Please wait...
HomeForumPosts by macko112233

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by macko112233

Working on CF in Windows 10 WOW...... » Post #3

Wed Dec 09, 2015 15:52 in General Talk

I have xp Version 2002...(((

Pitanja i saveti » Post #1310

Wed Nov 11, 2015 10:40 in Ex-Yugoslavia

Postoje neki taskovi koji su placeni upoila manje nego sto pise ..Konkretno na primer ovi autori i artikli , na kojima pise da palacaju 0.01 centa..ali placaju ih upola manje.I postoje jos neki sad trenutno ne mogu da se setim koji su..ali eto tako je

Pitanja i saveti » Post #1296

Wed Nov 04, 2015 09:45 in Ex-Yugoslavia

Hvala , bice tesko. Sklonili su kompanije nadam se da ce ih vratiti, Cluster ( ili stari Compare ) je bio bas nefer ove nedelje..tako da videcemo...Ja se uvek radujem kad vidim da se neko sa ovih nasih prostora umesa tamo medju prvih deset..da im malo mrsimo konce :D

Pitanja i saveti » Post #1294

Wed Nov 04, 2015 07:55 in Ex-Yugoslavia

hvala puno..

Pitanja i saveti » Post #1292

Wed Nov 04, 2015 05:46 in Ex-Yugoslavia

Drugari kad je sada isplata.Prosle nedelje sam pustila negde oko 21.30 ( po nasem) u sredu i nije mi proslo. Da li sam zakasnila jer je promenjeno na prepodne ili su prosle nedlje mozda ranije isli sa isplatom

Tudj PayPal account » Post #4

Mon May 18, 2015 13:49 in Ex-Yugoslavia

Mozes tudji PayPal, mozes da menjas i nalog ovde koliko god puta hoces jedini uslov je da taj nalog PayPal nije vec iskoriscen ovde na clixsens-u.Ja sam koristila tudj nalog , u petak sam pustila novac prvi put novac na svoj nalog..sada cekam ono najvaznije da legne na karticu...

Pitanja i saveti » Post #1046

Thu Dec 18, 2014 00:03 in Ex-Yugoslavia

Jesi , hvala ti puno.

Pitanja i saveti » Post #1044

Wed Dec 17, 2014 22:59 in Ex-Yugoslavia

Dobro jutro. Da li neko moze da mi objasni sta ovo znaci? Is there a limit to the number of Contributor IDs I can link to my CrowdFlower account?

YES, there is a limit.
You may have a maximum of 25 Contributor IDs and only 1 Contributor ID per rewards site linked to your CrowdFlower account

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #323

Mon Dec 15, 2014 23:26 in Ex-Yugoslavia

Drugari uspela sam da deo novca prebacim na prijateljev paypal. Za pocetak sam samo 100 dolara prebacila da proverim.Skuckala sam pismo clixsensu, odobrili su mi , jedini uslov koji su mi rekli da treba biti ispunjen je da ta osoba na ciji paypal saljem pare nije vec clixsens clan. Eto sve sam obavila za manje od pola minute. Jedino sto mi je ostao gorak ukus u ustima, zbog zemlje u kojoj zivim, al to je vec druga prica.

Pitanja i saveti » Post #1039

Wed Dec 10, 2014 01:33 in Ex-Yugoslavia

SentinelOnyx hvala na ovom mustuluku , ma do neba hvala. Bas sam se obradovala. Tamo u pomoc oko taktike sam napisala kako ja radim ove taskove. Uglavnom gledam da uradim sto vise ovih taskova koji se nedeljno menjaju.Slabije su placeni pa ih moram vise uraditi, al niko mi nije kriv sto mi je engleski na nekom osrednjem nivou pa tek kad upropastim task i dobijem expeled shvatim ustvari sta su trazili kao tacan odgovor. Oni taskovi u kojima je potrebno dostaviti link na uvid mi nisu isli bas najbolje, cesto sam morala da pisem da mi isprave procenat ili plate. Na primer dostavim tacan link, oni me koriguju i napisu da moj link nije tacan vec njihov a linkovi identicni. Ruku na srcu , u 90 % slucajeva su mi izasli u susret i platili i popravili procenat. Ali mi je oduzimalo dosta vremena, da ja sve to skuckam na engleskom, pa slikam, pa cekam odgovor. Tebi jos jednom najlepse hvala, cesto citam tvoje postove i ovde i na engleskom forumu, svaka cast za trud i strpljenje.

Pitanja i saveti » Post #1037

Tue Dec 09, 2014 06:38 in Ex-Yugoslavia

Drugari trebao bi mi savet i pomoc. Posto mi sada vec polako pocinje goriti pod nogama, poznanici i familija me zezaju i vec pitaju pa kad ce ove virtuelne pare da postanu prave . Na Payzi nikako ne mogu onaj bankvire da registrujem ( evo doci ce mi i prijatelj za vikend koji radi neke poslove preko neta a isplatu prima preko payoneer-a da pomogne oko toga) ako nam to ne uspe, moje pitanje je sledece. : ,, Da li clixsens moze da uplati pare na tudji paypal ? Znaci ja preusmerim novac na racun rodjaka koji zivi u Becu i ima paypal , pa mi posle on donese kad bude prvom prilikom dolazio za Srbiju.

Isplata Payoneer-om. » Post #5

Mon Dec 08, 2014 00:29 in Ex-Yugoslavia

Hvala puno i za pohvalu i za neteller.I ti imas sjajnu zaradu. Ja sam primer nekoga ko nije znao da treba na primer na crowdflower da se registruje, tek posle par dana sam pitala i dobila savet ovde na forumu. Tako da je meni licno ovaj forum puno pomogao, pritom je moje znanje engleskog prilicno oskudno i ne postoji mogucnost da postavim pitanje na glavnom forumu na engleskom a da je gramaticki ispravno. Eto drugari stvarno sam primer nekoga ko bas ne zna dobro engleski, znanje oko racunara mi je jos manje a uspe nesto da zaradi. Licno meni su problem referali a vezano bas za naplatu. Jer prvo pitanje koje mi postave a rec je o ljudima koje licno poznajem, kako naplatim...E tu ja kazu pa za sada nikako. Zato se i radujem unapred mogucnostima isplate a da nisu vezani za paypal.

Isplata Payoneer-om. » Post #2

Sat Dec 06, 2014 02:05 in Ex-Yugoslavia

Najlepse hvala na ovome. Unapred se radujem ovome i drzim palceve. Ja sam jedna od onih koji imaju taj problem.

Pomoc oko taktike » Post #6

Sat Dec 06, 2014 00:49 in Ex-Yugoslavia

Evo drugari jutros je izasao novi task Ignoring the year, compare wine label images to see if they are the same, trajace nekih 3 dana, znaci do utorka imate sansu da uradite preko 350 ovih taskova. Najvise mogucnosti da uradite veliki broj ovih taskova imacete od nekih 10-11 sati uvece.Kad vidite taj task na pocetnoj strani samo klikcite na njega, nemojte osvezavati pocetnu stranicu nego samo klikcite na taj task. Mora da ga otvori nekda ce vam dati seriju od 10 komada zaredom da raditi , nekad nece, pa cete morati opet da klikcete. Sve u svemu sa ovim taskom ako uradite maksimalan broj zaradicete negde oko 10 dolara do utorka, u utorak opet toliko i to vam je vec oko 20 dolara nedeljno. Hajd javite ako uspete sa ovom taktikom malo da povecate balans.

Pomoc oko taktike » Post #3

Mon Nov 24, 2014 03:16 in Ex-Yugoslavia

Radi taskove koji se nedeljno menjaju- Ignoring the year, compare wine label images to see if they are the same-359 komada,Find EXPLICIT CONTENT by evaluating publication cover AND inside pages -100 komada ovo su ti najlaksi taskovi a placaju ih sasvim OK i moze dosta da se uradi. Ako ti ne dozvoljava da uradis puno taskova, klikci na pocetnoj strani na task, mora da ti otvori ponovo.

Pitanja i saveti » Post #983

Fri Oct 03, 2014 03:07 in Ex-Yugoslavia

Bas sam razocarana. Idem sve to procitati, devizni racun imam, samo sam malo preletala tekst na forumu , videla pricaju o nekoj velikoj proviziji i cim sam to procitala brzo zatvorila.Hvala ti na odgovoru

Pitanja i saveti » Post #981

Thu Oct 02, 2014 22:58 in Ex-Yugoslavia

Hvala vam drugari na odgovoru. Sta sad da radimo? Meni je kompletno zarada ovde na racunu, ali kako do nje kad sam iz Srbije?

Pitanja i saveti » Post #978

Thu Oct 02, 2014 16:53 in Ex-Yugoslavia

Hvala ti puno, puno, puno na brzom odgovoru.Hajd molim te prosledi ili prepricaj to sto su ti odgovorili.

Pitanja i saveti » Post #976

Thu Oct 02, 2014 14:55 in Ex-Yugoslavia

Dobro vece,
Posto sam zakasnila prosli mesec da trazim isplatu cekom, i dobila savete kad to da uradim i da necu imati problema sa slovima u adresi koja imaju kvacicu...resila sam veceras da trazim isplatu i uopste vise ne vidim opciju za isplatu cekom van granica Amerike. Vidim samo opciju za isplatu cekom na 10 dolara. Kad odem na General information, pa na When and how will I get paid (Cashout)? Vidim Paypal, PayToo, Payza i Chek ali za Ameriku i to na sumu od 10 dolara . Da li to znaci da nema vise slanja ceka za ostatak sveta i da moramo raditi preko paypala, payze i paytoo? U podesavanjima profila takodje ne vidim opciju za slanje cekom...

Pitanja i saveti » Post #962

Fri Sep 12, 2014 22:43 in Ex-Yugoslavia

Hvala ti, bas sam bila u problemu sta raditi.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Feb 2, 2023 10:04:43 PST