Please wait...
HomeForumPosts by GokuSan29

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by GokuSan29

Monopoly Go » Post #3

Wed Jul 26, 2023 14:58 in Polish

solkan wrote: Oferta znika jak zaczynasz ją robić i jest zaakceptowana, ogólnie tą ofertę łatwo obserwoać bo ma kilka kroków, czy otrzymywałeś za każdy krok kasę? Powinieneś mieć ją w oczekujących, chyba 7 dni trzeba odczekać by wpłynęło. Masz wszystko widoczne w historii aktywności.
Gdzie to idzie sprawdzić? Bo nie dostałem złamanego centa, jak dotychczas

solkan wrote: Co do odpowiedzi bota, spróbuj odpisać w poście, jeśli otrzymasz tą samą odpowiedź, to skopiuj i wyślij im ją, u mnie od razu ktoś reaguje i mam ludzką odpowiedz (bot głupieje jak mu się wyślę jego formułkę)
Tak też uczyniłem na maila odpisałem w ten sposob i teraz czekam

Monopoly Go » Post #1

Wed Jul 26, 2023 05:14 in Polish

Witam. Napisałem do supportu, że nie dostałem nagrody i mi bot odpisał takie coś, a ja gralem codziennie, jak taki debil... Nie używałem zadnych programów, ani nic podobnego. Tylko jak zaczałem grać to ta oferta już znikneła, bo kiedyś posta podobnego pisałem, że jak skanowalem kod QR to nie wczytywalo gry... Nie wiem co sie dzieje, ostatnio rzadko kiedy mam ankiete i jeszcze to... Walczyć z nimi o to czy nie ma najmiejszego sensu? Prosze kogoś ogarnietego w temacie to wypowiedzenia sie w tej kwestii, pozdrawiam

Hello

We're sorry to inform you that we cannot confirm the successful completion of the activity on our site. We understand that this may be disappointing news for you, and we want to help you in any way we can.

To ensure that your order or activity is tracked correctly, we recommend refraining from using any third-party software that may interfere with our system's ability to register the completion of the activity. Additionally, we suggest reading through the activity's terms to ensure that all necessary steps have been taken for a successful outcome. Please note that an eligible purchase must be made to complete the activity.

We understand that this may be frustrating news, and we apologize for any inconvenience this may have caused. We appreciate your understanding, and we're here to help if you have any further questions or concerns. Please don't hesitate to reach out to us.

Problem z ankieta! » Post #1

Thu Jul 06, 2023 10:42 in Polish

Witam. Mam taki problem, jak tutaj na video i jak zgłosze do supportu to mi kurwa mać odpisuje nie wiem czy bot czy kto? Nie jaka Angelica...

Prosze tutaj video - https://streamable.com/2hrypw

Monopoly » Post #1

Sat Jun 24, 2023 19:47 in Polish

Witam. Nie moge pobrać giekri monopoly na androida przez QR kod...

Komunikat jest nastepujący "Strona nie moze zostac otwarta. app.adjust.com odmówiła polaczenia"

Co się stało z „empires & puzzle”? » Post #15

Tue Jun 13, 2023 08:12 in Polish

dobra znalazlem

Animal Kingdom » Post #2

Fri May 26, 2023 22:31 in Polish

Dobra. Nieaktualne, dostałem

Animal Kingdom » Post #1

Fri May 26, 2023 04:35 in Polish

A ja nie dostałem jeszcze zapłaty za Animal Kingdom, choc wykonalem w 12 dni zadanie czyli wbilem tam 68 czy 69 lv. I od 2 czy tam 3 miesiecy walcze o to podałem wszystko tzn napisalem do supportu i jest cisza...

Co to ma znaczyć? » Post #7

Thu May 18, 2023 13:00 in Polish

Nie nie, własnie zrobilem całą ankiete... i mi nie dodalo, mam screeny moge ci pokazac na pw

Co to ma znaczyć? » Post #5

Thu May 18, 2023 01:25 in Polish

Wyslalem im, ze screenem teraz i tą sama odpowiedz dostałem...

Co to ma znaczyć? » Post #3

Tue May 16, 2023 21:53 in Polish

To co mam w tej sytuacji zrobić?

Co to ma znaczyć? » Post #1

Tue May 16, 2023 12:31 in Polish

Dzień Dobry. Mam pytanie, bo dostaje odpowiedz, ze zostałem zdyskwalifikowany z supportu za ankiete, która ma u mnie status Starded i nie wiem co robić w tej sytuacji... Rozumiem status disqualified, ale ze za started to ni chuja."We apologize for the inconvenience caused by the Disqualified message you received from the survey company. At ySense, we understand that it can be frustrating to invest time and effort into a survey only to be disqualified.

We reward participants who meet all survey requirements and comply with our Terms. However, there are various reasons why a participant may not qualify for a survey. For instance, the survey may target a specific demographic or population, and if the participant does not fit that criteria, they may be disqualified. Inconsistent or suspect responses may also result in disqualification. Additionally, surveys often include quality control measures, such as attention check questions, to ensure that respondents are providing accurate answers. If a respondent fails these checks or does not answer all the required questions, they may be disqualified.

It's important to note that disqualifications are a deliberate decision made by the survey creator to maintain the quality and validity of the data they collect. Disqualifications are not technical errors, and the survey partner ultimately determines if an award is issued.

We understand that spending a significant amount of time on a survey without earning credit can be frustrating. We are continuously working with our partners to improve the survey experience.

We apologize for any inconvenience caused and appreciate your understanding. We value your time and effort and encourage you not to be discouraged. Thank you for reaching out to us."

Tutaj odpowiedz supportu...

Ankiety » Post #15917

Wed May 03, 2023 20:17 in Polish

Jakieś jaja są ostatnio, bo mi każdą ankiete crashuje... A jak pisze do supporta to bot odpisuje

"Przepraszamy za niedogodności spowodowane komunikatem o dyskwalifikacji otrzymanym od firmy przeprowadzającej ankiety. W ySense rozumiemy, że inwestowanie czasu i wysiłku w ankietę tylko po to, by zostać zdyskwalifikowanym, może być frustrujące."

Blokowanie konta? » Post #1

Wed Apr 26, 2023 19:40 in Polish

Witam. Mam takie powiadomienie u gory i ono znika... Wykonuje ankiety, ale bardzo często zawiesza je w trakcie, albo po skończonej ankiecie nic sie nie dzieje... Miał ktoś z was taki problem?

Brak routerów Świat Opinii i Peanut Labs » Post #16

Fri Mar 17, 2023 15:34 in Polish

No mi tez wywala nie da sie zrobic nic...

Brak ankiet :O » Post #1

Fri Mar 10, 2023 14:03 in Polish

Witam

Pierwszy raz mam tak - jak na obrazku

To jakiś błąd czy poprostu nie ma żadnej ankiety?

Ankieta » Post #3

Mon Feb 13, 2023 06:06 in Polish

Żeby nie robić drugiego tematu:

Tutaj z przed chwili takie o coś - Ankieta

Nie mam pojecia jaka to ankieta, bo w historii nie pokazuje

Ankieta » Post #1

Wed Feb 08, 2023 00:54 in Polish

Witam. Wykonywalem ankiete, zeby była wlaczona kamerka wszystko ładnie si, i po opisaniu reklamy, wywalilo mi na zólto. W historii mam Screened Out i nie wiem czy zostane rozliczony czy jak to z tym jest?

Ankiety » Post #15795

Wed Dec 21, 2022 19:42 in Polish

Tuut wrote: Łał! :D
Jak? Mi to co najwyżej za 1$ coś wyskoczy, ale, że za 200$ to gratuluje.

Brak możliwości wypłaty » Post #1

Mon Dec 27, 2021 03:16 in Polish

Witam. Nazbierało mi sie 10$ chciałbym je wypłacić, ale nie moge, bo jest napisane, ze mam konto paypal nie wazne, jak jest ważne i nie moge tego zmienic...

Ankiety » Post #10929

Wed Feb 21, 2018 01:41 in Polish

1. Kawa
2 Gry
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2023 11:55:55 PST