tanımlama ve yeni çekim olarak işlem yapılıyorsa o ayrı.

52$ lık bu çekim için de link gönderip onaylanır ve bundan sonrası için artık link değil doğrudan parayı gönderirlerse iyi olur. yoksa her çekimde link bekleyeceksek bu iyi olmaz gerçekten. yok link gelmedi yok link açılmıyor uğraştırır bizı.

hadi bunda da bekleyelim de inş bundan sonrası için sadece parayı gönderirler. çünki çoğumuz tecrübe etmedi 3. çekim işlemini. bakalım ne olacak.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#271 by zafiraa » Sat Oct 19, 2019 02:24

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:

hocam salı talimat veren arkadasa gelmiş sende durum ne şuan? ben çarşamba verdim bekliyorum.

50$ lık çekim varken ilk günlerin hızı bitmiş oldu demekki artık böyle bekleyeceğiz.

en azından clixsensedeki gibi süre geldiğinde anında hesaba geçseydi bari. yok link gelecek falan otomatik işlem yerine manuel olmuş gibi.

50$ çektiğimde bana link gelmiş payoneri onaylamıştım. şimdi bu ikinci çekimde link neden geliyor anlamadım.

50$ ı 52$ çekime ayarladıkları için tekrar işin başından bir tanımlama ve yeni çekim olarak işlem yapılıyorsa o ayrı.

52$ lık bu çekim için de link gönderip onaylanır ve bundan sonrası için artık link değil doğrudan parayı gönderirlerse iyi olur. yoksa her çekimde link bekleyeceksek bu iyi olmaz gerçekten. yok link gelmedi yok link açılmıyor uğraştırır bizı.

hadi bunda da bekleyelim de inş bundan sonrası için sadece parayı gönderirler. çünki çoğumuz tecrübe etmedi 3. çekim işlemini. bakalım ne olacak.

6 defa payonere çkim yaptım ilk 3 işlem 50 dolar olduğu zamanlarda 48 olarak yattı sonraki 3 çekim 52 dolar olduğu zamanlarda son 2 çekimin birini salı istedim dün geldi son çekimide çarşamba istedim hafta sonu gönderiyorlarsa bu gün bekliyorum

bağlama linki ilk çekimde geliyor iki hesap bağlandıktan sonrasında herhangi bir link yok para 3 gün sonunda direk payonerde

bağlama linkini ilk çekim istediğim zaman geldi ve bağladım sonrasında hiç link gelmedi
zafiraa
Posts179
Member Since4 Nov 2017
Last Visit5 Oct 2021
Likes Given26
Likes Received73/59

#272 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 02:46

zafiraa wrote:
ankettasksever wrote:
mzanka wrote:

6 defa payonere çkim yaptım ilk 3 işlem 50 dolar olduğu zamanlarda 48 olarak yattı sonraki 3 çekim 52 dolar olduğu zamanlarda son 2 çekimin birini salı istedim dün geldi son çekimide çarşamba istedim hafta sonu gönderiyorlarsa bu gün bekliyorum

bağlama linki ilk çekimde geliyor iki hesap bağlandıktan sonrasında herhangi bir link yok para 3 gün sonunda direk payonerde

bağlama linkini ilk çekim istediğim zaman geldi ve bağladım sonrasında hiç link gelmedi

teşekkürler açıklama için. çok faydalı oldu.

iş günü dediği için pazartesi bekliyordum ama hafta sonu da olsa güzel olur.

bundan sonrası çekimim için link onayı olmayacak bu güzel işte. :thumbup:
Last edited by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 02:50 » edited 1 time in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#273 by yatahaze » Sat Oct 19, 2019 04:48

adamlara gönderdiğiniz mail adresindeki link hatalı yazıyorum hala ödemenizi kontrol ettik 1-2 gün içinde yatırılacak yazıyor ve atılan 3 ticket'a kelimesi kelimesine aynı cevabı yazdılar.11 gündür ödeme bekliyorum ama parayı ödememek için her şeyi yapıyorlar.100 doların üstüne yattılar kalkmıyorlar.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received81/59

#274 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 04:54

yatahaze wrote: adamlara gönderdiğiniz mail adresindeki link hatalı yazıyorum hala ödemenizi kontrol ettik 1-2 gün içinde yatırılacak yazıyor ve atılan 3 ticket'a kelimesi kelimesine aynı cevabı yazdılar.11 gündür ödeme bekliyorum ama parayı ödememek için her şeyi yapıyorlar.100 doların üstüne yattılar kalkmıyorlar.

şikayet kaydı oluştururken gelen mailin screenshot resmini göndermiş miydin delil olarak. geldiği tarih, link görüntüsü ve linke tıkladıktan sonraki görüntüyü ıspat için gönderdin sanırım.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#275 by yatahaze » Sat Oct 19, 2019 05:11

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote: adamlara gönderdiğiniz mail adresindeki link hatalı yazıyorum hala ödemenizi kontrol ettik 1-2 gün içinde yatırılacak yazıyor ve atılan 3 ticket'a kelimesi kelimesine aynı cevabı yazdılar.11 gündür ödeme bekliyorum ama parayı ödememek için her şeyi yapıyorlar.100 doların üstüne yattılar kalkmıyorlar.

şikayet kaydı oluştururken gelen mailin screenshot resmini göndermiş miydin delil olarak. geldiği tarih, link görüntüsü ve linke tıkladıktan sonraki görüntüyü ıspat için gönderdin sanırım.

herşeyi eksiksiz gönderdim.Hatta ingilizcem yetersiz olduğundan dolayı İngiltere'de yaşayan arkadaşıma yazdırdım şikayet başvurusunu ama tüm ticketlera otomatik cevap veriliyor gibi aynı cevap geldi.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received81/59

#276 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 06:09

bu kadar sıkıntının içinde 50$ talimat verip kesintisiz olarak hesabına 50$ geçen arkadaşlar çok şanslı. 2$ kazançları oldu. o şans bu katakullide bize vurmadı.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#277 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 06:14

Snorlax16 wrote:

ilk çekimde hafta sonunu da süreye dahil etmişler yani? iş günü diyorlardı ya sende o kurala uymamışlar. bende 16 sı çarşamba verdim o zaman bugün yarın gelecektir hafta sonu olsa bile.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#278 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 06:16

yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:

herşeyi eksiksiz gönderdim.Hatta ingilizcem yetersiz olduğundan dolayı İngiltere'de yaşayan arkadaşıma yazdırdım şikayet başvurusunu ama tüm ticketlera otomatik cevap veriliyor gibi aynı cevap geldi.

iki kez 50$ çekim yapmıştın ya ikisinin de gelen linki mi açılmıyor?
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#279 by yatahaze » Sat Oct 19, 2019 06:38

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:

1 tane link geldi.Başka sorun da o zaten.Payoneer'den cevap gemiş hesabınıza herhangi bir para aktarımı olmadı diye.Kısacası tüm problem bunlardan kaynaklanıyor ve çözmek gibi bir dertleri yok.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received81/59

#280 by ankettasksever » Sat Oct 19, 2019 06:44

yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:

1 tane link geldi.Başka sorun da o zaten.Payoneer'den cevap gemiş hesabınıza herhangi bir para aktarımı olmadı diye.Kısacası tüm problem bunlardan kaynaklanıyor ve çözmek gibi bir dertleri yok.

yani toplam 100$ lik çekim için bir çekime link geldi açılmıyor. diğer çekime hiç link gelmedi öyle mi o kaç gün oldu?

payoneer çerezlerden bahsediyordu sen paylaşmıştın geçen gün. çerezler için bir engelin yok değil mi?

bir arkadaşta linki kopyala yapıştır yapmış açılmış sen öyle denedin mi?

dedim ya senin sorunun ysense ile. payoner birşey yapamaz çünki daha onay aşamasını geçemedin. prodege kaydını bir görsen orada sorun bitecek yani.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 07:37:13 PST