Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER

Post Reply

#241 by muratkal » Sun Apr 21, 2019 13:03

arrietty35 wrote: skrillde de tango kart gibi ön ödemeli kart seçeneği var mı? varsa aynı sitelerde o da geçiyor mu?

Var. evet tango kartın geçtiği sitelerde de o sanal kart ta geçiyor
muratkal
Posts18
Member Since20 Jan 2013
Last Visit8 Jun 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#242 by muratkal » Sun Apr 21, 2019 13:05

depthKL wrote: Tango kartı kulanırken limit yetersiz uyarısı alan arkadaşlar varsa sorunu çözdülerse nasıl çözdüklerini söyleyebilir mi?

Limitin kadar alışveriş yapabiliyorsun. Bildiğim kadarı ile farklı bir çözümü yok.
muratkal
Posts18
Member Since20 Jan 2013
Last Visit8 Jun 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#243 by depthKL » Mon Apr 22, 2019 03:20

muratkal wrote:
Limitin kadar alışveriş yapabiliyorsun. Bildiğim kadarı ile farklı bir çözümü yok.
Limiti aşmadan alışveriş yapmayı deniyorum ama yine uyarı veriyor.
depthKL
Posts16
Member Since27 Sep 2018
Last Visit15 Jul 2019
Likes Given1
Likes Received6/4

#244 by muratkal » Mon Apr 22, 2019 03:32

depthKL wrote:
muratkal wrote:
Limiti aşmadan alışveriş yapmayı deniyorum ama yine uyarı veriyor.

Her site zaten kabul etmiyor. Kabul edenlerde doğru kart bilgilerini girerek alışveriş yapabilirsin. sen hangi siteden deniyorsun.
muratkal
Posts18
Member Since20 Jan 2013
Last Visit8 Jun 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#245 by depthKL » Mon Apr 22, 2019 07:10

muratkal wrote:
Her site zaten kabul etmiyor. Kabul edenlerde doğru kart bilgilerini girerek alışveriş yapabilirsin. sen hangi siteden deniyorsun.
Trendyol sitesinde denedim. Bir de a101 orada da işlem hatası verdi
depthKL
Posts16
Member Since27 Sep 2018
Last Visit15 Jul 2019
Likes Given1
Likes Received6/4

#246 by kanarya10 » Tue Apr 23, 2019 09:35

ARKADAŞLAR YENİ BİR YER BULDUM GLOVO UYGULAMASI ÜZERİNDEN YAPAÇAĞINIZ HARCAMALARDA SANAL VİSA KARTLAR GEÇİYOR BİLGİNİZ OLSUN.
kanarya10
Posts5
Member Since7 May 2018
Last Visit24 Dec 2019
Likes Given0
Likes Received0

#247 by reis47 » Tue Apr 23, 2019 10:32

A101 çalışmadı bende de
reis47
Posts11
Member Since7 Nov 2018
Last Visit9 Oct 2021
Likes Given0
Likes Received0

#248 by muratkal » Tue Apr 23, 2019 12:03

kanarya10 wrote: ARKADAŞLAR YENİ BİR YER BULDUM GLOVO UYGULAMASI ÜZERİNDEN YAPAÇAĞINIZ HARCAMALARDA SANAL VİSA KARTLAR GEÇİYOR BİLGİNİZ OLSUN.

Paylaşım için teşekkürler.
Lütfen herkes paylaşsın birbirimizin tecrübelerinden faydalanalım
Unutmayın; Bilgi paylaştıkça çoğalır
muratkal
Posts18
Member Since20 Jan 2013
Last Visit8 Jun 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#249 by xiaosoad » Thu Apr 25, 2019 05:13

Arkadaşlar merhaba.

Bir sorum olacaktı, 6 gün kadar önce hesabımdaki parayı çektim. Daha sonra da kullandım, 0.87 dolarım kaldı içerisinde. Bunun gazıyla 6 günde yine çekilebilecek tutara getirdim ama şimdi çektiğimde bu para aynı kartın içerisine mi dahil olacak? Yoksa yeni bir sanal kart mı tanımlanacak adıma?
xiaosoad
Posts42
Member Since4 Mar 2019
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given22
Likes Received22/14

#250 by muratkal » Thu Apr 25, 2019 05:20

xiaosoad wrote: Arkadaşlar merhaba.

Bir sorum olacaktı, 6 gün kadar önce hesabımdaki parayı çektim. Daha sonra da kullandım, 0.87 dolarım kaldı içerisinde. Bunun gazıyla 6 günde yine çekilebilecek tutara getirdim ama şimdi çektiğimde bu para aynı kartın içerisine mi dahil olacak? Yoksa yeni bir sanal kart mı tanımlanacak adıma?

Hangi sistemden bahsediyorsun detaylı bilgi verir misin?
ayrıca hangi sitede harcadın paylaşırsan herkese faydası olur
muratkal
Posts18
Member Since20 Jan 2013
Last Visit8 Jun 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#251 by xiaosoad » Thu Apr 25, 2019 05:52

muratkal wrote:

hocam birçok siteyi denedim ama bana uyan, yararı olacağını düşündüğüm amazon.com.tr'den sipariş verdim.

tango card'tan bahsediyorum. tango card ile sanal kartım oluşturuldu. o bilgiler ile alışveriş yaptım ama, şimdi yeniden çekeceğim yaklaşık 2 dolar sonra. acaba şu anki hesabımın içine mi eklenir yoksa yeni bir sanal kart mı oluşturulur, bunu merak ediyordum.
xiaosoad
Posts42
Member Since4 Mar 2019
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given22
Likes Received22/14

#252 by muratkal » Thu Apr 25, 2019 06:10

xiaosoad wrote:
muratkal wrote:

hocam birçok siteyi denedim ama bana uyan, yararı olacağını düşündüğüm amazon.com.tr'den sipariş verdim.

tango card'tan bahsediyorum. tango card ile sanal kartım oluşturuldu. o bilgiler ile alışveriş yaptım ama, şimdi yeniden çekeceğim yaklaşık 2 dolar sonra. acaba şu anki hesabımın içine mi eklenir yoksa yeni bir sanal kart mı oluşturulur, bunu merak ediyordum.

clixsense den tekrar tango karta para çekeceksen yeni bir sanal kart oluşturulur
ama tavsiyem skrile çek skril üzerinde bir tane ücretsiz sanal kart oluştur
bu kart ile skrill hesap bakiyen kadar alışveriş yap. ayrıca skrill e ödeme yapan başka
sitelerden ödemelerin geldiğinde burda topla.
muratkal
Posts18
Member Since20 Jan 2013
Last Visit8 Jun 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#253 by xiaosoad » Thu Apr 25, 2019 07:16

muratkal wrote:
xiaosoad wrote:
muratkal wrote:

clixsense den tekrar tango karta para çekeceksen yeni bir sanal kart oluşturulur
bu kart ile skrill hesap bakiyen kadar alışveriş yap. ayrıca skrill e ödeme yapan başka

skrill'e güvenemedim nedense, birçok yerde olumsuz yorumunu okuduğum için. yoksa ben de ilk başta orada hesap açmıştım ama. çok fazla işlem ücreti kesildiğine dair yorumlar okuyunca, tango'da yaptım o işi.
xiaosoad
Posts42
Member Since4 Mar 2019
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given22
Likes Received22/14

#254 by muratkal » Thu Apr 25, 2019 07:24

xiaosoad wrote:
muratkal wrote:
xiaosoad wrote:
muratkal wrote:

skrill'e güvenemedim nedense, birçok yerde olumsuz yorumunu okuduğum için. yoksa ben de ilk başta orada hesap açmıştım ama. çok fazla işlem ücreti kesildiğine dair yorumlar okuyunca, tango'da yaptım o işi.

Ben uzun zamandır skrill sanal kart kullanıyorum bir soru yaşamadım para çekimi yapmıyorum
muratkal
Posts18
Member Since20 Jan 2013
Last Visit8 Jun 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#255 by muratkal » Fri Apr 26, 2019 23:48

grupanya.com 'da geçiyor
muratkal
Posts18
Member Since20 Jan 2013
Last Visit8 Jun 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#256 by Emir_Kozcuoglu » Sat Apr 27, 2019 10:50

kitapbudur da yapamadım kartdaki bilgiler yanlış diyor
Emir_Kozcuoglu
Posts3
Member Since14 Sep 2017
Last Visit26 Jun 2019
Likes Given0
Likes Received0

#257 by Emir_Kozcuoglu » Sat Apr 27, 2019 10:50

kitapbudur.com çalışmıyor sanırım
Emir_Kozcuoglu
Posts3
Member Since14 Sep 2017
Last Visit26 Jun 2019
Likes Given0
Likes Received0

#258 by Sinansun » Fri May 03, 2019 15:17

tahtadanlar.com kullandım geçerli
Sinansun
Posts12
Member Since9 Sep 2018
Last Visit4 Aug 2021
Likes Given0
Likes Received0

#259 by Bayramk » Sat May 11, 2019 01:51

Merhaba, Ali Exspress de çalıştığını yazmışsınız. Fakat ben denedim, kabul etmedi. Belki ad ve soyad kısmına ne yazacağımı bilmediğimden olabilir. Siz ne yazdınız. Nasıl kabul ettirdiğinizi yazarsanız çok memnun olurum. Çünkü elimde sanal kartımdan yaptığım alışverişlerden artan çok miktarda az meblağlı paralar var bunları değerlendirmek istiyorum.
Bayramk
Posts1
Member Since7 Feb 2019
Last Visit26 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received0

#260 by Samett34 » Sun May 12, 2019 09:30

Watsons'da ve English home'da 3D ödemeye yönlendiriyor. Çözümü bilen var mı?
Samett34
Posts1
Member Since12 Apr 2019
Last Visit10 Aug 2019
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 6, 2021 16:16:31 PST