Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaOSTALE STRANICE ZA ZARADU
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
OSTALE STRANICE ZA ZARADU

Locked

#1 by AlenZ86 » Thu Jan 26, 2017 12:00

Ne znam smijem li ovo pitati ako ne smijem oprostite.
Jos uvijek nisam uhvatio task koji se bodje za lvl-e na nula sam jobs i nula pitanja za sada.

Da li mi neko moze datu neki savjet , link gdje i sta da radim tipa radjenje taskova negdje drugo, klikanje ili nesto slicno, gdje bi mogao za 3sata uzeti makar 2$... Malo je ali dok cekam da ovdje krenem moram nesto drugo naci..

Hvala
AlenZ86
Posts14
Member Since17 Jan 2017
Last Visit18 Mar 2017
Likes Given1
Likes Received16/7

#2 by incomehomejob » Thu Jan 26, 2017 14:42

incomehomejob wrote: Ja iskreno ne razumem zasto se ponasas na nacin na koji se ponasas. Tek sada sam videla da si treci put!!! za redom duplirao post posle mojih objasnjenja da to ne radis. I ovih na forumu i onih u okviru poruke za odbijanje postova.. Sada si otvorio novu temu sa dupliranom postom.
Niti mogu niti hocu da razumem clanove koji se tako ponasaju.
Pri tome sve odgovore na sva pitanja dobijas, i umesto da cenis kako ovaj nas forum funkcionise ti se ovako ponasas. No comment!

Prestani sa nepostovanjem Pravila Foruma.

Ovo sam ti vec jednom napisala.

Dodatno, zasto otvaras nove teme? Ako ostali clanovi mogu da koriste postojece, po cemu i po kom osnovu si ti vazniji od drugih?
Da si se iole potrudio da pregledas ovaj nas forum, video bi da toga nema.

1. Ukoliko se nastavi ovakvo ponasanje, trazicu da ti obrizu sve postove i bices ponovo pod mojom 'jurisdikcijom' za odobravanje postova = nikad! na osnovu dosadasnjeg ponasanja.
2. Ukoliko imas validno objasnjenje da si ti vazniji od svih ostalih clanova, molim te, napisi ga, kako bih mogla da ga prosledim upravi ClixSense da ti 'dodele' specijalan 'status' = da za tebe Pravila Foruma ne vaze.

Edit:
Zaboravila sam ovo - "ALL CAPS" nije dozvoljeno, jer se to na svakom forumu smatra vikanjem!
Topic locked.
Last edited by incomehomejob » Thu Jan 26, 2017 14:45 » edited 1 time in total
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 28, 2021 03:43:23 EST