Please wait...
HomeForumInternationalTurkishAppen
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Appen

Locked

#301 by romestosux » Sun Jun 28, 2020 04:35

.
Last edited by romestosux » Sun Jul 05, 2020 06:38 » edited 1 time in total
romestosux
Posts223
Member Since25 Apr 2020
Last Visit30 Nov 2020
Likes Given229
Likes Received135/98

#302 by gokanf6336 » Sat Jul 11, 2020 13:55

Arkadaşlar 3 tane çok çetin ve Zor sınavdan ve 240 sayfa dokümanda
SONRA nihayet appen den bir proje kaptım Shasta projesinin tüm prosedürü
Kısmını geçtim darısı tüm arkadaşlara appen işlerini bu platformda duyduğum için
Size bilgi vermek ve elimden gwldigince sorularınıza cevap vermek isterim
Tüm arkadaşlar kazansın saatlarce anket kovalama devrl bitti galiba benim için
Darısı herkesin başına bol kazançlar herkese
gokanf6336
Posts48
Member Since21 May 2020
Last Visit13 Dec 2021
Likes Given0
Likes Received44/30

#303 by zaferyy » Sat Jul 11, 2020 21:58

gokanf6336 wrote: Arkadaşlar 3 tane çok çetin ve Zor sınavdan ve 240 sayfa dokümanda
Kısmını geçtim darısı tüm arkadaşlara appen işlerini bu platformda duyduğum için

Bende basvurmustum .su anda 247 sayfa olan yonergeyi okuyorum. Egitim merkezi bolumunde simulator ve egitim oyunlari var.sinav sureci ve tarihi hakkında bir bilgi bulamadim. Sinav surecini anlatirmisin bu simülasyon ve oyunlar ile bağlantısı var mi sınav tarihinin
Last edited by zaferyy » Sat Jul 11, 2020 22:50 » edited 1 time in total
zaferyy
Posts181
Member Since12 Jun 2020
Last Visit19 May 2021
Likes Given5
Likes Received132/94

#304 by gokanf6336 » Sun Jul 12, 2020 07:00

zaferyy wrote:
gokanf6336 wrote: Arkadaşlar 3 tane çok çetin ve Zor sınavdan ve 240 sayfa dokümanda

Bende basvurmustum .su anda 247 sayfa olan yonergeyi okuyorum. Egitim merkezi bolumunde simulator ve egitim oyunlari var.sinav sureci ve tarihi hakkında bir bilgi bulamadim. Sinav surecini anlatirmisin bu simülasyon ve oyunlar ile bağlantısı var mi sınav tarihinin

ilk egitim oyunları ve interaktif rehber var bu rehberin sonunda 20 soruluk sınav var sınava kadar devam edin ve sınavı %85 minumum puan aldığınızda tebrik ve size mail göndereceğiz diye bir uyarı alıyorsun hemen sonra ve şiddetle tavsiye ediyorum simülatörü mutlaka ama mutlaka tamamla sınavı kazanmanın tek yolu simulatör hataralrını göreceksin yanlış ve elen me yok simulatörde bunları bitirdikten sonra size mail gelecek şu tarihe kadar kalifikasyon sınavını geçmelisiniz yani bir hafta süreniz olacak
bu sınavı geçtiğiniz takdirde yeni bir sınav daha yapacaklar turkiye kullanıcılarına özel sınav bu bunuda %85 ile geçmelisin eğer cok düşük alırsan ilk sınavu versen dahi programdan atılıyorsun diğelin %75 uzeri adın ikinci hakkın var
bol şanslar
gokanf6336
Posts48
Member Since21 May 2020
Last Visit13 Dec 2021
Likes Given0
Likes Received44/30

#305 by zaferyy » Sun Jul 12, 2020 08:29

gokanf6336 wrote:
zaferyy wrote:

ilk egitim oyunları ve interaktif rehber var bu rehberin sonunda 20 soruluk sınav var sınava kadar devam edin ve sınavı %85 minumum puan aldığınızda tebrik ve size mail göndereceğiz diye bir uyarı alıyorsun hemen sonra ve şiddetle tavsiye ediyorum simülatörü mutlaka ama mutlaka tamamla sınavı kazanmanın tek yolu simulatör hataralrını göreceksin yanlış ve elen me yok simulatörde bunları bitirdikten sonra size mail gelecek şu tarihe kadar kalifikasyon sınavını geçmelisiniz yani bir hafta süreniz olacak
bu sınavı geçtiğiniz takdirde yeni bir sınav daha yapacaklar turkiye kullanıcılarına özel sınav bu bunuda %85 ile geçmelisin eğer cok düşük alırsan ilk sınavu versen dahi programdan atılıyorsun diğelin %75 uzeri adın ikinci hakkın var
bol şanslar

Haydaa,
sanırım ben olaya tersten başlamışım:) 246 sayfalık yönergeyi okudum daha sonra ben ilk olarak simulatare başaldım hatta simulatör az önce bitti.

Yarışma şeklinde olan oyunu oynadım henüz rehbere başlamadım sanırım iyi kide en sona bırakmışım.)

şimdi olayı özetlersek anladığım kadarı ile sınav 3 aşama
1. rehber sonrası 20 sorudan oluşan ilk sınav bundan %85 başarı almak gerekiyor
2. birinci aşama geçilirse maile 2.sınav için tarih geliyor ve 1 haftada yapılmak zorunda
3. ikinci aşamada başarılı olunursa 3.final sınavı oluyor ve bundan da en z %85 doğruluk gerekiyor

Bu noktada bir sorum var ilk 20 soruluk sınavın sonucu %75 olursa telefisi var mı tekrar yapılabiliyor mu yoksa tek bir sınav hakkı mı var?

verdiğin bilgiler için teşekur ederim
zaferyy
Posts181
Member Since12 Jun 2020
Last Visit19 May 2021
Likes Given5
Likes Received132/94

#306 by gokanf6336 » Sun Jul 12, 2020 09:33

zaferyy wrote:
gokanf6336 wrote:
zaferyy wrote:

bol şanslar

Haydaa,
sanırım ben olaya tersten başlamışım:) 246 sayfalık yönergeyi okudum daha sonra ben ilk olarak simulatare başaldım hatta simulatör az önce bitti.

Yarışma şeklinde olan oyunu oynadım henüz rehbere başlamadım sanırım iyi kide en sona bırakmışım.)

şimdi olayı özetlersek anladığım kadarı ile sınav 3 aşama
1. rehber sonrası 20 sorudan oluşan ilk sınav bundan %85 başarı almak gerekiyor
2. birinci aşama geçilirse maile 2.sınav için tarih geliyor ve 1 haftada yapılmak zorunda
3. ikinci aşamada başarılı olunursa 3.final sınavı oluyor ve bundan da en z %85 doğruluk gerekiyor

Bu noktada bir sorum var ilk 20 soruluk sınavın sonucu %75 olursa telefisi var mı tekrar yapılabiliyor mu yoksa tek bir sınav hakkı mı var?

verdiğin bilgiler için teşekur ederim
interaktif quizin soudaki 20 sorudan bahsediyor san eğer ondan kalma diye bir şey yok duşuk alsan again tuşu var alt kısımda quizin her bölümünde %85 i geçene kadar denenbiliyor diye biliyorum zaren simulatördeki gibi bir sınav değil bu tamamen teorik 20 soru bilginiz olsun projeye katılma sınavını soruyorsanız appen bildiğiniz gibi tum projelerde ikinci hak veriyor genelde ben mesela ilkinde başarıız oldum ikinci hak tanındı bana öyle geçtim ama kişiye göre değişirmi bilmiyorum benim başımdan gecenleri tek tek anlattım siz temkinli ve dikkatli olun başarılar
gokanf6336
Posts48
Member Since21 May 2020
Last Visit13 Dec 2021
Likes Given0
Likes Received44/30

#307 by zaferyy » Sun Jul 12, 2020 11:11

Şimdi anladım sanirim.
Bu test quiz vs nin sinav tarihini belirlemesinde etkisi yok sadece sinava hazirlik. Sinav icin appen hazir ol yada olma sana maille bir tarih veriyor anladığım kadari ile.
Bu arada ben bu projeye 3 gun once basvurdum
zaferyy
Posts181
Member Since12 Jun 2020
Last Visit19 May 2021
Likes Given5
Likes Received132/94

#308 by iremn » Sat Aug 15, 2020 11:59

Ben yeni bir üyeyim. ySense üzerinden AppenTasks'e de kaydoldum. Kabul edilmek için bir süreç mi gerekiyor? Hala "No matching records found" diyor. Ne yapmam lazım bilmiyorum.
iremn
Posts12
Member Since29 Jul 2020
Last Visit16 Jun 2021
Likes Given1
Likes Received9/6

#309 by gisil » Mon Sep 28, 2020 02:37

EN Transcription, apple china'dan geldi. başvuran oldu mu?
gisil
Posts718
Member Since3 Jul 2019
Last Visit5 Jan 2022
Likes Given306
Likes Received563/357

#310 by Snorlax16 » Mon Sep 28, 2020 05:40

gisil wrote: EN Transcription, apple china'dan geldi. başvuran oldu mu?

Evet girdim baktım quiz ses kayıtlarını dinledim "listening" konusunda o kadar iyi olmadığımı anladım konuşan kişi benim için anlaşılması biraz zor ses tonuyla konuşuyordu o yüzden vazgeçtim :)
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last Visit27 Nov 2021
Likes Given42
Likes Received118/81

#311 by gisil » Mon Sep 28, 2020 05:58

Snorlax16 wrote:
gisil wrote: EN Transcription, apple china'dan geldi. başvuran oldu mu?

Evet girdim baktım quiz ses kayıtlarını dinledim "listening" konusunda o kadar iyi olmadığımı anladım konuşan kişi benim için anlaşılması biraz zor ses tonuyla konuşuyordu o yüzden vazgeçtim :)

google çevirinin app'ini indirip takıldığınız yerde ona dinletebilirsiniz :) daha önce birkaç kez denemiştim, kurtarıyor :)
gisil
Posts718
Member Since3 Jul 2019
Last Visit5 Jan 2022
Likes Given306
Likes Received563/357

#312 by darkmelek2 » Fri Oct 02, 2020 07:05

arkadaşlar öğrenciyim ileri seviye ingilizce biliyorum ama öğrenci olduğum için herhangi bir cv'm yok ve bu yüzden de siteye kayıt olamıyorum. Ne yapabilirim?
darkmelek2
Posts288
Member Since25 Jan 2016
Last Visit18 Dec 2020
Likes Given8
Likes Received48/38

#313 by gisil » Fri Oct 02, 2020 09:30

darkmelek2 wrote: arkadaşlar öğrenciyim ileri seviye ingilizce biliyorum ama öğrenci olduğum için herhangi bir cv'm yok ve bu yüzden de siteye kayıt olamıyorum. Ne yapabilirim?

öğrencinin neden cv'si olmasın? cv oluşturun.
gisil
Posts718
Member Since3 Jul 2019
Last Visit5 Jan 2022
Likes Given306
Likes Received563/357

#314 by darkmelek2 » Fri Oct 02, 2020 13:43

gisil wrote:
darkmelek2 wrote: arkadaşlar öğrenciyim ileri seviye ingilizce biliyorum ama öğrenci olduğum için herhangi bir cv'm yok ve bu yüzden de siteye kayıt olamıyorum. Ne yapabilirim?

öğrencinin neden cv'si olmasın? cv oluşturun.

haklısınız :roll: Her neyse üyeliğimi oluşturdum bazı projectlere de başvurda bulunmaya başladım. Hadi hayırlısı.
darkmelek2
Posts288
Member Since25 Jan 2016
Last Visit18 Dec 2020
Likes Given8
Likes Received48/38

#315 by sevdayilmaz » Mon Oct 12, 2020 13:14

Merhaba,
ben bir konuda bilgi almak istiyorum. Bu sitelerde yeniyim ve ysense hesabıma Appen hesabımı bağlayamıyorum. Sürekli şifre ile e posta adresimin uyumsuz olduğunu söylüyor. Ama şifrem doğru. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yeni bir başlık açmak istemedim umarım buradan yardımcı olunabilir.
sevdayilmaz
Posts1
Member Since8 Oct 2020
Last Visit13 Oct 2020
Likes Given0
Likes Received1/1

#316 by sedatdlkrn46 » Tue Oct 13, 2020 00:54

Bu sınavları nasıl yapabiliyoruz? Appen hesabıma girince ysense ile bağlantılı olan profile atıyor ve bulamıyorum dediklerinizi. Yardımcı olabilicek var mı ?
sedatdlkrn46
Posts52
Member Since28 Sep 2020
Last Visit1 Jan 2022
Likes Given12
Likes Received15/12

#317 by ermaner » Tue Oct 13, 2020 11:50

Merhaba arkadaşlar,
Task bölümünde Welcome To Appen yazan yere tıklıyorum giriş yapıyorum.
SMS bölümü açılıyor. Sanırım doğrulamak için Türkiye'yi seçip telefon numaramı yazıyorum. Daha sonra tekrar deneyin yazıyor. Bu hata bana mı çıkıyor. Yoksa yeni kayıtlarda mı böyle. Amerika seçince bir yerlere gönderiyor. (bu arada başında sıfır olmadan yazıyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim. Yeni üyeyim.
Teşekkürler.
ermaner
Posts2
Member Since3 Oct 2020
Last Visit11 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received0

#318 by solgunaktepe » Tue Oct 13, 2020 14:46

arkadaşlar appen sitesinde 10 dolarlık görev yaptım fatura olusturma bölümünden çekim yapmak istiyorum fakat kayıtlı payoneer hesabı gerekıyormus . profıl kısımında boyle bır bölüm yok payoner hesabımı nasıl ekleyebılırım. tecrubelı arkdaslar yardımcı olabılırmı ? teşekkurler
solgunaktepe
Posts14
Member Since23 May 2020
Last Visit10 May 2021
Likes Given0
Likes Received0

#319 by Diamond » Wed Oct 14, 2020 04:58

Nihayet boyle senin gibi insan bulundu bu sitede bende sevinirim ufak bilgi verirseniz bu konuda mesla seviye yukseltmek icin isler hangisi en uygundur suan kisitli tabi . Teşekkür ederim simdiden
Diamond
Posts2
Member Since24 Jan 2020
Last Visit29 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received0

#320 by Diamond » Wed Oct 14, 2020 04:58

Appene giris yapmak için kaydolmaniz gerek ysense e postanizla baskanseviyeli appeniz yoksa ordan e-posta nizi onay vs ve tel numuariniza sifre gelecek kayit yaptiktan sonra giriş yap abilirsiniz
Diamond
Posts2
Member Since24 Jan 2020
Last Visit29 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 17:50:03 PST