Please wait...
HomeForumPosts by savmo

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by savmo

Pitanja i saveti » Post #3674

Thu Jan 05, 2017 03:06 in Ex-Yugoslavia

Problem nije kod tebe,to se uvek desava,pa i zadnja 2-3 dana.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #111

Wed Jan 04, 2017 19:46 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Sad me vas dvojica bacate u problem. :)
Bolje da batalimo ovu pricu ovde, za sada, dok ne pitam.

darthjovan, pisem sutra popodne, kada mi bude 'sveza' glava i da ih nahvatam u radno vreme, pa javljam. :xwink:

savmi, sa tom trazenom kvalifikacijom ces da zavrsis kao Diogen. x:D Nije mu se bas posrecilo da 'nadje coveka'. x:D

Ja se izvinjavam sto nisam odmah odgovorio,dobio sam jedan mali "Homebase" od 4 koraka,a cetvrti korak je imao
u stvari 100 koraka ( misle da sam lektor ), morao sam da kazem "No",onda trening test,pa evo me.

Nema veze, ja sam i onako poznati sizifovac ( valjda se ovako kaze ).Taj oglas je bio samo sala,a ipak mislim
da ima i dobrih ljudi,malo manje od onih drugih ali ipak postoje.

Oglas ponisten.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #109

Wed Jan 04, 2017 19:05 in Ex-Yugoslavia

Dali je dozvoljeno da se prica o referalima?Ako jeste onda ja objavljujem oglas za program "Payoneer" referral!

Kandidat treba da bude samo dobar covek,svi ostali nece biti uzeti u obzir.

Ako ovo nije u skladu sa pravilima,molim da se ovo edituje .Hvala!

Mozda je ovo za (u) kafanu?

Edit:
Dok sam ja ovo pisao vi ste vec napisali cetiri posta,pa nisam bio u toku.Sto sporo pisem!Ja se izvinjavam!

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #101

Wed Jan 04, 2017 17:29 in Ex-Yugoslavia

darthjovan wrote: Ja sam bio u istoj situaciji kao i ti. Otvorio sam Payoneer nalog 2014, medjutim tada nisam mogao da prebacim sredstva na racun preko platnih procesora ili svog racuna, vec samo preko njihovih partnerskih sajtova.

Pre 10 dana sam reaktivirao karticu, i cekao sam 24h. Mora da se promeni sifra, i skinuce mi kada budem imao na racunu onih 29,95 $. Za to sam siguran. Videcu za dalje.

Opet su deaktivirali karticu ( zbog sigurnosti ),kako ovi rade!Samo ne razumem kako prazna kartica moze biti manje
sigurna od one koja ima $2 i koja sigurno nece biti deaktivirana ?

Videcemo sta ce biti.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #99

Wed Jan 04, 2017 16:42 in Ex-Yugoslavia

Evo jedno pitanje,mozda neko zna.

Imam "Payoneer" karticu vec dve godine ali nisam koristio "Payoneer" zato sto nije bio u opcijama i ovde i
na drugim mestima.U medjuvremenu kartica je deaktivirana zbog neaktivnosti i zbog moje sigurnosti,pre mesec
dana ponovo je aktivirana.Dali ce uzeti godisnju clanarinu/proviziju od $30 retroaktivno ili samo za godinu broj
2017?Ako niko ne zna onda pitacu "Payoneer",a zasto bih pitao i onako moram tamo da prebacim pare.Nema logike
da uzmu ali i "Payza" i " Neteller " do sada su pokazali da ne rade logicno vec "interesantno" ,mislim od interesa.

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #382

Mon Jan 02, 2017 17:06 in Ex-Yugoslavia

jevticbozidar wrote: ma nisam 11 kom dobro uradio.nevidim crveni x.pise da nisam uradio sve potrebne radnje.
posle kopiranja URL i pretrage,uradim skrinsot (pisem po naski,neznam engleski ali znas o cemu se radi to za skrinsot :D)
otvori nazive knjiga i upisem u polje za pretragu taj naslov.ali polje za pretragu nefunkcionise tj nista se nedesava ni kad stisnem simbol lupa za pretragu ni kad udarim enter.ja onda nadjem tu knjigu (posto dugme nefunkcionise ili mozda treba da cekam neko vreme da ucita ) pod kojim je rednim brojem.postave prvo pitanje
Користећи поље за претрагу, потражите пуним називом tu i tu knjigu.
Је назив који су наведени у резултатима? ja odgovorim sa да
onda drugo pitanje
Пронађите књигу (nazslov knjige) у листи књига.
Да ли је књига (naslov knjige) рангирана # 23? не
ono,stvarno nijedna nije pod tim brojem koji su oni naveli nego je svaka bila pod drugim brojem.
mozda sam na svako prvo pitanje trebao da odgovorim sa- ne JER DUGME NIJE FUNKCIONISALO.
molim incomehomejob KAO ODGOVORNU OSOBU DA MI KAZE DA LI OVAKVE STVARI SMEM DA RADIM I AKO NESMEM,STO PRE DA MI JAVI I AKO MOZE SVE DA OBRISE I UNAPRED SE IZVINJAVAM AKO NESMEM OVAKVE STVARI DA RADIM.NADAM SE DA NECU IMATI POSLEDICA

Crveni "X" imas samo kada netacno odgovoris neko pitanje koje je kontrolno ( da slucajno nisi robot,bot),a to su
pitanja tipa : sabiranje,dali vidis neki sendvic,neku piramidu,dali si covek ili dali dises itd.

Kopiranje neceg sto je u instrukcijama iskljucivo radi sa Ctrl + C/ Ctrl + V osim onu mogucnost kada se kopira
URL i kada je ponudjeno automatsko kopiranje (crni kvadrat sa belom strelicom koji se nalazi na kraju URL-a) ,a
" Paste " radis sa CTRL + V.Za kopiranje unutar terminala mozes da koristis desni klik i Copy/Paste.

Po meni,dobio si 11 rejection-a zbog toga sto nisi koristio pretrazivac koji se nalazi unutar stranice.Kada uradis
Ctrl + C/Ctrl + V za trazeni naslov knjige,moras odmah nakon unosenja teksta u polje da pritisnes "Enter" ako
sacekas nekoliko sekundi i pritisnes "Enter" onda komanda "Enter" se ne izvrsava,kada vidis da ne radi onda
stavi kursor na kraju teksta ,levi klik i odmah izaberi "Enter",ako opet nece,onda obrisi nekoliko zadnja slova
ili ceo text i ponovo kopiraj tekst i izaberi 'Enter".

Ovo nije dobro:

"How many rejections can I receive before I'm blocked?

A tester will be blocked after receiving 20 rejections within 30 days, or 10 training jobs rejections in a row. Rejections aren't the only thing that can result in a block, however. You can read our Blocking Policy for more information."

Kafana » Post #308

Sun Jan 01, 2017 16:08 in Ex-Yugoslavia

Kod mene 29.44 $ (zajedno sa bonusom) od " Classify Images Of Furniture ",ukupno 257.Mislim da nam je
ovo novogodisnji poklon .

Rainforest Task » Post #4079

Sun Jan 01, 2017 00:26 in Ex-Yugoslavia

Vratio se " Integris & me ", 2 koraka.

Rainforest Task » Post #4077

Sat Dec 31, 2016 16:53 in Ex-Yugoslavia

Kod mene dva COOK'S - a na "X",probao sam restart nekoliko puta ali nece da cuje,skrinsot ne radi,ekstenzija
na "OFF".

Edit :
Sa glavnog foruma :

Darkstar2

Please be aware that there are currently intermittent outages that will prevent you from accessing the Rainforest forum, your portal profile, and the Rainforest main page. You may notice that your extension cannot connect and remains gray or remains off.

At the current time there are SSL issues with the CDN provider. The servers are now down for the time being.
There is no ETA on when this will be resolved. I will keep you up to date if there are any changes.

//update: The issue has been resolved for now, site is back online.

Kafana » Post #287

Sat Dec 31, 2016 16:43 in Ex-Yugoslavia

Život,zdravlje,pravi posao (onome ko ga traži),98 % acc,, bez flagova i suspendovanih naloga,a onima koji
rade RF puno WP,može i malo manje " CONGRATULATIONS! You have won 5 extra chances! ",a malo vise
$ 0.10.

Sve najbolje!

Rainforest Task » Post #4070

Thu Dec 29, 2016 21:55 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Kujina od 26 stepova prijava na 1.Pitanje dal je stranica se ucitala no fali log in. Steta...

Isto i kod mene,prijava na prvom koraku ali " bug is missing ".Za sve sto sam prijavio zadnja tri dana nisam
dobio niti jednog baga, nije moguce da i ostali nisu prijavili.Kao da se opet tamo nesto pokvarilo pa ne registruje
bagove.

" iLab " ima novi interfejs ali stare instrukcije.

Rainforest Task » Post #4062

Wed Dec 28, 2016 21:37 in Ex-Yugoslavia

Kod mene je pocelo u 05 : 03 ,dobio sam ukupmo cetiri : 20 , 7, 25 i 20 koraka.

Rainforest Task » Post #4052

Mon Dec 26, 2016 21:20 in Ex-Yugoslavia

Kod mene ukupno, dva Quid-a ,tri kihinje i dva treninga.

Edit:

Berikai , ovako je svaki dan,maksimum 4 kuhinje ( bar kod mene ),spavao ti ili ne,nema veze,nisi ti kriv.

Rainforest Task » Post #4039

Fri Dec 23, 2016 05:28 in Ex-Yugoslavia

504 Gateway Time-out , na prvom koraku ( 38 k )

Rainforest Task » Post #4036

Thu Dec 22, 2016 19:07 in Ex-Yugoslavia

Nije logicno da primaju nove testere,da nije opet ovaj " Job " za "developers",jesi li otvorio da vidis instrukcije?
Kod mene nije na listi.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #75

Wed Dec 21, 2016 20:04 in Ex-Yugoslavia

NoOneHere wrote: @savmi ti stigna karticata od Payza, a limit kolku e na vadenje ili nema limit?

Da,samo cekav 2.5 meseci,nemase napisano ime na plikot.Limitot mislam deka e 10,000.00 $.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #73

Wed Dec 21, 2016 19:48 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Payza dere sa provizijama. To je samo ako ne postoji ama bas nista drugo plus da cekas sa podizanjem para sto duze. Valjda bese uzimaju 25 dolara po transakciji.
Ma ne bi ni PayPal vadio al' mi nema vise Net+ kartice :cry:

To vazi za devizni racun ( $15 + banke),ovo je prepaid kartica,ista kao Neteller kartica.Ako koristis bankomat provizija
je $4 + $1 za loading kartice,onda imas $0.50 mesecno za odrzavanje.Cena - $19.95,vaznost - 2 godine.
Opet mozes biti stranac.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #71

Wed Dec 21, 2016 19:15 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Tako sam i mislio nego rek'o bolje da pitam za svaki slucaj. Sad cekam da mi stigne kartica od banke pa da pocnu problemi :lol:

Tamo kod tebe moze i Payza prepaid kartica.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #69

Wed Dec 21, 2016 18:35 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Sta je kod djavola "National ID" pri kreiranju PayPal naloga? Broj licne karte? I naravno biram "Personal" nalog?

"National ID" je licna karta.

Rainforest Task » Post #3827

Sun Dec 04, 2016 23:23 in Ex-Yugoslavia

Najmanji dnevni bonus (RF)

Congratulations, you were bonused 0.03 $ for your work on Test A Web Application Using Any Browser! Hey Dejan, Good news. You earned 48c for 16 approved tasks you completed between 2016-11-26 00:00:00 UTC and 2016-11-26 23:59:59 UTC. Today we're bonusing you 5c (10.0%) as you did 10 or more tasks, and we liked your work! Great job! Did you know, if you do over 100 tasks tomorrow, you'll earn a 20% bonus!" Rainforest QA Team
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2023 03:45:20 PST