Please wait...
HomeForumPosts by savmo

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by savmo

Rainforest Task » Post #4848

Wed Apr 05, 2017 19:15 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Automatski odgovor kao i kod CF-a. Bolje probaj da se zalis na forumu.
Ni tamo ne cvetaju ruze al' ima vise sanse nego preko mail-a.
Ja sam pokusao da ubrzam ponovno aktiviranje RF naloga za naseg kolegu koji je aktivan na drugom forumu i crvena gospo'ica mi je odgovorila posle ohoho dana u fazonu "izvini sto si toliko cekao" a od toga je proslo mesec dana i nalog mu jos nije aktiviran.
Mi smo radnici iz treceg sveta i takva nam je sudbina. Ipak uradi sve sto zavisi od tebe i nadaj se najboljem.
Zanima me da li ces dobiti kuhinju posle ovog rejection-a?
Ja imam jedan jedini admin rejection od pre vise od godinu dana na kodingu i od tada nisam dobio ni jedan koding hit.
Rejection je isto glupav mada je ocigledno da sam pogresio. Od toga dana za mene koding ne postoji.

Evo sada sam dobio "COOK'S 11 k"
ATK 21 k

Rainforest Task » Post #4846

Wed Apr 05, 2017 18:08 in Ex-Yugoslavia

Nole,necu da pisem na RF forum danima,da svakome tamo nesto odgovaram,dali si uradio ovo ili nisi
to uradio.Kako oni kazu, Admin nije pogresio,znaci da sam ja pogresio,gotovo.Ja sam pogresio i prijavio,
dobio 11 c umesto 61/62c.Inace vreme submita u History i u delu gde je rejection ne poklapa se za 7 sekundi,
dali se nesto desilo za tih sedam sekundi pa da je sistem nesto registrirao ili se nesto desilo na pocetku kada se
unosi URL (cesto nece da prihvati,ne reaguje ,pa moras da brises onaj njihov,inicijalni URL po dva puta),ne znam,
koliko se secam sve je islo bez problema,sada trazim razlog za ovo "Nisi radio po instrukcijama" a ima samo cetiri
koraka da se pregledaju.Test je bio oko 02:04 po nasem vremenu,od tada nisam dobio niti jednu kuhinju.

Evo malopre prijava na 16-om koraku (CCC 31)

For "Secondary/High school education level as of _", select "Passed the GED, or received a High School Certificate of Equivalency" from drop down.
Does "Secondary/High School completion date" fields?
Sta da odgovorim na ono zuto,kada ne znam sta pita "appear or not" , "present,not present",sta?Nejasna instr.

Danas sam dobio jedan "naturebox" od 15 koraka,na jedanajestom prijava,pita dali se pojavio modal koji u naslovu
ima "Facebook.....",nije ,pojavio se modal sa porukom "OOPS Amazon Pay is not working at this moment...."
Submitovao,a test u History sve same crtice.Danas je bilo puno prijava.

Rainforest Task » Post #4844

Wed Apr 05, 2017 16:05 in Ex-Yugoslavia

Evo stigao odgovor,ja ne znam kome oni odgovaraju (high demand) kada na nijednu moju zalbu do sada
nisu odgovorili osim odgovora da mi nece odgovoriti.

Hello,
Thanks for reaching out to us.
Your job was examined very carefully and then rejected by one of our human administrators. Due to the high demand we have now for tickets, we will not be able to look into this ticket. We are confident in the decision that was previously made to reject this job.
Thank you for testing with us.
Kind Regards,

Rainforest Support
rainforestqa.com

Rainforest Task » Post #4842

Wed Apr 05, 2017 09:26 in Ex-Yugoslavia

Evo uradio sam i to

Rezolucija 1366 x 768

Rainforest Task » Post #4840

Wed Apr 05, 2017 09:00 in Ex-Yugoslavia

Kod tebe se lepo vidi "+",evo zoom 250%

Link za skrinsot obrisan,mozda sutra bude NDA

Rainforest Task » Post #4838

Wed Apr 05, 2017 08:41 in Ex-Yugoslavia

Evo zoom 500%,moje stranice,meni i dalje ovo lici na " - "

Edit
Link za skrinsot obrisan,mozda sutra bude NDA

Rainforest Task » Post #4836

Wed Apr 05, 2017 07:34 in Ex-Yugoslavia

Hvala svima,na forum necu da pisem,poslao sam tiket,ako odgovore,dobro ako ne neka rade sta god hoce.
Znam samo da uvek radim posteno i najbojle sto mogu,a ovo "An admin rejected your job for failing to follow
instructions."mislim da je malo, malo za fer objasnjenje,ali ko smo mi,samo brojevi.

Rainforest Task » Post #4833

Wed Apr 05, 2017 04:44 in Ex-Yugoslavia

Darkolas,hvala puno na podrsci,mene ne brine ovaj rejection,vec sta cemo da radimo u buducnosti kada dodje
nesto slicno.Po ovome,pravilo za tekst u navodnicima nije vise isto,ako tamo kaze da se tekst mora poklapati
uvek,osim u slucaju kapitalizacije i u slucaju kada je upotrebljen "place holder " onda ne znam zasto je ovde
"-" i "+" isto.Sad kazem opet,ako nije uzeto u obzir ono pravilo za dugme kada ispred teksta postoji neki znak,
tamo je dat primer "+ Create" dugme,ali u tom slucaju treba da prosire pravilo za tekst u navodnicima.

Sto se tice zalbe,mozda cu da pisem da bi mi odgovorili sta da se radi u buducnosti u slicnim slucajevima,ako
mi odgovore.

Hvala i tebi incomehomejob,ma pusti ubi me sramota sto sam to prijavio ovde,ali "Sluzimo narodu",da ne bi jos
neko dobio rejection.

Rainforest Task » Post #4830

Wed Apr 05, 2017 03:46 in Ex-Yugoslavia

Ovo mi je drugi put kako prijavljujem.U trecem koraku instrukcija kaze :

" Click the “Desserts & Baked Goods” link. ....." kada kliknes na taj link otvara se nova stranica sa naslovom
“Desserts & Baked Goods” i sve one drop down liste su otvorene "Expanded" zato je i znak "-" ispred,kad bi bili
"colapsed" bio bi znak "+".Ja normalno uporedim tekst i sta drugo osim "No"

Znaci,nisam kliknuo na “+ Show All” nisu mi bili potrebni ti filtri,uopste.

Zasto na ovim scrinsotovima ne postoje one linije koje ostavlja za sobom kursor,ispada kao da nisam nigde kliknuo,
mozda skrinsotovi za "Rejection" ne pokazuju to kao oni za Job disagrement.

Rainforest Task » Post #4828

Wed Apr 05, 2017 02:26 in Ex-Yugoslavia

Pripazite da ne bi dobili ovo : " An admin rejected your job for failing to follow instructions. "

COOK'S 22 koraka,prijava na cetvrtom koraku.

Instrukcija: Under the title of “Desserts & Baked Goods” are several categories with additional filters below
each category: COURSE, CUISINE, DISH TYPE, MAIN INGREDIENT, RECIPE TYPE. There is also a “+ Show All”
link under most category lists. Do you see several additional filters and a “+ Show All” link listed for most
categories?

Moj odgovor je "No" zato sto tamo postoje linkovi “- Show All”.Posto sam trebao da uporedjujem dva teksta u
navodnicima odlucio sam da kazem da “+ Show All” nije isto sa “- Show All” .Kada bi instrukcija trazila od
mene da kliknem na link "Show All" zanemario bi onaj "+" vodeci se po pravilu o dugmadima.Ovo me malo
zbunjuje ,ali cim je to Admin rekao ,onda mora da je u pravu.

Rainforest Task » Post #4814

Sun Apr 02, 2017 19:27 in Ex-Yugoslavia

Ljudi,dali ima nesto,bar neko pismo od RF da ste dobili?Kod mene samo jedan COOK'S i nista vise.Pa gde je
onaj Bankrate,kad nam najvise treba?

Evo posle mog kukanja,jedan "adazzle".

Kafana » Post #1728

Sun Apr 02, 2017 16:16 in Ex-Yugoslavia

Maxim72 wrote: Znam i ja da je tako al kad radiš na brzaka,ko bi to otvarao bezveze,kad već piše zensko a i liči na prvi pogled :D

Mislim da nije dozvoljeno da se objavljuju skrinsotovi,edituj ili sacekaj da dodje moderator pa da razjasni.

ID - Google, Forsquare, Yelp, Yell, Facebook i sl. » Post #95

Sat Apr 01, 2017 21:26 in Ex-Yugoslavia

Da nije problem u "stari G+ i ovaj novi G+".Neko je napisao da treba nesto da se uradi pa da moze da se radi
ovaj zadatak,ja ne znam jer zbog losih korekcija kod starog "G+" ne radim ovo.Procitaj unazad mozda ces nesto
naci ili ce neko ko zna da ti odgovori.

Rainforest Task » Post #4812

Sat Apr 01, 2017 05:13 in Ex-Yugoslavia

Kod mene nista ne radi,necu da kukam,ne treba mi niti jedan HIT danas.

Rainforest Task » Post #4810

Fri Mar 31, 2017 21:11 in Ex-Yugoslavia

pupijevi,da nisi mozda dobio 18 kuhinja po 20 koraka, svaka,mora da je neka
greska ili je ovo od 18 casova pa do sada ili je April 1.Sta god,dobro je.

Rainforest Task » Post #4808

Fri Mar 31, 2017 20:12 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Izgleda da treba prijavljivati. Sad sam imao jedan gde se vidi reklama.
A kod ovih "mojih" hit-ova ne postoji Restart dugme. Ima samo reconnect i moze da se pritiska do prekosutra. Ni refresh cele strane ne pomaze. Em abandoned em mi uzme 6 minuta :evil:

Prijavio sam do sada 3 takva,ovaj danasnji je bio na iPhone,mislim da treba da se prijavi.

Kafana » Post #1709

Fri Mar 31, 2017 19:34 in Ex-Yugoslavia

Sada sam dobio Bankrate od 57 koraka.

Rainforest Task » Post #4802

Fri Mar 31, 2017 19:21 in Ex-Yugoslavia

Sada sam dobio test koji je Bankrate ,sudeci po instrikcijama u drukgom koraku,ali na startu imam GitHub
(API test) " Log In " screen.Ako produzim mogu da dobijem "R".Sta da se radi Subotom?
Edit:
Dok sam razmisljao ,dobio sam novi test ,a ovaj predhodni je u "Connnection lost".Budi tamo,tamo ti je mesto.

Rainforest Task » Post #4795

Fri Mar 31, 2017 17:38 in Ex-Yugoslavia

Isto i kod mene,dva puta zaredom,prvo "Error #2031", pa "Error #2048","Reconnect" ne pomaze,isto tako"F5".

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1538

Fri Mar 31, 2017 05:59 in Ex-Yugoslavia

Potrosilo se
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2023 03:49:18 PST