Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTASK GÜNCEL!
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TASK GÜNCEL!

#3961 by ankettasksever » Wed May 06, 2020 13:30

dikkat ettiniz mi ysense profil sayfasında Figure Eight task yazıyordu değişiklik olduğu halde. 16 gün önce mesaj atmıştım onu Appen taks yapın diye bugün düzeltmişler başlığı.

herşey nizami olsun Türk'ün dikkatini ve ilgi alakasını görsünler böylece. :thumbup:

Appene de bugün mesaj attım görselli. arama ve destek sayfasında Figure Eight markası halen duruyor. hatta tarayıcı en üste Appen logosu ile Figure Eight yazısı yan yana. marka logo çatışması var. ;)
Last edited by ankettasksever » Wed May 06, 2020 15:05 » edited 2 times in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#3962 by melek74 » Wed May 06, 2020 13:40

ankettasksever wrote:
Thelastair wrote:
AtaturkunTorunu wrote: Bir saattir ara ara "clothing and gender" geliyor ama yapmaya korkuyorum. Limit 18 yazıyor, görevi açtığımda daha önceden 20 tane yaptığım görünüyor. Yaparsam sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum. Siz de bir bakın, belki denk gelir.

O taskın yenilenme süresi 3 hafta sürüyor bazen daha fazla , yani listeden kalkıp yeni İD ile gelmesinden bahsediyorum, sana tavsiyem her yeni İD ile geldiğinde 20-25 tane yapıp bırak flag yeme , kimisi 28 tane yapınca flag yiyor kimisi 30 yapınca riske gerek yok ben 20-21 tane yapıp bırakıyorum eskiden flag atıyor diye hiç yapmıyordum sonra dedim 20 tane yapayım bakayım ne olacak flag yemeden bırakıyorum..

1570193 Clothing And Gender Categorisation Task

Şu taskı ben ilk Nisanın 17'sinde yapmışım daha yeni id ile gelmedi düşün yani 3 hafta olmuş zaten verdiği 2 kuruş 20 tane yapsan 40 kuruş alacaksın flag yediğine değmez kısaca.

hocam flag kaldırılınca sıkıntı var mı?

Bu konuda yabancı forumda okumuştum çok sayıda flag almanın hesabın kapatılmasına sebep olduğuna dair bir maddenin varolduğunu söylüyordu mesajı yazan kişi.Flag kalkınca job history geçmişinden siliniyor ama appen hesabında kişi bilgilerinde kalıyormu bu konuda bilgim yok maalesef
melek74
Posts63
Member Since23 May 2018
Last VisitYesterday
Likes Given33
Likes Received52/40

#3963 by Thelastair » Wed May 06, 2020 13:45

ankettasksever wrote:

Bugüne kadar bu tasktan 2 defa yedim baya oldu yemeyeli , flag sonrası tek hatırladığım bu taskın listeden kalkıyor olması eksi olarak herhangi birşey hatırlamıyorum ama sürekli flag yiyene kadar taskı tamamlamak sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum , bir ara uzun süre bayrağı kaldırılmayan oluyordu şimdi 1-2 saat içinde kaldırıyorlar ama yinede dikkat etmekte fayda var diye düşünüyorum :)
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#3964 by ankettasksever » Wed May 06, 2020 14:11

melek74 wrote:
ankettasksever wrote:
Thelastair wrote:
AtaturkunTorunu wrote: Bir saattir ara ara "clothing and gender" geliyor ama yapmaya korkuyorum. Limit 18 yazıyor, görevi açtığımda daha önceden 20 tane yaptığım görünüyor. Yaparsam sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum. Siz de bir bakın, belki denk gelir.

O taskın yenilenme süresi 3 hafta sürüyor bazen daha fazla , yani listeden kalkıp yeni İD ile gelmesinden bahsediyorum, sana tavsiyem her yeni İD ile geldiğinde 20-25 tane yapıp bırak flag yeme , kimisi 28 tane yapınca flag yiyor kimisi 30 yapınca riske gerek yok ben 20-21 tane yapıp bırakıyorum eskiden flag atıyor diye hiç yapmıyordum sonra dedim 20 tane yapayım bakayım ne olacak flag yemeden bırakıyorum..

Şu taskı ben ilk Nisanın 17'sinde yapmışım daha yeni id ile gelmedi düşün yani 3 hafta olmuş zaten verdiği 2 kuruş 20 tane yapsan 40 kuruş alacaksın flag yediğine değmez kısaca.

Bu konuda yabancı forumda okumuştum çok sayıda flag almanın hesabın kapatılmasına sebep olduğuna dair bir maddenin varolduğunu söylüyordu mesajı yazan kişi.Flag kalkınca job history geçmişinden siliniyor ama appen hesabında kişi bilgilerinde kalıyormu bu konuda bilgim yok maalesef

Daha önceden yaptığım 4 görev hakkındaki kayıtları paylaşarak aynen bu konuda ticket açıp sordum. bakalım ne cevap gelecek.

'Sayın yönetici.

Görev işleyişi hakkında size merak edilen bir soru sormak istiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Aşağıda daha önceden yaptığım Clothing And Gender Categorisation Task görevleri var. Bu görevlerin hepsini sorunsuz tamamladım ancak sonunda major flag verildi. Daha sonra flaglar otomatik olarak kaldırıldı.

Appen de çok sayıda flag almanın hesabın kapatılmasına sebep olduğuna dair bir madde var mı? Bu flag kayıtları hesabım açısından sorun olur mu? Yoksa hiç bir sıkıntı çıkarmadan devam edebilir miyim? Neticede flag hatası görev yazarının sorunu ve ben görevleri dürüstçe yaptım.

Ne dersiniz? Teşekkürler.'
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#3965 by moneymakingways » Wed May 06, 2020 14:43

ankettasksever wrote:
melek74 wrote:
ankettasksever wrote:
Thelastair wrote:

Daha önceden yaptığım 4 görev hakkındaki kayıtları paylaşarak aynen bu konuda ticket açıp sordum. bakalım ne cevap gelecek.

'Sayın yönetici.

Görev işleyişi hakkında size merak edilen bir soru sormak istiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Aşağıda daha önceden yaptığım Clothing And Gender Categorisation Task görevleri var. Bu görevlerin hepsini sorunsuz tamamladım ancak sonunda major flag verildi. Daha sonra flaglar otomatik olarak kaldırıldı.

Appen de çok sayıda flag almanın hesabın kapatılmasına sebep olduğuna dair bir madde var mı? Bu flag kayıtları hesabım açısından sorun olur mu? Yoksa hiç bir sıkıntı çıkarmadan devam edebilir miyim? Neticede flag hatası görev yazarının sorunu ve ben görevleri dürüstçe yaptım.

Sistem tarafından verilen haksız flag'ler ya otomatik kaldırılır veya ticket atarsınız kaldırılır. Sıkıntı olmaz. Hesabınız etkilenmez.
moneymakingways
Posts2,104
Member Since20 Sep 2010
Last Visit25 Nov 2021
Likes Given239
Likes Received1,282/688

#3966 by AtaturkunTorunu » Thu May 07, 2020 03:59

White Fly Bounding Boxes - Seviye 1 - 0,66 $
Bunu yapan var mı?
Aslında kolay görünüyor ama dünkü 8 dolarlık görev gibi 0 çekmekten korkuyorum. :)
AtaturkunTorunu
Posts264
Member Since19 Aug 2019
Last Visit7 Sep 2021
Likes Given342
Likes Received200/133

#3967 by jasmin333 » Thu May 07, 2020 05:14

AtaturkunTorunu wrote: White Fly Bounding Boxes - Seviye 1 - 0,66 $
Bunu yapan var mı?
Aslında kolay görünüyor ama dünkü 8 dolarlık görev gibi 0 çekmekten korkuyorum. :)

yaptım bitirdim zaman bitti
zaman yetmiyor kolay görünüyor ama uğraştırıcı
jasmin333
Posts342
Member Since13 Jan 2019
Last VisitYesterday
Likes Given342
Likes Received459/235

#3968 by gisil » Thu May 07, 2020 06:08

8 dolarlık task için ticket yollamıştım, iki gün oldu hala açık duruyor. yanıt vermediler. :thumbdown:
gisil
Posts718
Member Since3 Jul 2019
Last Visit16 Nov 2021
Likes Given306
Likes Received563/357

#3969 by ankettasksever » Thu May 07, 2020 06:12

jasmin333 wrote:
AtaturkunTorunu wrote: White Fly Bounding Boxes - Seviye 1 - 0,66 $
Bunu yapan var mı?

yaptım bitirdim zaman bitti
zaman yetmiyor kolay görünüyor ama uğraştırıcı

aynen zaman çok az başlamaya deymez.
Last edited by ankettasksever » Thu May 07, 2020 09:32 » edited 1 time in total
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#3970 by melek74 » Thu May 07, 2020 06:26

ben ikinci denememde bitirebildim.5 te 3 doğru ile 60 verdi expell.Denemek isteyenlere söyleyeyim level etkili.Ama çok özenerek yaptım neye göre puan kırdılar belli değil biraz zorlayıcı
melek74
Posts63
Member Since23 May 2018
Last VisitYesterday
Likes Given33
Likes Received52/40

#3971 by harmanahome » Thu May 07, 2020 14:11

level 0 dayım hiç task gelmiyor.Anlayamadım ben nasıl level 1 olacağım.Çok mu zor level 1 olmak.Ayda 1 mi geliyor level 0 a tasklar :D
harmanahome
Posts2
Member Since4 May 2020
Last Visit7 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received0

#3972 by squirrel1483 » Thu May 07, 2020 14:24

harmanahome wrote: level 0 dayım hiç task gelmiyor.Anlayamadım ben nasıl level 1 olacağım.Çok mu zor level 1 olmak.Ayda 1 mi geliyor level 0 a tasklar :D

keşke ayda bie gelse level veren tasklar ama çok daha zor geliyor önceden daha sık geliyordu ama şuan göndermiyorlar pek level etkili task level 0'a hatta normal taskta göndermiyorlar önceden level vermesede güzel tasklar yollarlardı
squirrel1483
Posts117
Member Since3 Jan 2019
Last Visit19 Nov 2021
Likes Given14
Likes Received88/58

#3973 by ankettasksever » Thu May 07, 2020 15:55

harmanahome wrote: level 0 dayım hiç task gelmiyor.Anlayamadım ben nasıl level 1 olacağım.Çok mu zor level 1 olmak.Ayda 1 mi geliyor level 0 a tasklar :D

Şu an için çok ama çok zor. nasıl olacak bu böyle bilemiyoruz. ne zaman müdahale edecekler olaya merak konusu. :|
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#3974 by erhal775 » Thu May 07, 2020 16:24

squirrel1483 wrote:

keşke ayda bie gelse level veren tasklar ama çok daha zor geliyor önceden daha sık geliyordu ama şuan göndermiyorlar pek level etkili task level 0'a hatta normal taskta göndermiyorlar önceden level vermesede güzel tasklar yollarlardı

evet ne zamandır level etkili task ben de görmüyorum, ancak gece saat 12 gibi level 0 a collect youtube diye başlayan bir görev geliyor. Bir şirketin veya web sitesinin adresi verilip sizden aynı şirkete ait yotube la android ve ios uygulamasının olup olmadığını soruyor, burada yapabileceğiniz şey: logoya dikkat ederek verilen aramalarda aynı logonun olup olmadığını bulmaya çalışmak, bir de direk sitesinde (genelde altlarda olur) uygulama bağlantısı var mı yok mu ona bakmak, denk gelen arkadaşlar değerlendirebilir, lvl etkili değildir, saygılar..
erhal775
Posts31
Member Since4 Nov 2018
Last Visit6 Nov 2021
Likes Given13
Likes Received18/14

#3975 by erhal775 » Thu May 07, 2020 16:27

1329834 Help Us Collect Youtube And App Ids For Various Products $0.07 2

bahsettiğim görev şuan ben de gözüküyor.
erhal775
Posts31
Member Since4 Nov 2018
Last Visit6 Nov 2021
Likes Given13
Likes Received18/14

#3976 by Seksenler » Thu May 07, 2020 16:48

goca haftayı bom boş geçirttiler iyi olmadı düzelme yok sürekli negatif :cry:
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#3977 by harmanahome » Fri May 08, 2020 06:00

Detaylı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim :)
harmanahome
Posts2
Member Since4 May 2020
Last Visit7 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received0

#3978 by ankettasksever » Fri May 08, 2020 06:02

ankettasksever wrote:
melek74 wrote:
ankettasksever wrote:
Thelastair wrote:

'Sayın yönetici.

GÖNDERDİĞİM MESAJIMI HİÇ OKUMADAN SINIFLANDIRMIŞLAR. KANIT OLDU.

'Mesajın için teşekkürler!

Biletiniz 'bayrak' bileti olarak kategorize edildi. Katılımcı Destek ekibinin tüm bayrakları haftalık olarak gözden geçirdiğini ve bu nedenle bayrağınızın kaldırılabileceğini düşünüyorsanız, 7 gün içinde hesabınızdan kaybolduğunu görmelisiniz. 7 gün sonra hesabınızda hala bayrak varsa, lütfen durumu incelemenizi isteyen bu bileti yeniden açın. Lütfen bayrağınızla ilgili yeni bir bilet oluşturmayın, çünkü bu büyük olasılıkla şu anda aldığınız aynı mesajı almanıza neden olacaktır. Bilet konunuzu yanlış sınıflandırırsak özür dileriz! Sadece bu bilete yanıt verin, size en kısa sürede yardımcı olalım. Anlayışın için teşekkürler.'
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841

#3979 by naklov86 » Fri May 08, 2020 06:18

ankettasksever wrote:

GÖNDERDİĞİM MESAJIMI HİÇ OKUMADAN SINIFLANDIRMIŞLAR. KANIT OLDU.

'Mesajın için teşekkürler!

Biletiniz 'bayrak' bileti olarak kategorize edildi. Katılımcı Destek ekibinin tüm bayrakları haftalık olarak gözden geçirdiğini ve bu nedenle bayrağınızın kaldırılabileceğini düşünüyorsanız, 7 gün içinde hesabınızdan kaybolduğunu görmelisiniz. 7 gün sonra hesabınızda hala bayrak varsa, lütfen durumu incelemenizi isteyen bu bileti yeniden açın. Lütfen bayrağınızla ilgili yeni bir bilet oluşturmayın, çünkü bu büyük olasılıkla şu anda aldığınız aynı mesajı almanıza neden olacaktır. Bilet konunuzu yanlış sınıflandırırsak özür dileriz! Sadece bu bilete yanıt verin, size en kısa sürede yardımcı olalım. Anlayışın için teşekkürler.'

direk bayrak olarak kategorize etmişler ama 7 gün sonra aynı bileti tekrar aç ya da şimdi izin veriyorsa şimdi aç. durumu izah et, incelerler bu sefer. sonucu bize yazmayı unutma :thumbup:
naklov86
Posts465
Member Since10 Mar 2015
Last VisitYesterday
Likes Given178
Likes Received322/209

#3980 by AtaturkunTorunu » Fri May 08, 2020 06:25

Internal Dv-Sli Job - Swe Review 150 Records - 20200508
Bu görev farkl numaralarda 7-8 tane daha arada bir çıkıp kayboluyor. Bir tane bile yakalayamadım ama listedeki Türkler bunu yakalamış olabilir.
Tebrik ediyorum. Darısı bizim başımıza.
AtaturkunTorunu
Posts264
Member Since19 Aug 2019
Last Visit7 Sep 2021
Likes Given342
Likes Received200/133
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 12:19:10 PST