Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTASK GÜNCEL!
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TASK GÜNCEL!

#2781 by galiba » Tue Nov 19, 2019 04:25

Hattusas wrote:
besevler wrote: Yeni level alan ya da alacaklara bir durumu açıklayayım.

Bugünlerde evet çok kayda değer task yok ancak bu her zaman böyle olmuyor. İyi ücretli, bozuk olmayan tasklar gelecektir. Ancak şunu da unutmayın. Buradaki iyi ücret veren tasklar, geldiklerinde Level 0 taskları gibi saatlerce durmazlar. Kısa sürede tükenirler. Yakaladığınızda doğru ve hızlı yapmak zorundasınız. Tecrübe kazandıkça hızınız ve doğruluk oranınız artacaktır.

Ne yapacağımı bulamıyorum. Fatura ve TR Video Taski dışında bir şey çözemedim. Sizin bir öneriniz var mı? Level 2’yim 3 olamadım henüz.

Sitenin bakıma gitmesi çok iyi olmuş. Üstte saçma sapan uyarılar çıkıp duruyordu ve Task sayfaları yüklenmiyordu sadece yazılar çıkıyordu bu ara. Sanırım o sorunları çözecekler.

zaten çok task gelimyor son 6 aydır çok durgun .cloting yaparsınız level 3 olunca duplicate taskı kolay.anlık listeye tasklar düştüğü oluyor kolay onları yakalamaya çalışın yapmasanızda listedeki her taska girin inceleyin .yotubeda videolar var onları izleyin yapılışları gösteriliyor yapa yaoa kendinizi geliştirewceksiniz.levelinizi iyi koruyun bilmediğiniz işleri yapmayın .
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11

#2782 by besevler » Tue Nov 19, 2019 04:36

Hattusas wrote:
besevler wrote: Yeni level alan ya da alacaklara bir durumu açıklayayım.

Bugünlerde evet çok kayda değer task yok ancak bu her zaman böyle olmuyor. İyi ücretli, bozuk olmayan tasklar gelecektir. Ancak şunu da unutmayın. Buradaki iyi ücret veren tasklar, geldiklerinde Level 0 taskları gibi saatlerce durmazlar. Kısa sürede tükenirler. Yakaladığınızda doğru ve hızlı yapmak zorundasınız. Tecrübe kazandıkça hızınız ve doğruluk oranınız artacaktır.

Ne yapacağımı bulamıyorum. Fatura ve TR Video Taski dışında bir şey çözemedim. Sizin bir öneriniz var mı? Level 2’yim 3 olamadım henüz.

Sitenin bakıma gitmesi çok iyi olmuş. Üstte saçma sapan uyarılar çıkıp duruyordu ve Task sayfaları yüklenmiyordu sadece yazılar çıkıyordu bu ara. Sanırım o sorunları çözecekler.

Şu an task listesine bakınca yeni level alan bir kişiye tavsiye edilebilecek bir task göremiyorum. Zaten genel olarak şunu söyleyebilirim. Ana sayfada sürekli duran tasklar ya parası uğraşmaya değmeyecek ya da bozuk tasklar oluyor. Genelde sonradan gelen ve belirli süre listede kalan tasklardan para kazanılıyor. O yüzden bence riske girmeyin şimdilik beklemede kalın. Elbet uygun tasklar çıkacaktır.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#2783 by Mister_M » Tue Nov 19, 2019 09:00

1457262 Image Categorization $0.17
quiz 1 max 4
Mister_M
Posts316
Member Since27 May 2018
Last Visit9 Nov 2021
Likes Given81
Likes Received96/77

#2784 by Hattusas » Tue Nov 19, 2019 11:32

Mister_M wrote: 1457262 Image Categorization $0.17
quiz 1 max 4

Dostum şu banyo görevinde küvet kısmını nasıl çözüyoruz? Bana anlatabilir misin zahmet olmazsa kaç video izledim kaç kez okudum bir şey anlamadım :D Yapacak bir şey yok çünkü düşük ücretli bile olsa onları çözmekten başka seçeneğim yok.

Diğer kısımları anladım işte yok parlama varsa ve monte bir lavabo yoksa gerçek granit falan filan.
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197

#2785 by husein » Tue Nov 19, 2019 14:31

yine geldi bu level etkili linkedin taskları başka task mı kalmadı ya bunlar hatalı
level etkisiz olanlar da geçen seferden kalma, sıfırlanmamış

yarın güncelleme gelecekmiş son dk golü yemeyin hiç bulaşmayın
Last edited by husein » Tue Nov 19, 2019 14:38 » edited 1 time in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2786 by Mister_M » Wed Nov 20, 2019 03:36

Hattusas wrote:
quiz 1 max 4

Dostum şu banyo görevinde küvet kısmını nasıl çözüyoruz? Bana anlatabilir misin zahmet olmazsa kaç video izledim kaç kez okudum bir şey anlamadım :D Yapacak bir şey yok çünkü düşük ücretli bile olsa onları çözmekten başka seçeneğim yok.

Diğer kısımları anladım işte yok parlama varsa ve monte bir lavabo yoksa gerçek granit falan filan.

şuan bu görevleri tamamını maxladığım için bildiğim kadarını paylaşayım :D
görevde 3 seçenek var 1 soruda mutfak mermerini soruyor burda dikkat etmen gereken mermer granit mi ?
bunu şu şekilde anlayabilirsin 1 gerçek mermer parlak olur 2 mutfak mermerinin lavabo kısmına bakılır genelde gömmeli olur yani lavabo mermerin üst kısmında olmaz ha bazen lavabo üst kısımda olduğuda oluyor burada mermerin parlaklığına bakacaksın

2 soruda mutfakta bulunan fırın bulaşık makinası paslanmaz çelikmi ?
paslanmaz çelik metalik renk olur siyah veya beyaz ise hayır kısmını seçiyorsun dikkat et fırın bulaşık makinasından 1 tanesi bile farklı olursa hayırı seçeneğini seç

3 soru ise banyo fotorafı varmı ve banyo fotorafında ayrı bir küvet varmı ?
ayrı küvette dikkat etmen gereken durum duş başlığı her küvetin üstünde duş başlığı varsa hayırı seç
onun haricinde evet şıkkını seç
bazen sadece küvetin alt kısmını fotorafını çekerler ben genelde hayırı seçiyorum bu tip durumlarda
bazende banyo perdesi çekiyorlar aynı şekil hayır seçeneğini seç
Talimatlar kısmında daha ayrıntılı veriyor ama bir kaç tüyo ile inşallah yaparsın
Dikkat et sadece ilk quiz mode sayfayı gönder zaten ilk quiz modede 10 soru var 2 veya 3 farklı task yaparsan kesin 3 level olursun
sonra ver elini Alamanya :lol:

( 1457746 Clothing Categorisation Task i düzeldi yapmak istersen bi bak derim)
Last edited by Mister_M » Wed Nov 20, 2019 08:25 » edited 3 times in total
Mister_M
Posts316
Member Since27 May 2018
Last Visit9 Nov 2021
Likes Given81
Likes Received96/77

#2787 by Kentist » Wed Nov 20, 2019 05:28

Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - 1B_a
Bu ve bunun gibi olan tasklardan daha önce yapmıştım her seferinde %60 ile geçememiştim sanırım hata düzeltilmiş 2 saate yakındır %90 ile yapıyorum hala da devam ediyorum.
Last edited by Kentist » Wed Nov 20, 2019 07:02 » edited 2 times in total
Kentist
Posts142
Member Since16 Jul 2019
Last Visit28 Nov 2021
Likes Given408
Likes Received140/88

#2788 by Thelastair » Wed Nov 20, 2019 05:32

Kentist wrote: Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - 1B_a
Bu ve bunun gibi olan tasklardan daha önce yapmıştım her seferinde %60 ile geçememiştim sanırım hata düzeltilmiş 2 saate yakındır %90 ile yapıyorum hala da devam ediyorum. 0.8 cent bilginize

Level etkili mi bu task ? Level etkili ise yapmayacağım daha önce felç etti bizi onun yüzünden level alamadım...
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#2789 by Kentist » Wed Nov 20, 2019 05:45

Thelastair wrote:
Bu ve bunun gibi olan tasklardan daha önce yapmıştım her seferinde %60 ile geçememiştim sanırım hata düzeltilmiş 2 saate yakındır %90 ile yapıyorum hala da devam ediyorum. 0.8 cent bilginize

Level etkili mi bu task ? Level etkili ise yapmayacağım daha önce felç etti bizi onun yüzünden level alamadım...

Level etkili mi bilmiyorum hocam ama galiba değil. Onu nasıl anlıyoruz?
Kentist
Posts142
Member Since16 Jul 2019
Last Visit28 Nov 2021
Likes Given408
Likes Received140/88

#2790 by Thelastair » Wed Nov 20, 2019 06:33

Kentist wrote:
Thelastair wrote:

Job history kısmında gözükür level etkili değilse yanında - çizgi olur görevin.
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#2791 by husein » Wed Nov 20, 2019 07:20

Thelastair wrote:
Kentist wrote:
Thelastair wrote:

level etkili olması lazım, 1B_b & 1B_c olanları geçen geldiğinde yapmıştım hatalıydı.
1B_a hiç yapmadım, arkadaş düzelmiş diyor bi şansımızı deneyelim.

edit: Yaptım, level etkili değilmiş.
Last edited by husein » Wed Nov 20, 2019 08:00 » edited 1 time in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2792 by Thelastair » Wed Nov 20, 2019 08:01

husein wrote:
Thelastair wrote:
Kentist wrote:
Thelastair wrote:

level etkili olması lazım, 1B_b & 1B_c olanları geçen geldiğinde yapmıştım hatalıydı.
1B_a hiç yapmadım, arkadaş düzelmiş diyor bi şansımızı deneyelim.

edit: Yaptım, level etkili değilmiş.

Level etkili değilse bende bakayım hangisine baktın sen 1B_c mi ?
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#2793 by husein » Wed Nov 20, 2019 08:11

1B_b & 1B_c level etkili hiç bulaşma.

1B_a level etkisiz ama sorular aynı, gereksiz karışık.
Çoğunda linkedin dışında glass ve owler siteleri bulunamadı ama sonuç 2/10 şaka gibiler

bu tür level etkisiz de olsa daha yapmam, elimle yazıp da baktım yok yani o şirkete ait siteler
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2794 by husein » Wed Nov 20, 2019 08:17

Bir şey sormak istiyorum, F8'de konu ile alakalı bir cevap bulamadım.

8 task yapmışım doğruluk 17/54 %31 acemiliğim ve hatalı tasklar yüzünden 8 task'da da expelled oldum.
Expelled olunan task sayısı doğru yaptıklarımızdan fazla olursa level alamıyor muyuz?
yoksa sadece 100 doğru soru %70 oran yeterli mi?

kafam çok karışık, 9$ olmuş parayı çekip hesabı kapatıp yenisini açayım dedim skrill ile ySense aynı mail olmalıymış
aynı mail ile 1-2 gün sonra tekrar hesap açılabiliyor sanırım, sorun olur mu?
bu istatistik baya kötü sizce ne yapmak daha mantıklı
Last edited by husein » Wed Nov 20, 2019 10:17 » edited 3 times in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2795 by Thelastair » Wed Nov 20, 2019 10:40

husein wrote: Bir şey sormak istiyorum, F8'de konu ile alakalı bir cevap bulamadım.

8 task yapmışım doğruluk 17/54 %31 acemiliğim ve hatalı tasklar yüzünden 8 task'da da expelled oldum.
Expelled olunan task sayısı doğru yaptıklarımızdan fazla olursa level alamıyor muyuz?

kafam çok karışık, 9$ olmuş parayı çekip hesabı kapatıp yenisini açayım dedim skrill ile ySense aynı mail olmalıymış

100 test sorusunda %70 doğruluk oranı yetmiyor hocam bende şu anda 100/75 normalde level almam gerek ama geçen haftaki glassdoor tasklarında expel olunca malesef şimdilik vermiyor , şu yazıyorsa vermez kısaca bunun kaybolması gerek ;

"Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up."
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#2796 by ankettasksever » Wed Nov 20, 2019 10:44

husein wrote: Bir şey sormak istiyorum, F8'de konu ile alakalı bir cevap bulamadım.

level alabiliyorsun ama daha fazla çalışmalısın. level almak için önünde engel yok %70 ortalama ileride seni bekliyor. o sırada 100 test sorusuna ulaşırsın zaten. önemli olan %70 ortalama.

aynı mail ile tekrar hesap açamazsın. ben %76.3 le level 1 olamıyorum. almıştım level 1 den tekrar düşmüştüm. bekleyecez sabırlı olup entity tarzı kolay level tasklarından çözmeye çalışacağız.

yeni hesap açmak istersen başka hesap adıyla aç ve bunu unut, geçmiş ve çerezleri iyi temizle.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#2797 by Hattusas » Wed Nov 20, 2019 10:53

F8 Destek sayfası çökmüş sanırım bir türlü açılmıyor. Yapılacak bakımdan ötürü mü acaba. Attığım bir ticket vardı cevabına bakamıyorum.

Tasklerdeki hiçbir görsel açılmıyor site kafayı yedi gene. Bakıma girecek diye iyice saldılar.
Last edited by Hattusas » Wed Nov 20, 2019 11:09 » edited 1 time in total
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197

#2798 by Hattusas » Wed Nov 20, 2019 10:54

Mister_M wrote:
Hattusas wrote:
quiz 1 max 4

şuan bu görevleri tamamını maxladığım için bildiğim kadarını paylaşayım :D
görevde 3 seçenek var 1 soruda mutfak mermerini soruyor burda dikkat etmen gereken mermer granit mi ?
bunu şu şekilde anlayabilirsin 1 gerçek mermer parlak olur 2 mutfak mermerinin lavabo kısmına bakılır genelde gömmeli olur yani lavabo mermerin üst kısmında olmaz ha bazen lavabo üst kısımda olduğuda oluyor burada mermerin parlaklığına bakacaksın

2 soruda mutfakta bulunan fırın bulaşık makinası paslanmaz çelikmi ?
paslanmaz çelik metalik renk olur siyah veya beyaz ise hayır kısmını seçiyorsun dikkat et fırın bulaşık makinasından 1 tanesi bile farklı olursa hayırı seçeneğini seç

3 soru ise banyo fotorafı varmı ve banyo fotorafında ayrı bir küvet varmı ?
ayrı küvette dikkat etmen gereken durum duş başlığı her küvetin üstünde duş başlığı varsa hayırı seç
onun haricinde evet şıkkını seç
bazen sadece küvetin alt kısmını fotorafını çekerler ben genelde hayırı seçiyorum bu tip durumlarda
bazende banyo perdesi çekiyorlar aynı şekil hayır seçeneğini seç
Talimatlar kısmında daha ayrıntılı veriyor ama bir kaç tüyo ile inşallah yaparsın
Dikkat et sadece ilk quiz mode sayfayı gönder zaten ilk quiz modede 10 soru var 2 veya 3 farklı task yaparsan kesin 3 level olursun
sonra ver elini Alamanya :lol:

( 1457746 Clothing Categorisation Task i düzeldi yapmak istersen bi bak derim)

Ellerine sağlık çok güzel anlatmışsın :D Banyo kısmını task kısmından okudum ama anlamadım yok duvarda bişi varsa o varsa şu varsa. Diğer kısımlar basit.
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197

#2799 by husein » Wed Nov 20, 2019 12:15

ankettasksever wrote:

level alabiliyorsun ama daha fazla çalışmalısın. level almak için önünde engel yok %70 ortalama ileride seni bekliyor. o sırada 100 test sorusuna ulaşırsın zaten. önemli olan %70 ortalama.

aynı mail ile tekrar hesap açamazsın. ben %76.3 le level 1 olamıyorum. almıştım level 1 den tekrar düşmüştüm. bekleyecez sabırlı olup entity tarzı kolay level tasklarından çözmeye çalışacağız.

yeni hesap açmak istersen başka hesap adıyla aç ve bunu unut, geçmiş ve çerezleri iyi temizle.

Skrill'e parayı çekeyim dedim, ortada hesap yokken bile onaylayabiliyordum.
Neyse hesap felan açtım yolladım, her şey aynı mail ile şimdi boşa uğraşmayayım.
Burdan kurtarmaya çalışayım zaten 8 task olmuş 200k yapanlar var, dert etmek için erken.
Güncellemeden sonra belki düzelir, artık saçma zor anlamadığım taskları yapmıyorum.
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2800 by Hattusas » Thu Nov 21, 2019 06:22

Banyo taski hatalı bence. Bazılarında doğru işaretlediğime çok eminim ama bazen 1-2 yanlış çıkarıyor kendisi. Birsürü kişi itiraz etmiş ve destan yazanlar da var correction kısmında. Tek tek ticket atmaktan bıktım ne hali varsa görsünler. %80 küsür ile bitiriyorum zaten ama böyle giderse level 3 olamayacağım.
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 8, 2021 06:00:44 PST