Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaPitanja i saveti
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Pitanja i saveti

#1101 by pupijevi » Tue May 05, 2015 08:18

darthjovan wrote: pozdrav, ja sam uzeo pre pet dana premium nalog, dolazi ti malo vise klik reklama, ali ti je bonus mnogo veci, 16 posto
taskova preko vikenda uvek ima malo, moras da budes uporan, ali premium nalog se svakako isplati

Hvala druze na odgovoru,tako sam i uradio kupio sam premium i vec imam malo vise Ads-a ako i naravno veci bonus.
pupijevi
Posts3,410
Member Since8 Feb 2015
Last Visit12 Nov 2021
Likes Given1,680
Likes Received8,616/2,675

#1102 by Vudu7 » Mon May 18, 2015 15:50

Pozdrav
procitao sam negdje da se svakog prvog u mjesecu automatski bez pitanja isplacuju novci sa clixsensa na paypal racun, pa me zanima da li je to istina, posto kartica koju imam je istekla a otvorio sam je dok sam bio zaposlen, medjutim vise nisam i ta kartica je istekla, tako da nemam ni paypal racun, na clixsense kao paypal mail sam stavio ovaj svoj mail koji nije registrovan na paypal-u.. mislio sam kada nakupim 50-ak $ i pocnem radit taskove da onda aktiviram karticu u banci i otvorim paypal racun

Dakle mene zanima da li ce mi nestati zaradjeni novac svakog 1-og u mjesecu, ili ce ostati da se sakuplja pa bih nakon par mjeseci podigao
Last edited by Vudu7 » Tue May 19, 2015 01:11 » edited 1 time in total
Vudu7
Posts10
Member Since29 Apr 2015
Last Visit16 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received0

#1103 by incomehomejob » Mon May 18, 2015 17:22

Vudu7 wrote: Pozdrav
procitao sam negdje da se svakog prvog u mjesecu automatski bez pitanja isplacuju novci sa clixsensa na paypal racun, pa me zanima da li je to istina, posto kartica koju imam je istekla to sam otvorio dok sam radio medjutim vise ne radim i ta kartica je istekla, i nemam paypal racun, na clixsense kao paypal mail sam stavio ovaj svoj mail koji nije registrovan na paypal-u.. mislio kada nakupim 50-ak $ i pocnem radit taskove da onda aktiviram karticu u banci i otvorim paypal racun

Dakle mene zanima da li ce mi nestati zaradjeni novac svakog 1-og u mjesecu, ili ce ostati da se sakuplja pa bih nakon par mjeseci podigao

Cao,

Clixsense isplacuje novac SAMO na zahtev. Nema automatizma. Ja moj nisam povlacila uopste. Kao sto si ti rekao, cekam da se nakupi zbog provizija, da me sto manje sve to kosta. ;)
Ne brini, nece nista da nestane/propadne. Tu je i ceka te da se odlucis kada hoces da ga povuces sa CS na PayPal. :)
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045

#1104 by Vudu7 » Wed May 20, 2015 08:47

incomehomejob wrote:
procitao sam negdje da se svakog prvog u mjesecu automatski bez pitanja isplacuju novci sa clixsensa na paypal racun, pa me zanima da li je to istina, posto kartica koju imam je istekla to sam otvorio dok sam radio medjutim vise ne radim i ta kartica je istekla, i nemam paypal racun, na clixsense kao paypal mail sam stavio ovaj svoj mail koji nije registrovan na paypal-u.. mislio kada nakupim 50-ak $ i pocnem radit taskove da onda aktiviram karticu u banci i otvorim paypal racun

Cao,

Clixsense isplacuje novac SAMO na zahtev. Nema automatizma. Ja moj nisam povlacila uopste. Kao sto si ti rekao, cekam da se nakupi zbog provizija, da me sto manje sve to kosta. ;)
Ne brini, nece nista da nestane/propadne. Tu je i ceka te da se odlucis kada hoces da ga povuces sa CS na PayPal. :)

Hvala na odgovoru, a da li mozda znas da li ce mi naplatiti 5$ kada budem dizao, i to sam vidio na naplacuju 5$ prilikom podizanja novca sa CS na PayPal... i nesto ima neka caka oko prvog u mjesecu da je besplatno ne uzimaju 5$

EDIT: imam jos jedno pitanje vezano za referale, da li dobivam ista od referala level 3 i 4 (misleci ne na lvl koji su stigli nego referale referala ... ) (znam da dobivam oko 1$ kad postanu premium clan) ali me interesuje za njihove klikove... itd posto mi nema za njih u statistici koliko je Earned $
Last edited by Vudu7 » Wed May 20, 2015 14:49 » edited 2 times in total
Vudu7
Posts10
Member Since29 Apr 2015
Last Visit16 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received0

#1105 by incomehomejob » Sun May 24, 2015 07:07

Vudu7 wrote:
incomehomejob wrote:

Cao,

Hvala na odgovoru, a da li mozda znas da li ce mi naplatiti 5$ kada budem dizao, i to sam vidio na naplacuju 5$ prilikom podizanja novca sa CS na PayPal... i nesto ima neka caka oko prvog u mjesecu da je besplatno ne uzimaju 5$

EDIT: imam jos jedno pitanje vezano za referale, da li dobivam ista od referala level 3 i 4 (misleci ne na lvl koji su stigli nego referale referala ... ) (znam da dobivam oko 1$ kad postanu premium clan) ali me interesuje za njihove klikove... itd posto mi nema za njih u statistici koliko je Earned $

Izvini sto ti tek sad odgovaram, nisam bila na nalogu par dana.
Sto se tice besplatnog podizanja 1. koliko sam cula od ljudi iz Hrvatske i Bosne, to su izgleda ukinuli. Sada je svako povlacenje sa Paypal-a na zahtev koji kosta 5 USD.
Ja trenutno 'kopam' po bankama u Srbiji da vidim koja ce najmanje da me "osasavi". :) Za sada Societe izgleda skroz ok, iako nemaju kombinaciju VISA + USD racun, konverzija ime je skroz ok ii imaju neke opcije bez ikakvih provizija. Ako to sve bude ok, javljam ovde.

Sto se tice referala daljih lvl-a od tvog 1. lvl-a (tj. onih koje tvoji referali dovedu), mislim da imas samo upgrade bonus od njih bez ovih drugih procenata koje dobijas od prve linije.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045

#1106 by Vudu7 » Sun May 24, 2015 14:57

Ja sam izgubio svaku nadu preko mjesec dana mi nema niti jednog taska pratim po citav dan i noc, :(
Vudu7
Posts10
Member Since29 Apr 2015
Last Visit16 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received0

#1107 by GoksK » Mon May 25, 2015 01:57

Izgubio sam nivo,nemam zastavu, da li neko mze da mi pomogne sa objasnjenjem
GoksK
Posts5
Member Since16 Feb 2015
Last Visit4 Aug 2015
Likes Given0
Likes Received2/2

#1108 by nixomanija » Mon May 25, 2015 01:57

Da li neko zna kako da se resetuje CrowdFlower? I da li mogu da se dobiju novi taskovi ako imas 75% a radio si ih na drugom sajtu?
nixomanija
Posts5
Member Since6 May 2015
Last Visit24 Feb 2016
Likes Given0
Likes Received0

#1109 by matejakezman » Mon May 25, 2015 01:57

ne naplaćuje ti CS ništa, paypal možeš namjestiti da ti isplaćuje svakog 1. u mjesecu i onda nemaš proviziju. inače pp uzima 5 USD za isplate na zahtjev
matejakezman
Posts1
Member Since26 Apr 2013
Last Visit1 Jun 2019
Likes Given0
Likes Received0

#1110 by GoksK » Mon May 25, 2015 12:01

Moze li pomoc
GoksK
Posts5
Member Since16 Feb 2015
Last Visit4 Aug 2015
Likes Given0
Likes Received2/2

#1111 by EddieGunner » Mon May 25, 2015 12:37

nixomanija wrote: Da li neko zna kako da se resetuje CrowdFlower? I da li mogu da se dobiju novi taskovi ako imas 75% a radio si ih na drugom sajtu?

mislim da nema reseta, jedino ti preostaje da pravis novi akount,

a u opcijama imas da izaberes za koji sajt cs da radis, i kod mene je CF registrovan na tri strane, clixsens , inboxdollars i jos neki i samo u opcijama izaberi clixsens kao glavni akount
EddieGunner
Posts398
Member Since27 Mar 2015
Last Visit25 May 2021
Likes Given195
Likes Received301/140

#1112 by Vudu7 » Thu May 28, 2015 05:34

Danas mi se ovo pojavi kad odem na crowflower da radim taskove, da li neko zna šta se dešava
View image: Clipboard01
Bummer
An error occurred.

Contact us at our support forum if you continue to have this problem
Vudu7
Posts10
Member Since29 Apr 2015
Last Visit16 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received0

#1113 by Vudu7 » Mon Jun 01, 2015 23:45

EddieGunner wrote:
nixomanija wrote: Da li neko zna kako da se resetuje CrowdFlower? I da li mogu da se dobiju novi taskovi ako imas 75% a radio si ih na drugom sajtu?

mislim da nema reseta, jedino ti preostaje da pravis novi akount,

a u opcijama imas da izaberes za koji sajt cs da radis, i kod mene je CF registrovan na tri strane, clixsens , inboxdollars i jos neki i samo u opcijama izaberi clixsens kao glavni akount

da li znas mogu li se konektovati 2 ili više crowdflower accounta na 1 clixsense profil
Vudu7
Posts10
Member Since29 Apr 2015
Last Visit16 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received0

#1114 by sanja25 » Tue Jun 02, 2015 05:44

matejakezman wrote: ne naplaćuje ti CS ništa, paypal možeš namjestiti da ti isplaćuje svakog 1. u mjesecu i onda nemaš proviziju. inače pp uzima 5 USD za isplate na zahtjev
Na koji nacin se Paypal moze podesiti da isplacuje savakog 1. u mesecu bez provizije?Hvala
sanja25
Posts19
Member Since30 Jul 2013
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given11
Likes Received26/12

#1115 by EddieGunner » Tue Jun 02, 2015 05:45

sanja25 wrote:
matejakezman wrote: ne naplaćuje ti CS ništa, paypal možeš namjestiti da ti isplaćuje svakog 1. u mjesecu i onda nemaš proviziju. inače pp uzima 5 USD za isplate na zahtjev
Na koji nacin se Paypal moze podesiti da isplacuje savakog 1. u mesecu bez provizije?Hvala

mislim da ne trebas nist podesavat automatski je tako podesno, barem kod korisnika iz BH,
EddieGunner
Posts398
Member Since27 Mar 2015
Last Visit25 May 2021
Likes Given195
Likes Received301/140

#1116 by pupijevi » Tue Jun 02, 2015 09:39

EddieGunner jel mozes malo detaljnije za BiH preporuka za banku i jos neki detalj.

Hvala
pupijevi
Posts3,410
Member Since8 Feb 2015
Last Visit12 Nov 2021
Likes Given1,680

#1117 by EddieGunner » Tue Jun 02, 2015 10:28

pupijevi wrote: EddieGunner jel mozes malo detaljnije za BiH preporuka za banku i jos neki detalj.

Hvala

svejedno ti je koja je banka, ja mislim, kod mene je Uni kredit, Visa kartica je vazna, nisam siguran da mogu sve kartice na automatsko prebacivanje, Visa radi sigurno
vazno je samo da su novci na paypal 1og u mjeseca onda on automatski salje novac na karticu koja je prijavljena na paypal bez ikakve provizije
EddieGunner
Posts398
Member Since27 Mar 2015
Last Visit25 May 2021
Likes Given195
Likes Received301/140

#1118 by pupijevi » Fri Jun 05, 2015 16:26

Evo jedno pitanje za starije radnike na taskovima.

Kako vi lovite taskove? Odnosno pored refreshera dal postoji jos neka caka da se "ulovi" task koji je tako reci "You have done the maximum amount of work on this job".

Ja sam od skora ubacio refresher i moram reci da zahvaljujuci tome "lovim" taskove mnogo bolje nego cekajuci da se pojave na listi.

I jos nesto sam procitao da navodno ako imate brzi net brze bolje cete moci da "lovite" taskove pre ostalih itd.

Dal neko nesto zna o ovome?
pupijevi
Posts3,410
Member Since8 Feb 2015
Last Visit12 Nov 2021
Likes Given1,680

#1119 by nixomanija » Sat Jun 06, 2015 14:21

pupijevi wrote: Evo jedno pitanje za starije radnike na taskovima.

Kako vi lovite taskove? Odnosno pored refreshera dal postoji jos neka caka da se "ulovi" task koji je tako reci "You have done the maximum amount of work on this job".

Ja sam od skora ubacio refresher i moram reci da zahvaljujuci tome "lovim" taskove mnogo bolje nego cekajuci da se pojave na listi.

I jos nesto sam procitao da navodno ako imate brzi net brze bolje cete moci da "lovite" taskove pre ostalih itd.

Dal neko nesto zna o ovome?

Sta je to refresher?
nixomanija
Posts5
Member Since6 May 2015
Last Visit24 Feb 2016
Likes Given0
Likes Received0

#1120 by SentinelOnyx » Sat Jun 06, 2015 14:30

nixomanija wrote: Sta je to refresher?

Dodatak (add-on) za browser koji radi reload taba/stranice u odredjenom vremenskom periodu. Znaci umjesto da ti klikas reload ili F5 da bi uhvatio zadatak, upalis ga i namjestis vrijeme u njemu unutar kojeg ce reloadati tab/stranicu i cekas dok ne uhvatis zadatak.

Npr. link za jedan od reloadera/refreshera za Mozilla Firefox.

:arrow: ReloadEvery 28.0.2.1
SentinelOnyx
Posts2,245
Member Since20 Nov 2013
Last Visit2 Dec 2020
Likes Given3,519
Likes Received4,619/1,599
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 22:51:55 PST