Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaPitanja i saveti
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Pitanja i saveti

#921 by vlatkomitev » Thu Aug 14, 2014 07:59

lazar21 wrote:
vlatkomitev wrote: Sta treba da uradim za da napravim prvu isplatu? imam paypal akanunt postavio sam ga ovde i molim vas za savet ..

na Home › My Account › Account Summary ke vidis od leva strana imas balance ,pa stoi sumata i imas cashout. Pritisni na casout i ke ti se otvori prozorec kade mozes da stavis kolku sakas isplata. Koga ke potvrdis ke te prasa pak za mailot (paypal) i pak potvrdi. Isplati se vrsat vo ponedelnik i petok obicno okolu 22 po nase vreme, znaci najsigurno petok sabajle napravi cashout i vecerta ke ti bide isplateno.

*vnimavaj so paypal , rasprasaj se dali mozes da koristis zasto vo mk seuste nema paypal

pozdrav i cestito na suma za isplata
A dali ima druga opcija osven Pay Pal no mislam deka moze od skoro i vo makedonija so pajpal
vlatkomitev
Posts7
Member Since5 Mar 2014
Last Visit8 Feb 2018
Likes Given0
Likes Received1/1

#922 by LinoLada » Thu Aug 14, 2014 14:58

Radila sam taskove, ali kad sam otvorila stranicu za napravit novi task pisalo je da trenutno nema posla. Nikako mi novi taskovi ne dolaze. Valjda zato sto sam bila odradila samo 70 posto uspjesno prijasnje zadatke pa se to mozda uracunava.
LinoLada
Posts9
Member Since10 Apr 2014
Last Visit19 Aug 2014
Likes Given0
Likes Received0

#923 by LinoLada » Thu Aug 14, 2014 15:00

clickaddon - jel se za to mora nadoplatiti sta s novcima?
LinoLada
Posts9
Member Since10 Apr 2014
Last Visit19 Aug 2014
Likes Given0
Likes Received0

#924 by SentinelOnyx » Thu Aug 14, 2014 15:55

LinoLada wrote: Radila sam taskove, ali kad sam otvorila stranicu za napravit novi task pisalo je da trenutno nema posla. Nikako mi novi taskovi ne dolaze. Valjda zato sto sam bila odradila samo 70 posto uspjesno prijasnje zadatke pa se to mozda uracunava.

Ako imas postotak veci od 70% spadas pod level 1 znaci dobivat ces samo zadatke koji su level 1. Samo pogledaj na Crowdflower dashboard da li ti pise koji si level (You are at Level 1 of 3) tako bi ti trebalo biti napisano. Ispod toga pise koji su ti uvjeti da bi napredovala sto se tice levela (veci level bolje placeni zadatci). Uglavnom sve ti je napisano na dashboardu. Ako te jos sta zanima napisi. Sretno sa zadacima i sto bolji accuracy.

:)

LinoLada wrote: clickaddon - jel se za to mora nadoplatiti sta s novcima?

Ne besplatno je. Addon je pomagalo da ne moras ulaziti na Clixsense da vidis jel ima reklama ili zadataka on ti to sam javi na browseru zvukom. Jako dobar dodatak sto se tice PTC-a.

;)
SentinelOnyx
Posts2,245
Member Since20 Nov 2013
Last Visit2 Dec 2020
Likes Given3,519
Likes Received4,619/1,599

#925 by lazar21 » Thu Aug 14, 2014 20:48

vlatkomitev wrote:
lazar21 wrote:
vlatkomitev wrote: Sta treba da uradim za da napravim prvu isplatu? imam paypal akanunt postavio sam ga ovde i molim vas za savet ..

na Home › My Account › Account Summary ke vidis od leva strana imas balance ,pa stoi sumata i imas cashout. Pritisni na casout i ke ti se otvori prozorec kade mozes da stavis kolku sakas isplata. Koga ke potvrdis ke te prasa pak za mailot (paypal) i pak potvrdi. Isplati se vrsat vo ponedelnik i petok obicno okolu 22 po nase vreme, znaci najsigurno petok sabajle napravi cashout i vecerta ke ti bide isplateno.

*vnimavaj so paypal , rasprasaj se dali mozes da koristis zasto vo mk seuste nema paypal

pozdrav i cestito na suma za isplata
A dali ima druga opcija osven Pay Pal no mislam deka moze od skoro i vo makedonija so pajpal

sega gledav vo isplati, i ima i so paypal eden napraveno 2 isplati (moze i ne e problem). Ne brzaj , rasprasaj se dobro, zasto jas koga pocnuvav minatata godina citav dosta deka suspendirale accounti na mnogu sajtovi radi toa zasto vo mk uste ne e dozvolen. Ako ti e verificiran mozebi i ne e problem.
drug nacin so cek ama treba da imas 100$ za isplata.
Jas koristam paypal ama ne sum vo mk i neznam mnogu za toa, zatoa i ti napisav da se rasprasas

Pozdrav
lazar21
Posts73
Member Since16 Mar 2013
Last Visit12 Feb 2021
Likes Given5
Likes Received4/4

#926 by Atina101 » Sat Aug 16, 2014 01:31

LinoLada wrote: Radila sam taskove, ali kad sam otvorila stranicu za napravit novi task pisalo je da trenutno nema posla. Nikako mi novi taskovi ne dolaze. Valjda zato sto sam bila odradila samo 70 posto uspjesno prijasnje zadatke pa se to mozda uracunava.

Dešava se i to, preostane više od 1000 taskova po jobu, a tebi piše da "nema posla". Pitala sam zašto to rade, dali su mi neko bezvezno objašnjenje, više se ni ne sećam. Tad me je posebno nerviralo što sam radila dva joba, imala po 100% accuracy, vidim da ima po 1000-1500 preostalih taskova, poslala nekoliko ticketa da vidim u čemu je problem... Naravno, odgovorili su posle jedno 2 nedelje (kad jobovi uveliko nisu bili aktuelni), mislim da su napisali nešto na foru kako treba svakom dati priliku da radi, a i da oni koji njima daju te zadatke da ih dalje distribuiraju po sajtovima određuju ko će uraditi koliko taskova, tako nešto... Čista glupost, "daju šansu svakom", a ne daju ti da radiš iako imaš accuracy 100%.
Atina101
Posts34
Member Since2 Jun 2014
Last Visit26 Aug 2014
Likes Given0
Likes Received1/1

#927 by IcedFlame » Sat Aug 16, 2014 10:41

Imaju smisla oba rjesenja, i da se svakom da prilika, ali takodje je poslodavcu valjda u interesu da mu se sto prije i sto tacnije zavrsi posao. Meni se desilo da sam 8 taskova uradio, i kaze dosta ti je. Ne bi bilo cudno, da nije preostalo jos preko 50.000 taskova, a meni 100% accuracy.
IcedFlame
Posts15
Member Since13 Jun 2014
Last Visit18 Apr 2015
Likes Given0
Likes Received0

#928 by zokibavarian » Tue Aug 19, 2014 04:18

zdravo,jas sum od Makedonija i nov sum tuka,nekolku dena,i me interesira dali nekoj znae kako mozam da ja smenam drzavata odnosno da pisuva deka sum od Makedonija,bidejki od nekoja pricina nikako ne mozam da ja smenam drzavata a toa e Bugarija...i dali toa ke mi pravi problem pri eventualna isplata,gradot i drzavata se vo red,ve molam pisete
zokibavarian
Posts3
Member Since4 Aug 2014
Last Visit15 Jul 2017
Likes Given0
Likes Received0

#929 by nanofree » Tue Aug 19, 2014 04:18

Zdravo svima
Moze li nekoj da me upati kako da dobijam povekje tasking i abs
Ja sam nov ovde, moze li da objasni nekoj kako funkcionira sistem
Hvala.
nanofree
Posts2
Member Since7 Aug 2014
Last Visit19 Aug 2014
Likes Given0
Likes Received0

#930 by nanofree » Tue Aug 19, 2014 04:18

kako rade offers i sto treba da radim
dobio sam ovo Screenshot by Lightshot

hvala na pomoc.
nanofree
Posts2
Member Since7 Aug 2014
Last Visit19 Aug 2014
Likes Given0
Likes Received0

#931 by zokibavarian » Tue Aug 19, 2014 04:18

zarada08 wrote:
prosko wrote: Imali nekoj od Makedonija na forumov?
Dali nekoj od balkanov se ofajdil od ova Clixsense?
Pozdrav do site clenovi od balkanot i EX-YU! :thumbup:

SlixSense je najbolji servis za zaradu u PTC industriji.
Sasvim je sigurno da je dosta ljudi i sa ExYu prostora zaradilo pristojan novac ali to vec zalazi
u privatnost svakog pojedinca i iz iskustva znam da ljudi nerado govore o tome.
Licno, Slixsense pokriva sve moje troskove na internetu, host, nekoliko domena, premium clanstvo,
a ima novca i za poneko ulaganje u toku godine.

Mislim da je najveci problem kod nasih ljudi sto ne znaju kako se reklamirati ili nece bas ni malo da rade
i potrude se da zarade. Neko ih je valjda slagao da mogu bez rada zaraditi... a toga nema nigde, pa nema ni na internetu!

Pozdrav i tebi!

zdravo,me interesira od zavcera sum premium clen,megjutoa ne gledam nekoja golema razlika vo zarabotkata od prethodno kako standard clen,plativ 17usd ama sega za sega TAPA... malku za klikanje,taskovi nema i taka,nekoj sovet da mi dade nekoj?fala pozdrav
zokibavarian
Posts3
Member Since4 Aug 2014
Last Visit15 Jul 2017
Likes Given0
Likes Received0

#932 by macko112233 » Tue Aug 19, 2014 04:18

Dobro jutro drugari

Ovde sam tek par dana. Interesuje me kako mogu da proverim svoj accuracy. I da li ako mi se ovde promeni broj komletiranih " taskova" znaci da sam zadatak dobro uradila. Pitam zato sto zavrsim zadatak, promeni mi se broj u na primer iz 1 u 2 ali, kad odem na moju task history vidim da je stanje nepromenjeno.Unapred hvala Screenshot by Lightshot
macko112233
Posts55
Member Since12 Aug 2014
Last Visit13 Jan 2018
Likes Given1
Likes Received1/1

#933 by LinoLada » Tue Aug 19, 2014 04:46

SentinelOnyx wrote:

Ako imas postotak veci od 70% spadas pod level 1 znaci dobivat ces samo zadatke koji su level 1. Samo pogledaj na Crowdflower dashboard da li ti pise koji si level (You are at Level 1 of 3) tako bi ti trebalo biti napisano. Ispod toga pise koji su ti uvjeti da bi napredovala sto se tice levela (veci level bolje placeni zadatci). Uglavnom sve ti je napisano na dashboardu. Ako te jos sta zanima napisi. Sretno sa zadacima i sto bolji accuracy.

:)

LinoLada wrote: clickaddon - jel se za to mora nadoplatiti sta s novcima?

Ne besplatno je. Addon je pomagalo da ne moras ulaziti na Clixsense da vidis jel ima reklama ili zadataka on ti to sam javi na browseru zvukom. Jako dobar dodatak sto se tice PTC-a.

;)

Jel se mora biti registritan i na Crowdflower osim na ovaj sajt?
LinoLada
Posts9
Member Since10 Apr 2014
Last Visit19 Aug 2014
Likes Given0
Likes Received0

#934 by SentinelOnyx » Tue Aug 19, 2014 16:46

LinoLada wrote: Jel se mora biti registritan i na Crowdflower osim na ovaj sajt?

Moras se registrirati i na Crowdflower, i kada pristupis rijesavanju zadatka se moras logirati (u gornem desnom uglu ti je opcijaza login kad udjes u zadatak) jer se inace desi da ti ne priznaju zadatak ako nisi logirana.
SentinelOnyx
Posts2,245
Member Since20 Nov 2013
Last Visit2 Dec 2020
Likes Given3,519
Likes Received4,619/1,599

#935 by lazar21 » Wed Aug 20, 2014 16:41

zokibavarian wrote: zdravo,jas sum od Makedonija i nov sum tuka,nekolku dena,i me interesira dali nekoj znae kako mozam da ja smenam drzavata odnosno da pisuva deka sum od Makedonija,bidejki od nekoja pricina nikako ne mozam da ja smenam drzavata a toa e Bugarija...i dali toa ke mi pravi problem pri eventualna isplata,gradot i drzavata se vo red,ve molam pisete

ako si se registriral dodeka si prestojuval vo Bugarija ti stoi znameto na Bg, ako e nekoja greska togas isprati support i pobaraj da ti ja promenat drzavata zasto ti si od mk i od mk go koristis servisov. Ako si se reg preku bg i ostanuvas da zivees vo mk togas kazi deka si se preselil i da ti promenat.
Sam nemozes da promenis
lazar21
Posts73
Member Since16 Mar 2013
Last Visit12 Feb 2021
Likes Given5
Likes Received4/4

#936 by lazar21 » Wed Aug 20, 2014 16:46

nanofree wrote: Zdravo svima
Moze li nekoj da me upati kako da dobijam povekje tasking i abs
Ja sam nov ovde, moze li da objasni nekoj kako funkcionira sistem
Hvala.

nema nacin za da dobies poveke ads ili taskovi za rabota, pocesto proveruvaj go sajtot dali ima ads i taskovi i sekako offers. Bidi uporen, gledaj da go ispolnuvas daily checklist bonus i sto pobrzo upgrade
lazar21
Posts73
Member Since16 Mar 2013
Last Visit12 Feb 2021
Likes Given5
Likes Received4/4

#937 by lazar21 » Wed Aug 20, 2014 16:56

macko112233 wrote: Dobro jutro drugari

Ovde sam tek par dana. Interesuje me kako mogu da proverim svoj accuracy. I da li ako mi se ovde promeni broj komletiranih " taskova" znaci da sam zadatak dobro uradila. Pitam zato sto zavrsim zadatak, promeni mi se broj u na primer iz 1 u 2 ali, kad odem na moju task history vidim da je stanje nepromenjeno.Unapred hvala Screenshot by Lightshot

kad odes da radis neki task ako si vec logirana na cf onda idi samo na dashboard i videces tvoj ukupni accuracy, a u history nepromeni ti se broj zato sto zadnji task kada si resila pao ti accuracy i za njega ne te creditiraju. Znaci creditiraju te samo za oni taskovi na koji imas iznad dozvolen min accuracy
lazar21
Posts73
Member Since16 Mar 2013
Last Visit12 Feb 2021
Likes Given5
Likes Received4/4

#938 by macko112233 » Sun Aug 24, 2014 05:59

lazar21 hvala puno na odgovoru.Hvala vam puno drugari i na ovom forumu.Uspela sam donekle da razumem kako sve ovo funkcionise zahvaljujuci vasim pitanjima i odgovorima.
macko112233
Posts55
Member Since12 Aug 2014
Last Visit13 Jan 2018
Likes Given1
Likes Received1/1

#939 by gares » Sun Aug 24, 2014 05:59

Vidim da neki isplacuju na Payzu, ali ja nemam opciju za to. Da li neko zna u cemu je problem? Jel radi Payza ili ne?
gares
Posts3
Member Since12 Apr 2009
Last Visit5 Nov 2018
Likes Given0
Likes Received0

#940 by macko112233 » Tue Aug 26, 2014 02:53

Zdravo svima
Uspela sam da ostvarim Daily Checklist Bonus tri dana zaredom ali meni nije jasno kako to funkcionise. Da li dobijam vise novca samo za danasnji dan ili stalno kad uspem da uradim dnevni zadatak? I na primer ako sutra ne uspem da uradim dnevnu listu brise mi se taj bonus pa moram ispocetka. Imam jos nejasnoca gledam malo koliko ko ima uradjenih zadataka i koliko je novca zaradio..ne zamerite ...pa mi nije jasno...kako imam samo ovoliko novca na toliko uradjenih taskova..razumem da sve svi taskovi ne placaju jednako..ali da li to ima veze sa zemljom ili mozda sa sponzorom..jer moj sponzor je losiji od mene...Hvala unapred na odgovoru
macko112233
Posts55
Member Since12 Aug 2014
Last Visit13 Jan 2018
Likes Given1
Likes Received1/1
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 22:49:05 PST