Please wait...
HomeForumPosts by savmo

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by savmo

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #266

Mon Jan 23, 2017 22:03 in Ex-Yugoslavia

Kod mene nije bilo nijedno "Da" ,sve je bilo "Ne" zato sto nije bilo nikakve veze sa onim sto traze osim sto
je akronim bio isti,a imao sam i tri "Not Found" a to ide pod "Unclear".

Ma,sta te briga i onako ne ulazi u GA,ipak nije sve jedno kada si u autu,ali to je ovde kao dobar dan,ma koliko
pazio,neko ce ti reci da je crno belo.Idemo dalje.

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #264

Mon Jan 23, 2017 17:57 in Ex-Yugoslavia

E.ovo se trazi,ovo je primer kakav treba da bude CF job,sve negacija do negacije,vracam se da radim CF.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #415

Mon Jan 23, 2017 17:05 in Ex-Yugoslavia

984352 Find Linkedin Page For Company 5 7 9 77% Expelled

Dobio sam 2 nefer korekcije ,pripazite ako ga radite.Prva korekcija je razlicito ime firme ( ne poklapa se ),a
druga korekcija ,kopirao sam URL koji je bio u address bar-u,a TA kaze da je tacna adresa ona koja se
nalazi u "Search Page",kada kliknes na tu adresu otvori ce se profil te firme na Linkedin.Jednom trazi adresu
koja je u add bar-u,drugi put sa S page ,a u instrukciji nije naveo sta trazi,moze ovako a moze i onako.

Naterace me da ne radim niti jedan CF Job.

Kafana » Post #516

Sun Jan 22, 2017 16:57 in Ex-Yugoslavia

XP je odlican sistem.Po performansima isti kao i Windows 7,a potraznja RAM memorije puno manja,pa ko je onda
bolji?Ovaj drugi ima bolji izgled ali i to se moze ispraviti.Ja ga ne bi menjao ,ali nova maticna ploca nije podrzavala
XP 100%,iako je pisalo da moze da radi i na XP.Imam jednu konfiguraciju specijalno za XP i za one programe koji
su njemu namenjeni.

Kafana » Post #512

Sat Jan 21, 2017 15:00 in Ex-Yugoslavia

dream45 wrote: Hvala puno @income na savetu. :thumbup:

Ako nije problem da pitam ovde, evo postavicu sta pise na mom kompjuteru pa ako neko hoce, moze i ima vremena neka mi pomogne i kaze dali uopste ovo vise valja (posto mi je kompjuter dosta star).
Dali da nesto nadogradjujem ili da kupujem nov. Inace problem je sto mi stalno "krashira",izgubi mi se adobe, nemogu da otvaram RF taskove (pise mi "couldn't load plug in"). Prvo sam mislila da je nesto do RF a kasnije sam ustanovila da moj kompjuter nesto ne valja.

Probala sam preko tinypic da postavim sliku ali nece da mi konvertuje.Pise opet "Couldnt load plugin"
Nosila sam ga letos na servis (instalirao mi se sam Windows 10, pa sam vratila na Windows 7).
Tad su ga "ocistili" ,stavili neku zastitu i vratili mi na Windows 7.
Evo ovo pise kad odem na "my computer"

amd athlon 64 x2 dual core processor 4400+ 2.3 ghz ; instaled memory (RAM) 2 GB

Najprvo instaliraj nov sistem,pa vidi dali povtorno ke gi imas istite problemi,spored mene problemot e vo sistemot.
Kompjuterot,najverojatno e star okolu 7-8 godini i za ova sto go rabotis seuste moze da ti sluzi.Dokolku sakas da
imas nesto podobro togas kako sto rece CicoSreckovic ke zamenis samo tri komponenti,pod uslov napojuvanjeto da ima SATA priklucoci,a veruvam deka ima i deka imas HD SATA 2(njverojatno) ili SATA3,mozebi optickiot drajv da e IDE,pa ke treba da kupis nov.Ne znam dali imas posebna graficka kartica ili integrirana ama ako ne go koristis za igri,nema problem.
Znaci,za da rabotis,najprvo neka ti instaliraat sistem so site potrebni drajveri.Isto taka pri sekoja instalacija na nov sistem potrebno e da imas instalirano Microsoft .NET Framework za da mozat da rabotat pravilno site onie programi
na koi sto im e toa potrebno a najnova verzija za Windows 7 SP 1 e Microsoft .NET Framework 4.6.2.Dokolku samiot sistem nema,togas mozes da instaliras i audio i video kodeci.

Edit:
Deinstaliraj go "Adobe Flash Player", antivirusot treba da bide isklucen,povtorno instaliraj Flash Player i vidi dali
ke mozes da rabotis RF.

Rainforest Task » Post #4184

Thu Jan 19, 2017 16:42 in Ex-Yugoslavia

Sta da se radi kada bi na trening testu dobili "Failed to fetch "?Jedino sto pomaze je "Chrome "/RF tester tab
refresh,mada i to ne pomaze uvek.Ranije su rekli da ce refresovanje naseg brouzera biti "disabled" i da cemo
dobiti "Error",a nisu rekli da je to zabranjeno,bar ja nisam procitao.Dali je ovo dozvoljeno jos uvek?

Ovo je napisao Darkstar2

In a very near future, the security errors will be a thing of the past. This is due to the adobe security policy - As they shift towards a "flash-less" client, this type of error will be something of the past as flash will no longer be used.

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #237

Thu Jan 19, 2017 07:11 in Ex-Yugoslavia

983291 For Science Vol.3 ,level 3 $0.21 - Anketa, kod upotrebljiv.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #123

Wed Jan 18, 2017 16:20 in Ex-Yugoslavia

darthjovan wrote: Evo izveštaja na dan 18.01.2017:

- povukao 42.03$ na Payoneer

- skinut fee 2.00$ (Clixsense)

- skinut fee 29.95$ (godisnja nadoknada koju naplacuje Payoneer za odrzavanje racuna)

- ostalo 10.08$ da se švrćkam

napomena za stare korisnike, ne skidaju retroaktivno godišnju nadoknadu, što je lepa vest

Hvala za informaciju,kada sakupim vise od 100 $,prebacicu na Payoneer,da vidim dali ce da isplate onih 25 $.
Javljam sta ce biti ako me neko ne pretekne u medjuvremenu.

Hvala jos jednom darthjovan

Rainforest Task » Post #4174

Tue Jan 17, 2017 16:43 in Ex-Yugoslavia

Ja volim one plave testove (crni Teodosije je pokvaren,njega ne volim),da nisu oni ne bih imao za bonus.
Ko kaze da nisu placeni ( 8 + 2 = 10, bonus podelis na 2 ,oba dva su placeni).

Rainforest Task » Post #4169

Tue Jan 17, 2017 00:19 in Ex-Yugoslavia

Dali radi ekstenzija?Kod mene ne radi,dvaput sam je instalirao ali nista,siva je.

Edit

Proradila,posle pet pokusaja za instaliranje.

Pitanja i saveti » Post #3753

Mon Jan 16, 2017 18:21 in Ex-Yugoslavia

Da

Pitanja i saveti » Post #3744

Sun Jan 15, 2017 19:03 in Ex-Yugoslavia

buchevski wrote: Ovo moje vishe ide kao da trazim utehu nego odgovor na pitanje :oops:

Desilo se da u poslednih 30 dana imam 4 expelled taskova ( 3 idu u GA ), malo posla a i neki od vec "lakih" zadataka postala su "broken"

Pa pocinjem da se plasim da se ne desi da izgubim level. Znam da ne postoji konktetno pravilo oko gubitka levela, postoje mnoge teme gde je napisano da se expeled ponisti kad izadze novi ID taska i slicno.

Moze li neko kome se desilo da izgubi level zbog expelled taskova da kaze svoje mislenje?

Moja statistika je sledeca:

JOBS COMPLETED 130
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED 2,999/ 3,213
ACCURACY RATE ON TEST QUESTIONS 93.3%

Pozdrav!

4 puta expelled za mesec dana,to je nista,kada bi imao i 10 mislim da opet ne bi izgubio level.
Onaj indijac "Tej"(mislim da je promenio "nickname") ,skoro svaki dan je imao crveni karton ( expelled majstor ),pa
koliko je meni poznato nije izgubio level.Ali nemoj da ti on bude garancija.Ne,stvarno, 4 je malo.

Ja sam expelled samo u kvizu,u drugim situacijama uvek na vreme pakujem kofere,pogotovo kada vidim
da u kvizu ima samo jedna nefer korekcija.

Pitanja i saveti » Post #3737

Sat Jan 14, 2017 17:50 in Ex-Yugoslavia

AlbertTop wrote: Contributor ID ? Koliko ih mozes ukupno imati na jednom profilu? Ja sam procitao 25 ukupno ali da se ne dupliraju sajtovi....jel to tacno?
I dali su RF zadaci povezani sa Contributor ID ili sa CF nalogom?

25 je tacno,ne znam koji sajt dozvoljava da imas vise od jednog naloga,RF profil moze biti povezan samo sa
jednim kanalom ( CF Contributor ID ).

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #312

Thu Jan 12, 2017 16:03 in Ex-Yugoslavia

leptirmili wrote: Jel probao neko i vredi li raditi ove nove Identify Product Attributes A i B (Beads, Charms, Pendants)?

Expelled u kvizu,ne znam gde sam pogresio, mislim da nisam pogresio zato sto sam radio kako kaze
instrukcija,a to je da se uzima u obzir samo ono sto je napisano u opisu.Znaci razlog je najverovatnije
to sto sam imao malo vise odgovora "da se ne moze odrediti ",zato pazljivo procitajte uputstva,mozda
sam ja nesto prevideo,mada sumnjam.Inace,ne ulazi u GA.

Rainforest Task » Post #4118

Mon Jan 09, 2017 20:50 in Ex-Yugoslavia

Kod mene jedan solarni od 34,pa da vidim sta ce da bude.

Nista,prijava na prvom koraku, "Loading Pipe......" do sutra.Mozda je server kriv.Ah,serveru,srveru,ko te pusti
da budes server?

Jedna kuhinja od 26,prosla ,druga od 18,prijava na prvom koraku i to je sve,nema vise.

Rainforest Task » Post #4112

Mon Jan 09, 2017 05:09 in Ex-Yugoslavia

POPIS

Kafana » Post #338

Sat Jan 07, 2017 17:20 in Ex-Yugoslavia

Skoplje -16°C,subjektivni osećaj: -19°C
Beograd -15°C,subjektivni osećaj: -21°C
Kod vas je subjektivno hladnije. Bice bolje

Edit
04 : 07 - Skoplje -18°C ,subjektivni osećaj: -19°C ; Beograd -15°C , subjektivni osećaj: -22°C (sada ste jos
subjektivniji ), a evo ko je najobjektivniji - Sarajevo -23°C , subjektivni osećaj: -17°C , sto je hladnije,njima je
toplije,bravo za sarajlije.

Kafana » Post #336

Sat Jan 07, 2017 17:11 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Sta fali zimi? x:D

Btw trenutno je -14 u Zemunu.

RF Hitovi,da se malo ugrejem (zagrejem).

Kafana » Post #333

Sat Jan 07, 2017 15:52 in Ex-Yugoslavia

Sto volim prolece ,leto ,jesen.

Rainforest Task » Post #4109

Fri Jan 06, 2017 21:43 in Ex-Yugoslavia

Ako hoces da promenis kanal ( ClixSense ili neki drugi ) sa novim kanalom preko kojeg ces biti isplacivan u
buducnosti za RF hitove,onda otvori ovaj Job/Task preko tog kanala.Ako ne zelis promenu,nemoj ga raditi,
jer vise neces moci da promenis kanal za isplatu.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2023 12:59:58 PST