Please wait...
HomeForumInternationalRomanianprobleme la anumite task-uri
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
probleme la anumite task-uri

Locked

#1 by edithprofit » Sat Nov 30, 2013 01:48

Este bine de stiut ca anumite task0uri, chiar daca sunt vizibile pentru toata lumea, din orice colt al lumii, nu pot fi realizate.

Am incercat si azi pe un task, legat de cautari pentru Website-uri (cuvinte de cautare in google etc.) si la raspuns intotdeauna imi dadea eroare de la CrowdFlower, indiferent de cum introduceam raspunsurile (de exemplu se cerea primul articol de pe un site, etc si introduceam Titlul articolului - nu era ok, imi dadea eroare; sau introduceam linkul catre respectivul articol, tot nu era ok). Mai mult nu erau Instructiuni , asa cum este de obicei la un Task.

Probabil era o eroare de la CrowdFlower si sper ca ei sa tina de cont de acest post.

Voi v-ati confruntat cu probleme de acest gen?
edithprofit
Posts11
Member Since2 Mar 2011
Last Visit1 Sep 2017
Likes Given1
Likes Received2/2

#2 by ptc4money » Sat Nov 30, 2013 02:13

Nu era nevoie de un topic separat, aveai topicul Intrebari si probleme. Topic inchis!
ptc4money
Posts521
Member Since19 Jan 2011
Last Visit26 Nov 2021
Likes Given177
Likes Received215/132
Return to 'Romanian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 10:37:46 PST