Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaPitanja i saveti
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Pitanja i saveti

#2981 by simasrbija » Fri Sep 30, 2016 05:16

Dobio sam admin flag, poslao sam im tiket
To je onaj task za local local government link, imao sam tu 4/5 razlog ne znam :P

Ovo je zaista strasno, zaista sam siguran da i za taj 1 koji mi nije bio dobar sam tacno uradio, nego parametri TA su losi, tuzno je sta mi rade zaista, u zadnje vreme prilicno sam razocaran taskovima i ocenama (cast izuzecima)
Last edited by simasrbija » Fri Sep 30, 2016 08:25 » edited 4 times in total
simasrbija
Posts296
Member Since6 May 2016
Last Visit28 May 2017
Likes Given355
Likes Received592/271

#2982 by jevticbozidar » Fri Sep 30, 2016 08:50

pozdrav
POTREBNA MI JE POMOC....
poslao sam drugu moj link Mod edit da mi bude direktni referal,usao je preko linka u sajt,popunio registraciju i dobio odgovor da takav korisnik vec postoji.probao je da se uloguje i bio je odbijen.zivimo u razlicitim mestima,skoro smo se upoznali,nemamo dodirnih tacaka sto se tice istog kompjutera i nikad nije bio clan CLIXSENSA.da li mi neko moze pomoci.?da li sam ja poslao pogresan link?
napokon nadjem referala za koga znam da ce biti aktivan i ovo se dogodi :( :( :( :( :( :(
Last edited by incomehomejob » Sun Oct 02, 2016 04:27 » edited 1 time in total
Reason: Edited referral link.
jevticbozidar
Posts283
Member Since11 Apr 2013
Last Visit11 Nov 2019
Likes Given37
Likes Received413/230

#2983 by Nole76 » Fri Sep 30, 2016 09:39

Posalji tiket CS-u, vidi o cemu se radi. Imas gore desno helpdesk pa idi na submit a ticket. To ti je jedina opcija. Ostavi im njegove podatke i cekaj da vidis sta ce ti reci. Odgovaraju brzo.
Nole76
Posts2,087
Member Since27 Aug 2015
Last Visit20 Jan 2022
Likes Given9,452
Likes Received4,842/1,732

#2984 by jevticbozidar » Fri Sep 30, 2016 09:58

hvala na odgovoru
jevticbozidar
Posts283
Member Since11 Apr 2013
Last Visit11 Nov 2019
Likes Given37
Likes Received413/230

#2985 by mimimoney25 » Fri Sep 30, 2016 10:43

Mene interesuje kada ustvari mi pocinjemo da zaradjemo preko 4 dolara bar na dan. Ovo sad je jako malo i cini mi se kao gubljenje vremena, ali ne zelim odma da odustanem.
mimimoney25
Posts10
Member Since26 Sep 2016
Last Visit28 Oct 2016
Likes Given0
Likes Received11/10

#2986 by uboderep » Fri Sep 30, 2016 11:01

Moskaljuk wrote: Mene interesuje kada ustvari mi pocinjemo da zaradjemo preko 4 dolara bar na dan. Ovo sad je jako malo i cini mi se kao gubljenje vremena, ali ne zelim odma da odustanem.

A ko ti je obecao bar 4 dolara na dan?

Sve zavisi od tebe, koliko odvojis vremena za rad, toliko i para.
Pretpostavljam da samo gledas reklame, od toga neces nikad zaraditi 4 dolara. Moras da pocnes da radis taskove, da budes strpljiv dok ne dobijes bar lvl 1 i onda ce biti vise taskova i samim tim vise prilike za zaradu.

Procitaj i ove dve teme pa ce ti sve biti jasnije mnogo
VAZNO - Osnovni pojmovi i informacije | ClixSense Forum
MIKRO ZADACI - NOVI ČLANOVI OBAVEZNO PROČITATI! | ClixSense Forum
uboderep
Posts200
Member Since19 May 2015
Last Visit25 Jul 2017
Likes Given297
Likes Received461/193

#2987 by incomehomejob » Fri Sep 30, 2016 11:09

simasrbija, sad sam tek videla edit, obicno ne pogledam, ali srecom sad jesam. :)

Da li hoces da odgovaram na to? :D

Zao mi je za flag. :( Nemoj da odustajes, svasta smo mi svi prosli sa njima. Jeste iscrpljujuce i desava se svima da nam se ovo 'smuci', u smislu da se nakupi gomila stvari koja dovede do toga. I losa testna pitanja i mnogo vremena koje se potrosi na slanje tiketa, i neravnopravna podela/dodela taskova, i to sto se za neke naloge (na glavnom forumu) vidi da 'muljaju', a CF-u treba sto godina da ih banuju, ...
'Istresi' ovde kada te uhvati takav dan, lakse je. :) Bar meni pomogne. :)

jevticbozidar, napisi mi, molim te, sta su ti odgovorili u cemu je problem, da probam da pomognem. :)

Moskaljuk, koliko vidim po tvom datumu registracije na ClixSense, ti si u ovome (taskovanje) ni nedelju dana.
Ovde je strpljenje ono sto donosi zaradu. Izvini, ali moras da promenis pristup ako hoces zaradu. Neki clanovi su mesecima cekali da dobiju lvl, tacnije da 'uhvate' taskove za nulti nivo.
A stariji clanovi su prvih dosta meseci zaradjivali mnogo manje od toga sto ti ocekujes BAR 4+ dolara/dan.
Opet kazem, shvati kako hoces, komentar je iz najbolje namere, sa tim stavom neces ovde doci do zarade. Samo CS ima preko 5 miliona clanova, niko nece da ceka da se neko 'juce' pojavi i da mu 'servira' taskove i lvl-e na poklon. Mora dobro da se 'zapne' u pocetku.

Nisi nam ni napisala u cemu je problem, da li ne nailazis na taskove za nulti nivo, da li imas ne-fer ispravke u njima, da li si uopste probala ista da radis, ... Uvek napisi sto preciznije sta je problem, tako cemo lakse i brze da pomognemo. ;)

Nole76, hvala bro za odgovor i pomoc. :D

Edit:

uboderep, istu stvar smo pisali. :D Hvala. :)
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045

#2988 by simasrbija » Fri Sep 30, 2016 11:33

incomehomejob wrote: simasrbija, sad sam tek videla edit, obicno ne pogledam, ali srecom sad jesam. :)

Da li hoces da odgovaram na to? :D

Zao mi je za flag. :( Nemoj da odustajes, svasta smo mi svi prosli sa njima. Jeste iscrpljujuce i desava se svima da nam se ovo 'smuci', u smislu da se nakupi gomila stvari koja dovede do toga. I losa testna pitanja i mnogo vremena koje se potrosi na slanje tiketa, i neravnopravna podela/dodela taskova, i to sto se za neke naloge (na glavnom forumu) vidi da 'muljaju', a CF-u treba sto godina da ih banuju, ...
'Istresi' ovde kada te uhvati takav dan, lakse je. :) Bar meni pomogne. :)

Sto je najgore nisam ljut samo mi je smesno ajde da sam expelled sa 2/5 ili 1/5 ali sam expelled sa 4/5 pritom se nisam ni zalio na taj 1 bas otkaceno skroz :D

Ako te ne mrzi, nisam znao da si gledala edit a i ovo mi je bilo vaznije od onog, sa druge strane ne ide da te pitam 2 nepovezana pitanja :)

Edit: hvala ti
simasrbija
Posts296
Member Since6 May 2016
Last Visit28 May 2017
Likes Given355
Likes Received592/271

#2989 by incomehomejob » Fri Sep 30, 2016 12:26

Nema na cemu. ;)

Super je da ti je smesno, ozbiljno to mislim. :) Ja imam lose dane kada bas p... na sve sta se desava. Lakse bi mi bilo da mi je smesno. Mnogo je bolji fazon ovaj tvoj nego moj kada me uhvati 'zuta minuta', veruj mi. ;)

Treba ti devizni racun. Uglavnom su u evrima svi. Intesa je dobra jer nema odrzavanje mesecno da se placa za devizni racun.
Redosled je ovaj. :)
- otvoris devizni racun
- sacekas da ti stigne kartica (odokativno 15 dana)
- po preuzimanju kartice sacekaj 24h da prodje od trenutka kada je uzmes jer si tada siguran da je prosla i kroz 'sistem' da je aktivna (ovo cesto zaborave da kazu u banci)
- uplati na karticu (moj predlog je) 5 dolara (meni su zbrljali i povlacili dva puta, pa za svaki slucaj :))
- onda uradi na PP nalogu povezivanje kartice
- PP ce da skine probnih $ 1.95 USD/€ 1.50 EUR (posle ti to vrate)
- kada urade ovu proveru (povlacenja para), salju kod banci koji ti onda uneses na svoj PP nalog

Ovo je sa njihovog sajta za povezivanje kartice:

Log in to your PayPal account.
Click Profile near the top of the page.
Click My Money under My Profile.
Click Update next to Debit and Credit Cards.
Click Add a Card.
Enter your information.
Click Add Card.

Dodatno, Garagos je duzan da pomogne oko ovoga, sa njim sam prosla sve ovo u "real time"-u na PP-u. :lol: :D
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#2990 by tesmanovic » Fri Sep 30, 2016 14:34

Quote:
Treba ti devizni racun. Uglavnom su u evrima svi. Intesa je dobra jer nema odrzavanje mesecno da se placa za devizni racun.
Redosled je ovaj. :)
- otvoris devizni racun
- sacekas da ti stigne kartica (odokativno 15 dana)
- po preuzimanju kartice sacekaj 24h da prodje od trenutka kada je uzmes jer si tada siguran da je prosla i kroz 'sistem' da je aktivna (ovo cesto zaborave da kazu u banci)
- uplati na karticu (moj predlog je) 5 dolara (meni su zbrljali i povlacili dva puta, pa za svaki slucaj :))
- onda uradi na PP nalogu povezivanje kartice
- PP ce da skine probnih $ 1.95 USD/€ 1.50 EUR (posle ti to vrate)
- kada urade ovu proveru (povlacenja para), salju kod banci koji ti onda uneses na svoj PP nalog

Pozdrav,zanima me da li mozes da mi linkujes ili kazes ime kartice koja je potrebna za paypal u intesi,hocu da odem u ponedeljak pa da resim to.I kazi mi da li treba da ostavljam neke pare na racunu da budu ,jer sam u prethodnoj banci morao da ostavim 20e na racunu pa mi se nakon zatvaranja racuna te pare vracaju..Potrebna mi je ta informacija,da znam da li mogu da odem u banku sa 1000din ili mi treba vise haha :) hvala
tesmanovic
Posts26
Member Since27 Sep 2016
Last Visit25 Oct 2017
Likes Given77
Likes Received43/26

#2991 by incomehomejob » Fri Sep 30, 2016 14:42

Obavezno VISA, ne Master. Svi smo povezali Visa kartice.

Mislim da je tih 20 evra, koje pominjes, vezano za Raiffeisen banku. (Nemoj da me drzis za rec, nisam sigurna :))
Ja sam u Societe, oni nemaju depozit, ali imaju mesecno odzavanje blizu 500 din (taj racun koji sam ja otvorila; i svi devizni racuni im imaju mesecno odrzavanje).
Intesa nema ni depozit, ni mesecno odrzavanje za devizni racun, zato je vecina clanova kod njih.
(Za ostale banke ne znam.)

Depozit u vezi PP-a, je iznos koji sam napisala u pretposlednjoj stavci i uplacuje se na karticu kada ti ista stigne. PP tako radi proveru da su i racun i kartica tvoji.

Ako ides u Intesa, ne bi trebalo da imas nikakav trosak. I ostaje ti 1000 din u dzepu. :D

Ako treba jos nesto da objasnim, molim te, napisi. :)
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#2992 by simasrbija » Fri Sep 30, 2016 14:57

Visa elektron ili visa internet kartica?
simasrbija
Posts296
Member Since6 May 2016
Last Visit28 May 2017
Likes Given355
Likes Received592/271

#2993 by uboderep » Fri Sep 30, 2016 15:07

Ja preporucujem VISA poklon karticu kod Erste banke :D

Brze i manje cimanja
uboderep
Posts200
Member Since19 May 2015
Last Visit25 Jul 2017
Likes Given297
Likes Received461/193

#2994 by incomehomejob » Fri Sep 30, 2016 15:07

Uf, za ovo nisam sigurna, mislim da su clanovi ovde na forumu pominjali da su obe ok.

Nadam se da ce neko da potvrdi.

Ja imam Visa Classic, zato me toliko kosta odrzavanje. Pominjala sam ranije, ta kartica ima 'ispupcene' podatke i 'radi' cak i na onim zastarelim aparatima za slipove. To je bio razlog da nju uzmem, uz konsultaciju u banci u vezi vrste kartice. U mojoj ekspozituri su super i razumeju se u PP, za razliku od gomile drugih. :)

Edit:

Hvala puno za info uboderep. ;)
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#2995 by tesmanovic » Fri Sep 30, 2016 15:13

incomehomejob wrote: Obavezno VISA, ne Master. Svi smo povezali Visa kartice.

Mislim da je tih 20 evra, koje pominjes, vezano za Raiffeisen banku. (Nemoj da me drzis za rec, nisam sigurna :))
Ja sam u Societe, oni nemaju depozit, ali imaju mesecno odzavanje blizu 500 din (taj racun koji sam ja otvorila; i svi devizni racuni im imaju mesecno odrzavanje).
Intesa nema ni depozit, ni mesecno odrzavanje za devizni racun, zato je vecina clanova kod njih.
(Za ostale banke ne znam.)

Depozit u vezi PP-a, je iznos koji sam napisala u pretposlednjoj stavci i uplacuje se na karticu kada ti ista stigne. PP tako radi proveru da su i racun i kartica tvoji.

Ako ides u Intesa, ne bi trebalo da imas nikakav trosak. I ostaje ti 1000 din u dzepu. :D

Ako treba jos nesto da objasnim, molim te, napisi. :)

Nista,sve mi je jasno :D U ponedeljak pravac intesa pa da otvaramo pp polako :)
tesmanovic
Posts26
Member Since27 Sep 2016
Last Visit25 Oct 2017
Likes Given77
Likes Received43/26

#2996 by incomehomejob » Fri Sep 30, 2016 15:16

Vidi i ovo sto je uboderep napisao za Erste.

Izaberi sta ti najvise odgovara.
I pitaj nas sve ovde, ja uvek kazem bolje da se pita nego da se zbrlja, posle dok se ispravi prodje vreme. :)

Sa srecom u ponedeljak i da 'brzinski' otvoris racun bez problema. ;)
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#2997 by tesmanovic » Fri Sep 30, 2016 15:35

incomehomejob wrote: Vidi i ovo sto je uboderep napisao za Erste.

Izaberi sta ti najvise odgovara.
I pitaj nas sve ovde, ja uvek kazem bolje da se pita nego da se zbrlja, posle dok se ispravi prodje vreme. :)

Sa srecom u ponedeljak i da 'brzinski' otvoris racun bez problema. ;)

Vazi ,proguglacu malo i o toj kartici,mada mi je intesa nekako na boljem polozaju za podizanje novca :) Nego me interesuje par informacija o reinforestu,tacnije samo osnovna posto sam vecinu procitao,kako je moguce da se registruje tamo? Cuo sam da se otvaraju prijave za registraciju jednom godisnje ili tako nesto,da li je moguce da se svako registruje ili samo odredjeni ljudi koji "starosedeoci" ovde? :)
tesmanovic
Posts26
Member Since27 Sep 2016
Last Visit25 Oct 2017
Likes Given77
Likes Received43/26

#2998 by incomehomejob » Fri Sep 30, 2016 15:45

Kada RF odobri/pocne ponovno primanje testera, to je otvoreno za sve. Uslov je da imas lvl 1, jer puste ID preko CF liste taskova i taj task bude za lvl 1.
Preko njega dobijes link za 'claim' svog prifila kod RF-a. I to je sve. :)
Onda sa tog svog profila skines ekstenziju.

Kada ce ponovo da primaju nove testere, to ne znamo.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#2999 by tesmanovic » Fri Sep 30, 2016 15:58

simasrbija wrote: Visa elektron ili visa internet kartica?

Evo druze sad izguglah i nadjoh,potrebna ti je VISA ELEKTRON jer na nju mozes i da primas i da saljes(placas),a sa internet karticom mozes samo da saljes tj da placas! Znaci zakljucak: VISA ELEKTRON :)
tesmanovic
Posts26
Member Since27 Sep 2016
Last Visit25 Oct 2017
Likes Given77
Likes Received43/26

#3000 by simasrbija » Sat Oct 01, 2016 05:09

Hvala junace :D

Sto se tice admin flag-a pretpostavljam da ne mogu da radim taskove dok ga ne sklone?
simasrbija
Posts296
Member Since6 May 2016
Last Visit28 May 2017
Likes Given355
Likes Received592/271
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 22:22:46 PST