Please wait...
HomeForumPosts by texkinowa

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by texkinowa

PAYZA YARDIM ACİL » Post #10

Fri Aug 26, 2016 10:48 in Turkish

foundmoney wrote:region bölgeye ne yazılıyor?

ben bulunduğum ili yazdım , hesabımı onaylatırken girdiğim adresi aynen yazdım banka içinde.

PAYZA YARDIM ACİL » Post #8

Thu Aug 25, 2016 10:13 in Turkish

merterdem111 wrote:
Dacronet wrote: Arkadaşlar 2 gün önce payzaya banka ibanımı ekledim kabul edildi sonrasında 30 dolarlık bir ödeme talep ettim banka hesabıma biraz önce baktım payzaya ödeme tamalandı gönderildi diyor ama banka hesabıma bakıyor böyle bir para gelmemiş

linkte resim mevcut

Screenshot by Lightshot

sebebi ne olabilir

Hocam şu işi bir anlatsan, nasıl çektin parayı. Bir sürü yazı yazılmış çizilmiş yok bitcoin yok bir şeyler kafam allak bullak oldu.

bende bugün ilk olarak paramı bankaya aldım pazartesi istemiştim bugün yatmış.daha önce 3 kere bitcoin olarak almıştım,yapıcağın iş banka hesabı eklemen iban numaranı yazıcaksın,banka swift kodu nu yazıcaksın adresini de tekrar yazıcaksın bu kadar başka bi ayar yapmana gerek yok swift kodu şu şekilde olucak INGBTRIS bu benim kullandığım bankanın kodu sen hangi bankada hesabın varsa internetten yaz çıkar işte akbank swift kodu turkiye gibi.bu şekilde

BTC Türk yoluyla ödeme alan arkadaşlar dikkat! » Post #3

Fri Aug 19, 2016 09:39 in Turkish

pazartesi günü ödeme yapıcaklarını duyurdular son bir defa,daha sonra ne olucağı belirsiz,btc işlemleri devam edicek,şu benim btc gelse bende hemen satıp bankaya yollama emri vericem ama bakalım,her zaman gelen btc bu sefer 3 gün oldu daha tık yok,sıkıntıdan kurdeşen dökücem burda :s

BİTCOİN TÜRKİYE » Post #13

Fri Aug 19, 2016 01:02 in Turkish

foundmoney wrote:
texkinowa wrote: ben salı günü yolladım payza dan btcturk e normalde bu akşam gelmesi lazımdı 2 günde geçiyordu,hhala pending,oda returnet olabilir yarında geçmesse btcturk e,sadece tl yatırma kapandı sonuçta geçmesi lazım paranın ,bilmiyoeum görücez,iyice bıktım bu işten,önce paypal şimdi bu,insaf artık.

bu gece gelir. bende de 3 günde aktardı payza btcturke. sonra da btc alım satım yapan birine sattım

bende öyle umuyorum,normalde 2 günde geliyordu 3 kere çekim yaptım bitcoine payza dan bugüne kadar bu 4. sü ama şu tl yatırma kapandı dedikten sonra uzadı heralde,sonuçta bitcoin yolluyorum dolarla tl yatırmıyorum,olmassa support a mesaj atıcam akşama.

edit: payza support la live chat te konuştum konuşmaz olaydım 20dk mı harcadı ondan sonra bana faq da yazan mesajı kopyala yapıştır yaptı nasıl bi berbar supporttur bu, bi daha alsa ne mesaj atarım ne chat le yardım isterim,adamların kendine hayrı yok amator bunlar.bide her seferinde doğum tarihi internet sağlayıcı ismi adını,manyakmıdırlar nedir, ahh paypal ahh gözümde tütüyorsun.

BİTCOİN TÜRKİYE » Post #11

Thu Aug 18, 2016 14:30 in Turkish

ben salı günü yolladım payza dan btcturk e normalde bu akşam gelmesi lazımdı 2 günde geçiyordu,hhala pending,oda returnet olabilir yarında geçmesse btcturk e,sadece tl yatırma kapandı sonuçta geçmesi lazım paranın ,bilmiyoeum görücez,iyice bıktım bu işten,önce paypal şimdi bu,insaf artık.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #248

Thu Aug 18, 2016 08:07 in Turkish

FIRAT7 wrote: Evet.bu sekilde sorun yasamassin

tamam teşekkürler

Paypal Alternatif Yöntem » Post #246

Thu Aug 18, 2016 05:47 in Turkish

FIRAT7 wrote:
texkinowa wrote: ben 2 ay önce istemiştim bankaya ama para payzaya geri döndü,daha sonra payza mı onaylattım o günden beridir bitcoin e yolluyordum ordan bankaya sorunsuz bi şekilde alıyordum. şimdi yine mecburen bankaya yollamayı denemek zorunda kalıcam,banka accountu sildim baştan tekrar giricem, acaba diyorum paranın geri dönmesinin sebebi switc bic kodu yada account tipi olabilirmi bu sefer personel checking i seçiceğim, bide swift code u için siz ne yazdınız sadece genel banka kodu yazmak yetiyormu (ben şube kodunu yazmıştım) yoksa banka hesabının bulunduğu şehre özel kodu mu yazmak gerekiyor şu şekilde INGBTRIS156.bu çorlu subesi banka hesabımın olduğu bankanın kodu.

bu sefer umarım sorun olmadan parayı çekerim bankaya.

Swift kodu olarak kullandigin bankanin uluslararasi genel kodunu yazacaksin.o yuzden donmustur paran.

ING yi kullanıyorum ben o zaman turkiye için olan bu swift kodunu kullanıcam INGBTRIS genel kodu bu turkiye için.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #241

Thu Aug 18, 2016 04:19 in Turkish

ben 2 ay önce istemiştim bankaya ama para payzaya geri döndü,daha sonra payza mı onaylattım o günden beridir bitcoin e yolluyordum ordan bankaya sorunsuz bi şekilde alıyordum. şimdi yine mecburen bankaya yollamayı denemek zorunda kalıcam,banka accountu sildim baştan tekrar giricem, acaba diyorum paranın geri dönmesinin sebebi switc bic kodu yada account tipi olabilirmi bu sefer personel checking i seçiceğim, bide swift code u için siz ne yazdınız sadece genel banka kodu yazmak yetiyormu (ben şube kodunu yazmıştım) yoksa banka hesabının bulunduğu şehre özel kodu mu yazmak gerekiyor şu şekilde INGBTRIS156.bu çorlu subesi banka hesabımın olduğu bankanın kodu.

bu sefer umarım sorun olmadan parayı çekerim bankaya.

PAYZA ODEME SORUNU » Post #2

Tue Jul 19, 2016 14:41 in Turkish

banada onaysızken aynısı oldu bi daha denemedim bankaya yollamayı,belgeleri 2 kere yollamak zorunda kaldım ama hesabım onaylandı direk bitcoin aldım 2 günde geldi ama galiba büyük bi kazık yedim 40-45 tl zarardayım,hala çözemedim önce usd yi tl ye çevirdim sonra bitcoine yollamak için tl yi tekrar usd ye çevirmiş galiba,orada heralde kırpa kırpa bişeyler oldu,neyse bi daha direk usd yollıycağım.

PAYZADAN ÖDEME ALIYORUM » Post #25

Thu Jul 14, 2016 11:43 in Turkish

okanerol wrote: Merhabalar, 30 Haziran'da PAYZA aracılığıyla talep ettiğim para bugün banka hesabıma yatırıldı. Araya bayram falan girdi ancak bu zamana kaldı maalesef :) Clixsense'den PAYZA'ya geçerken 3.05 $ kesinti oldu. PAYZA'da dolar kuru malum biraz daha düşük. Oradan da biraz para kesildi yani. Banka hesabına da geçerken 10.50 TL kesinti oldu. Kısacası Paypal çok değerliymiş :) Para çekimi konusunda soran arkadaşlar için yazdım. Toplamda paranın hesaba geçmesi Türkiye üzerinden 7 iş günü beklemiş oldum. Bilginiz olsun.

banka hesabını kaydederken personal saving mi yoksa personal checking mi seçtiniz,belki bi etkisi vardır paranın gelmesinde

PAYZADAN ÖDEME ALIYORUM » Post #19

Thu Jul 14, 2016 04:14 in Turkish

bende bayramdan önce bankaya ödeme istemiştim bugün baktım para payza acoountuna geri dönmüş,bankaya yatmamış bütün bilgilerde doğruydu iban no swift no,herhangi bi bilgide vermiyor niye geri döndü diye,onaysız accountum var ama zaten 500 dolara kadar kullanabilirsiniz diyor bankacılık işlemleri için,neyse şimdi belgeleri yolladım onaylanırsa bitcoin alıcam bu sefer.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Aug 10, 2022 17:13:40 PST