Please wait...
HomeForumInternationalTurkishRainforest uye alımı
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Rainforest uye alımı

Locked

#41 by muhammedkrt234 » Sat Jul 06, 2019 06:04

Arkadaşlar aranızda RF hesabı olup kullanmayan eski üyeler var mı ?
muhammedkrt234
Posts1
Member Since11 Feb 2019
Last Visit12 Aug 2019
Likes Given0
Likes Received0

#42 by cantorr » Sun Jul 07, 2019 13:13

kaçırdık mı ya of keşke foruma ara ara baksaydım
cantorr
Posts9
Member Since1 Mar 2017
Last Visit6 Sep 2021
Likes Given0
Likes Received0

#43 by geocity » Sun Jul 14, 2019 15:14

Arkadaşlar RF'de bu aralar karışık durumlar var. Forumdan takip ettiğim kadarıyla:
Yeni üye alımı ve destek ekibinden işten çıkartılan önemli elemanlarıyla ilgili şuanda hiçbir açıklaması bulunmuyor. Bildiğim kadarıyla kayıtlı 3700 testçi var, günde ortalama 1500 - 2000 iş dağıtıyor. Tabiki işler sadece hafta içi.
Yine forumda başlık açan yada yazan son 3 aydır sadece 1 tane yeni kullanıcı gördüm. Dolayısıyla bu yüzden umutsuzluğa kapılmayın. Bence şuanda yeni testçi almanın işyükünü düşereceğinden tecrübeli ve kalifiye testçileri platformdan uzaklaştırmak istemiyorlar. İş yükü artmaya başladığında hemen sisteme dahil olabilecek hazır kitleyi de görmek istemiş olabilirler.
Ben de hepinizin bu platforma dahil olmanızı isterim. RF anında ödeme yapan ve yaptığınız işe ayırdığınız süreye göre iyi fiyat sunan bir platform.
Kullanıcı alımlarıyla ilgili yeni bir gelişme görürsem bu başlıktan bilgilendireceğim.

Herkese bol kazançlar
geocity
Posts220
Member Since17 Feb 2014
Last Visit16 Oct 2021
Likes Given25
Likes Received73/64

#44 by FIRAT7 » Mon Jul 15, 2019 00:45

geocity wrote: Arkadaşlar RF'de bu aralar karışık durumlar var. Forumdan takip ettiğim kadarıyla:
Yeni üye alımı ve destek ekibinden işten çıkartılan önemli elemanlarıyla ilgili şuanda hiçbir açıklaması bulunmuyor. Bildiğim kadarıyla kayıtlı 3700 testçi var, günde ortalama 1500 - 2000 iş dağıtıyor. Tabiki işler sadece hafta içi.
Yine forumda başlık açan yada yazan son 3 aydır sadece 1 tane yeni kullanıcı gördüm. Dolayısıyla bu yüzden umutsuzluğa kapılmayın. Bence şuanda yeni testçi almanın işyükünü düşereceğinden tecrübeli ve kalifiye testçileri platformdan uzaklaştırmak istemiyorlar. İş yükü artmaya başladığında hemen sisteme dahil olabilecek hazır kitleyi de görmek istemiş olabilirler.
Ben de hepinizin bu platforma dahil olmanızı isterim. RF anında ödeme yapan ve yaptığınız işe ayırdığınız süreye göre iyi fiyat sunan bir platform.
Kullanıcı alımlarıyla ilgili yeni bir gelişme görürsem bu başlıktan bilgilendireceğim.

Herkese bol kazançlar

Çok doğru. Ben misal 6-8 ay uzak kaldım.haliyle seviyem düştü.

Tekrar doneyim dedim 2 gün sonra C ardından ayni hafta içinde B ye yükselttiler.
Kendilerini riske atıp acemi kullanıcıları su an için sisteme almak istemiyorlar. Birkaç ay sonra başvuruları degerlendireceklerini düşünüyorum.

Yani hiçbirşey bitmiş değil. Tüm dünya üzerinde sadece 3500 kullanıcıyla devam etmeyeceklerdir illaki.
FIRAT7
Posts2,911
Member Since21 Dec 2015
Last Visit8 Feb 2020
Likes Given466
Likes Received958/689

#45 by gayserilifaho » Sat Aug 03, 2019 12:53

rf si olan arkadaşlar, herkez payoneer talebi için rf ye mail atsın. 2 ay sonra payoneer eklenmezse kazançlarının en az 4 te biri kesintilere gidecek...
gayserilifaho
Posts3
Member Since9 Aug 2018
Last Visit2 Dec 2019
Likes Given0
Likes Received2/2

#46 by FIRAT7 » Sun Aug 04, 2019 03:47

rf uzmanı arkadaslar. bir yardıma ihtiyacım var.. forumlarına hususi yazmadım bu konuyu ki emin olmak adına once buraya yazayım.
bir görevden red yedim.

soru şu ;

4. Click on "Daily Horoscope" navigation link displaced on the top left hand side of the page
Do you see "DAILY HOROSCOPES"

resimde görüldüğü üzre alıntılanan metinde ''Daily Horoscope'' yazıyor , ekranda ise ''Daily Horoscopes'' gorunuyor ve ben bunu raporladım.

ancak bunu reddetmişler ve şu açıklamayı düşmüşler.

Quote:rejected: *STEP 4: Dear tester, since all text in quotes matches exactly and letter "s" is outside of quotes, then next time you can pass the step and continue. .-.-.-.-.-.-. Use of Suggest Improvement feature would be helpful in cases like this, to inform Customers about the plural word (not mandatory). Please, consider it next time, thanks.

alıntılanan metnin tam olarak uyum saglaması gerekmiyor mu evet demek için.. 's' dışarda demişler.. alakasını anlamadım raporlamayla..

itiraz etmelimiyim sizce?
Last edited by FIRAT7 » Sun Aug 04, 2019 03:49 » edited 1 time in total
FIRAT7
Posts2,911
Member Since21 Dec 2015
Last Visit8 Feb 2020
Likes Given466
Likes Received958/689

#47 by FIRAT7 » Sun Aug 04, 2019 04:26

Quote:The instructions say Click the "Run tests!" button, but the button says Run test without the second s or !

bu örneği vererek itiraz ettim artık.
FIRAT7
Posts2,911
Member Since21 Dec 2015
Last Visit8 Feb 2020
Likes Given466
Likes Received958/689

#48 by burak6767 » Sun Aug 04, 2019 13:11

Bir şey sormak istiyorum rf ye kayıt olmak için beklemeye değer mi ? Ben appen için baya bekledim hala da bekliyorum. :D
burak6767
Posts18
Member Since12 Sep 2015
Last Visit6 Jul 2021
Likes Given0
Likes Received4/3

#49 by geocity » Tue Aug 06, 2019 11:31

FIRAT7 wrote: rf uzmanı arkadaslar. bir yardıma ihtiyacım var.. forumlarına hususi yazmadım bu konuyu ki emin olmak adına once buraya yazayım.
bir görevden red yedim.

soru şu ;

4. Click on "Daily Horoscope" navigation link displaced on the top left hand side of the page

resimde görüldüğü üzre alıntılanan metinde ''Daily Horoscope'' yazıyor , ekranda ise ''Daily Horoscopes'' gorunuyor ve ben bunu raporladım.

Quote:rejected: *STEP 4: Dear tester, since all text in quotes matches exactly and letter "s" is outside of quotes, then next time you can pass the step and continue. .-.-.-.-.-.-. Use of Suggest Improvement feature would be helpful in cases like this, to inform Customers about the plural word (not mandatory). Please, consider it next time, thanks.

alıntılanan metnin tam olarak uyum saglaması gerekmiyor mu evet demek için.. 's' dışarda demişler.. alakasını anlamadım raporlamayla..

Bende olsam itiraz ederim. Zira alıntılanan metin "Daily Horoscope_" olsaydı devam edebilirdim. Yada tırnak içinde olmasaydı SI ile bunu izah edip devam ederdim. Bazı inceleyeciler kafasına göre yorumluyor. Diğer inceleyen kişi kabul edecektir.
geocity
Posts220
Member Since17 Feb 2014
Last Visit16 Oct 2021
Likes Given25
Likes Received73/64

#50 by FIRAT7 » Tue Aug 06, 2019 11:39

geocity wrote:
FIRAT7 wrote: rf uzmanı arkadaslar. bir yardıma ihtiyacım var.. forumlarına hususi yazmadım bu konuyu ki emin olmak adına once buraya yazayım.
bir görevden red yedim.

soru şu ;

Bende olsam itiraz ederim. Zira alıntılanan metin "Daily Horoscope_" olsaydı devam edebilirdim. Yada tırnak içinde olmasaydı SI ile bunu izah edip devam ederdim. Bazı inceleyeciler kafasına göre yorumluyor. Diğer inceleyen kişi kabul edecektir.

maalesef dostum..itiraz kabul edilmedi üstüne level D ye cekildi..

Hayır kendi sayfalarındaki örnekle itiraz ediyorum. yok diyor. Tam eşleşme varmış.Körüz ya..abuk bir açıklama yazıp seviyeyi de dibe cekmişler.

bir müddet dinlenme kararı aldım , bende burda takılıyorum.kart olayının üzerine cila oldu bu mevzu. Motivasyon kaybi yaşıyorum. dinleneceğim..
FIRAT7
Posts2,911
Member Since21 Dec 2015
Last Visit8 Feb 2020
Likes Given466
Likes Received958/689

#51 by geocity » Wed Aug 07, 2019 08:52

Yani kelimeden sonra olsa anlarım. "abc abc" diye sorsa ekranda abc abc 123 yazsa tamam. Bu demek oluyor ki noktalama işaretleri dışında kalanları kabul edeceğiz.
geocity
Posts220
Member Since17 Feb 2014
Last Visit16 Oct 2021
Likes Given25
Likes Received73/64

#52 by geocity » Thu Aug 08, 2019 09:02

Sonunda forumda bu konuyla ilgili kesin bir açıklama geldi. Bu konuda üzgünüm fakat eğer işe alımların açıldığı bilgisi gelirse iletmekten mutluluk duyacağım. Doğrudan çevrilmiş post aşağıdaki gibidir:

---------------------
Merhaba
İşe alım ile ilgili sorularınızı kesinlikle duyuyor ve bunları ele almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu konuda endişeye sebep olduğumuz için özür dilerim.

Şu anda uygulama ve işe alım sürecini duraklatmaya karar verdik, ancak kesinlikle gelecekte bunu ele alacağız. Bunun için tarih henüz belirlenmedi, ancak ne zaman planlandığını açıklayacağımızdan emin olun.
Last edited by geocity » Thu Aug 08, 2019 09:04 » edited 1 time in total
geocity
Posts220
Member Since17 Feb 2014
Last Visit16 Oct 2021
Likes Given25
Likes Received73/64

#53 by ryses35 » Fri Aug 16, 2019 05:00

Acaba ilerki üye alımlarında bloke hesaplar tekrar yeni üye olarak başvurabilecekler mi? Öyle yapan var mı?
ryses35
Posts5
Member Since12 Aug 2019
Last Visit25 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received2/2

#54 by FIRAT7 » Thu Sep 19, 2019 07:39

RF eklentisi açık olan var mı?

eklentiyi geçtim portal sayfası dahi açılmıyor bende. :S
FIRAT7
Posts2,911
Member Since21 Dec 2015