Please wait...
HomeForumInternationalTurkishPayoneer hk.
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Payoneer hk.

Locked

#161 by cagataytr » Fri Apr 26, 2019 05:10

ankettasksever wrote:
cagataytr wrote: Payoneer den cuma günü çekme talimatı vericem araya hafta sonuna gelmesi transferde sıkıntı yaratıyormu?
yada pazartesi gününü bekleyip hafta içi mi çekim yapayım?

ilk çekim olacak maksimum süreç kaç sürer ( clixsense -> Payoneer -> Banka hesabına )

sıkıntı olmaz. clix payoner ortalama 4/5 gün. payoner banka hesabına 2/3 gün. daha erken de oluyor. geçen gün çekim yaptım 1 günde geçti hesaba bekleme yapmadı.

Ozaman bugün clixsense den çekim yapsam p.tesi ye kadar payoneer e geçermi eğer geçerse p.tesi de direk banka ya çekim talimatı veririm.

Arkadaşın sorduğu gibi bende garanti bankasına çekimce acaba 2$ harici kesinti olmayacak değilmi ( usd kurdışında )
cagataytr
Posts166
Member Since26 Dec 2018
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received65/50

#162 by cagataytr » Fri Apr 26, 2019 05:39

Şuan itibariyle çekim talimatını verdim bakalım süreç kaç günde tamamlanacak

Bu arada çekim talimatını verince 2 tane anket geldi bir tanesi attı diğerini yaptım , neden böyle oldu acaba :)
cagataytr
Posts166
Member Since26 Dec 2018
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received65/50

#163 by dgglsnm58 » Tue Apr 30, 2019 06:24

cagataytr wrote: Şuan itibariyle çekim talimatını verdim bakalım süreç kaç günde tamamlanacak

Bu arada çekim talimatını verince 2 tane anket geldi bir tanesi attı diğerini yaptım , neden böyle oldu acaba :)

Profil uymamıştır,kota dolmuştur,vb.Her gelen anketi açıp tamamlatsaydı zaten...
dgglsnm58
Posts14
Member Since12 Jun 2018
Last Visit18 Nov 2021
Likes Given2
Likes Received6/6

#164 by cagataytr » Tue Apr 30, 2019 11:33

Payoneere 26 sın da çekim talimatı bugün (30 u) gerçekleşmiş

Bankaya isterken açıklama kısmına bir şey girmemize gerek var mı?
cagataytr
Posts166
Member Since26 Dec 2018
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received65/50

#165 by Denemek » Wed May 01, 2019 13:44

Payoneer günler sonra bana mail attı. Biz parayı gönderdik bankaya diyor. Hatta mailde ekte var. Ama banka hesabında hiçbir hareket yok. Bankayı aramıştım yok demişlerdi. Kimsenin parasında gözüm yok lakin imreniyorum hemen banka hesabına parası düşenlere. Ben bırakıyım bu işin peşini madem. Daha da ne yapılır bilmiyorum. Nasip değilmiş.......
Denemek
Posts61
Member Since3 Jan 2019
Last VisitToday
Likes Given1
Likes Received13/10

#166 by selmanb » Fri May 03, 2019 12:39

arkadaşlar daha yeniyim payoneer hesabı açacağım baştan tavsiyesi olan varmı türkçe karakter muhabbeti felan okudum bi kaç yerde yardımcı olursanız sevinirim.
selmanb
Posts1
Member Since11 Apr 2019
Last Visit4 Apr 2020
Likes Given0
Likes Received0

#167 by eslemhilal14 » Fri May 03, 2019 13:09

selmanb wrote: arkadaşlar daha yeniyim payoneer hesabı açacağım baştan tavsiyesi olan varmı türkçe karakter muhabbeti felan okudum bi kaç yerde yardımcı olursanız sevinirim.
payonerr hesabını doğru bilgilerle aç -açtığın kişi ile vereceğin banka hesabındaki kişi aynı olsun yoksa onaylanmaz . son olarak payonerr hesabını onaylayana kadar cliksense sitesine ekleme herhangibir sorunla karşılaşırsan cliksenseden silemezsin .
eslemhilal14
Posts100
Member Since25 Aug 2018
Last Visit12 May 2020
Likes Given6
Likes Received11/11

#168 by anka342 » Mon May 06, 2019 03:39

selmanb wrote: arkadaşlar daha yeniyim payoneer hesabı açacağım baştan tavsiyesi olan varmı türkçe karakter muhabbeti felan okudum bi kaç yerde yardımcı olursanız sevinirim.

İstenilen belgelerin hepsini aynı anda yollayın.. aksi halde üyelik onayı alamazsınız
anka342
Posts8
Member Since6 Jan 2015
Last Visit29 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#169 by anka342 » Mon May 06, 2019 03:39

eslemhilal14 wrote:
payonerr hesabını doğru bilgilerle aç -açtığın kişi ile vereceğin banka hesabındaki kişi aynı olsun yoksa onaylanmaz . son olarak payonerr hesabını onaylayana kadar cliksense sitesine ekleme herhangibir sorunla karşılaşırsan cliksenseden silemezsin .
Diğer bir konu istenilen belgeleri yollarken hepsini aynı anda yolla ben peyder pey yolladım aylarca boşu boşuna beklemişim
anka342
Posts8
Member Since6 Jan 2015
Last Visit29 Nov 2021
Likes Given0
Likes Received3/3

#170 by besevler » Fri Jul 05, 2019 08:39

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı.

Payoneer'dan, banka hesabıma genelde ertesi gün nadiren 2 gün sonra para aktarılmış oluyordu. Defalarca çekim yaptım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız bu sefer biraz farklı oldu. Bugün, 3. gün ve hala parayı alamadım. Canlı destekten yazdım ilgileneceklerini söylediler ama biraz endişeliyim. Acaba bu tarz bir durum yaşayan ve gecikmeli de olsa parasını alan var mı ?
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#171 by ankettasksever » Fri Jul 05, 2019 08:46

besevler wrote: Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı.

Payoneer'dan, banka hesabıma genelde ertesi gün nadiren 2 gün sonra para aktarılmış oluyordu. Defalarca çekim yaptım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız bu sefer biraz farklı oldu. Bugün, 3. gün ve hala parayı alamadım. Canlı destekten yazdım ilgileneceklerini söylediler ama biraz endişeliyim. Acaba bu tarz bir durum yaşayan ve gecikmeli de olsa parasını alan var mı ?

5 kez çekim yaptım hepsinde 2 gün sonra para yattı. 4 temmuz kurtuluş günü tatil dolayısıyla sarkmış olabilir.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#172 by besevler » Fri Jul 05, 2019 08:52

ankettasksever wrote:

5 kez çekim yaptım hepsinde 2 gün sonra para yattı. 4 temmuz kurtuluş günü tatil dolayısıyla sarkmış olabilir.

Benim çekimlerin genellikle 1 gün sonra hesabımda oluyordu. Sadece bir kere 2 günde geçti. Şimdi ise 3. gün ve hala bekliyorum. 4 temmuz benim de aklıma geldi ama bakalım şimdi de şansıma hafta sonu geldi. Pazartesiye kaldı galiba bu iş.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#173 by ankettasksever » Fri Jul 05, 2019 09:03

besevler wrote:
ankettasksever wrote:

Benim çekimlerin genellikle 1 gün sonra hesabımda oluyordu. Sadece bir kere 2 günde geçti. Şimdi ise 3. gün ve hala bekliyorum. 4 temmuz benim de aklıma geldi ama bakalım şimdi de şansıma hafta sonu geldi. Pazartesiye kaldı galiba bu iş.

2.gün dediğim yani bugün işlem yaptım en geç yarın hesaba geçmesi tarzında. iş günü olarak.

hafta sonu dahil 4 temmuz tatiline dahil olabilir. pazartesi olmazsa şikayete asılmak lazım. belki hafta sonu gelebilir.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#174 by besevler » Fri Jul 05, 2019 09:09

ankettasksever wrote:
besevler wrote:
ankettasksever wrote:

2.gün dediğim yani bugün işlem yaptım en geç yarın hesaba geçmesi tarzında. iş günü olarak.

hafta sonu dahil 4 temmuz tatiline dahil olabilir. pazartesi olmazsa şikayete asılmak lazım. belki hafta sonu gelebilir.

Evet artık bakalım pazartesi durum belli olur diye düşünüyorum. Umarım biz parayı yolladık deyip işin içinden sıyrılmaya çalışmazlar.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#175 by daisy_ » Thu Jul 11, 2019 01:33

Daha önce clixsense den payooner a en fazla 2 gün içinde aktarım oluyordu. Bu sefer uzun sürdü 4 gün olacak. Benzer durum yaşayan var mıdır?
daisy_
Posts40
Member Since15 Feb 2018
Last Visit2 Apr 2021
Likes Given5
Likes Received7/7

#176 by besevler » Tue Jul 16, 2019 11:52

Daha önce böyle bir sorundan bahsetmiştim. Günler sonra sorunum çözüldü ve paramı aldım. Şu an bu tarz bir sorun yaşayan veya gelecekte yaşayabilecek üyeler için bazı bilgiler vereyim zira forumda bu konuda pek bilgi yok.

* 2 temmuz 2019'da payoneer'den banka hesabıma çekim gerçekleştirdim.

* 5 temmuz 2019'da canlı sohbetten ulaşıp paramın 3 gündür yatmadığını yazdım. Üst departmanlarına ulaştırmak üzere rapor oluşturdular.

* 8 temmuz 2019'da durum hakkında bilgi almak için tekrar yazdım. Onlar da raporun değerlendirilmesinin 1-4 iş günü sürebileceğini yazdılar.

* 11 temmuz 2019'da durumu değerlendirdiklerini ve bana ödeme ile ilgili kendi bankalarından özel bir belge göndereceklerini yazdıkları bir mail gönderdiler.

* 15 temmuz 2019'da bana yine mail yoluyla ulaşıp pdf formatlı ödemeyi kanıtlayan bir belge gönderdiler ve bunu bankama gösterdiğimde sorunun çözüleceğini söylediler.

* 16 temmuz 2019 yani bugün bankama gidip durumu anlattım ve belgeyi gösterdim. Param eksiksiz bir şekilde banka hesabıma aktarıldı.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#177 by Revolave » Tue Jul 16, 2019 13:09

Merhaba, bir şey soracağım. Payoneer'de üyelik ücreti gibi bir durum var mı? 29.95 USD gibi bir ücretten bahsediliyor ama galiba Payoneer MasterCard alınca oluyor bu ücret. Kesin bir bilgi bulamadım internette.
Revolave
Posts12
Member Since7 Jun 2019
Last Visit17 Oct 2021
Likes Given0
Likes Received4/3

#178 by Snorlax16 » Tue Jul 16, 2019 14:33

Revolave wrote: Merhaba, bir şey soracağım. Payoneer'de üyelik ücreti gibi bir durum var mı? 29.95 USD gibi bir ücretten bahsediliyor ama galiba Payoneer MasterCard alınca oluyor bu ücret. Kesin bir bilgi bulamadım internette.

Yıllardır kullanıyorum herhangi abonelik ücreti yok dediğin gibi kart için yıllık ücret olabilir
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last Visit27 Nov 2021
Likes Given42
Likes Received118/81

#179 by Invictus3512 » Tue Jul 16, 2019 14:45

Payoneer'de herhangi bir abonelik ücreti yok arkadaşlar. Para çekmek istediğiniz zaman sadece 2 dolarlık bir kesinti yapıyor ve Payoneer hesabınıza öyle aktarım yapılıyor. 50$'dan az olmamak şartı ile Payoneer üzerinden çekim yapabilirsiniz.
Kayıt etmiş olduğunuz banka hesabınızın ismi ile Payoneer hesabınızın isimlerinin birbirini tutması gerekmekte. Onun haricinde bir sıkıntı yaşamadan paranızı çekebilirsiniz. Sürekli kullanırım, şuanda bir sorun yaşamadım. 52$ olduğunda çekim talebi verip paranızı bankanıza gönderebilirsiniz. Ben 100$ civarı yaptıktan sonra çekim yapıyorum ki 2$'ı daha geç vermiş olayım. 52$ toplayıp 2 kere çekim talebi verip toplamda 4$ zarar etmektense, 100$ yaptıktan sonra çekim talebi verip sadece 2$ zarar ederim daha iyi.
Bol kazançlar dilerim.
Invictus3512
Posts59
Member Since18 May 2019
Last Visit30 Jan 2020
Likes Given14
Likes Received33/22

#180 by Revolave » Tue Jul 16, 2019 18:41

Snorlax16 wrote:
Revolave wrote: Merhaba, bir şey soracağım. Payoneer'de üyelik ücreti gibi bir durum var mı? 29.95 USD gibi bir ücretten bahsediliyor ama galiba Payoneer MasterCard alınca oluyor bu ücret. Kesin bir bilgi bulamadım internette.

Yıllardır kullanıyorum herhangi abonelik ücreti yok dediğin gibi kart için yıllık ücret olabilir

Invictus3512 wrote: Payoneer'de herhangi bir abonelik ücreti yok arkadaşlar. Para çekmek istediğiniz zaman sadece 2 dolarlık bir kesinti yapıyor ve Payoneer hesabınıza öyle aktarım yapılıyor. 50$'dan az olmamak şartı ile Payoneer üzerinden çekim yapabilirsiniz.
Kayıt etmiş olduğunuz banka hesabınızın ismi ile Payoneer hesabınızın isimlerinin birbirini tutması gerekmekte. Onun haricinde bir sıkıntı yaşamadan paranızı çekebilirsiniz. Sürekli kullanırım, şuanda bir sorun yaşamadım. 52$ olduğunda çekim talebi verip paranızı bankanıza gönderebilirsiniz. Ben 100$ civarı yaptıktan sonra çekim yapıyorum ki 2$'ı daha geç vermiş olayım. 52$ toplayıp 2 kere çekim talebi verip toplamda 4$ zarar etmektense, 100$ yaptıktan sonra çekim talebi verip sadece 2$ zarar ederim daha iyi.
Bol kazançlar dilerim.

Çok teşekkür ederim cevaplar için.
Revolave
Posts12
Member Since7 Jun 2019
Last Visit17 Oct 2021
Likes Given0
Likes Received4/3
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2021 12:09:49 PST