Please wait...
HomeForumInternationalTurkishSkrill Ödemeleri Başladı
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Skrill Ödemeleri Başladı

Locked

#301 by Hasan00 » Fri Nov 22, 2019 02:34

nisagul wrote:
Hasan00 wrote:
galiba wrote:

skrillde birden fazla eamil ekleyebiliyorsunuz ayarlar kısmından para çekeceğiniz zaman çektiğiniz hesabın mailini birincil mail yapın skrilde sorunsu geçer.skrillden payonere atarken sabir 6 dolar civarı ücret var ve doları euro olarak atıyoruzz kur farkı oluyor geçen arkadaşa 400 dolar çekim yaptk payonere 100 tl gibi bir kayıp oldu .yani 2250 değilde 2150 tlsi kaldı.skrill hesabınızı usd para birimi seçerek açın yoksa kur farkından paranız hiç olur

nisagul wrote:
gisil wrote:
Hasan00 wrote:
gisil wrote: neden payoneer varken skrill? cidden merak ettiğimden soruyorum.

bu site için değil ki neobox için orada payoneer yokki onun haricinde skrill neteller airtm var :shock:

kusura bakmayın onu görmemişim :lol:

Skrilden en az zararla para çekme yöntemi;
1 - skrill euro hesabı açın en az 50 euro biriktirin her transfer de 5.5 euro kesiyor
2 - payoneer euro hesabı açıp Skrilden > Payoneere paranızı transfer edin, en az 40 euro olunca da banka hesabına çekin
3 - Kuveyttürk banka hesabı açtırın ve paranızı çekin (işletim ücreti yok). Ben diğer site Neoda bu şekilde kullanıyorum

yukarıdaki arkdaşda sakın euro açmayın dedi ama dolar açın demişti acaba hangisi daha karlı olur bir de kafama takılan soru siz de neo daymışsınız orda yaptıgınız anketler burayı olumsuz etkiliyor mu? orada task filan yapıyor musunuz?
ayrıca bu site içinde kuveyttürkden yapsam ücret almazlar değil mi? yani orasını tam bilmiyorum ama alıyor diğer bankalar galiba akbank hesabı açtırcakdım kuveyttürk açtıyrayım

onun dışında skrill hesabını dolar mı euro mu açayım kafam karıştı :roll:
Euro veya dolar hesabı farketmez ikisinden birini açtırın ben euro hesabı açtım şimdilik sorun yok bu şekilde çekiyorum. Daha önce bu siteden kazanıyordum fakat neo anketleri bu siteyi geçti daha çok anket geliyor ve düzenli. Ayrıca kolay tasklarıda yapmaya çalışıyorum. Kuveyttürk banka işlemlerinizde hesap işletim ücreti almayan tek banka onu tavsiye ederim. Payoneerden paranızı Kuveyttürke çekebiliyorsunuz.

evet ben de fark ettim oraya daha fazla anket geliyor ücretleride yüksek de burada sormak ne kadar doğru bilmem ama orada 250 reklam olmadığı için yazamıyorum sadece 2 sorum var :D
1- şimdi şurayı doğru anladım mı onu öğreneyim şimdi neoda ilk başta yani ilk para çekiminde 2 dolar kesiyormuş sanırım sonra her 10 dolardan 1 dolar kesiyormuş galiba burayı doğru anladım mı? bu kısmı çok değil mi? yani skrill ve payoneer hariç sitenin kestiği para var birde yanlış anlamadıysam.
2- bu ise sitede ref kiralama var fakat bunun nasıl çalıştıgını bilmiyorum sizce değer mi?
bazı oyuncuları gördüm de 10.000 refi olanlar gördüm kazanç olmasa yapmazlar herhalde

kuveyttürkden hesap açarım o halde teşekkürler tekrardan
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#302 by umitoz » Fri Nov 22, 2019 07:25

nisagul wrote:
Hasan00 wrote:
galiba wrote:

skrillde birden fazla eamil ekleyebiliyorsunuz ayarlar kısmından para çekeceğiniz zaman çektiğiniz hesabın mailini birincil mail yapın skrilde sorunsu geçer.skrillden payonere atarken sabir 6 dolar civarı ücret var ve doları euro olarak atıyoruzz kur farkı oluyor geçen arkadaşa 400 dolar çekim yaptk payonere 100 tl gibi bir kayıp oldu .yani 2250 değilde 2150 tlsi kaldı.skrill hesabınızı usd para birimi seçerek açın yoksa kur farkından paranız hiç olur

nisagul wrote:
gisil wrote:
Hasan00 wrote:
gisil wrote: neden payoneer varken skrill? cidden merak ettiğimden soruyorum.

bu site için değil ki neobox için orada payoneer yokki onun haricinde skrill neteller airtm var :shock:

kusura bakmayın onu görmemişim :lol:

Skrilden en az zararla para çekme yöntemi;
1 - skrill euro hesabı açın en az 50 euro biriktirin her transfer de 5.5 euro kesiyor
2 - payoneer euro hesabı açıp Skrilden > Payoneere paranızı transfer edin, en az 40 euro olunca da banka hesabına çekin
3 - Kuveyttürk banka hesabı açtırın ve paranızı çekin (işletim ücreti yok). Ben diğer site Neoda bu şekilde kullanıyorum

yukarıdaki arkdaşda sakın euro açmayın dedi ama dolar açın demişti acaba hangisi daha karlı olur bir de kafama takılan soru siz de neo daymışsınız orda yaptıgınız anketler burayı olumsuz etkiliyor mu? orada task filan yapıyor musunuz?
ayrıca bu site içinde kuveyttürkden yapsam ücret almazlar değil mi? yani orasını tam bilmiyorum ama alıyor diğer bankalar galiba akbank hesabı açtırcakdım kuveyttürk açtıyrayım

onun dışında skrill hesabını dolar mı euro mu açayım kafam karıştı :roll:
Euro veya dolar hesabı farketmez ikisinden birini açtırın ben euro hesabı açtım şimdilik sorun yok bu şekilde çekiyorum. Daha önce bu siteden kazanıyordum fakat neo anketleri bu siteyi geçti daha çok anket geliyor ve düzenli. Ayrıca kolay tasklarıda yapmaya çalışıyorum. Kuveyttürk banka işlemlerinizde hesap işletim ücreti almayan tek banka onu tavsiye ederim. Payoneerden paranızı Kuveyttürke çekebiliyorsunuz.

neo nedir acıklar mısınız lütfen anket sitesi mi burası gibi
umitoz
Posts50
Member Since22 Oct 2019
Last Visit15 Jan 2022
Likes Given8
Likes Received22/16

#303 by Hasan00 » Fri Nov 22, 2019 08:05

umitoz wrote:

evet neobox burası gibi bir çok anket yönlendircisi aynı ama orda reklam filanda var buranın aynısı neredeyse ama biraz farklılıklar var
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#304 by umitoz » Fri Nov 22, 2019 12:08

Hasan00 wrote:
umitoz wrote:

evet neobox burası gibi bir çok anket yönlendircisi aynı ama orda reklam filanda var buranın aynısı neredeyse ama biraz farklılıklar var

Tesekkurler bi dolaşıp geldim ysense candır :D
umitoz
Posts50
Member Since22 Oct 2019
Last Visit15 Jan 2022
Likes Given8
Likes Received22/16

#305 by ebru37 » Sun Nov 24, 2019 12:53

Payooneer hesabınızdan para çekerken swift kodu ücreti en az hangi banka alıyor ben garanti bankasına çektim
Benden 30usd komisyonn aldı siz hangi bankayı kullanıyor sunuz
ebru37
Posts4
Member Since18 Aug 2018
Last Visit14 Dec 2019
Likes Given0
Likes Received2/2

#306 by nisagul » Tue Nov 26, 2019 12:37

ebru37 wrote: Payooneer hesabınızdan para çekerken swift kodu ücreti en az hangi banka alıyor ben garanti bankasına çektim
Benden 30usd komisyonn aldı siz hangi bankayı kullanıyor sunuz

Kuveyttürk ten hesap açtırın hiçbir ücret almıyor
nisagul
Posts36
Member Since3 Nov 2018
Last Visit2 Jan 2022
Likes Given0
Likes Received18/14

#307 by denthalion » Wed Nov 27, 2019 06:24

garanti bankası aynı rakamı benden de aldı, 49 usd lik rakam hesabıma 19 usd olarak geçti. İtirazda bulunduğumda geri iade ettiler ama sonrasında aynı kesintilerin olacağını belirttiler.
denthalion
Posts6
Member Since15 Apr 2019
Last Visit29 Aug 2021
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 26, 2022 00:04:19 PST