Please wait...
HomeForumPosts by savmo

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by savmo

Kafana » Post #2892

Tue Nov 29, 2016 19:07 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Nole76, imas 'konspirativni' zadatak. :D

Da obratis paznju sledecih par dana na onaj drugi forum.
(Sana rijateo u zive tovahi, ko ce da je javipri kao jusvo. Kota moce tizna ko nas taci. :D )

Bas sam sada ono u zagradama stavio na "Google Translate" i rezultat je ovo: " You should not use alien
language "
Mane Zeve

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #29

Tue Nov 29, 2016 15:55 in Ex-Yugoslavia

CheeseBubbles wrote: Ja imam jedno pitanje. Kako da dobijem isplatu jer paypal, payza i neteller ne rade u Makedoniji.
Mislim za pokusam tango card ali se dvoumim. Hvala vam unapred :D

Momentalno,samo preku taa opcija imas sansa da gi dobies parite,dokolku nemas nekoj nacin preku PayPal.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #4036

Tue Nov 29, 2016 00:02 in Ex-Yugoslavia

972374 Duplicate Fashion Product Identification - Novi ID

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #4033

Mon Nov 28, 2016 14:08 in Ex-Yugoslavia

971961 Image Categorization - Fer

Edit
Ako dobijete neku fotografiju koja ne pretstavlja haljinu ( ja sam dobio cetke za sminkanje ),onda " Give Up"
pa opet otvorite nakon krace pauze,isto vazi i kada fali neka fotografija.

Rainforest Task » Post #3721

Sun Nov 27, 2016 16:49 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Moze da se desi da je neki admin u random proveri nabasao na nesto sto nije kako treba pa je pokrenuo beskonacni ciklus treninga. Na retrospektivi se vidi sve. I ja sam pre nekih 10-15 dana jednom na quid-u prijavio da nema necega sto se trazi a kad sam otisao na retrospektivu video sam da je moja slika "mreze" drugacija od druge dve sto znaci da sam nekako uspeo da kliknem na pogresnu "mrezu". Takodje sam jednom klikunuo YES na korak koji je 100% no zato sto sam samo ocima preleteo preko instrukcija i nisam sve procitao. Ako neki admin ovo vidi ni meni se ne pise nista dobro.
U svoju odbranu mogu da kazem da nemam punu koncentraciju kad mi izbace jedan hit na sat vremena.
Nedostatak posla vuce veci broj gresaka.

Meni se svidja mogucnost da sada mozemo da vidimo sta smo uradili (retrospektiva).U petak,dobio sam ukupno
6 GitHubova,prijavio sam samo jednog,a razlog je razliciti URL.Instrukcija kaze da URL treba da ima na kraju
" /run/1234 " ,tako da "1234" moze da bude bilo koji broj,ali tamo je bilo " /run?1234 ".Ja sam ovo prijavio
ostala dvojica nisu.Interesantno je sto sam ja za ovo dobio "bug",iako nisu bila dva glasa za "No".Prethodnog
dana dobio sam jednog novog testa sa skolom (nije ClassDojo ili Sunnyvale ),prijavio sam zato sto su falile dve
stvari,neki procenat pored "Math " i ispod je falila neka traka.Ovo je bio bas ociti "bug",prijavili su i ona druga
dvojica ali nisam dobio "bug".Znaci nekad moze "bug" sa jednim "No",a nekad ne moze ni sa tri "No".

Sve ovo nije za verovati,ali eto,to sam ja primetio,posto nisu bile druge prijave nije mi bilo tesko da ovo primetim.

Rainforest Task » Post #3713

Sat Nov 26, 2016 04:44 in Ex-Yugoslavia

chmi wrote: Proveri ti broj rejection-a. Ja kada dobijem dva zaredom odmah znam da je prvi bio rejection.

Nemam "R",zadnji "R" dobio sam pre skoro 6 meseci za sabiranje.

Rainforest Task » Post #3711

Sat Nov 26, 2016 01:40 in Ex-Yugoslavia

Danas,13 trening testova zaredom i na kraju poruka da sam kompletiraao trening i da cu sada dobijati placene
poslove,eto nije sve tako crno,a imam plus jedan placeni "COOK'S",zaradio bonus za danas.

Kafana » Post #2849

Sat Nov 26, 2016 01:28 in Ex-Yugoslavia

Imamo novog Community Manager-a,ColinCF (ako sam dobro primetio,a mozda je ovo stara vest ).

Dali neko zna kako da prijavim onaj "bug" kod trening testova " Click here to finish this job and get paid " ,
ne znam dali sam dobro napisao ,ali ono "paid " je "bug",ja uvek proverim, ali nista,samo crte,para nema.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #23

Tue Nov 22, 2016 16:34 in Ex-Yugoslavia

" We are working on making the Net+ Card service available again in the future and hope to provide further
notification in due course. "

Mi vam verujemo,nemojte da se sekirate i da niste napisali,mi znamo da vi radite na tome.Ma koga vi to...?

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #21

Tue Nov 22, 2016 13:28 in Ex-Yugoslavia

Hvala, SentinelOnyx !

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #19

Tue Nov 22, 2016 07:07 in Ex-Yugoslavia

NoOneHere wrote:
savmi wrote:
NoOneHere wrote: Pa dobro nije ni toliko lose kao da ti blokiraju akaunt, @Savmi ja nigde nisam procitao da ce za 5g. pustiti opet,
ili si ti to lupnuo, moracu da se prebacim na neki drugi processor payoneer ili skrill dvoumim se.

Da,5 godina, proizvoljno receno,ali meni je to isto,mislim da necemo moci uskoro opet koristiti Neteller
kartice.Gde mozes koristiti Payoneer?Za Skrill (N..B..) opet nema kartice (koliko je meni poznato).

Payoneer i PM koristim za isplatu na druge sajtove, Skrill mi je potreban za nesto drugo, ali pricekacu jos malo da
vidim koji ce ubaciti Clixsense za platni processor.

Dali Skrill ima opcija "prepaid" kartica za nas vo Makedonija?Jas kolku sto mozev da vidam,povlekuvanje na pari
e mozno samo preku devizna smetka,ne mozev da najdam nisto za "prepaid" kartica.

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #344

Mon Nov 21, 2016 23:56 in Ex-Yugoslavia

Da bi radila RF testove,potrebno je da RF dozvoli prijem novih testera,ali za sada oni ne primaju nove
testere,znaci kada uvide da im trebaju novi testeri oni ce to objaviti i zadatak(Job) sa naslovom " Test a web
aplication with any browser " ( ili nesto slicno ) bice na listi i kada odradis jedan test posle toga imas
uputstva kako da otvoris RF profil itd.
Znaci, da bi ti bilo jasno kako se radi treba da uradis bar jedan test,ovako nema svrhe da ti mi objasnjavamo
teoretski kako to ide,nije uopste tesko,ima pravila kada se kaze "Da " a kada "Ne",znaci sta se prijavljuje,a
sta ne.

Rainforest Task » Post #3653

Sun Nov 20, 2016 23:27 in Ex-Yugoslavia

Rainforest je firma koja omogucava klijentima da pomocu njihove platforme testiraju svoje proizvode odnosno
web aplikacije.Znaci mi testeri proveravamo dali aplikacija radi ispravno ili ne.Kada je sve u redu,mi kazemo
samo "Yes" do kraja testa,ako nesto ne valja onda kazemo "No" i onda prijavimo to sto nija valjalo.
Eto,ovo ti je saljivi opis RF testova,ali istinit.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #17

Sun Nov 20, 2016 14:30 in Ex-Yugoslavia

NoOneHere wrote: Pa dobro nije ni toliko lose kao da ti blokiraju akaunt, @Savmi ja nigde nisam procitao da ce za 5g. pustiti opet,
ili si ti to lupnuo, moracu da se prebacim na neki drugi processor payoneer ili skrill dvoumim se.

Da,5 godina, proizvoljno receno,ali meni je to isto,mislim da necemo moci uskoro opet koristiti Neteller
kartice.Gde mozes koristiti Payoneer?Za Skrill (N..B..) opet nema kartice (koliko je meni poznato).

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3931

Sat Nov 19, 2016 20:45 in Ex-Yugoslavia

970386 Duplicate Fashion Product Identification ( za mene novi ID)

Rainforest Task » Post #3639

Fri Nov 18, 2016 16:39 in Ex-Yugoslavia

Za poslednja dva dana,ukupno 12 TW-a,a korake necu da brojim.Tek toliko da ne bude "Closed" ili otisli smo
ne rucak,a rucak nam traje 7 dana.

Edit: Nema ni trening testova (vec dva dana ),bar to neka puste, da treniramo,ali da budu ispravni,bez bagova.

Rainforest Task » Post #3627

Fri Nov 18, 2016 01:15 in Ex-Yugoslavia

Dobio sam jednog GitHub-a od dva koraka.Beskrajna radost.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #10

Fri Nov 18, 2016 00:00 in Ex-Yugoslavia

olgicaole wrote: Kako bi mi iz Makedonije mogli povuci pare sa ClixSense ako PP kod ne radi? Dali mozda imate neki predlog?
Unapred zahvaljujem

Momentalno,najdobro e da probas so Tango Card zatoa sto Payza i Neteller ne funkcioniraat ( samo mali sumi,
a i za niv se ceka po nekolku meseci).

Tango Card

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #8

Thu Nov 17, 2016 19:34 in Ex-Yugoslavia

Neteller

As of November 25th, you will no longer be able to use your Net+ Card. We are working on making the Net+ Card service available again in the future and hope to provide further notification in due course.

Your funds will be unaffected by this change. You may view your Net+ transaction history from your account. Please note that any reoccurring payments or subscriptions will be affected.

Thank you for your patience and kind cooperation during this process. If you do have any questions, please contact us.

Evo,sada i Neteller nam kaze : Posle 5 godina moci cete opet da koristite svoju prepaid karticu.

Ej cekajte,pa moja kartica ima vaznost jos jednu godinu,ali to nema veze,kartica vazi ali servis ne radi.

Ja cekam Payza - prepaid karticu vec 7 nedelja,isto kao da mi je adresa na Antarktiku.

Rainforest Task » Post #3612

Wed Nov 16, 2016 19:33 in Ex-Yugoslavia

Public profile i Profile sada su jedno dugme, tako je kod mene,kada kliknes "Public profile",na njegovo mesto
pojavi se "Profile"(malo manje dugme) i obrnuto.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2023 14:28:51 PST