Please wait...
HomeForumPosts by navacengiz

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by navacengiz

Payoneer "Encard" hesap bilgilerini girmek? » Post #1

Tue Jun 26, 2018 19:43 in Turkish

merhaba, payoneere finansbank ENCARD banka kartımın bilgilerini girerken emin olamadığım bir şeyle karşılaştım. şimdi encard'a çekim yapan arkadaşlar varsa onlara sorayım? swift bilgilerini ve resimde gördüğünüz detayları nasıl seçtiğinizi belirtirseniz sevinirim. finansbank encard sitesinde swift bilgilerine baktığımda bunu veriyor; FNNBTRISXXX, ama sitede sadece bu var;

şimdi other diyip FNNBTRISXXX bu swift kodunu mu eklemeliyim? bu şekilde;
doğru yapıyor muyum? sorun çıksın istemiyorum da :D çünkü payoneerden parasını alamayanları gördüm çok kez. teşekkürler şimdiden

Payoneer ödeme aldım çok iyi idi » Post #3

Tue Jun 19, 2018 03:18 in Turkish

arkadaşlar 102 dolar çekeceğim yakın zamanda inşallah. 2 dolar clix keserse. 100 dolardan ne kadar keser payoneer? teşekkürler şimdiden.

Doların Yükselmesi » Post #4

Fri May 25, 2018 15:56 in Turkish

Benim öngörüm seçime kadar yükseleceği 5 ya da 5.20 olur. Tavsiyem seçime kadar paranızı bekletmeniz. Ben eğer ikinci tura kalırsa; ikinci turun ertesi günü çekeceğim hemen.

Payoneer Türkçe Karakter Sorunsalı- Yardım! » Post #6

Sun May 20, 2018 11:47 in Turkish

An itibari ile soyadımı "Gul" şeklinde düzelttiler. çok sevinçliyim. Yardımı olan herkese teşekkürler :D

PARA ÇEKME » Post #3

Tue May 15, 2018 15:27 in Turkish

İsminde Türkçe karakter varsa, benim gibi ü yerine "ue" yazma. Debelenir durursun :D

Payoneer Türkçe Karakter Sorunsalı- Yardım! » Post #5

Sat May 12, 2018 11:58 in Turkish

FIRAT7 wrote: Parani çekecegin bankaya sor. Kafandaki soru işaretlerini kaldırırlar.

Hocam yanılmıyorsam Türkiye içi eft ile yapmıyor mu payoneer transferleri?Türkiyede Aktifbank aracılığı ile diye biliyorum forumda. Bu yönden yine sıkıntı olmaması gerekirdi.

Payoneer hk. » Post #76

Sat May 12, 2018 11:55 in Turkish

moneymakingways wrote:
navacengiz wrote:
moneymakingways wrote:
navacengiz wrote:
zafiraa wrote: soyadın GÜL ben GUL olarak yazdın da GUEL i postu yazarken harf hatası yaptın sandın

bu durumda hesabında onaylanmaz olduki onaylandı parayı gönderme sürecinde sıkıntı yaşarsın

GUEL yazman omamış

Canlı sohbetten konuştum bir tane elemanla. Hesabın onaylı dedi. Sorun olmayacağını söyledi. Bakalım umarım bir sorun çıkmaz ilerde.

Soyadını düzeltmeden göndermeyin. O para gitmez.

Hocam ben dün payoneerde canlı chatte konuştum bir elemanla, sorun çıkmayacağını söyledi. Şimdi soyadım "Gül" ve "Guel" olarak yazmam sorun olmayacağını söyledi ama emin olamadım şimdi. Değiştirmediler de kimlik falanda attım hep. Bir daha mı yazayım? "Gul" olarak değiştirmeleri için? Hocam 6 aydır 80 dolar yaptım. boşa gitmesin :(

Aynen. O eleman anlamamıştır, hesap onaylı diye geçiştirmiştir. Havale yapıyor adamlar, olmayan karakter koymuşsunuz soyadınıza:) Yine de siz bilirsiniz.

Tamamdır. Haklısınız bir bakıma. Aydınlandım. Tamamen benim avelliğimmiş. Teşekkürler herkese. :)

Payoneer Türkçe Karakter Sorunsalı- Yardım! » Post #3

Fri May 11, 2018 19:59 in Turkish

FIRAT7 wrote: Hocam selam.. Forum moderatorude net olarak yanıtlamıştı sorunu yanılmıyorsam.

Guel değilse soyismin paran gelmez bankaya.Banka ingilizce ile uyumuna değil soyismine bakar direk.

Guel ile Gül apayri.

GUL olarak değiştirmelisin.

Buyuk harf 'GUL' şeklinde değiştir payoneerde ismini.

Valla canlı chatteki eleman sıkıntı olmaz dedi. Buradaki arkadaşlar sıkıntı olur dediler. Ne yapacağımı bilemedim. O yüzden başlık açtım.

Yalnız çok geç dönüş yapıyorlar Payoneerde. Bu başlık altından gelişmeleri aktarırım. Teşekkürler.

Payoneer Türkçe Karakter Sorunsalı- Yardım! » Post #1

Fri May 11, 2018 19:02 in Turkish

Kolay gelsin arkadaşlar. Payoneer hesabınızda isim ya da soyadınızdaki "ü" harfi yerine "ue" olarak giren var mı?

Benim Soyadım "Gül" ve ben payoneer de Türkçe karakter olmadığı "Guel" olarak yazdım.Yani "ü" harfini ingilizcedeki karşılığı "ue" diye düşündüm. Bilmiyorum yanılıyor muyum. Payoneerde canlı chatten konuştuğum eleman hesabın onaylı sıkıntı olmaz dediler. Kimlikte göndermiştim.
Yani yine de içime sinmedi. "Guel"i "Gul" olarak ısrarla değiştirmelerini mi söylemeliyim? Yani ileride 80 dolarımı çekeceğim. 6 aydır biriktiriyorum. Alamazsam evlat acısı gibi koyar :( o yüzden yardımınızı bekliyorum.

Özellikle soyadında ü harfi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Payoneer hk. » Post #74

Fri May 11, 2018 18:29 in Turkish

moneymakingways wrote:
navacengiz wrote:
zafiraa wrote: soyadın GÜL ben GUL olarak yazdın da GUEL i postu yazarken harf hatası yaptın sandın

bu durumda hesabında onaylanmaz olduki onaylandı parayı gönderme sürecinde sıkıntı yaşarsın

GUEL yazman omamış

Canlı sohbetten konuştum bir tane elemanla. Hesabın onaylı dedi. Sorun olmayacağını söyledi. Bakalım umarım bir sorun çıkmaz ilerde.

Soyadını düzeltmeden göndermeyin. O para gitmez.

Hocam ben dün payoneerde canlı chatte konuştum bir elemanla, sorun çıkmayacağını söyledi. Şimdi soyadım "Gül" ve "Guel" olarak yazmam sorun olmayacağını söyledi ama emin olamadım şimdi. Değiştirmediler de kimlik falanda attım hep. Bir daha mı yazayım? "Gul" olarak değiştirmeleri için? Hocam 6 aydır 80 dolar yaptım. boşa gitmesin :(

Payoneer hk. » Post #72

Thu May 10, 2018 16:06 in Turkish

GUEL yazman omamış

Payoneer hk. » Post #71

Thu May 10, 2018 14:15 in Turkish

GUEL yazman omamış

Hocam "Guel" için değiştirmeleri için mail attım dün. "Gul" olarak değiştirmeleri için. Daha dönüş yapmadılar. Bakalım, umarım bir aksilik çıkmaz.

Payoneer hk. » Post #68

Thu May 10, 2018 09:49 in Turkish

zafiraa wrote:
navacengiz wrote: Arkadaşlar. Ben encard'a çekim yapacağım. Lakin soyadım gül. payoneerde soyadıma ü harfi geçersiz olduğundan. guel şeklinde yazdım. şimdi 80 dolarım var 2 ay sonra çekeceğim. sıkıntı yaşamak istemiyorum. sizce soyadım kartımda gül diye geçiyor. payoneere guel yazdığım için sıkıntı olur mu? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

hiç bir sıkıntı olmaz benimde soyadımda ''Ş'' harfi var ve üyelikte ''S'' olarak girdim zaten ingilizcede olmayan noktalı harfleri kesinlikle kabul etmiyor üyeliğin hemen ardından ilerde bir sıkıntı olmaması adına kimliğimi önlü arkalı fotoğrafını çekip yükledim ve paramı 1 gün içinde hesabıma gönderdiler

sorunsuz bir şekilde çekim yaptım bu gün yarın clix paramı gönderdiğinde 2. çekimi yapıcam

Hocam sizin dediğinize göre o zaman "Guel" yerine "Gul" olarak mı değiştirmeliyim sitede? Ben dün mesaj attım siteye hala cevap bekliyorum....

Payoneer hk. » Post #67

Thu May 10, 2018 09:45 in Turkish

Hocam benim soyadım "Gül" ve ben payoneer sitesinde türkçe karakter desteklemediği için; "Guel" olarak yazdım. sizce sıkıntı olur mu? "Gul" olarak mı yazmalıydım?

Payoneer hk. » Post #64

Wed May 09, 2018 15:19 in Turkish

Arkadaşlar. Ben encard'a çekim yapacağım. Lakin soyadım gül. payoneerde soyadıma ü harfi geçersiz olduğundan. guel şeklinde yazdım. şimdi 80 dolarım var 2 ay sonra çekeceğim. sıkıntı yaşamak istemiyorum. sizce soyadım kartımda gül diye geçiyor. payoneere guel yazdığım için sıkıntı olur mu? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #978

Thu Apr 05, 2018 11:07 in Turkish

410,136,442 Completed 05 Apr 2018 13:48 EDT YourSurveys 10982514 $1.07
410,134,173 Completed 05 Apr 2018 13:39 EDT Samplicio.us 1737712 $2.00
410,116,281 Completed 05 Apr 2018 12:31 EDT CINT 235581 $0.71
410,094,984 Completed 05 Apr 2018 11:11 EDT OpinionWorld Router $0.65

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #942

Sat Mar 31, 2018 14:31 in Turkish

aynı kazancı bende yaptım. çok temiz geldi. ama alacaklarını sanmıyorum. reklamların hepsi farklıydı.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #927

Tue Mar 27, 2018 10:09 in Turkish

çok bereketli bir gün oldu he ilk defa. 2 dolarlık + 1.5 dolarlık + 0.65 dolarlık anket yaptım. 4 dolar :D artı bonuslar temizzzzzzz

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #906

Mon Mar 19, 2018 03:34 in Turkish

43 dolarda takılı kaldım. 52 dolar yapıp çekeceğim. böyle giderse zor. 10 dolar bee

aylık kazancınız nedir ? » Post #5

Sat Mar 10, 2018 01:36 in Turkish

4-5 aydır sadece anketten 8-10 dolar arası kazanıyorum aylık.. fazla zamanım yok. bir kaç tane de refim olsaydı müthiş olurdu :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Aug 10, 2022 16:15:59 PST