Please wait...
HomeForumInternationalTurkishAnket sorunu
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Anket sorunu

Locked

#1 by mcandemir » Fri Jan 25, 2019 13:58

Bu anketi başarıyla tamamladınız, ancak kredi şu anda yaklaşık 30 gündür bekliyor.

Onaylandığı takdirde 25 Şubat 2019 veya sonrasında kredilendirileceksiniz. Lütfen, anketlerin kredilendirildikten sonra geri alınabileceğini unutmayın.

bu uyarı bana biraz saçma geldi zaten daha önce de 42 anket yapıp hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. 21 dakikamı verdikten sonra ödemesinin yapılmaması haksızlık. gerekli şikayetimi nereye bildirebilirim? ingilizce metin konusunda da yardımcı olacak birileri var mı acaba ?
mcandemir
Posts6
Member Since27 Nov 2018
Last Visit4 Mar 2019
Likes Given0
Likes Received0

#2 by CagriBey » Fri Jan 25, 2019 14:06

mcandemir wrote: Bu anketi başarıyla tamamladınız, ancak kredi şu anda yaklaşık 30 gündür bekliyor.

Onaylandığı takdirde 25 Şubat 2019 veya sonrasında kredilendirileceksiniz. Lütfen, anketlerin kredilendirildikten sonra geri alınabileceğini unutmayın.

bu uyarı bana biraz saçma geldi zaten daha önce de 42 anket yapıp hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. 21 dakikamı verdikten sonra ödemesinin yapılmaması haksızlık. gerekli şikayetimi nereye bildirebilirim? ingilizce metin konusunda da yardımcı olacak birileri var mı acaba ?

Ne şikâyeti ne saçmalığı xD.
Flaglı anket denir buna ödemeleri 2 ay sonra yapılır. Yapıp yapmaman sana kalmış zorla yaptırmıyorlar sana anketi.Tutarsız cevap verdiğinde anketin ücretini almaları en doğal hakları masraf ediyorlar o kadar . Atıp tutulan bilgiye para mı verecekler?
Last edited by CagriBey » Fri Jan 25, 2019 14:08 » edited 1 time in total
CagriBey
Posts373
Member Since20 May 2016
Last VisitToday
Likes Given55
Likes Received140/112
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 20, 2022 19:14:33 PST