Please wait...
HomeForumPosts by ufkk1

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ufkk1

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #333

Thu Mar 16, 2017 04:51 in Turkish

mstkmstk85 wrote: Clixsense ye sormuştum snapcard ile ilgili ne olacak diye gelen cevap.

Hello,
Tangocard still offers Bitcoin however it is now called "Wyre".

Thank you,
ClixSense Support

ne zaman sordunuz

Snapcard Mayıs 2017den sonra yok » Post #13

Wed Mar 15, 2017 05:45 in Turkish

hdturkey wrote: Payerrin eklenmesi gerek

aynen güzel site

Snapcard Mayıs 2017den sonra yok » Post #11

Wed Mar 15, 2017 05:05 in Turkish

payeer eklenebilir bitcoin cüzdan olarakta kullanılıyor payeerde dolar euro bitcoin ruble para birimlerini kullanabiliyosunuz

ANKET (GENEL) » Post #3637

Tue Mar 14, 2017 04:55 in Turkish

51,588,070 14 Mar 2017 07:53 EST Complete Samplicio.us (Project #723503) $1.7500
Cep telefonu ile alakalı bir anket

payeer ödeme seçeneği » Post #1

Tue Mar 14, 2017 04:41 in Turkish

Arkadaşlar payeer eklense iyi olmaz mı sizce neler düşünüyosunuz

ANKET (GENEL) » Post #3633

Mon Mar 13, 2017 16:05 in Turkish

Bir anket var sanıyorum surveysbiz olması lazım sporla ilgili birşeyler soruyor 10 dkya yakın sonra bisey vermiyor anketi daha evvelde yaptım yine vermemişti bu ankete karşı dikkatli olun gelirse yapmayın boşuna sinir olmayın

ANKET (GENEL) » Post #3626

Mon Mar 13, 2017 07:58 in Turkish

simurgg wrote: 51,545,843 13 Mar 2017 10:32 EST Complete CINT (Project #158116) $1.5000

akıllı telefon anketi atar diye düşünüyordum yaptırdı ve hemen ödedi

aynı anket banada geldı bugun ben cepten gırdım o sıra devam etti biraz sonrasında ise benı attı ve tamamlayamadık ne yazıkki

Snapcard Ödemesi » Post #31

Mon Mar 13, 2017 07:32 in Turkish

snmkctn wrote: yok olmadı çıkmıo =((

valla bilemedim bende cıkıyor

ANKET (GENEL) » Post #3624

Mon Mar 13, 2017 07:31 in Turkish

51,542,041 13 Mar 2017 09:02 EST Complete Pollfish Surveys $0.4000

Snapcard Ödemesi » Post #26

Thu Mar 09, 2017 05:47 in Turkish

snmkctn wrote: Arkadaşlar tangoda snapcard seçeneğini göremiyorum bakiyemin 10 doların üstünde olmasına rağmen. Forumda da konuyla ilgili bilgi bulamadım :? noldu onuda mı kaybettik??

profile settings yani ayarlar bölümünden ödeme şeklini tango card olarak seçip tekrar bir bakım bence

hesabımdakı parayı nasıl alırım » Post #7

Mon Mar 06, 2017 14:43 in Turkish

asyakaratas04 wrote: peki anladımda burdan snapcard nasıl para aktaracam odeme kısmında o secenek yok hangı yontemle oraya aktaracam sımdıden tskler

Tango Card seçeneğini seçmelisiniz karşınıza bitcoin wyre gibi bir seçenek gelecektir ama minimum 10 dolarınız olunca bu seçenek geliyor,şuan tango ödeme yöntemine girince sadece tek bir seçenek var ama 10 $ ulaşınca wyre diye bişey yazacak bu snapcard oluyor ikisi aynı.. profil ayarlar kısmından ödeme yönteminizi tango card olarak seçtikten sonra account summary bölümünden cashout kısmında tango ile ödeme çıkacak 10$ olunca bitcoin wyre seçeneği çıkar 10$ olmadan çıkmıyor ben yeni ödeme aldım 2 günde snapcard hesabıma geldi bu yöntem en hızlısı yani

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #279

Mon Mar 06, 2017 12:58 in Turkish

boyraz46 wrote: Arkadaşlar clizsenseden tangocarda para isterken BİTCOIN POWERED BY SNAPCARD yerine bende BITCOIN POWERED BY WYRE çıkıyor.Ne yapmam lazım.Snapcard üyeliğimde var.

ikiside aynı şey wyre ve snapcard aynı zaten siz wyre olarak isteyin snapcarda gelecektir

hesabımdakı parayı nasıl alırım » Post #5

Sun Mar 05, 2017 03:28 in Turkish

tango card aracı bir site oraya üye olmaya hiç gerek yok sadece snapcard.io sitesine üye olmanız yeterli,tango neyin nesi derseniz tango ödeme alırken ödeme yöntemi kısmından seçilmesi gereken bir tercih oradan bitcoin işareti çıkıyor en az 10$ olduğunda ödeme talep edebiliyosunuz.Snapcard sitesine üye olurken buraya üye olduğunuz e-mail adresinizle üye olmak gerekliği var aksi halde para gelmeyebilir.Ödemeniz Snapcard'a geldiğinde ise bankaya çekmek kalıyor geriye bunun içinde Koinim sitesi var Yerli bir site oraya üye olup Bitcoin olarak yatan ödemeyi Türk Lirasına dönüştürerek parayı çekebilirsiniz.Bu yöntemi kullanarak genellikle paranız kesintiye uğramaz fakat payza ve diğer ödeme işlemcilerinde kesintiler yüksektir bu nedenle snapcard üzerinden almayı tercih ediyorum,anlattıklarım ilk başta size karışık gelebilir ama biraz forumu araştırırsanız bir süre sonra çok kolay olduğunu farkedersiniz gayet basit sadece bir kaç siteye üye olmayı gerektiriyor.Tabi karar size kalmış isterseniz payza yada payoneer ilede ödeme alabilirsiniz.Yada localbitcoins diye site var ben kullanmadım ama oradanda bankaya btc çekiliyor veya payza hesabı açıp o şekilde çekim yapabilirsiniz.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #262

Fri Mar 03, 2017 10:13 in Turkish

voldemort3434 wrote:
ufkk1 wrote:
ayse96 wrote: Snap ve tangoya üye oldum denemelik 10 dolar vardı zaten. Ödeme yöntemini tango yaptım 10 dolar gitti. Şimdi ne olacak anlamadım nereye gidiyor bu para? Bir de 'Göndermek istediğin bitcoin adresini ilgili yere yapıştır ve onayla.

İstediğin bitcoin adresine gönderebilirsin.' olayını anlamadım hangi site olmalı mesela ?

tangoya üye olmanıza gerek yoktu snapcarda clixsenseye üye olurken kullandığınız mail adresinizle üye olarak tango ödeme seçeneğini seçerek bitcoin olarak ödeme alabiliyorsunuz,şuan sizin gönderdiğiniz ödeme talebi snapcard bitcoin cüzdanına gelecek oradanda farklı bir yere transfer etmek maksadıyla örneğin localbitcoins yada koinim olabilir bu ikisinden birine üye olarak oradaki cüzdan numarasınıda snapcard transfer kısmına yazarak transfer yapabilirsiniz daha sonra bankaya çekim yapılabiliyor.Şimdi ilk olarak snapcard hesabınıza bitcoinlerin gelmesi gerekir geldiyse koinime üye olarak oradan bankaya çekebilirsin..

Bugün üye oldum bende, sadece snapcard hesabı açtım, clixsense de ki mail adresi ile üye oldum.
Ödememe mi az önce istedim. Kaç günde geldiğini yazarım.
Snapcar'dan istediğimiz adrese gönderim oluyor dimi. Mesela Coinbase cüzdanı gibi?
Evet gönderiliyor istediğiniz bitcoin adresine gönderebilirsiniz

ANKET (GENEL) » Post #3516

Fri Mar 03, 2017 09:22 in Turkish

51,089,231 03 Mar 2017 07:02 EST Complete Pollfish Surveys $0.2000
bugün gündüz yaptığım anket haftanın son gününü 20 centle kapatacaz gibi :lol:

Snapcard Ödemesi » Post #20

Fri Mar 03, 2017 08:57 in Turkish

snapcard ödemelerindeki gecikmeler sürüyor mu halen,clixsenseden snapcarda aktardığımız ödemeleri söylüyorum :roll: :roll:

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #259

Fri Mar 03, 2017 08:52 in Turkish

ayse96 wrote: Snap ve tangoya üye oldum denemelik 10 dolar vardı zaten. Ödeme yöntemini tango yaptım 10 dolar gitti. Şimdi ne olacak anlamadım nereye gidiyor bu para? Bir de 'Göndermek istediğin bitcoin adresini ilgili yere yapıştır ve onayla.

İstediğin bitcoin adresine gönderebilirsin.' olayını anlamadım hangi site olmalı mesela ?

tangoya üye olmanıza gerek yoktu snapcarda clixsenseye üye olurken kullandığınız mail adresinizle üye olarak tango ödeme seçeneğini seçerek bitcoin olarak ödeme alabiliyorsunuz,şuan sizin gönderdiğiniz ödeme talebi snapcard bitcoin cüzdanına gelecek oradanda farklı bir yere transfer etmek maksadıyla örneğin localbitcoins yada koinim olabilir bu ikisinden birine üye olarak oradaki cüzdan numarasınıda snapcard transfer kısmına yazarak transfer yapabilirsiniz daha sonra bankaya çekim yapılabiliyor.Şimdi ilk olarak snapcard hesabınıza bitcoinlerin gelmesi gerekir geldiyse koinime üye olarak oradan bankaya çekebilirsin..

ANKET (GENEL) » Post #3506

Thu Mar 02, 2017 17:06 in Turkish

Cepten mobil olarak anket yapmak fark ediyor mu samplico biraz evvel cepten girdim sanırım bu yüzden birşeyler yazdı tel modeli falan sonra attı

ANKET (GENEL) » Post #3498

Thu Mar 02, 2017 07:22 in Turkish

51,051,558 02 Mar 2017 10:19 EST Complete OpinionWorld (Router Survey) $0.8500

ANKET (GENEL) » Post #3486

Wed Mar 01, 2017 14:05 in Turkish

01 Mar 2017 17:03 EST Complete OpinionWorld (Router Survey) $0.8500

Uzun zamandan sonra..
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2022 00:19:27 PST