Please wait...
HomeForumPosts by Raketni

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Raketni

Tasks » Post #579

Thu Jul 30, 2015 10:44 in Ex-Yugoslavia

Dinostula wrote:
Raketni wrote: Napokon sam postao lvl 1 i ajde mislim sad da ce se brze dolaziti do zarade kad ono trebalo mi je 20 minuta da rijesim ovaj task za ukucavanje net adrese emaila broja tel ulice za 0,01 mislim da sam vise struje potrosio nego sto sam zaradio :/ razocaran sam.

Igraj samo "Test web application using any browser" dnevno uzmem izmedju 10-20$

Evo upravo sam rijesio ovaj test i zaradio za isto vrijeme 0,70 dolara sto je 40% moje zarade u mjesec dana za 20 minuta ovo mi se vec svidja :D

Tasks » Post #577

Thu Jul 30, 2015 09:59 in Ex-Yugoslavia

Napokon sam postao lvl 1 i ajde mislim sad da ce se brze dolaziti do zarade kad ono trebalo mi je 20 minuta da rijesim ovaj task za ukucavanje net adrese emaila broja tel ulice za 0,01 mislim da sam vise struje potrosio nego sto sam zaradio :/ razocaran sam.

Tasks » Post #574

Wed Jul 29, 2015 12:11 in Ex-Yugoslavia

Screenshot by Lightshot

Mozeli objasnjne sta i kako treba raditi u ovome zadatku skroz mi je nejasno :/

Pitanja i saveti » Post #1174

Mon Jul 27, 2015 08:27 in Ex-Yugoslavia

Jel postoji ogranicenje za taskove na lvl 0 sad sam odradio 24 zadatka u jednom tasku dobio oko 0,14 i pise da sam odradio maximum a vidim da ima 60 i neda mi vise probao sam i refresovati stranicu vise puta ali pise da je to za danas maximum inace task je bio oznacavanje hrane na slikama i imao sam preko 95% uspjesnost.

Evo i sad drugim taskom odradio 7 a pise da ima 60 zadataka i izbaci mi ovo Screenshot by Lightshot
probao refresh F5 vise puta i nista.

taskovi? » Post #35

Sun Jul 26, 2015 02:09 in Ex-Yugoslavia

Hvala ti pronasao sam i razumio ali trenutno nije dostupan.

taskovi? » Post #33

Sat Jul 25, 2015 14:49 in Ex-Yugoslavia

Prije dvije noci su bili taskovi da se opisu one slike gdje se nalaze i jesu li u kuci ili van kuce i to sve rijesim 100% 10 taskova i onda odma dobijem task da oznacavam case za sampanjac i nisam znao kako jel moze pomoc oko toga i hoculi opet dobiti taj zadatak kako da se oznace case stvarno sam sve pokusao :/

I jos pitanje kako ove ID brojeve i gdje da ukucam da se dobije task ili oni samo vaze odredjeno vrijeme ??

Taskovi su zakon!!!! » Post #14

Sat Jul 25, 2015 14:43 in Ex-Yugoslavia

Ja bi isto da promjenim sponzora jer mi trenutni nista ne odg i nema nikakve koristi od njega ko zeli neka mi samo objasni kako se to mijenja jer sam aktivan svaki dan na clixsensu..

Tasks » Post #562

Thu Jul 23, 2015 02:38 in Ex-Yugoslavia

Lvl sam 0 i dobio sam task da ocjenim neke twiter slike koliko osoba otprilike ima godina i sve sam obavio i na kraju continue i nista nisam dobio niti je task izvrsen niti mi pokazuje da nije izvrsen o kakvom se tasku ovde tacno radi ??

Offers » Post #5

Fri Jul 17, 2015 12:50 in Ex-Yugoslavia

Meni taj offers nece da radi jednostavno prodje 30 minuta i nista se nedesi nema nigjdje nikakva slova da se kucaju u cemu je problem ??

Offers » Post #4

Fri Jul 17, 2015 12:50 in Ex-Yugoslavia

Takodjer isto pitanje sta sa offersom slusam radio i po sat vremena ali nedobijam nikakve zadatke, kad se rijesi ovaj radio jeli imas jos offersa ??
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2022 14:32:55 PST