Please wait...
HomeForumInternationalTurkishSkrill Ödemeleri Başladı
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Skrill Ödemeleri Başladı

Locked

#281 by gstoprak » Tue Oct 15, 2019 12:17

alıcılar kısmından yapabilirsin hocam.
gstoprak
Posts13
Member Since26 Oct 2009
Last Visit3 Apr 2020
Likes Given3
Likes Received1/1

#282 by yatahaze » Tue Oct 29, 2019 06:57

Skrill tl hesabımdan banka hesabıma çekim talimatı vermiştim pazar sabahı..Pazartesi öğleden sonra Çekim işleminiz tamamlanmıştır En son para çekme talebiniz şimdi devrede ve paranın kısa sürede sizde olması gerekiyor yazan mail geldi ama hesapta para gözükmüyor.Bu mail geldikten sonra ne kadar sürede para hesapta oluyor bilen var mı?
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received81/59

#283 by yatahaze » Wed Oct 30, 2019 00:50

Para biraz önce hesabıma yattı.650 lira için yaklaşık 39 tl kesinti olmuş.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received81/59

#284 by okanbakis » Wed Oct 30, 2019 10:27

merhaba,

skrill ile ödemeye alma işlemi yaptım ama bana skril hesap numarası sormadan işlem yaptı bakiye düştü nasıl kontrol edebilirim
okanbakis
Posts3
Member Since26 Jan 2016
Last Visit18 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received0

#285 by okanbakis » Wed Oct 30, 2019 10:27

skrill ödeme talep ettim bakiye düştü ama skrill hesabı falan sormadı nasıl kontrol edebilirim
okanbakis
Posts3
Member Since26 Jan 2016
Last Visit18 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received0

#286 by nofearsports » Mon Nov 04, 2019 01:46

okanbakis wrote: skrill ödeme talep ettim bakiye düştü ama skrill hesabı falan sormadı nasıl kontrol edebilirim

ysensede kayıtlı e postanızla skrill hesabınız olması gerekiyor dolayısıyla sormuyor direkt o maile yolluyor 4 5 güne
nofearsports
Posts278
Member Since16 Nov 2018
Last Visit23 May 2020
Likes Given150
Likes Received144/100

#287 by galiba » Wed Nov 06, 2019 04:20

yatahaze wrote: Para biraz önce hesabıma yattı.650 lira için yaklaşık 39 tl kesinti olmuş.

merhaba hangi tl hesabınıza çektiniz hangi bankanın acaba? normalde bankaya çekimde sıkıntılar yaşanmakda
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11

#288 by yatahaze » Wed Nov 06, 2019 07:23

galiba wrote:
yatahaze wrote: Para biraz önce hesabıma yattı.650 lira için yaklaşık 39 tl kesinti olmuş.

merhaba hangi tl hesabınıza çektiniz hangi bankanın acaba? normalde bankaya çekimde sıkıntılar yaşanmakda

Merhaba.İş bankası aracılığı ile para çekimi yaptım.Bazı bankalar sıkıntı yaratıyor dediğiniz gibi.Önceden bankanın çağrı merkezine sorarsanız daha sağlıklı oluyor.Yoksa para geri Skrill hesabına yollanıyor ve paranın yarısı uçmuş oluyor.
yatahaze
Posts259
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received81/59

#289 by tunceray » Wed Nov 06, 2019 23:18

Skrill TL hesabından, Ziraat bankası TL hesabına gönderen var mı aranızda? Kaç gün sürdüğünü merak ediyorum.
tunceray
Posts34
Member Since30 Mar 2019
Last Visit13 Aug 2021
Likes Given15
Likes Received16/11

#290 by tunceray » Wed Nov 13, 2019 18:19

Bilgilendirmek için yazıyorum, Skrill'den uzak durun diyen arkadaşlar çok haklıymış. Boşuna dememişler, bir müsibet bin nasihattan evladır diye:(

20 dolar (100 kusur TL)- Skrillden Ziraat bankası hesabına (annemin hesabı) transfer yaptım. 10 gün sonra para geri dönmüş Skrille 43 tl olarak. Geri dönme sebebi olarak ta hesap numarası yanlış demişler. Bu 40 küsur tlyi tekrar göndersem 7 tl kalacak (işlem ücreti 35 tl belki daha fazla alıyorlar).

Skrill'e 20 dolar kazandırmış oldum:((
tunceray
Posts34
Member Since30 Mar 2019
Last Visit13 Aug 2021
Likes Given15
Likes Received16/11

#291 by galiba » Mon Nov 18, 2019 05:36

tunceray wrote: Bilgilendirmek için yazıyorum, Skrill'den uzak durun diyen arkadaşlar çok haklıymış. Boşuna dememişler, bir müsibet bin nasihattan evladır diye:(

20 dolar (100 kusur TL)- Skrillden Ziraat bankası hesabına (annemin hesabı) transfer yaptım. 10 gün sonra para geri dönmüş Skrille 43 tl olarak. Geri dönme sebebi olarak ta hesap numarası yanlış demişler. Bu 40 küsur tlyi tekrar göndersem 7 tl kalacak (işlem ücreti 35 tl belki daha fazla alıyorlar).

o kadar yazılıyor buraya skrile atmayn geçen aylarda mecbur attık ama biriktirp payonere çektik.para kaybımız olsada garanti geçti paralarımız
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11

#292 by Hasan00 » Mon Nov 18, 2019 05:45

galiba wrote:
tunceray wrote: Bilgilendirmek için yazıyorum, Skrill'den uzak durun diyen arkadaşlar çok haklıymış. Boşuna dememişler, bir müsibet bin nasihattan evladır diye:(

o kadar yazılıyor buraya skrile atmayn geçen aylarda mecbur attık ama biriktirp payonere çektik.para kaybımız olsada garanti geçti paralarımız

merhaba bu site değilde başka bir site için tek alternatif skrill kayıtlı olunan e postayla skril hesabı aynı olmak zorunda mı? yoksa farklı olsa sorun çıkarmı? birde hiç kullanmadığım için pek bilmiyorum. skril de parayı biriktirip payonere atsam payoneer ne kadar ücret keser ve skrill kaç kesiyor buradaki gibi bir sınır var mıdır acaba?
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#293 by galiba » Tue Nov 19, 2019 04:21

Hasan00 wrote:
galiba wrote:

merhaba bu site değilde başka bir site için tek alternatif skrill kayıtlı olunan e postayla skril hesabı aynı olmak zorunda mı? yoksa farklı olsa sorun çıkarmı? birde hiç kullanmadığım için pek bilmiyorum. skril de parayı biriktirip payonere atsam payoneer ne kadar ücret keser ve skrill kaç kesiyor buradaki gibi bir sınır var mıdır acaba?

skrillde birden fazla eamil ekleyebiliyorsunuz ayarlar kısmından para çekeceğiniz zaman çektiğiniz hesabın mailini birincil mail yapın skrilde sorunsu geçer.skrillden payonere atarken sabir 6 dolar civarı ücret var ve doları euro olarak atıyoruzz kur farkı oluyor geçen arkadaşa 400 dolar çekim yaptk payonere 100 tl gibi bir kayıp oldu .yani 2250 değilde 2150 tlsi kaldı.skrill hesabınızı usd para birimi seçerek açın yoksa kur farkından paranız hiç olur
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11

#294 by Hasan00 » Thu Nov 21, 2019 07:47

galiba wrote:
Hasan00 wrote:
galiba wrote:

skrillde birden fazla eamil ekleyebiliyorsunuz ayarlar kısmından para çekeceğiniz zaman çektiğiniz hesabın mailini birincil mail yapın skrilde sorunsu geçer.skrillden payonere atarken sabir 6 dolar civarı ücret var ve doları euro olarak atıyoruzz kur farkı oluyor geçen arkadaşa 400 dolar çekim yaptk payonere 100 tl gibi bir kayıp oldu .yani 2250 değilde 2150 tlsi kaldı.skrill hesabınızı usd para birimi seçerek açın yoksa kur farkından paranız hiç olur

hah işte aradığım cevap buydu, yeni gördüm tamam çok teşekkür ederim.
What is the minimum value to cashout?
The minimum amount paid is $2.00 on the first cashout.

This amount will increase by $1.00 for each cashout until it reaches a fixed minimum amount of $10.00.

After that, the minimum amount will always be $10.00

böyle diyor ama skrill'e aktarılan para için çok büyük miktar kesmiyor mu? 6 dolarda çokmuş da ondan :D
bir de skrill'den direkt banka hesabına atma ihtimali var mı? öyle daha çok mu keser ? eğer doğru anladıysam örneğin 100 dolar birikti diyelim ilk başta bir 10 dolar atarım ilk sefer 2 dolar kessin diye, sonra sanırım her 10 dolarda 1 dolar kesicek ilk seferden sonra.
O zaman her 10 dolar da 1 dolar keserse 100 dolarda 10 dolar kesicek birde payoneer'e 6 dolar kesicek sadece 16 dolar böyle gitmiş olucak:/ miktar arttıkçada daha fazla kayıp olcak skrill'e atarken eğer doğru anladıysam.
Sizce skrillden direkt banka hesabına atılabiliyorsa, öyle mi yapayım yoksa, payoneer mi atayım.
Baktım da tek alternatif skrill değil ama diğerlerini hiç duymadım diye tek skrill demiştim diğer şeylerde NETELLER,AirTM var sizce en karlısı hangisi olur? yukarıdaki yazıya bakarsanız, belki de ben yanlış anlamışımdır. Teşekkürler tekrardan.
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#295 by gisil » Thu Nov 21, 2019 08:14

neden payoneer varken skrill? cidden merak ettiğimden soruyorum.
gisil
Posts718
Member Since3 Jul 2019
Last Visit16 Nov 2021
Likes Given306
Likes Received563/357

#296 by Hasan00 » Thu Nov 21, 2019 10:20

gisil wrote: neden payoneer varken skrill? cidden merak ettiğimden soruyorum.

bu site için değil ki neobox için orada payoneer yokki onun haricinde skrill neteller airtm var :shock:
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#297 by gisil » Thu Nov 21, 2019 12:24

Hasan00 wrote:

bu site için değil ki neobox için orada payoneer yokki onun haricinde skrill neteller airtm var :shock:

kusura bakmayın onu görmemişim :lol:
gisil
Posts718
Member Since3 Jul 2019
Last Visit16 Nov 2021
Likes Given306
Likes Received563/357

#298 by nisagul » Thu Nov 21, 2019 12:36

gisil wrote:
Hasan00 wrote:

Skrilden en az zararla para çekme yöntemi;
1 - skrill euro hesabı açın en az 50 euro biriktirin her transfer de 5.5 euro kesiyor
2 - payoneer euro hesabı açıp Skrilden > Payoneere paranızı transfer edin, en az 40 euro olunca da banka hesabına çekin
3 - Kuveyttürk banka hesabı açtırın ve paranızı çekin (işletim ücreti yok). Ben diğer site Neoda bu şekilde kullanıyorum
Last edited by nisagul » Thu Nov 21, 2019 12:42 » edited 3 times in total
nisagul
Posts36
Member Since3 Nov 2018
Last Visit12 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received18/14

#299 by Hasan00 » Thu Nov 21, 2019 13:41

galiba wrote:

nisagul wrote:
gisil wrote:
Hasan00 wrote:

1 - skrill euro hesabı açın en az 50 euro biriktirin her transfer de 5.5 euro kesiyor
2 - payoneer euro hesabı açıp Skrilden > Payoneere paranızı transfer edin, en az 40 euro olunca da banka hesabına çekin
3 - Kuveyttürk banka hesabı açtırın ve paranızı çekin (işletim ücreti yok). Ben diğer site Neoda bu şekilde kullanıyorum

yukarıdaki arkdaşda sakın euro açmayın dedi ama dolar açın demişti acaba hangisi daha karlı olur bir de kafama takılan soru siz de neo daymışsınız orda yaptıgınız anketler burayı olumsuz etkiliyor mu? orada task filan yapıyor musunuz?
ayrıca bu site içinde kuveyttürkden yapsam ücret almazlar değil mi? yani orasını tam bilmiyorum ama alıyor diğer bankalar galiba akbank hesabı açtırcakdım kuveyttürk açtıyrayım

onun dışında skrill hesabını dolar mı euro mu açayım kafam karıştı :roll:
Last edited by Hasan00 » Thu Nov 21, 2019 13:51 » edited 3 times in total
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#300 by nisagul » Thu Nov 21, 2019 14:41

Hasan00 wrote:
galiba wrote:

nisagul wrote:
gisil wrote:
Hasan00 wrote:

yukarıdaki arkdaşda sakın euro açmayın dedi ama dolar açın demişti acaba hangisi daha karlı olur bir de kafama takılan soru siz de neo daymışsınız orda yaptıgınız anketler burayı olumsuz etkiliyor mu? orada task filan yapıyor musunuz?
ayrıca bu site içinde kuveyttürkden yapsam ücret almazlar değil mi? yani orasını tam bilmiyorum ama alıyor diğer bankalar galiba akbank hesabı açtırcakdım kuveyttürk açtıyrayım

onun dışında skrill hesabını dolar mı euro mu açayım kafam karıştı :roll:
Euro veya dolar hesabı farketmez ikisinden birini açtırın ben euro hesabı açtım şimdilik sorun yok bu şekilde çekiyorum. Daha önce bu siteden kazanıyordum fakat neo anketleri bu siteyi geçti daha çok anket geliyor ve düzenli. Ayrıca kolay tasklarıda yapmaya çalışıyorum. Kuveyttürk banka işlemlerinizde hesap işletim ücreti almayan tek banka onu tavsiye ederim. Payoneerden paranızı Kuveyttürke çekebiliyorsunuz.
nisagul
Posts36
Member Since3 Nov 2018
Last Visit12 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received18/14
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 03:42:42 PST