Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTASK GÜNCEL!
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TASK GÜNCEL!

#4221 by Seksenler » Tue Jun 09, 2020 17:36

cıdden uzuluyorum crwd flowerın bu hallere gelmesıne. ıste mılletın gozu ac refler calıssın ben oturdugum yerden kazanayım mantıgı mılletı buraya toplamaları bıtırdı.. canavar gıbı refler topladılar 100 kusur refı olanlarıda duydum. sonuc aha ıste bu. toplıst ıcın uykusuz kalıyoruz. şu gunde 5 10 dolar alsaydım ugrasmazdım. :/
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#4222 by Thelastair » Wed Jun 10, 2020 05:08

Bende iki gündür "1590035 Clothing Categorisation Task " bu task çıkmıyor listede clothing gender çıkıyor yanlız onu yapmıyorum varmı listesinde gözüken ?
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#4223 by kk1907 » Wed Jun 10, 2020 05:45

Thelastair wrote: Bende iki gündür "1590035 Clothing Categorisation Task " bu task çıkmıyor listede clothing gender çıkıyor yanlız onu yapmıyorum varmı listesinde gözüken ?

Gözüküyor bende. Kaç gündür doğru düzgün yaptırmıyordu ama dün gece 1-2 saat içinde bayağı yaptırdı.
kk1907
Posts42
Member Since17 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given35
Likes Received29/21

#4224 by romestosux » Thu Jun 11, 2020 10:48

.
Last edited by romestosux » Sat Jun 20, 2020 09:22 » edited 1 time in total
romestosux
Posts223
Member Since25 Apr 2020
Last Visit30 Nov 2020
Likes Given229
Likes Received135/98

#4225 by busdifat » Thu Jun 11, 2020 12:40

romestosux wrote:
Seksenler wrote: cıdden uzuluyorum crwd flowerın bu hallere gelmesıne. ıste mılletın gozu ac refler calıssın ben oturdugum yerden kazanayım mantıgı mılletı buraya toplamaları bıtırdı.. canavar gıbı refler topladılar 100 kusur refı olanlarıda duydum. sonuc aha ıste bu. toplıst ıcın uykusuz kalıyoruz. şu gunde 5 10 dolar alsaydım ugrasmazdım. :/

100 veya üzeri referansı olan mı? :oops: :o :o

Venezuela vs Türkiye devam ediyor

keske olsa :) bu sitenin güzelliği o zaten,referans bulmak kolay değil,yapana helal olsun,reklam vermek tanıtmak referansı siteye alıştırmak azda olsa kazandırmak bir süre soğumasın diye takip etmek uğraş gerektirir,hem bu site kimsenin tekelinde değil herkes toplanabilir çalışabilir kazanabilir ayrıca gözü açlıkla hiç alakasıda yok sadece işler kesat o kadar.
busdifat
Posts30
Member Since1 Feb 2020
Last Visit18 Aug 2021
Likes Given14
Likes Received26/18

#4226 by romestosux » Thu Jun 11, 2020 14:21

.
Last edited by romestosux » Sat Jun 20, 2020 09:23 » edited 1 time in total
romestosux
Posts223
Member Since25 Apr 2020
Last Visit30 Nov 2020
Likes Given229
Likes Received135/98

#4227 by Seksenler » Thu Jun 11, 2020 19:48

romestosux wrote:
Seksenler wrote: .

var valla adam şebeke kurmus 100 kusure kadar toplamıs nıye task yapsında essek gıbı calıstıracak ınsan bulmus.sımdı mılletın gozu acılmıs kendısı kayıt oluyor ref olmuyor kolay kolay o eskıdı artık bu venuzuelılarında ysenseden oldugunu dusunuyom artık :D lısteye bı bak sırf venulu bıze bı kısmet olmayacak dogru duzgun bısı.gorev yok arkadas gelende yaptırmyor zaten hafta basnda yukarıyı tutturdun tutturdun yoksa zor lıste
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#4228 by Seksenler » Thu Jun 11, 2020 19:52

busdifat wrote:
romestosux wrote:
Seksenler wrote: cıdden uzuluyorum crwd flowerın bu hallere gelmesıne. ıste mılletın gozu ac refler calıssın ben oturdugum yerden kazanayım mantıgı mılletı buraya toplamaları bıtırdı.. canavar gıbı refler topladılar 100 kusur refı olanlarıda duydum. sonuc aha ıste bu. toplıst ıcın uykusuz kalıyoruz. şu gunde 5 10 dolar alsaydım ugrasmazdım. :/

keske olsa :) bu sitenin güzelliği o zaten,referans bulmak kolay değil,yapana helal olsun,reklam vermek tanıtmak referansı siteye alıştırmak azda olsa kazandırmak bir süre soğumasın diye takip etmek uğraş gerektirir,hem bu site kimsenin tekelinde değil herkes toplanabilir çalışabilir kazanabilir ayrıca gözü açlıkla hiç alakasıda yok sadece işler kesat o kadar.

alakası bal gıbı de var sen oyle zannet dostum. adam oyle bır rahatlık kurmus calıssın 50 100 ref ben yattıgım yerden ayda 200 dolar kazanayım. oh mıs ulen kendın calıs kazan topladılar mılletı ne kadar cok kalabalık orda b.kluk derler. adamlar muslugu kestıler uye alımını bıle durdurdular sadece kayıt ol zaten level alamıyon aylarca. belkıde yıllarca. mıllet hazırı sever dostum ahmet mehmet kasssın bende ay sonu ne kadar bırıkırse cekeyım bana ozelden cok yalvaran oldu gel refım ol dıye yada hesap vereyım sen gır ona sende ordan da yap dıye.. cok belescı var cokkk. sen sıteyı tanıtıyon amma bunu şebekelestıren de cok.. cok kısı toplarsan 3 kurus ıcın adamlarda muslugu boyle keserler ıste...ondan sonra ortada zonk dıye kalırız sonra dekı ısler kesat tabı.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#4229 by moneymakingways » Fri Jun 12, 2020 02:11

Seksenler wrote:
busdifat wrote:
romestosux wrote:

alakası bal gıbı de var sen oyle zannet dostum. adam oyle bır rahatlık kurmus calıssın 50 100 ref ben yattıgım yerden ayda 200 dolar kazanayım. oh mıs ulen kendın calıs kazan topladılar mılletı ne kadar cok kalabalık orda b.kluk derler. adamlar muslugu kestıler uye alımını bıle durdurdular sadece kayıt ol zaten level alamıyon aylarca. belkıde yıllarca. mıllet hazırı sever dostum ahmet mehmet kasssın bende ay sonu ne kadar bırıkırse cekeyım bana ozelden cok yalvaran oldu gel refım ol dıye yada hesap vereyım sen gır ona sende ordan da yap dıye.. cok belescı var cokkk. sen sıteyı tanıtıyon amma bunu şebekelestıren de cok.. cok kısı toplarsan 3 kurus ıcın adamlarda muslugu boyle keserler ıste...ondan sonra ortada zonk dıye kalırız sonra dekı ısler kesat tabı.

@seksenler

Alakası olsa da zannettiğiniz kadar değil.
Mesele işverenlerin ve dolayısıyla işlerin azalması, işçilerin artması değil. İşçiler (üyeler) arttığı için ücretler azalsa da, görev sayısı, çeşidi dramatik bir şekilde düştü. Bunun da farklı sebepleri var tabi, tartışılır.

Demek istediğim, işler eskisi gibi olsaydı siz bu üye artışını hissetmezdiniz bile. Eski zamanlarda (iş varken) insanlar günde 20-30 dolar görev/teklif yaparak kazanırken, aynı gün içinde biz reklamcılar siteye binlerce üye getirip günlük aynı hatta daha fazlasını kazanıyorduk. Yani alan da satan da memnundu.

Yani kısaca; sizin, bizim kazancımızın azalmasının yegane sebebi işverenlerdir, reklamcılar veya sitenin/sistemin büyümesine katkıda bulunanlar değil.
Ve yine bu durumdan en fazla mağdur olanlar işçiler değil, o işçileri getiren reklamcılardır.
moneymakingways
Posts2,107
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given251
Likes Received1,291/690

#4230 by Thelastair » Fri Jun 12, 2020 02:40

kk1907 wrote:
Thelastair wrote: Bende iki gündür "1590035 Clothing Categorisation Task " bu task çıkmıyor listede clothing gender çıkıyor yanlız onu yapmıyorum varmı listesinde gözüken ?

Gözüküyor bende. Kaç gündür doğru düzgün yaptırmıyordu ama dün gece 1-2 saat içinde bayağı yaptırdı.

Clothing'i halen çıkartamadım listede 3 gündür yapamıyorum.Bu task yeni İD ile geldiğinde buradan bildirin eğer bende yine çıkmazsa appen'a mail atayım , hayır %100 ile gittiğim task niye kayboldu anlamadım şu anki İD'si "1590035" bu değilmi ?
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#4231 by squirrel1483 » Fri Jun 12, 2020 02:49

Thelastair wrote:
kk1907 wrote:

Clothing'i halen çıkartamadım listede 3 gündür yapamıyorum.Bu task yeni İD ile geldiğinde buradan bildirin eğer bende yine çıkmazsa appen'a mail atayım , hayır %100 ile gittiğim task niye kayboldu anlamadım şu anki İD'si "1590035" bu değilmi ?

30 saniyeden önce gönderince listeden kayboluyor bu task benim çok başıma geldiyeni id gelene kadar da gelmiyor
squirrel1483
Posts117
Member Since3 Jan 2019
Last Visit1 Jan 2022
Likes Given14
Likes Received88/58

#4232 by romestosux » Fri Jun 12, 2020 03:33

.
Last edited by romestosux » Sat Jun 20, 2020 09:24 » edited 1 time in total
romestosux
Posts223
Member Since25 Apr 2020
Last Visit30 Nov 2020
Likes Given229
Likes Received135/98

#4233 by ZardamuS » Fri Jun 12, 2020 05:11

niye şebeke olsun?bu çok doğal bir şey zaten sitenin sistemi de böyle işliyor,sizde çalışın reklam verin emek verin referansla uğraşın kazanın,niye tu kaka demektesinız onu anlamadım?milletin gözü niye açılmış bu çokta insani birşey ysensenın kendisine kazandıracağıma bir tanıdığım yada hiç tanımadığım birisi sebeplensin diye düşünürüm ben siz sanırım işler kesat diye sinirlisiniz,zaten iş yoksa sponsorda kazanamaz refte kazanamaz merak etmeyin.
ZardamuS
Posts73
Member Since26 Sep 2018
Last Visit20 Sep 2021
Likes Given42
Likes Received46/37

#4234 by kk1907 » Fri Jun 12, 2020 05:45

Thelastair wrote:
kk1907 wrote:

Evet id aynı. Sona yaklaştı ama bugün ya da en geç yarın yeni id gelir büyük ihtimal.
kk1907
Posts42
Member Since17 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given35
Likes Received29/21

#4235 by Seksenler » Fri Jun 12, 2020 06:46

moneymakingways wrote:
Seksenler wrote:
busdifat wrote:
romestosux wrote:

Alakası olsa da zannettiğiniz kadar değil.
Mesele işverenlerin ve dolayısıyla işlerin azalması, işçilerin artması değil. İşçiler (üyeler) arttığı için ücretler azalsa da, görev sayısı, çeşidi dramatik bir şekilde düştü. Bunun da farklı sebepleri var tabi, tartışılır.

Demek istediğim, işler eskisi gibi olsaydı siz bu üye artışını hissetmezdiniz bile. Eski zamanlarda (iş varken) insanlar günde 20-30 dolar görev/teklif yaparak kazanırken, aynı gün içinde biz reklamcılar siteye binlerce üye getirip günlük aynı hatta daha fazlasını kazanıyorduk. Yani alan da satan da memnundu.

Yani kısaca; sizin, bizim kazancımızın azalmasının yegane sebebi işverenlerdir, reklamcılar veya sitenin/sistemin büyümesine katkıda bulunanlar değil.
Ve yine bu durumdan en fazla mağdur olanlar işçiler değil, o işçileri getiren reklamcılardır.

@moneymakingways

haklısın zaten 2 secenekten baskasınıda dusunmuyorum ben ya uye fazlalıgıdır muslugu kesmelerı yada ısverenlerın ıslerı kesmelerıdır ıslerı kesmelerı uyelerın dagılmasına uzaklasmasına sebep oluyor şu kı en cok para kastıran ysensede appendır appen de uye alımını kestı gorev sayısını azalttı bı bakımdan bırseyler ypılması gerekır yoksa bu sekılde devm ederse task yapan uyeler artık baska yola bakar bıraknlarda var yanı. ondan sonra ın cın top oynar. demekkı appen eli sıkı bır sırket crowdflower kadar elı bol degılmıs. pek ıyı rant saglayamadıgını anlamıslar kı gun gectıkce f8 oldu sonra appen. bı bkımdanda gercekten uye sayısı arttıkca gelen gorevlerde lımıtler dusuruldu lıstede kalma suresı azaltıldı ucretler yukseldı 0.7 lık gorev 0.14 luk oldu uye alımını kestı appen daha ne olsun bunlar hep apacık belırtısıdır, belkı ama kazanamıyoruz kı kardesım. uzun solukta kalacagını cıdden artık ınanmıyorum appenın keske eskısı gıbı kalsa ama cok zor.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#4236 by Seksenler » Fri Jun 12, 2020 06:54

ZardamuS wrote: niye şebeke olsun?bu çok doğal bir şey zaten sitenin sistemi de böyle işliyor,sizde çalışın reklam verin emek verin referansla uğraşın kazanın,niye tu kaka demektesinız onu anlamadım?milletin gözü niye açılmış bu çokta insani birşey ysensenın kendisine kazandıracağıma bir tanıdığım yada hiç tanımadığım birisi sebeplensin diye düşünürüm ben siz sanırım işler kesat diye sinirlisiniz,zaten iş yoksa sponsorda kazanamaz refte kazanamaz merak etmeyin.

@ZardamuS

elbette cok dogal fakat sebekelestıren var kardesım ben yalan konusmuyorum adam sıstemı kurmus yattıgı yerden para kasıyor onun bunun sırtından sen eskısın sen cok uzun sure calısıyon pc basında gel ben sana hesap vereyım ordan calıs bana dıyor.300 dolara hesap satıyorm dıyor gel sen calıs para vermeden neler dıyorlar neler... benım burdan parmakla gosterdıgım elbette ysensenın reklamı yapılacak ref alınacak bunda herkes ozgur fakat uye alımı ysense uzerınden appen ıcın fınısh bayragı oldu hepımız ıcın. bu sadece ysense degıl bırsuru platform var appenle ortak calısan ...bux gıbı ornekler cok... bunuda goruyoruz asırı derecede uye arttı uye arttıgında da bırılerı durduracak para vermeyı olay bu. sızde bunu anlayın bu dedıgımde ben haksız oldugumu dusunmuyorum.. senın 5 refın varsa adam 100 refım var dıyor neyse konu uzar. benım parmak ıle gosterdıgım nokta appenın muslugu kesmesı uye alımı durdurdu sadece kayıt ol bekle aylarc bunuda 2 secenege baglıyorum ısveren (appen) kendısı kesıyor yada uye sayısı son zamanlarda cok fena uctu bır cok seyde appen para kazandırmayı kestı.
Last edited by Seksenler » Fri Jun 12, 2020 07:01 » edited 3 times in total
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#4237 by Seksenler » Fri Jun 12, 2020 07:00

romestosux wrote:
Seksenler wrote:
romestosux wrote:
Seksenler wrote: .

var valla adam şebeke kurmus 100 kusure kadar toplamıs nıye task yapsında essek gıbı calıstıracak ınsan bulmus.sımdı mılletın gozu acılmıs kendısı kayıt oluyor ref olmuyor kolay kolay o eskıdı artık bu venuzuelılarında ysenseden oldugunu dusunuyom artık :D lısteye bı bak sırf venulu bıze bı kısmet olmayacak dogru duzgun bısı.gorev yok arkadas gelende yaptırmyor zaten hafta basnda yukarıyı tutturdun tutturdun yoksa zor lıste

Bu kadar azim takdire şayan Seksenler...İnşallah hep senin gibi azimli saygıdeğer ve samimi insanlarımız kazanır hayatın her alanında :clap: :clap: :clap:

ınsallah kardes sagolasın.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#4238 by kk1907 » Tue Jun 16, 2020 04:57

Thelastair wrote: Clothing'i halen çıkartamadım listede 3 gündür yapamıyorum.Bu task yeni İD ile geldiğinde buradan bildirin eğer bende yine çıkmazsa appen'a mail atayım , hayır %100 ile gittiğim task niye kayboldu anlamadım şu anki İD'si "1590035" bu değilmi ?

1594001 Clothing Categorisation Task

Bugün geldi yeni id
kk1907
Posts42
Member Since17 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given35
Likes Received29/21

#4239 by canselkaju » Tue Jun 16, 2020 09:10

Arkadaşlar Welcome to Appen task inden 2 hafta sonra ilk task im geldi. İlk task i doğru yapmama rağmen %0 doğruluk dedi. Daha sonra benzeri geldi onda ise %100. Neden ilkini kabul etmemiş olabilir. Onun yanlış olması işlerimi etkiler mi ? :D
canselkaju
Posts103
Member Since19 May 2020
Last Visit30 Sep 2020
Likes Given23
Likes Received85/52

#4240 by Colak » Tue Jun 16, 2020 10:23

Ben de şunu sorayım. Dava dosyaları ile ilgili iki tane task geldi ikisini de açtım ama işten güçten yetiştiremedim. Sorun olur mu acaba?
Colak
Posts30
Member Since30 May 2020
Last Visit3 Aug 2021
Likes Given24
Likes Received20/13
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 27, 2022 12:28:39 PST