Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTASK GÜNCEL!
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TASK GÜNCEL!

#2761 by Hasan00 » Sun Nov 17, 2019 05:40

Hattusas wrote:
Hasan00 wrote: LEVEL STATISTICSTweet your Level Stats
Notes
JOBS COMPLETED
5
Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
21/ 29
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
72.4%
Note: Statistics are updated every 24 hours

100 Soru olunca hemen lvl alabilirmiim? yoksa o son madde etki ederni yani yeni olduğum için hiç lvl alıp düşmedim belki direkt lvl alırım

Oranınız çok iyi gözüküyor şu an. Expelled oldunuz mu bilmiyorum ama level alana kadar max 2 tane expelled olabilirsiniz en fazla. Fazlası olunca level vermiyorlar ben 15 farklı işte 2 kez expelled oldum ama level aldım bir sıkıntı çıkmadı. Zorlandığınız işlere hiç girmeyin ve Entity / Resaltar tasklerini kaçırmayın. Dün baya geldi.

lvl taskından 1 tane expelled var oda %62 ama lvl etkili olmayanda bir kaç var umarım hemen alırım :D
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2762 by Hattusas » Sun Nov 17, 2019 05:43

Hasan00 wrote:
Hattusas wrote:
Hasan00 wrote: LEVEL STATISTICSTweet your Level Stats
Notes
JOBS COMPLETED
5
Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
21/ 29
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
72.4%
Note: Statistics are updated every 24 hours

100 Soru olunca hemen lvl alabilirmiim? yoksa o son madde etki ederni yani yeni olduğum için hiç lvl alıp düşmedim belki direkt lvl alırım

Oranınız çok iyi gözüküyor şu an. Expelled oldunuz mu bilmiyorum ama level alana kadar max 2 tane expelled olabilirsiniz en fazla. Fazlası olunca level vermiyorlar ben 15 farklı işte 2 kez expelled oldum ama level aldım bir sıkıntı çıkmadı. Zorlandığınız işlere hiç girmeyin ve Entity / Resaltar tasklerini kaçırmayın. Dün baya geldi.

lvl taskından 1 tane expelled var oda %62 ama lvl etkili olmayanda bir kaç var umarım hemen alırım :D

Dediğim gibi tam bilmiyorum kuralı sonradan editledim o mesajımı :D Ama zaten siz de level alana kadar bi 12-15 farklı iş yapmış olursunuz. O yüzden 2 taneyle bana bir şey olmadıysa ki birinde %0 ile oldum. Sizde de hiçbir şey olmaz :D O bana ders olmuştu ondan sonra bilmediğim, zor gelen hiçbir taski yapmadım.

Yüzdeye çok takılmayın %70'in altına inmeden tamamlayabildiğiniz kadar tamamlayın. Level alınca birsürü kolay alternatif var level kasmak için yüzde kolay artıyor level aldıktan sonra Level 3 olmak kolay.
Last edited by Hattusas » Sun Nov 17, 2019 05:47 » edited 3 times in total
Hattusas
Posts391
Member Since9 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given157
Likes Received319/197

#2763 by Thelastair » Mon Nov 18, 2019 11:36

Help Us Find Official/Directory Websites - 1A_a

task geldi ama ben yapmayacağım bu task bazen sıkıntı çıkartıyor zaten %73 ile bırakmışım.
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#2764 by Hasan00 » Mon Nov 18, 2019 11:40

ben hiç başlamadım şansıma ellemeyin derim hatalı bakım yapacaklar 3 güne düzelir belki o zamana
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2765 by ankettasksever » Mon Nov 18, 2019 12:00

Thelastair wrote: Help Us Find Official/Directory Websites - 1A_a

task geldi ama ben yapmayacağım bu task bazen sıkıntı çıkartıyor zaten %73 ile bırakmışım.

level etkili değil. yap gitsin bence. :$
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#2766 by umitoz » Mon Nov 18, 2019 12:04

2 tane yaptım kalan 136 tane gözüktüğü halde task yok dedi. %77 ile. İlginç, hata var gibi.
umitoz
Posts50
Member Since22 Oct 2019
Last Visit15 Jan 2022
Likes Given8
Likes Received22/16

#2767 by Hasan00 » Mon Nov 18, 2019 13:13

ya daha öncede sormuştum bir çözemedim şu işi şimdi lvl etkili olan ile olmayanı nasıl ayırt ediyoruz ve eğer lvl etkili olmayandan expelled olursak bir şey olmaz dimi? lvl almamızı filan etkilemez yani?
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2768 by Hattusas » Mon Nov 18, 2019 13:22

Hasan00 wrote: ya daha öncede sormuştum bir çözemedim şu işi şimdi lvl etkili olan ile olmayanı nasıl ayırt ediyoruz ve eğer lvl etkili olmayandan expelled olursak bir şey olmaz dimi? lvl almamızı filan etkilemez yani?

Level etkilemeyenlerde sıkıntı yok. Zaten o yüzden level etkilemiyor :D

Level için kesinlikle Entity / Resaltar bekleyin. Diğerleri eleme taski gibi bir şey valla o level etkileyen Linkedin taskini yapıp da expelled olmayan yok herhalde. Resmen elemek için yapılmış.

Level alınca da pek bir cacık olmuyormuş şu an için en azından. Dün güzeldi ama bugün Fatura taski bile gelmedi. Banyo ve Mutfak görevi var galiba bir düzgün onu da anlamadım küvet kısmını nasıl yapacağımızı. Yani boş bekliyorum. O kadar heveslenmiştim. Level 3 olmak gerekiyor galiba düzgün Duplicate tasklerini çözebilmek için. Bilemiyorum ya da ben hiç risk almak istemediğim için orta düzey olan tasklere bile bakma gereği duymadım :D 80 task gözüküyor şu an belki içlerinde çok basit ve düzgün şeyler vardır ama bilmiyorum. Ondan hevesim kursağımda kaldı.
Hattusas
Posts391
Member Since9 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given157
Likes Received319/197

#2769 by Hasan00 » Mon Nov 18, 2019 13:27

Hattusas wrote:
Hasan00 wrote: ya daha öncede sormuştum bir çözemedim şu işi şimdi lvl etkili olan ile olmayanı nasıl ayırt ediyoruz ve eğer lvl etkili olmayandan expelled olursak bir şey olmaz dimi? lvl almamızı filan etkilemez yani?

Level için kesinlikle Entity / Resaltar bekleyin. Diğerleri eleme taski gibi bir şey valla o level etkileyen Linkedin taskini yapıp da expelled olmayan yok herhalde. Resmen elemek için yapılmış.

Level alınca da pek bir cacık olmuyormuş şu an için en azından. Dün güzeldi ama bugün Fatura taski bile gelmedi. Banyo ve Mutfak görevi var galiba bir düzgün onu da anlamadım küvet kısmını nasıl yapacağımızı. Yani boş bekliyorum. O kadar heveslenmiştim. Level 3 olmak gerekiyor galiba düzgün Duplicate tasklerini çözebilmek için. Bilemiyorum ya da ben hiç risk almak istemediğim için orta düzey olan tasklere bile bakma gereği duymadım :D 80 task gözüküyor şu an belki içlerinde çok basit ve düzgün şeyler vardır ama bilmiyorum. Ondan hevesim kursağımda kaldı.

youtbeye yazın arada bazı taskların benzerleri oluyor bir kaç defa rastladım. Ayrıca lvl etki etmiyorsa 80 taskın hepside lvl degildir dimi? :D deneyin hepsini olmadı hepsinden explled olsanız bile etki etmiyorsa bir şey olmaz değil mi?
ayrıca 2 gün sonra bakım var sanırım sitede öyle yazıyor belki hatalı tasklar düzeltilir
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2770 by Hattusas » Mon Nov 18, 2019 13:34

Hasan00 wrote:
Hattusas wrote:

youtbeye yazın arada bazı taskların benzerleri oluyor bir kaç defa rastladım. Ayrıca lvl etki etmiyorsa 80 taskın hepside lvl degildir dimi? :D deneyin hepsini olmadı hepsinden explled olsanız bile etki etmiyorsa bir şey olmaz değil mi?
ayrıca 2 gün sonra bakım var sanırım sitede öyle yazıyor belki hatalı tasklar düzeltilir

Ben level etkilemiyoru 80 task için demedim ki içinde etkileyen de etkilemeyen de var tabii ki ama çoğu zor veya bozuk olduğu için riske değmez :D YouTube’dan baktım ama adam küvetin ayrı olup olmayacağını da sözel anlattığı için ve dil İspanyolca olduğu için bir şey anlamadım. Yazılı bir task olursa anca o zaman videolar faydalı oluyor. Görsel bir taskte hiç işe yaramıyor :D
Hattusas
Posts391
Member Since9 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given157
Likes Received319/197

#2771 by ankettasksever » Mon Nov 18, 2019 13:46

Gelecek Platform Bakımı
21 Kasım 2019’da saat 18: 00-10: 00 PST’de planlı bakım yapacağız. Platform bu süre boyunca kullanılamayacak.
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#2772 by besevler » Mon Nov 18, 2019 13:51

Yeni level alan ya da alacaklara bir durumu açıklayayım.

Bugünlerde evet çok kayda değer task yok ancak bu her zaman böyle olmuyor. İyi ücretli, bozuk olmayan tasklar gelecektir. Ancak şunu da unutmayın. Buradaki iyi ücret veren tasklar, geldiklerinde Level 0 taskları gibi saatlerce durmazlar. Kısa sürede tükenirler. Yakaladığınızda doğru ve hızlı yapmak zorundasınız. Tecrübe kazandıkça hızınız ve doğruluk oranınız artacaktır.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#2773 by husein » Mon Nov 18, 2019 14:53

besevler wrote: Yeni level alan ya da alacaklara bir durumu açıklayayım.

Bugünlerde evet çok kayda değer task yok ancak bu her zaman böyle olmuyor. İyi ücretli, bozuk olmayan tasklar gelecektir. Ancak şunu da unutmayın. Buradaki iyi ücret veren tasklar, geldiklerinde Level 0 taskları gibi saatlerce durmazlar. Kısa sürede tükenirler. Yakaladığınızda doğru ve hızlı yapmak zorundasınız. Tecrübe kazandıkça hızınız ve doğruluk oranınız artacaktır.

Neredeyse 3 hafta olacak buralardayım 8 adet level etkili task yaptım %70+ yapabildiğim yok.
Hangisini yapsam hatalı çıkıyor. Saçma sapan linkedin, site adresi bulma taskları geliyor ve çok dikkatli yaptığım halde 2-3 doğru anca çıkıyor. Zaten 10 soru varsa 9 tanesinin adresi ana siteleri dahil her platformda yanlış girilmiş, bana adres yanlışsa hayırı işaretle diyor. 20-30dk uğraşmadan hepsini hayır işaretlesem bile %20 üstünde çıkması lazım, madem hatalıyım bi zahmet bana doğru olan cevapları göstersinler. Amaçlarını anlamadım saçma bi olay dönüyor.

Baştan istatistiklerimi mahvettiler, 100 soru ve %70 doğruluk olunca da level vermeyecekler kesin.
:clap:
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2774 by husein » Mon Nov 18, 2019 14:58

:thumbdown:
Last edited by husein » Mon Nov 18, 2019 15:18 » edited 1 time in total
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2775 by besevler » Mon Nov 18, 2019 15:07

husein wrote:

Neredeyse 3 hafta olacak buralardayım 8 adet level etkili task yaptım %70+ yapabildiğim yok.
Hangisini yapsam hatalı çıkıyor. Saçma sapan linkedin, site adresi bulma taskları geliyor ve çok dikkatli yaptığım halde 2-3 doğru anca çıkıyor. Zaten 10 soru varsa 9 tanesinin adresi ana siteleri dahil her platformda yanlış girilmiş, bana adres yanlışsa hayırı işaretle diyor. 20-30dk uğraşmadan hepsini hayır işaretlesem bile %20 üstünde çıkması lazım, madem hatalıyım bi zahmet bana doğru olan cevapları göstersinler. Amaçlarını anlamadım saçma bi olay dönüyor.

Baştan istatistiklerimi mahvettiler, 100 soru ve %70 doğruluk olunca da level vermeyecekler kesin.
:clap:

Burada level almanın en kolay ve garanti yolu, entity tasklarıdır. Bu taskın mantığını çözdüğünüz zaman her seferinde %100 yapabilirsiniz.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#2776 by husein » Mon Nov 18, 2019 15:15

Artık zor görünen bu link muhabbetli taskları es geçiyorum. Burdan kurtarma şansım nedir ve çok uzun sürer mi?

Bu arada 10+10 sorulu 2 adet level etkili taskı yapmadan çıkmıştım give up demediğim için işlemiş.
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2777 by besevler » Mon Nov 18, 2019 15:23

husein wrote:

Artık zor görünen bu link muhabbetli taskları es geçiyorum. Burdan kurtarma şansım nedir ve çok uzun sürer mi?

Bu arada 10+10 sorulu 2 adet level etkili taskı yapmadan çıkmıştım give up demediğim için işlemiş.

Kötü bir başlangıç olmuş. Bundan sonra karşınıza çıkan level etkili taskları yüksek yüzdelerle hatta mümkünse %100 başarı ile yapmanız lazım. Yoksa level almanız epey sürer.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#2778 by husein » Mon Nov 18, 2019 15:31

besevler wrote:
husein wrote:

Kötü bir başlangıç olmuş. Bundan sonra karşınıza çıkan level etkili taskları yüksek yüzdelerle hatta mümkünse %100 başarı ile yapmanız lazım. Yoksa level almanız epey sürer.

Skrill mail adresi ile ySense'de ki mail aynı olmasına gerek yoksa parayı oraya çekip yeni hesap açayım memnun değilim bu durumdan. Gerçi değişen bişey olacağını da pek sanmıyorum zaten o kadar da çok soru çözemedim.
Siteye güncelleme gelicek deniliyor da F8 ile buranın alakası yok.
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2779 by Hattusas » Mon Nov 18, 2019 19:53

Ne yapacağımı bulamıyorum. Fatura ve TR Video Taski dışında bir şey çözemedim. Sizin bir öneriniz var mı? Level 2’yim 3 olamadım henüz.

Sitenin bakıma gitmesi çok iyi olmuş. Üstte saçma sapan uyarılar çıkıp duruyordu ve Task sayfaları yüklenmiyordu sadece yazılar çıkıyordu bu ara. Sanırım o sorunları çözecekler.
Hattusas
Posts391
Member Since9 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given157
Likes Received319/197

#2780 by husein » Tue Nov 19, 2019 00:57

Hattusas wrote:

Ne yapacağımı bulamıyorum. Fatura ve TR Video Taski dışında bir şey çözemedim. Sizin bir öneriniz var mı? Level 2’yim 3 olamadım henüz.

Sitenin bakıma gitmesi çok iyi olmuş. Üstte saçma sapan uyarılar çıkıp duruyordu ve Task sayfaları yüklenmiyordu sadece yazılar çıkıyordu bu ara. Sanırım o sorunları çözecekler.

Güncelleme F8'e mi geliyor?
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 27, 2022 12:30:15 PST