Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTASK GÜNCEL!
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TASK GÜNCEL!

#2601 by Snorlax16 » Mon Nov 11, 2019 11:46

Seksenler wrote:
tantE41 wrote:
Seksenler wrote:
Mister_M wrote:
Seksenler wrote:
Snorlax16 wrote:

O gene iyi. 15 20 snde gonderiyordum.acilsin yine yaparim bu taski.

valla gonderırsen gene kapanır hele bıde sıvrılıp top 10 a gırersen bu sefer kalıcı gıder. bence dur hıc bulasma ama accuracy yukseltmen ıcın yap ama 555 tane yapma :D bız dua edelım kalıcı hesaplar gıtmesın. snorlax arkadas uyarı aldı 1 kez kapandı actılar 2 kez acmaları bıraz uzun surer gıbı duruyor belkıde hıc acmazlar.

Yok uzun sürmedi ikinci kez açtılar :D bakalım 3 ne zaman olacak :D
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last VisitYesterday
Likes Given42
Likes Received118/81

#2602 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 11:58

ağa senle eğleniy ozaman snorlax kardeş :)) dikkat et aslında acılması cok ıyı ama 2 kez basına gelınce ınsan temkınlı oluyor kapanmaz ıns bırdaha ;)
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#2603 by tantE41 » Mon Nov 11, 2019 12:17

Venezuelali senin tabirinle sivrildi gidiyor .
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#2604 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 12:19

arkadaslar hesabım acıldı su an ıcın ınsallah sızınkı de acılır ve buıldıngler ıle top lıste gırmeyın allahınızı seversenız.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#2605 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 12:26

F8 den mesaj şu sekılde son uyarıyı da aldım ! Zaten ısım olmaz bundan sonra top lıst ıcın.

Çalışmanızı dikkatlice inceledik ve hesabınızdaki askıya alma işlemlerini kaldıracağız. Platformumuzdaki çalışmaların kalitesini çok ciddiye aldığımızı lütfen unutmayın, bu nedenle özellikle kötü çalışmaların veya Hizmet Şartlarımızın önemli şekilde ihlal edilmesinin bir örneği bile hesabın askıya alınmasına yol açabilir. Bu durumda işinizin kalitesi iyi değildi. Lütfen yalnızca aşağıdaki işler üzerinde çalışmayı unutmayın: 1) anladığınız bir dilde; 2) talimatları ve işte bekleneni tam olarak anlıyorsunuz. Bunu son uyarınız olarak düşünün; düşük kaliteli işler hesabınızda devam ederse, hesabınızı askıya alırız ve artık platformumuzda görev alamazsınız. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize bildirin.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#2606 by mhsm_smr27 » Mon Nov 11, 2019 12:37

videolar üzerinde karar verme taskı

Tasks 7 tasks $0.49
mhsm_smr27
Posts161
Member Since5 Dec 2018
Last Visit27 Nov 2020
Likes Given65
Likes Received129/86

#2607 by Snorlax16 » Mon Nov 11, 2019 14:25

tantE41 wrote: Venezuelali senin tabirinle sivrildi gidiyor .

Evet baktım bende ona hatta şöyle bir cümle kurdum kendi içimden "ah keşke chat kısmını kaldırmasalardı da yazsaydım hesabın gidecek diye " :D

Seksenler wrote: F8 den mesaj şu sekılde son uyarıyı da aldım ! Zaten ısım olmaz bundan sonra top lıst ıcın.

Çalışmanızı dikkatlice inceledik ve hesabınızdaki askıya alma işlemlerini kaldıracağız. Platformumuzdaki çalışmaların kalitesini çok ciddiye aldığımızı lütfen unutmayın, bu nedenle özellikle kötü çalışmaların veya Hizmet Şartlarımızın önemli şekilde ihlal edilmesinin bir örneği bile hesabın askıya alınmasına yol açabilir. Bu durumda işinizin kalitesi iyi değildi. Lütfen yalnızca aşağıdaki işler üzerinde çalışmayı unutmayın: 1) anladığınız bir dilde; 2) talimatları ve işte bekleneni tam olarak anlıyorsunuz. Bunu son uyarınız olarak düşünün; düşük kaliteli işler hesabınızda devam ederse, hesabınızı askıya alırız ve artık platformumuzda görev alamazsınız. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize bildirin.

o mailden sonra hesabım 2 defa açıldı o otomatik mesaj :)
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last VisitYesterday
Likes Given42
Likes Received118/81

#2608 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 14:28

buildınglerı yapıyorsa kesın ucar :D asılı kalır durdugu yerde bak gör
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#2609 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 14:30

Snorlax16 wrote:

Evet baktım bende ona hatta şöyle bir cümle kurdum kendi içimden "ah keşke chat kısmını kaldırmasalardı da yazsaydım hesabın gidecek diye " :D

Seksenler wrote: F8 den mesaj şu sekılde son uyarıyı da aldım ! Zaten ısım olmaz bundan sonra top lıst ıcın.

o mailden sonra hesabım 2 defa açıldı o otomatik mesaj :)

ozaman sıkıntı degıl senın 2 defa acıldıysa benım daha ılk :)
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit13 Nov 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#2610 by husein » Mon Nov 11, 2019 17:55

Öncelikle hesabı açılan arkadaşlara geçmiş olsun, bi kaç sorum olacak.

12 gündür level 0 task gelmiyor, bunun sebebi %70 altında bitirmem değildir herhalde çünkü diğer task %81.
Level etkili olanlar da bu 3 tasktan başka gelmedi. Başlangıç için hiç basit tasklar değil anlamam biraz sürdü.
Ayrıca 1 haftadır anket gelmiyor.

Bunlar yeni üye istemiyorsa boşa uğraşmayalım. :mrgreen:
Hesapta terslik olabilir mi? Task bildirimi 3-4 kez geldi ama siteye girdiğimde task felan göremedim.
7$ yaptım düzeleceğini bilsem şimdi kapatıp sıfırdan hesap açarım, fakat diğer arkadaşlara da gitmiyor sanırım..
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2611 by ankettasksever » Mon Nov 11, 2019 21:28

husein wrote:
Öncelikle hesabı açılan arkadaşlara geçmiş olsun, bi kaç sorum olacak.

12 gündür level 0 task gelmiyor, bunun sebebi %70 altında bitirmem değildir herhalde çünkü diğer task %81.
Level etkili olanlar da bu 3 tasktan başka gelmedi. Başlangıç için hiç basit tasklar değil anlamam biraz sürdü.
Ayrıca 1 haftadır anket gelmiyor.

Bunlar yeni üye istemiyorsa boşa uğraşmayalım. :mrgreen:
Hesapta terslik olabilir mi? Task bildirimi 3-4 kez geldi ama siteye girdiğimde task felan göremedim.
7$ yaptım düzeleceğini bilsem şimdi kapatıp sıfırdan hesap açarım, fakat diğer arkadaşlara da gitmiyor sanırım..

merak etme. bize de gelmiyor. level 0 için aynı. :?
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388

#2612 by Hasan00 » Mon Nov 11, 2019 23:30

bende yeni başladım bendede aynı durum benim doğruluk oranı 70.8 yine gelmiyor lvl almak uzun sürücek gibi :D
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2613 by husein » Tue Nov 12, 2019 05:02

Sıfırdan açsam da gelmeyecek o zaman, boşa uğraşmayayım.
Zaten bu level etkililer bana geldiğinde sizlere de gelmişti sanırım.

Bekleyip görelim, tam olayı çözdüm derken her şey kesildi o canımı sıktı.
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2614 by besevler » Tue Nov 12, 2019 06:08

husein wrote: Sıfırdan açsam da gelmeyecek o zaman, boşa uğraşmayayım.

Hem size hem de bu konuda kafası karışanlara bir durumu açıklayalım. Bazen görüyorum "bana neden task gelmiyor, size geliyor mu ?" diye soranlar oluyor. Burada kişiye özel task gelmesi ya da gelmemesi gibi bir durum yok. Task geliyorsa herkese gelir gelmiyorsa kimseye gelmez.

Ayrıca "kötü yaptım, yüzdem düşük ondan mı task gelmiyor ?" diye bir şey de yok. Sitenin, tasklarda başarısız olanları task göndermeyerek cezalandırma gibi bir sistemi yok.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#2615 by husein » Tue Nov 12, 2019 07:42

besevler wrote:

Hem size hem de bu konuda kafası karışanlara bir durumu açıklayalım. Bazen görüyorum "bana neden task gelmiyor, size geliyor mu ?" diye soranlar oluyor. Burada kişiye özel task gelmesi ya da gelmemesi gibi bir durum yok. Task geliyorsa herkese gelir gelmiyorsa kimseye gelmez.

Ayrıca "kötü yaptım, yüzdem düşük ondan mı task gelmiyor ?" diye bir şey de yok. Sitenin, tasklarda başarısız olanları task göndermeyerek cezalandırma gibi bir sistemi yok.

Bilgi için teşekkürler. O zaman fazla task için sadece level almayı bekleyeceğiz, anladım.
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2616 by besevler » Tue Nov 12, 2019 07:55

husein wrote:
besevler wrote:

Bilgi için teşekkürler. O zaman fazla task için sadece level almayı bekleyeceğiz, anladım.

Evet ancak şunu da söylemek lazım. Birkaç mesaj önce paylaştığınız task performasına bakınca durum pek iyi değil. Level etkili taskları, hem yüzdenizi yükseltmek hem de "expelled" olmamak için çok dikkatli yapmanız lazım. Çok fazla "expelled" olursanız günü geldiğinde sizden istenen istatistikleri sağlasanız bile level alamazsınız.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#2617 by Hattusas » Tue Nov 12, 2019 09:01

Her level etkileyen task yapılmaz yani. Bazıları bozuk ya da aşırı zor olabiliyor. Quiz modu bunu değerlendirmek için var. Görev açıklamasını tek tek okuyacaksınız kaldı ki 50 dakika veriyor çoğu task. Her taski direkt yapmaya kalkışırsanız yanlış yapıp expelled olabilirsiniz. Zor geldiyse ya da tam anlamadıysanız quiz modunda taski göndermeden sekmeden değil site içinde sağ en üstte "give up" yazısı var oradan çıkıp sonra sekmeyi kapamanız lazım yoksa süre bazen işliyor ve sıfırlanırsa "time out" yazısı çıkar kaldı ki onu da bir nevi expelled olarak düşünebilirsiniz.

Eğer durumunuz kötüyse ve birçok expelled olduğunuz task varsa üstteki arkadaşın dediği gibi yeni bir hesap açmanız çok daha doğru olur. Çünkü şartları sağlayıp level alamazsanız işiniz çok daha zor belki de bir o kadar daha çözmeniz gerekecek. Burada bazı arkadaşların durumu öyle ve gerçekten çok çabalıyorlar bayadır level almak için. 0'dan başlamak en iyisi.
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197

#2618 by husein » Tue Nov 12, 2019 09:58

Hattusas wrote: Her level etkileyen task yapılmaz yani. Bazıları bozuk ya da aşırı zor olabiliyor. Quiz modu bunu değerlendirmek için var. Görev açıklamasını tek tek okuyacaksınız kaldı ki 50 dakika veriyor çoğu task. Her taski direkt yapmaya kalkışırsanız yanlış yapıp expelled olabilirsiniz. Zor geldiyse ya da tam anlamadıysanız quiz modunda taski göndermeden sekmeden değil site içinde sağ en üstte "give up" yazısı var oradan çıkıp sonra sekmeyi kapamanız lazım yoksa süre bazen işliyor ve sıfırlanırsa "time out" yazısı çıkar kaldı ki onu da bir nevi expelled olarak düşünebilirsiniz.

Eğer durumunuz kötüyse ve birçok expelled olduğunuz task varsa üstteki arkadaşın dediği gibi yeni bir hesap açmanız çok daha doğru olur. Çünkü şartları sağlayıp level alamazsanız işiniz çok daha zor belki de bir o kadar daha çözmeniz gerekecek. Burada bazı arkadaşların durumu öyle ve gerçekten çok çabalıyorlar bayadır level almak için. 0'dan başlamak en iyisi.

Az önce level etkili bi task geldi ama level0 linkedin taskı sandım, hızlıca yaptım ve sonuç 2/10 :|
adres var mı yok mu, sanırım onu da sormuş dikkat etmedim önceki tasklardan sandım.
Hesap yeni, doğru yanlış orantısı şu şekilde 12/37 sizce sıfırdan mı açayım?
yoksa daha dikkatli olursam buradan toparlar mıyım?
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#2619 by squirrel1483 » Tue Nov 12, 2019 10:05

level 0'a gelen Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - 1B_b Taskında da atıldım. %40 doğruluk verdi.ben bu hatalı taskları nereden görebilirim nerede paylaşıyorlar?
squirrel1483
Posts117
Member Since3 Jan 2019
Last Visit19 Nov 2021
Likes Given14
Likes Received88/58

#2620 by ankettasksever » Tue Nov 12, 2019 10:09

squirrel1483 wrote: level 0'a gelen Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - 1B_b Taskında da atıldım. %40 doğruluk verdi.ben bu hatalı taskları nereden görebilirim nerede paylaşıyorlar?

1455067 Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - 1B_b

level etkili %50 de kaldım. bence de hatalı. :oops:
ankettasksever
Posts2,461
Member Since17 Dec 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given3,841
Likes Received2,317/1,388
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 11:55:18 PST