Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTASK GÜNCEL!
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TASK GÜNCEL!

#2921 by Hasan00 » Fri Dec 06, 2019 16:24

elendiğim için girince low accuary diyor task ıd leri gibi bu ıdler yenileniyor mu ve ıdler iplere göre mi geliyor?
umarım düzelir ücreti çook iyi yav :D acele ettim etmeseydim keşke ne zamandır gelmeyince hemen atladım aslında benim suçum değil ilk seferda yaptım gönder tuşu kayboldu sinirle yapınca da gitti D: sonuna kadar geliyorum tuş kayboluyor sonra pes et yeniden başla :D
Last edited by Hasan00 » Fri Dec 06, 2019 16:26 » edited 1 time in total
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2922 by fthdarendeli1905 » Fri Dec 06, 2019 16:29

husein wrote: @ankettasksever aynısında bende takıldım, biri güzel laf etmiş onun lafıyla bildirdim kırıldılar sanırsam :D tam iş bitti yazdı bunu yolladılar. Tabi bilet yolladım hatalı soruları bildirdiğim için flag yemem çok saçma. Verdikleri sayfa açılmıyor 403 hatası veriyor ona bile hatalı dediler, dün düzeltmişlerdi belki bugün de düzeltirler.

403 hatası verdigi sitelerde çözüm şu; girdigim sitede Url kısmına bak orda arattıgın firma adını görebiliyosun. Firma adını gir. digerlerine NO işaretle. Yani sanki site açılmışta adres bilgileri yokmuş gibi yaparsan oluyor. Tecrübe ettim bunu :D site yüklenmiyoru işaretlemeyin böyle oldugu zaman.

Birde ben soru sorucam. Bakıyorum bazıları günde 100 veya fazla task tamamlayip günde 10$ yapiyor. Arkadaş nasil yapiyosunuz bunu ? Benim elim alişti elim hizlidirda kopyala yapiştir tak tak yapiyorum olayı tamamıyla çözdüm ama 1 taskı tamamen yapmak en az 8-9 dakika aliyor yani bi yerlerimi yırtsam günde 30 dan fazla task tamamlayamam.Bunların bi hilesi falan mı var nedir bu ? nasıl 100 tasktan fazla tamamlayabiliyorlar hemde hiç expell olmadan
fthdarendeli1905
Posts76
Member Since27 Nov 2019
Last Visit15 Oct 2020
Likes Given10
Likes Received27/22

#2923 by husein » Fri Dec 06, 2019 16:41

@Hasan00 gönder butonu yok olması olayını söylemiştim ya, çeviriden dolayı oluyor orjinalde kalsın.
bugün gelen task'a giremediysen malesef linkedin taskı gibi sıfırlamayıp yolluyorlar geçmiş olsun :I

@fthdarendeli1905 o çok yapan arkadaşlar level 3 çoğu belirli kısa taskları yapıyorlar.
bugün ki taskları 10dk da yapıyosan çok hızlı değilmiş, karmaşık siteler vermedikce en fazla 4-5dk sürmeli
ben başta tek tek kopyala yapıştır yapıyordum daha sonra şirket adını girip adresi komple kopyalayıp tek tek yerlerine koyuyordum, bugün de aynı yaptım ama farklı olarak ülke kodunu elle yazdım bi tık daha hızlandım

Bu arada doğruluk oranı %80 olmuş düzeltmişler.
100 soruyu geçtim sıra %70 e çıkmaya geldi bu task sürekli gelirse bayaa iyi olur.
Last edited by husein » Fri Dec 06, 2019 19:21 » edited 3 times in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2924 by Hasan00 » Fri Dec 06, 2019 23:45

husein wrote: @Hasan00 gönder butonu yok olması olayını söylemiştim ya, çeviriden dolayı oluyor orjinalde kalsın.
bugün gelen task'a giremediysen malesef linkedin taskı gibi sıfırlamayıp yolluyorlar geçmiş olsun :I

@fthdarendeli1905 o çok yapan arkadaşlar level 3 çoğu belirli kısa taskları yapıyorlar.
bugün ki taskları 10dk da yapıyosan çok hızlı değilmiş, karmaşık siteler vermedikce en fazla 4-5dk sürmeli
ben başta tek tek kopyala yapıştır yapıyordum daha sonra şirket adını girip adresi komple kopyalayıp tek tek yerlerine koyuyordum, bugün de aynı yaptım ama farklı olarak ülke kodunu elle yazdım bi tık daha hızlandım

Bu arada doğruluk oranı %80 olmuş düzeltmişler.
100 soruyu geçtim sıra %70 e çıkmaya geldi bu task sürekli gelirse bayaa iyi olur.

hadi ya tüh ama o dil çeviriyi kapatmıştım açık değildiki
bu baya kötü oldu neyse ya belki bunun gibi gelir:/
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2925 by ankettasksever » Sat Dec 07, 2019 01:25

fthdarendeli1905 wrote:
husein wrote: @ankettasksever aynısında bende takıldım, biri güzel laf etmiş onun lafıyla bildirdim kırıldılar sanırsam :D tam iş bitti yazdı bunu yolladılar. Tabi bilet yolladım hatalı soruları bildirdiğim için flag yemem çok saçma. Verdikleri sayfa açılmıyor 403 hatası veriyor ona bile hatalı dediler, dün düzeltmişlerdi belki bugün de düzeltirler.

403 hatası verdigi sitelerde çözüm şu; girdigim sitede Url kısmına bak orda arattıgın firma adını görebiliyosun. Firma adını gir. digerlerine NO işaretle. Yani sanki site açılmışta adres bilgileri yokmuş gibi yaparsan oluyor. Tecrübe ettim bunu :D site yüklenmiyoru işaretlemeyin böyle oldugu zaman.

Birde ben soru sorucam. Bakıyorum bazıları günde 100 veya fazla task tamamlayip günde 10$ yapiyor. Arkadaş nasil yapiyosunuz bunu ? Benim elim alişti elim hizlidirda kopyala yapiştir tak tak yapiyorum olayı tamamıyla çözdüm ama 1 taskı tamamen yapmak en az 8-9 dakika aliyor yani bi yerlerimi yırtsam günde 30 dan fazla task tamamlayamam.Bunların bi hilesi falan mı var nedir bu ? nasıl 100 tasktan fazla tamamlayabiliyorlar hemde hiç expell olmadan

hatta o ismi arattırıp mepquest, yelp veya yellow da açılıyorsa öncelikli olarak oradan adresi alıp yapıştırsan da oluyor.

ben hep saçma sapan olaylardan puan kırdım noktalama , llc felan. halbuki llc ler co lar önemli değil yani.

bir llc itirazımı düzeltmişler.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#2926 by husein » Sat Dec 07, 2019 01:26

@Hasan00 umarım gelir yani senin istatiskler baya iyiydi, ben vazgeçmiştim sıfırdan açacaktım ki bu task güzel geldi hem 100e tamamladım hem de %28'den %54'e çıktım, herhalde 2 tane daha gelse level alırım. Tabii expelled olduğum tasklar sorun yaratmaz ise. Biri geçtiğin taskların expelled olduklarından fazla olması lazım demişti eğer öyleyse sıkıntı olur.
Last edited by husein » Sat Dec 07, 2019 01:37 » edited 1 time in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2927 by husein » Sat Dec 07, 2019 01:36

ankettasksever wrote:
fthdarendeli1905 wrote:

hatta o ismi arattırıp mepquest, yelp veya yellow da açılıyorsa öncelikli olarak oradan adresi alıp yapıştırsan da oluyor.

ben hep saçma sapan olaylardan puan kırdım noktalama , llc felan. halbuki llc ler co lar önemli değil yani.

bana da 5-6 doğru cevap eklenmiş ilgileniyorlar demek ki
o paylaştığın besbelli hatalı zaten kurallarda bile etkilemez yazıyor
adreslerde bile sokak yazınca sondaki suit'i felan eklemesen de kabul ediyordu dün bi tanesinde kabul etmedi

bu arada bu flag için daha dönüş yapmadılar bi sorun teşkil ediyor mu?
Last edited by husein » Sat Dec 07, 2019 01:42 » edited 2 times in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2928 by ankettasksever » Sat Dec 07, 2019 03:43

husein wrote:
ankettasksever wrote:
fthdarendeli1905 wrote:

adreslerde bile sokak yazınca sondaki suit'i felan eklemesen de kabul ediyordu dün bi tanesinde kabul etmedi

flag olayını bilmiyorum gerçekten.

bende level problemim için 3. ticketı attım.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#2929 by Thelastair » Sat Dec 07, 2019 07:57

fthdarendeli1905 wrote:

Bu taskın bazı ince ayrıntıları var onları düzgün yapınca direk %100 alıyorsun mesela örnek vereyim açılmayan siteleri önce vpn ile deneyin bu mümkünse united states olsun touch vpn ekleyebilirsiniz chrome'a o zaman açılmayan siteler %80 açılıyor bazıları cidden hatalı oluyor onlarıda sonra düzeltiyorlar alttan unfair'leri sırayla görüyorsun zaten :)

Birde noktalama işaretleri önemli diyelim ki adres şöyle "250 st. , xxx B , New york , NY 10001" yazıyorsa xxx B'den sonraki virgülü ilk sokak adresi satırına kopyalarsan correct veriyor.

Yaklaşık 10-12 saat falan sürmüştür hepsini yapmam..
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#2930 by Hattusas » Sat Dec 07, 2019 09:20

ankettasksever wrote:
husein wrote:
ankettasksever wrote:
fthdarendeli1905 wrote:

flag olayını bilmiyorum gerçekten.

bende level problemim için 3. ticketı attım.

Bence de artık level alman gerekiyor ne bekliyorlar ki :D %85 olunca direkt level 3 yapmayı falan mı? Bence doğru yerle muhattap olamıyoruz diye düşünüyorum. Geçen ben diretince gerçekten biri yazdı bana. Sürekli o ticket üzerinden karşı cevap yolladım. Yoksa taktıklarını dahi düşünmüyorum kaldı ki hep aynı bot cevaplar incelerseniz. Başındaki Hi kısmını falan değiştiriyorlardır anca. Kelime dizini bile aynı bazı cümlelerin.
Last edited by Hattusas » Sat Dec 07, 2019 09:22 » edited 1 time in total
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197

#2931 by Thelastair » Sun Dec 08, 2019 04:03

Please Transcribe The Audio

şu taskta 9 saniyelik ses var 5 adet quiz modda , cümle aralarında boşluk bırakmaya izin vermiyor yani 10 kelimelik bir cümleyi bitişik yazıyorsunuz "asdasdasdasdasdas" bu şekilde tek yazıyorsunuz, yanlız benim çekindiğim virgül veya something's yazısındaki gibi üstten kesme koyuyormuyuz? correct verir diye yapmadım ?
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#2932 by Hasan00 » Sun Dec 08, 2019 06:22

şimdi bu gelen son taskdan expelled oldum yani artık lvl almam daha zor gibi görünüyor umarım o görevler gelirse yeniden şans verirler onun dışında sorum şu figurenin desteğine hesabı sıfırlamak istedigimi belirtsem kabul etmezler değil mi? böyle giderse olmam çok zor
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2933 by husein » Sun Dec 08, 2019 06:53

Hasan00 wrote: şimdi bu gelen son taskdan expelled oldum yani artık lvl almam daha zor gibi görünüyor umarım o görevler gelirse yeniden şans verirler onun dışında sorum şu figurenin desteğine hesabı sıfırlamak istedigimi belirtsem kabul etmezler değil mi? böyle giderse olmam çok zor

neden sıfırlamak istiyorsun, istatistiklerin nasıl? bi task yüzünden boşa sıfırlama illa her hafta, her ay farklı şeyler geliyor
ben çok kötü başlamıştım bilmiyordum üstüne hatalı linkedin taskları gelmişti
doğruluk %28 felandı bi tane güzel task geldi yavaş yavaş toparlamaya başladım, vazgeçme

Son gelen tasklar çok etkiledi, hatta 1.2 kere daha gelse %70 üstüne çıkacağım
ama sen riske atma belki bi daha gelmez,
2 hafta önce hesabı sıfırlasaydım 53/70 gibi oranım olurdu ama bilemeyiz ne zaman neyin geleceğini
daha sıfırlamam burdan kurtarmaya çalışacağım
Last edited by husein » Sun Dec 08, 2019 06:59 » edited 1 time in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2934 by Hasan00 » Sun Dec 08, 2019 07:04

husein wrote:
Hasan00 wrote: şimdi bu gelen son taskdan expelled oldum yani artık lvl almam daha zor gibi görünüyor umarım o görevler gelirse yeniden şans verirler onun dışında sorum şu figurenin desteğine hesabı sıfırlamak istedigimi belirtsem kabul etmezler değil mi? böyle giderse olmam çok zor

neden sıfırlamak istiyorsun, istatistiklerin nasıl? bi task yüzünden boşa sıfırlama illa her hafta, her ay farklı şeyler geliyor
doğruluk %28 felandı bi tane güzel task geldi yavaş yavaş toparlamaya başladım, vazgeçme

başka bir neden de hadi 100 soru oldu diyelim 70 de geçtik bu sefer de çok expelled oldugumuz için onayı vermezse baya ugraşmamız gerekicek ankettasksever hala bu sorun da o kadar şey yapmış hala vermediler diye hatırlıyorum en son
sıfırlarlar mı orasıda düşük gibi umarım düzelir bu durum anketlerden para kazanmak çook zor ama tasklarla birlikte her ay çekim yapılabilir gibi tabi onlarında hatalısı vardır ayıklamak gerekir orası kolay aslında belirleyince gerisi gelir.
günlük bonusu da her gün alırız bence bu sitelerin asıl kaynagı task anketler atıştırmalık gibi
LEVEL STATISTICSTweet your Level Stats
Notes
JOBS COMPLETED
6
Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
20/ 34
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
61.7%
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2935 by husein » Sun Dec 08, 2019 08:09

@Hasan00
F8'de bayaa bi araştırma yaptım çok şey okudum da;
Geçtiğin taskların, expelled olduklarından fazla olması lazım diye bir şey göremedim.
o arkadaş level alıp düşmüş öyle olunca sıkıntı oluyordur
200bin task yapanlar var biz daha 5-10 tane yapmışız sabretmek lazım
ben level etkili 11 tane yapmışım saydığıma göre 4 tanesini expelled olmadan geçmişim
hatalı taskları forumdan tespit edip es geçersek yavaş yavaş toparlanır
şu task 1 kere daha gelse %70e ulaşırım sonucu söylerim burada eğer level vermezse o konu doğrudur
Last edited by husein » Sun Dec 08, 2019 08:19 » edited 2 times in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2936 by Hasan00 » Sun Dec 08, 2019 08:16

husein wrote: F8'de bayaa bi araştırma yaptım çok şey okudum da;
Geçtiğin taskların, expelled olduklarından fazla olması lazım diye bir şey göremedim.
o arkadaş level alıp düşmüş öyle olunca sıkıntı oluyordur
200bin task yapanlar var biz daha 5-10 tane yapmışız sabretmek lazım
ben level etkili 11 tane yapmışım saydığıma göre 4 tanesini expelled olmadan geçmişim
hatalı taskları forumdan tespit edip es geçersek yavaş yavaş toparlanır
şu task 1 kere daha gelse %70e ulaşırım sonucu söylerim burada eğer level vermezse o konu doğrudur

umarım alırsınız daha fazla bu sıkıcı durumdan kurtulursunuz dediğiniz doğruya beni eleyecek yine ama bellide olmaz belki banada gelir task
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2937 by husein » Sun Dec 08, 2019 08:19

100 için 66 tane yapman gerek 50 tanesini doğru yapsan %70 ile giriş yapıyorsun.
zor değil daha dikkatli ol, kolay gibi görünse de bi taskı yapmadan önce foruma bak, sen o tasktan kaldım yazmadan 10 saat önce ben detaylı açıklamıştım nasıl yapıldığını keşke görseydin hata yapmazdın

dert etme 1.5 aydır buralardayız farklı tasklar geliyor sürekli, hallederiz
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2938 by galiba » Mon Dec 09, 2019 03:49

Hasan00 wrote:
husein wrote:

başka bir neden de hadi 100 soru oldu diyelim 70 de geçtik bu sefer de çok expelled oldugumuz için onayı vermezse baya ugraşmamız gerekicek ankettasksever hala bu sorun da o kadar şey yapmış hala vermediler diye hatırlıyorum en son
sıfırlarlar mı orasıda düşük gibi umarım düzelir bu durum anketlerden para kazanmak çook zor ama tasklarla birlikte her ay çekim yapılabilir gibi tabi onlarında hatalısı vardır ayıklamak gerekir orası kolay aslında belirleyince gerisi gelir.
günlük bonusu da her gün alırız bence bu sitelerin asıl kaynagı task anketler atıştırmalık gibi
LEVEL STATISTICSTweet your Level Stats
Notes
JOBS COMPLETED
6
Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
20/ 34
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
61.7%

bu hesaba level vermezler yenisini açın.çok fazla exiniz var .
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11

#2939 by Thelastair » Mon Dec 09, 2019 06:09

Which Product Is The Best Match? [Mte-Toys&Games]

Şu taskı düzenli yapan bir arkadaş varmı ?
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#2940 by Hasan00 » Mon Dec 09, 2019 06:45

galiba wrote:

bu hesaba level vermezler yenisini açın.çok fazla exiniz var .

Kesin gibi bir şey mi? yeni açsak sorun olmaz mı? telefon numaram buna kayıtlıydı yani oranı tamamlasak bile lvl alamayacagız :(
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 13:25:40 PST