Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianРеферали
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Реферали

#81 by saintbg » Tue Oct 02, 2012 14:10

От моя опит правя следното гледаш да няма реклами на кликсенса или ако има изчакваш да сваршат, също така гледаш като цяло да няма голям трафик на реклами зада обърнат внимание на твоята и засилваш. Аз мислех да таргвтирам реклама но булдан каза, че резултата е плачевен затова пускаш най-евтината реклама и минимум за 50 000 показвания, но ако си решил да и вестираш стреляй направо с 100 000 показвания ако спазиш по горе написаното между 80/100 реферала нови. Успех дано съм бил полезен.
saintbg
Posts233
Member Since27 Dec 2011
Last Visit13 Apr 2020
Likes Given6
Likes Received69/42

#82 by martchev » Sun Oct 07, 2012 07:35

Благодаря на saintbg за информацията. Да докладвам резултата от рекламата - от 100+100к 80 регистрации, като последната (смятам) беше чак вчера (при положение, че я пуснах на 03.10.) Не е зле. Сега остава и да имам повечко, които да ми отговорят на писмата. :)
Попаднах на един сайт от който пращат реферали срещу $.20 на бр. и ми е интересно дали сте го ползвали и какво ви е мнението. Нещо много ми напомня на едни по-горни публикации, макар, че май е съвсем различен. (няма да го цитирам, за да не наруша правилата на форума, ако някой иска може да ми пише на ЛС)
Тук идват само от една националност, но за разлика от горните при мен са само Индонезийци.
Та ми е интересно какво става при вас, как е с тия реферали?
Пожелавам успех на всички!
martchev
Posts21
Member Since4 Aug 2012
Last Visit13 May 2018
Likes Given3
Likes Received8/5

#83 by saintbg » Fri Oct 12, 2012 01:33

Мое мнение за подобен сорт реклама от собствен опит, недей количество много качество много зле ама много зле. ....но ако си решил пробай се. ...аз пуснах от 10 дни в адхидца реклама много зле само 1 регистриран; ) другото което предлагаше адхидца 5 долара реклама нанерих в един сайт при тях 24 часа ти тече рекламата за тези 7 дни близо 2 милоона показвания нито един клик; ) за мен най-добрата реклама си остава необукса.
saintbg
Posts233
Member Since27 Dec 2011
Last Visit13 Apr 2020
Likes Given6
Likes Received69/42

#84 by The_AA » Fri Oct 12, 2012 03:44

saintbg wrote: Мое мнение за подобен сорт реклама от собствен опит, недей количество много качество много зле ама много зле. ....но ако си решил пробай се. ...аз пуснах от 10 дни в адхидца реклама много зле само 1 регистриран; ) другото което предлагаше адхидца 5 долара реклама нанерих в един сайт при тях 24 часа ти тече рекламата за тези 7 дни близо 2 милоона показвания нито един клик; ) за мен най-добрата реклама си остава необукса.

И аз преди време пусках в НеоБукса и като цяло останах доволен. Всъщтност най-активният ми реферал (наближавам 20$ изкарани само от него) дойде от Нео-то.
Та ако си правил на скоро реклами в Неото, какви са били резултатите? Доволен ли си като цяло?
The_AA
Posts713
Member Since25 Jul 2011
Last VisitYesterday
Likes Given395
Likes Received376/169

#85 by saintbg » Fri Oct 12, 2012 03:55

Да като цяло около 90 нови от последната реклама от там имам един руманец стана премиум а под него набави 14 от които 4 ма станаха премиум, а пък те набавиха 2 ма премиум катоцяло съм доволен но почти непипат тасковете. ...тасковете един филипинец убива ри ата прави по 70/100 като се захване.
saintbg
Posts233
Member Since27 Dec 2011
Last Visit13 Apr 2020
Likes Given6
Likes Received69/42

#86 by InaGeorgieva » Sat Oct 13, 2012 06:58

Ще съм много благодарна, ако дадете съвет относно как да започна с рефералите :) Всъщност мисля да почна едва когато стана Премиум, но искам да питам как точно ще е най-удачно :) Благодаря.
InaGeorgieva
Posts3
Member Since5 Oct 2012
Last Visit24 Apr 2013
Likes Given0
Likes Received4/1

#87 by saintbg » Sat Oct 13, 2012 22:45

Привет, да първо премиум зависи какви пари искаш даинвестораш в програмата...ако нямаш възможност действай с приятели от фейсбука,скайпа...близки роднини и така трагни полека,пиши по форуми. .......ако си решила да отделиш пари за реклама само необукса това ......Успех ти пожелавам.
saintbg
Posts233
Member Since27 Dec 2011
Last Visit13 Apr 2020
Likes Given6
Likes Received69/42

#88 by Respectobacil » Sun Oct 14, 2012 07:03

някой ще ми каже ли как да си наема реферали
Respectobacil
Posts5
Member Since7 Aug 2012
Last Visit3 Oct 2013
Likes Given0
Likes Received1/1

#89 by martin4uz1 » Sun Oct 14, 2012 08:25

Respectobacil wrote: някой ще ми каже ли как да си наема реферали

Писах на съпорта да ти остави форма за контакт с мен. Пиши ми на абвто ми, което са ти дали. Ще ти помогна и ще ти обясня откъде да си намериш рефералчета ;) .
martin4uz1
Posts176
Member Since30 Jul 2012
Last Visit25 Nov 2017
Likes Given56
Likes Received87/53

#90 by buldan75 » Sun Oct 14, 2012 10:48

Здравей Respectobacil и добре дошъл във форума.
В тази програма няма да намериш реферали за наемане!
Това, което трябва да направиш е да промотираш своя реферален линк и да привличаш нови потребители, които да се регистрират под теб.
Съветвам те да прочетеш темите, които са отбелязани като важни. Там има доста информация, която ще ти е необходима ако искаш да работиш сериозно със :clixsense:
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit2 Oct 2021
Likes Given1,638
Likes Received2,255/904

#91 by Respectobacil » Sun Oct 14, 2012 13:28

Благодаря все пак
Respectobacil
Posts5
Member Since7 Aug 2012
Last Visit3 Oct 2013
Likes Given0
Likes Received1/1

#92 by martin4uz1 » Sun Oct 14, 2012 14:22

Имам въпрос към "опитните" играчи, които са пускали реклами в много сайтове с цел повече реферали. Според вас кое е по-добре, реклама в неото за 38$ или реклама в топ10-птц за(27$ на ден)? И г/д с реклама от 16$ в неото колко реферала сте хващали и колко от тях са оставали активни и с тази от 38$ г/д колко сте хващали и колко от тях са останали активни и, ако има някой, който е пускал в топ10, ако може да сподели колко реферала е хванал и най-важното дали са активни и от каква народност са(една и съща или от различни). Защото събирам пари и се колебая между тези 3 вида реклами. Споделете вашето мнение за да избера най-доброто :) :). Пропуснах да кажа, че, ако пускам тази от 16$ ще е 2 по 16$(една след друга) :) :) .
Last edited by martin4uz1 » Sun Oct 14, 2012 15:08 » edited 1 time in total
martin4uz1
Posts176
Member Since30 Jul 2012
Last Visit25 Nov 2017
Likes Given56
Likes Received87/53

#93 by bezimenniq » Sun Oct 14, 2012 23:35

martin4uz1 wrote: Имам въпрос към "опитните" играчи, които са пускали реклами в много сайтове с цел повече реферали. Според вас кое е по-добре, реклама в неото за 38$ или реклама в топ10-птц за(27$ на ден)? И г/д с реклама от 16$ в неото колко реферала сте хващали и колко от тях са оставали активни и с тази от 38$ г/д колко сте хващали и колко от тях са останали активни и, ако има някой, който е пускал в топ10, ако може да сподели колко реферала е хванал и най-важното дали са активни и от каква народност са(една и съща или от различни). Защото събирам пари и се колебая между тези 3 вида реклами. Споделете вашето мнение за да избера най-доброто :) :). Пропуснах да кажа, че, ако пускам тази от 16$ ще е 2 по 16$(една след друга) :) :) .

Аз не съм пускал в top 10 ptc sites и не мога да ти кажа дали си струва инвестицията или не,но за неото мога да ти кажа,че е най-добре да събереш поне 38$ за да може да пуснеш по голяма реклама и съответно да хванеш повече реферали,защото цените за реклама в неото са такива,че колкото по голяма реклама си купуваш толкова по евтино ти излиза.
ClixSense е такъв сайт,че може със 70$ да хванеш 100 реферала и от тях да правиш по има няма 50 цента на ден,но примерно може с 5$ реклама да хванеш 2 реферала които да ти правят по 3 оферти на ден а и освен това да си намират реферали и след 1 месец да изпреварят 100-те от 70$-вата реклама,така че е най-добре сам да си прецениш каква реклама да пускаш,но 2 по 16$ е най-лошия избор според мен,защото въобще не си заслужава:)
Мога да ти дам пример как аз от 2 реклами за които похарчих 48$(таргетирана реклама която не си заслужава,но исках да опитам) вече няма как да си възвърна инвестицията,защото нямам нито 1 останал активен реферал,но пък съм имал и дни с късмет в които с 9$ реклама съм хващал 2-ма от най-сериозните си реферали които освен,че са ми изкарали по над 15$ от оферти и задачи имат и добър downline под себе си и най-вече и ъпгрейдвани реферали.
Всичко е до късмет,така че опитай си късмета и ще разбереш как е:)И все пак ти желая Успех!
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#94 by babonzi » Mon Oct 15, 2012 03:22

Колеги,дайте съвети за набавяне на реферали. :)
babonzi
Posts38
Member Since6 Jun 2012
Last Visit8 May 2014
Likes Given63
Likes Received4/3

#95 by martin4uz1 » Mon Oct 15, 2012 12:19

babonzi wrote: Колеги,дайте съвети за набавяне на реферали. :)

1-Направи си сайт в, който да даваш информация за сайта, но е много важно да ти е прегледен и информацията да е лесна и разбираема дори за хора, които никога не са се заминавали с такива сайтове и в него слагай твойте банери и рефералният ти линк. Не говоря за сайт с платен хостинг и домейн. Има напълно безплатни фирми, който правят безплатни сайтове и напрактика сайта ти може да си го направиш за няколко минути. Поразрови се из Гоогле-то.
2-Вложи пари в необукс или в друг сайт. Повечето хора препоръчват неото и аз ти го препоръчвам също. Но рекламата ти е хубаво да е поне от 16$, защото под 16$ няма да хванеш много реферали. Всичко е до късмет. С 16$ може да хванеш и 20 реферала и 40. До късмет е и трябва да следиш да няма много реклами в неоот точно когато пускаш твоята за да наблегнат на твоята така да се каже и за да се хванат повече реферали!
3-Приятелите и роднините са добре като за начало.

Без Премиум няма смисъл да набиваш реферали. Иди горе при Affiliates и ще разбереш защо.
За сега само за тези начини се сещам. Дано съм бил полезен :).
martin4uz1
Posts176
Member Since30 Jul 2012
Last Visit25 Nov 2017
Likes Given56
Likes Received87/53

#96 by babonzi » Mon Oct 15, 2012 13:29

martin4uz1 wrote:
babonzi wrote: Колеги,дайте съвети за набавяне на реферали. :)

1-Направи си сайт в, който да даваш информация за сайта, но е много важно да ти е прегледен и информацията да е лесна и разбираема дори за хора, които никога не са се заминавали с такива сайтове и в него слагай твойте банери и рефералният ти линк. Не говоря за сайт с платен хостинг и домейн. Има напълно безплатни фирми, който правят безплатни сайтове и напрактика сайта ти може да си го направиш за няколко минути. Поразрови се из Гоогле-то.
2-Вложи пари в необукс или в друг сайт. Повечето хора препоръчват неото и аз ти го препоръчвам също. Но рекламата ти е хубаво да е поне от 16$, защото под 16$ няма да хванеш много реферали. Всичко е до късмет. С 16$ може да хванеш и 20 реферала и 40. До късмет е и трябва да следиш да няма много реклами в неоот точно когато пускаш твоята за да наблегнат на твоята така да се каже и за да се хванат повече реферали!
3-Приятелите и роднините са добре като за начало.

Без Премиум няма смисъл да набиваш реферали. Иди горе при Affiliates и ще разбереш защо.
За сега само за тези начини се сещам. Дано съм бил полезен :).

Мерси за съветите!
babonzi
Posts38
Member Since6 Jun 2012
Last Visit8 May 2014
Likes Given63
Likes Received4/3

#97 by saintbg » Thu Oct 25, 2012 03:33

Да споделя нещо колеги мое мнение но само да кажа 50 долара реклама в адхица 5 човека дойдоха 3 ма неактивни двама сакат от време на време за мен тази реклама там е безпредметна ефекта почти граничи с нулев. Оделно 15 долара пуснах в избрани сайтове нито един клик от там на близо 3 мил. Показвания. Успех на всички
saintbg
Posts233
Member Since27 Dec 2011
Last Visit13 Apr 2020
Likes Given6
Likes Received69/42

#98 by Madnesspz » Fri Oct 26, 2012 05:00

martin4uz1 wrote:

Писах на съпорта да ти остави форма за контакт с мен. Пиши ми на абвто ми, което са ти дали. Ще ти помогна и ще ти обясня откъде да си намериш рефералчета ;) .

ще те помоля да ми обясниш и на мен някой работи и да ме насочиш :)
Madnesspz
Posts12
Member Since11 Oct 2012
Last Visit30 Nov 2015
Likes Given0
Likes Received4/3

#99 by martchev » Sat Oct 27, 2012 14:04

saintbg wrote: Ок мога ли да дам инфо в последствие за активността им тук? Аз затова питах и пишеш добри спонсори в кавички демек не гледат с добро око на тях от кликсенс?

Може ли да получим някакво инфо какво стана с тези реферали? Вече мина доста време. Интересна е статистиката. (без реклама, естествено).
martchev
Posts21
Member Since4 Aug 2012
Last Visit13 May 2018
Likes Given3
Likes Received8/5

#100 by martin4uz1 » Sun Oct 28, 2012 00:16

Madnesspz wrote:
martin4uz1 wrote:

ще те помоля да ми обясниш и на мен някой работи и да ме насочиш :)

Ами трябва да са ти оставили моят емайл. Чак сега съм погледнал поста ти извинявай за, което! Ако все още искаш да се свържеш с мен ми пиши на имейла.
martin4uz1
Posts176
Member Since30 Jul 2012
Last Visit25 Nov 2017
Likes Given56
Likes Received87/53
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 23, 2022 06:31:47 PST