Please wait...
HomeForumPosts by MilosKo

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by MilosKo

Pitanja i saveti » Post #1240

Sat Sep 05, 2015 13:53 in Ex-Yugoslavia

Quote:Pozdrav svima!
Posto sam novi clan zamolio bih nekog ko ima dobre volje da mi da neki savet kao pocetniku na sta bi trebalo da obratim paznju u kratkim crtama?

Najbitnije je da radis taskove maksimalno pazljivo da bi odrzao veliki accuracy. Meni je trebalo 10 dana da dobijem level 1.
Ako budes gresio, potrudi se maksimalno da naucis iz njihovih ispravki.

Ne moze se govoriti ni o kakvoj zaradi ako si na level 0. Ja sam samo jedan dan proveo na level1 jer mi je tacnost bila velika, odmah sledeceg dana sam dobio level 3.

Iako moze da izgleda da ces imati neogranicenu kolicinu taskova kada dobijes visi level , u praksi mnogi od tih taskova ti nece odgovarati jer su malo placeni ili imaju gresaka pa ti se nece isplatiti da ih radis. Nije isto kada radis 10 minuta za 3 centa, ili 1 minut. Kada budes level 3 moci ces da pronadjes zadatke koji tebi odgovaraju i tada ces mogu da zaradis neku ozbiljniju sumu novca.

Pomoc » Post #17

Sat Sep 05, 2015 13:53 in Ex-Yugoslavia

Mislim da je nemoguce izbeci konvertovanje dolara u evre od strane banke. Cini mi se da sam negde procitao da srpske banke po defaultu sve devizne poslove vrse u evrima i nikako drugacije.

PayPal » Post #3

Mon Aug 17, 2015 12:56 in Ex-Yugoslavia

Povlacenje novca sa paypala na bankovni racun se placa 5$. Tako je u Srbiji i, koliko ja znam, u Hrvatskoj. Odredjene zemlje imaju opciju automatskog prebacivanja novca svakog prvog u mesecu ali mislim da to vazi za nekolicinu uglavnom siromasnijih zemalja. Zato je bolje skupiti malo vecu sumu novca pa tek onda povuci na racun.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Feb 2, 2023 09:56:27 PST