Please wait...
HomeForumPosts by jevticbozidar

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by jevticbozidar

PITANJA I SAVJETI » Post #170

Wed Nov 01, 2017 12:25 in Ex-Yugoslavia

tek sad sam nasao vremena da uzmem laptop,usao sam u mejl i moze da se ,tog linka udje redovno u suport (ma znas onaj redovan link task.crowdflover.......)verovatno nesmem da zavrsim do kraja pa sam zato stavio samo pocetak a siguran sam da znas o cemu je rec.udje u suport tiket.sacekacu,nije problem...zasad nemam nikakve "stete"sve je kao i dosad osim u istoriji :D.
hvala ti.kad uhvatis vremena uradi ali ako imas ozbiljniju pomoc drugima,samo napred,nema problema,sacekacu.ulayicu s vremena na vreme da proverim kad stignes da uradis "zalopojku"

PITANJA I SAVJETI » Post #168

Tue Oct 31, 2017 15:58 in Ex-Yugoslavia

Naveli su mi u mejlu link ( valda :D :D ) gde da napisem zalbu.kad sam kopirao taj mejl da ti pokazem sta sam dobio,morao sam da izbrisem to (suportticket....@...) tako nekako pa cu poslati odatle,iz tog mejla.
Divni ste svi

PITANJA I SAVJETI » Post #165

Tue Oct 31, 2017 14:09 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob
Sve se slazem sta god uradila.kasnije cu pregledati forum da viidim dal si uspela nesto da smislis a nesumnjam u tebe :thumbup: :thumbup: a ni u ostale clanove koji se svojski trude da pomognu.najbolji ste.
I malo pre sam imao problem za onaj zadatak od 0.09 da trazis imena i titule,2 zadatka dobijem nepravednu korekciju,skinu tacnost,napisem tiket i kad posaljem dobijem ono vi ste tajm aut i 2 zadatka mi neprizna tj neplate.vec sam im 4-5 tikete poslao u vezi toga pa nek odluce sta ce tj odgovorio sam 4-5 puta na njihov mejl a sve onako ponizno i sa postovanjem sam napisao da sam poslao dokaze da sam u pravu i da je % skinut a da nije placeno ( pa radimo,valda da budemo placeni ).napisao sam da ,sve sto odluce u vez toga,ja cu prihvatiti bez pogovora.a u melju napisu da nepregledaju zadatke u kviz rezimu tj poslate tikete ..kako 27 uradjenih zadataka moze biti u kviz rezimu?nesto su pobrkali ali sam im i to napisao ,da noje kviz vec vork rezim.ma neka rade sta oce,postovacu.

PITANJA I SAVJETI » Post #161

Tue Oct 31, 2017 11:33 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav incomehomejob i ostali narode

Title Completed Tasks Test Questions Correct Test Questions Answered Test Question
5 16 25 0% Click here to Dispute 2017-10-27 1

1201877 Judge The Sentiment Of Tweets Towards The Company Mentioned Along With In The Tweet

Stvarno se nesecam kako sam radio ali se bas neslazem nikako sa ovih 0% ma sta to znacilo .neznam koliko je ovo gore od pomoci.
Za onaj prvi nisam nestao,mislim da sam ti rekao da nesto ,sto si mi rekla da nadjem,nisam nikako uspeo i da sam ti se zahvalio i rekao da odustajem i da sam samo u istoriji pritisnuo ono dispute i to je to.na srecu,nije bilo posledica pa sam ostavii tako ali me ovo "zabrinjava".nije mi jasno sta sam mogao da prekrsim,znas da sam "posvadjan" sa engleskim i zbog toga obicno zadatke radim sporije,zbog prevodioca.dali su u mejlu link gde da pisem zalbu,molbu,prekljinjanje.. :D

PITANJA I SAVJETI » Post #159

Mon Oct 30, 2017 20:52 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob pomagajjjjj!!!!

Sad sam dobio mejl-
Your work on Job 1201877 was flagged. This could indicate that one of our customers has questioned the overall quality of your work on their Job and would like it reviewed. It could also indicate a violation of our Terms of Service.

As a result of this flag, one or more of your Level Badges will likely be removed. Please see your Job History page to determine whether the Flag was Minor or Major.

If you believe this happened in error, please contact support atE ovo zabrinjava....
Nemam pojma sta sam tu mogao da zabrljam da ovo" popijem"
Jedan sam vec preziveo oko 3 meseca ako se dobro secam pa cu valda i ovaj preziveti :oops: :oops:

PITANJA I SAVJETI » Post #140

Tue Oct 17, 2017 14:16 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav incomehomejob :thumbup: :thumbup:
Evo me na poslu al mi BOG dade takav "poso" da imam vremena za clixsens napretek :D :D :D
Jedan zadatak sam uradio u kviz-u jer bi u suprotnom stajalo bar 2 task completed i rad rezim.neverovatna greska al sta da se radi,a lak zadatak0,07 c i ima ga dosta....bar ga je malopre bilo ,mislim 55 kom.
Nadam se da si ti dobro i sve ti najbolje zelim...pozdrav

PITANJA I SAVJETI » Post #137

Tue Oct 17, 2017 13:45 in Ex-Yugoslavia

Da li vam se ovako nesto dosad dogodilo u nekom zadatku?---
1197572 People Deduplication

expelled mode
100% accuracy
1 task completed
$0.07 per task

100% tacnost a proteran?zar je ovo moguce????
Kolika onda treba tacnost da prodjes kviz rezim? :D :D :D
Znate onu pesmu--smejem se a plakao bih...neverovatno...

Surveys, Offers, Video, Games » Post #409

Tue Oct 17, 2017 11:43 in Ex-Yugoslavia

Jos jedna anketa od 0.43 c :thumbup: potpuno ista kao jucerasnja.mozda proveravaju iskrenost odgovora radi daljih dobijanja anketa,ko zna...samo neka nastave tako,bar s'vremena na vreme pa ce biti odlicno..2 ankete za 2 dana a od 2014 nijednu nisam dobio...a ako ovako nastave,SVE POHVALE.samo da i nama,svima, krenute redovno taj vid zarade. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Surveys, Offers, Video, Games » Post #399

Mon Oct 16, 2017 12:01 in Ex-Yugoslavia

moram da se ''pohvalim'',prvi put od kad sam na clixsense ,dobio sam anketu..0.32 c,bas me je obradovalo da je da anketu,bar meni.bar da tako nastavi,bar sa vremena na vreme. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

PITANJA I SAVJETI » Post #135

Sun Oct 15, 2017 15:39 in Ex-Yugoslavia

Hvala na odgovoru,znaci jos jedan "pokvaren" tj neispravan zadatak...

PITANJA I SAVJETI » Post #133

Sun Oct 15, 2017 11:00 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav narode
Da li je neko pokusao da radi ovaj zadatak-1197615 Judge The Sentiment Of Airline Tweets?
Kod mene ni jedan tvit nije ucitan a bojim se da to oznacim kao odgovor,posto postoji ta opcija, jer sam siguran da ce biti 0% tacnost i da cu,naravno biti izbacen ,logicno... :D
Da li i kod ostalih neucitava il je to ood mene,a vidim da mu je rejting -1000000 :D :D :D

PITANJA I SAVJETI » Post #104

Mon Sep 11, 2017 02:34 in Ex-Yugoslavia

Hvala na odgovoru

PITANJA I SAVJETI » Post #102

Mon Sep 11, 2017 00:29 in Ex-Yugoslavia

Da li jos neko ima oroblema sa Identify The Bill Of Lading Number (Cf Revision) tj.meni ni jedan dokumenar neucita.pise ova dodatna komponenta nije podrzana.

PITANJA I SAVJETI » Post #95

Sat Sep 09, 2017 16:07 in Ex-Yugoslavia

ja nigde nevidim New, Pending, Open, Resolved :D :D :D :D ,moje detektivske sposobnosti u poslu pronalazenja su zakazale :D :D ,video sam da sam 3 avgusta poslao dispute...to sam nasao a onaj datum je ,valda bio kad sam popio flag.ma nek stoji dok nema nikakvih sankcija,bar zasad mi sve normalno funkcionise i svi nivoi su tu.hvala na pomoci :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
zasad nek ostane ovako,nemam zivaca ,posle trecih smena na poslu, da se upustam u detaljne pretrage uzimajuci u obzir moje znanje...trazio sam al nisam uspewo.ma nenerviram se zbog toga dok sve funkcionise.

PITANJA I SAVJETI » Post #93

Sat Sep 09, 2017 12:43 in Ex-Yugoslavia

ja sam samo stisnuo ono-Disputed 2017-03-26 i to stoji tako.neznam dal jos nesto treba.a tu je i datum kad sam ga popio ili je to kad sam"dispute" :D a nevidim zasto jer kao sto vidite imam 28 odradjenih 100 % tacnost.

PITANJA I SAVJETI » Post #87

Sat Sep 09, 2017 07:50 in Ex-Yugoslavia

pozdrav narode
imam pitanje-

1001435 Encuentra El Perfil Del Negocio En Www.paginasamarillas.es Y Anota El Número De Teléfono. 28 32 32 100% Disputed 2017-03-26 1 --minor flag

da li ovo treba da me brine?zasad nevidim neke sankcije ali nikad se nezna.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1304

Tue Aug 29, 2017 02:22 in Ex-Yugoslavia

Vazi i hvala ti :thumbup:

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1302

Mon Aug 28, 2017 14:45 in Ex-Yugoslavia

jeste imail ali zvanicni.ima kad se udje na njihov sajt ali nista nekontam.ma najbolji su...cak kad su pre mesec ,dva tesirali neki novi sistem isplate ,ako sam dobro shatio putem mejla,pital;i su me dal zelim da testiram to i da ce poslati 20 evra i da ih obavestim kad je legla uplata a pare mogu da zadrzim.stvarno je tako bilo.dobijem sms od intese da je legla kinta,odem,dignem i javim im i zahvalim.molili su da im posaljem izvod gde je uplata medjutim ja to neuzimam vec sam im poslao kopiju poruke od intese i kao neki izvod koji dobijem na telefon.sto se mene tice nek nedeljno izmisljaju nove nacine a rado bi bio "zamorce" :D :D :D :D
i ovo je sve legalno ali.....moja" genijalnost"golazi do izrazaja :D :D :D pregledacu ovaj link.HVALA VAM SVIMA>MA KO STO RECE,NAJBOLJI STE

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1299

Mon Aug 28, 2017 10:43 in Ex-Yugoslavia

pozdrav narode
ranije sam video da je neko postavio pitanje u vezi Payoneer tj. o ovome-
Remember our friend Bill?

Bill has one final offer for you: Send a payment request to one of your clients via Payoneer’s Billing Service between August 7, 2017 and August 21, 2017, and you could win an extra $1000!
Request a Payment
The Billing Service offers you everything you need to get paid directly by your international clients.
Save More Save More – With payment fees up to 80% lower than other payment solutions
Get Paid Easily Get Paid Easily – By requesting payments directly via Payoneer
Track Your Payments Track Your Payments – And send reminders to make sure payments are paid on TIME
pretrazivao sam unazad ali nisam nasao pa se izvinjavam ako je bio dat odgovor na to.da li je enigma razresena kako ucestvovati u ovom?
pozdrav za sve a posebno za ncomehomejob

PITANJA I SAVJETI » Post #46

Mon Aug 14, 2017 13:46 in Ex-Yugoslavia

Narode
Neznam da li je neko radio ove zadatke -Help Us Collect Business Information On Yelp ali izbegavajte ih."Ovaj zadatak je vrlo nefer.jako lose instrukcije.na primer-IF there are multiple food types for a restaurant, choose the first one, then click the "Add Another Food Type" button and select the next "food type". Repeat this step until all you have selected all the food types indicated on Yelp listing.
Dugme za dodavanje vrste hrane nema i prinudjen sam da kopiram svaki tip hrane u jedno polje.ima nejasnoca i prilikom kopiranja ostalih odgovora-primer-da li da nalepimo -
Health inspection 69 out of 100 ili 69 out of 100?ispravite ovaj neposten zadatak.uradio sam 2 zadatka i proteran sam sa obadva.na prvom sam kopirao -primer- 69 out of 100 ,Casual,Beer & Wine Only iiitd. I proteran sam a u ovom zadatku sam kopirao sve-primer-
Health inspection 69 out of 100,Attire Casual,Alcohol Beer & Wine Only itd.i opet sam proteran"
Ovaj deo pod navodnicima sam im poslao u tiketu -zalbu-znam da su rekli da nepisemo zalbe u kviz modu jer ,ako sam dobro razumeo,posle pregleda istih sami uraditi korekciju istih i vratiti tacnost-( mada i pored svega nisam nikad video da mi je tacnost ispravljena al marim za to) i popraviti zadatak a dok se to nedesi ode nivo ( nedaj BOZE)pa kad oni mogu da se frljaju takvim zadacima ja cu ,kad god me nebude mrzelo pisati tiket u kvizu.bas sam besan...batalite te zadatke
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Sep 28, 2022 02:44:41 PST