Please wait...
HomeForumPosts by klepacek1

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by klepacek1

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #260

Thu Jul 24, 2014 04:35 in Ex-Yugoslavia

Danas stigao!!! :D :D :D

ClixGrid » Post #1084

Tue Jul 08, 2014 04:00 in Ex-Yugoslavia

E ovo je bilo lepo!!!:)

Pitanja i saveti » Post #887

Mon Jun 30, 2014 02:18 in Ex-Yugoslavia

Atina101 wrote: Opet ja sa pitanjem :D ja ne mogu da kompletiram check list jer jednostavno nemam šta da radim u offers, a klikćem non-stop... ako nije nešto da se poruči i plati, onda ništa. Za ex-yu anketa nema, nigde "nema podrške za naše područje", one igrice za FB smešne... niti volim FB generalno (imam nalog za 5-6 ljudi u inostranstvu koji neće da komuniciraju mejlom ni da ih puškom teraš, ali ne silaze sa FB), niti sam ikad volela te igrice, meni je to čisto dangubljenje... a ovamo zahtevaju da se dostigne ne znam koji nivo u nekoj tamo igrici da bi se offer priznao... koje offere vi radite najčešće, kako uspevate da kompletirate onu listu? Meni su ove "ponude" najveći problem jer nisam uspela do sad da uhvatim nijednu.

Za checklist je dovoljno da ispunis ili offers ili taskove,ne moras oba uslova.

ClixGrid » Post #1059

Wed Jun 25, 2014 04:33 in Ex-Yugoslavia

Danas 25 centi.:) :D :D :D

ClixGrid » Post #1048

Fri Jun 13, 2014 05:05 in Ex-Yugoslavia

Nije bilo lose danas.Dva puta po 10 centi.

ClixGrid » Post #977

Thu Apr 10, 2014 12:04 in Ex-Yugoslavia

Moja poslednja dva novcana dobitka na gridu!

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #30

Thu Mar 27, 2014 03:14 in Ex-Yugoslavia

Izgleda da je nase bankarstvo jos uvek u srednjem veku,osim kad su u pitanju naplate troskova i kamata.A sluzbenici me uglavnom gledaju u cudu,kad god ih pitam nesto u vezi Payze ili slicnih stvari.Kao da sam usao u mesaru a ne u banku.

Tasks » Post #323

Tue Feb 25, 2014 11:45 in Ex-Yugoslavia

E ovo u poslednja dva dana vec lici na nesto.Konacno.

Tasks » Post #322

Mon Feb 17, 2014 15:48 in Ex-Yugoslavia

OK,hvala.Znaci da nije samo kod mene!

Tasks » Post #320

Sat Feb 15, 2014 04:39 in Ex-Yugoslavia

drazen1975 wrote:
klepacek1 wrote: Da li samo ja vec desetak dana nemam onaj poslic sa kategorizacijom poslova u Italiji,ili se to svima desava?
imaš par taskova šta su uvijek tu ( adult task,yelp task...i da ne nabrajam sad),imaš nekoliko koji se pojave otprilike jednom sedmično,neke koje se pojavljuju otprilike jednom mjesečno i mnogo drugih kojih se pojave tu i tamo al u malo promijenjem obliku

Ma ovaj je tu bio konstantno i iako je ostalo vise od 3 hiljade da se uradi odjednom je nestao.E sad ne znam da li samo meni,jer sam imao neku ostru prituzbu u vezi gresaka,ili je stvarno zavrsen.Bio je odlicno placen,a usao sam u stos i lagano ga radio.

Pitanja i saveti » Post #791

Thu Feb 13, 2014 05:05 in Ex-Yugoslavia

michese wrote: Pozzz.

Hocel mi neko objasniti na ovom našem jeziku.
Maloprije sam ušla na ClixSense kad vidim 18 reklama, plavom bojom, i stoje kao sticky reklame, i traju 5 sekundi zarada 0.001
Bilo je i onih dole ispod ali samo 6.
Ja sam poklikala sve, ukupno 25 sad za sad.
Al me zanima odkud sad odjednom ove sticky reklame, i hocel ih biti ovako svaki dan.
Ili je ovo neka praznicna povoljnost, i nagrada za clanove.

To je nova vrsta reklama od juce.Mislim da nije zbog praznika i nadam se da ce da potraju sto duze,tj. da postanu standardne na Clixsense!

Tasks » Post #315

Mon Feb 03, 2014 08:01 in Ex-Yugoslavia

Da li samo ja vec desetak dana nemam onaj poslic sa kategorizacijom poslova u Italiji,ili se to svima desava?

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #13

Fri Jan 24, 2014 02:23 in Ex-Yugoslavia

vuki wrote: stigao cek na 100$ :thumbup: za manje od 7 dana

odneo sam u Intesa Banku u Kralja Milana (ne moze da se zavrsi na salteru, nego mora "kod savetnika"),

sad mora tamo da odlezi 45 dana pre nego sto mogu da mi prebace sredstva na racun

otvaranje racuna i sva papirologija oko toga je trajala dobrih 20 minuta, a potpisao sam se barem 10 puta :roll:

javljam kada bude zavrseno kako je na kraju proslo, provizija 300 dinara, (eh sad, da li je to sve nisam siguran)
Hvala na obavestenju!Ipak deluje apstraktno da je cek iz SAD dosao za 7 dana,a da sad 45 dana moras da cekas neku tesku birokratsku proceduru za tvoje pare.

Pitanja i saveti » Post #763

Wed Jan 15, 2014 15:37 in Ex-Yugoslavia

bokac wrote: Zdravo svima,
iteresuje me na koji nacin clanovi iz Srbije podizu novac sa ovog sajta posto PayPal u Srbiji ne radi?
Do pre mesec dana je bilo moguce preko Payze,ali sada ni to vise ne funkcionise.Trenutno je jedina mogucnost cek,ali je minimum za to 100 $.

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #7

Sat Jan 04, 2014 14:05 in Ex-Yugoslavia

Naravno da je pomoglo,vrlo korisna informacija.Ali ne znam zasto sam mislio da Clixsense salje cekove samo za SAD i Kanadu?

ClixGrid » Post #815

Tue Dec 31, 2013 03:58 in Ex-Yugoslavia

Nikad ovoliko srece kao u poslednja dva dana.Juce 50 centi,danas dva puta po 10! :P

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #223

Wed Dec 11, 2013 03:58 in Ex-Yugoslavia

ljubaribolovac wrote: pozdrav svima,taman sam skupio za isplatu i neće da mi isplate na payza račun,da li to znači da su ukinuli isplatu na payza

Nazalost tako je,nadam se da je privremeno.Problem je kod Payze,jer su zamrznuli racune svim korisnicima iz SAD a tu pripada i Clixsense,tako da nisu u mogucnosti da koriste svoj racun i vrse isplate.Vrlo teska situacija.

Pitanja i saveti » Post #733

Thu Nov 28, 2013 09:11 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote:
WeeCash wrote: Neka napise tiket preko ovog linka: ClixSense Help Center

Pisala im je i dobila instrukcije i opet je sve isto..!?
Juce je bio u pitanju onaj glupi anticheat.Samo je trebala da popuni onaj idiotski "captcha" code i onda bi sve bilo u redu.Ja mislim da je to u pitanju.

Pitanja i saveti » Post #723

Wed Nov 27, 2013 02:42 in Ex-Yugoslavia

michese wrote: Može mi neko reci kako se dobija onih 5% od taskova. Ja sam danas uradila 20 taskova. Ali ne mogu skontati da li sam dobila tih 5%, jel po jednom tasku ili kako to ide???.

Hvala.
Da bi dobila dnevni bonus,moras da ispunis bar 3 uslova.20 grida,da kliknes reklame i da imas najmanje 10 uradjenih taskova.Sve to ti se lepo prikazuje u desnom gornjem uglu.A 5$ dobijas kada vrednost uradjenih taskova dostigne 50$.

Pitanja i saveti » Post #721

Tue Nov 26, 2013 04:08 in Ex-Yugoslavia

marsovac007 wrote: before 5PM EST. Koje je ovo vreme po nasem ?

Oko 11 uvece su isplate.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 6, 2023 03:24:23 PST