Please wait...
HomeForumPosts by ruma45

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ruma45

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #325

Thu Feb 09, 2017 13:46 in Ex-Yugoslavia

Kartica je po meni bolje rešenje ako se često u toku godine vrši transfer novca.
Ako npr. 3 puta godišnje povučem 106$ sa CS na Payoneer, imam okvirno (bez provizije) 3x6$=18$ što je naravno manje od 30$.
Ali ako povlačim 10x106$ u toku godine imam 10x6$=60$ i u tom slučaju je kartica bolje rešnje...

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #418

Thu Feb 09, 2017 12:05 in Ex-Yugoslavia

aha, u tome je štos, ne crtam dovoljno dobro oko pešaka. Hvala za info...

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #416

Thu Feb 09, 2017 11:57 in Ex-Yugoslavia

sad videh da ni ona prošla dva nisu ulazila u GA, moja greška...
da l je probao još neko? da ne pomsilim da sam lud :D

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #414

Thu Feb 09, 2017 11:40 in Ex-Yugoslavia

evo ponovo crtanje sa pešacima, ovaj put ne ulazi u GA, po naslovu kažu da je popravljeno (al' ne bih rek'o)

988524 0,08$

ja opet 25%

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #314

Thu Feb 09, 2017 11:25 in Ex-Yugoslavia

Obzirom na haos koji vlada ovih dana, imaćete malo razumevanja, ali ja bih još jednom da proverim, po ovomo što sam do sada razumeo:

1. otvorim nalog na Payoneer-u
2. vezujem moju (internet karticu ili neku drugu? visa, master?) za moj Payoneer nalog (procedura kao i kod PayPala)
3. novac sa CS-prebacujem na moj Payoneer nalog (i tu Payoneer uzima proviziju 3$ bez obzira na iznos)
3a. minimum za povlačenje sa CS je 20$
4. pare sa Payoneer naloga prebacujem na moj devizni račun (i tu Payoneer uzima provziju 3%) + konverzija
4a. minimum za povlačenje sa Payoneera je 25$

ništa se više ne naplaćuje (održavanje i sl.)?

Na konkretnom primeru (računam bez konverzije)
106$ Clixsense----->3$ provizija Payoneer---->103$ moj Payoneer nalog----->3% provizija Payoneer (oko 3$)----->100 $ moj devizni račun

Da li je ovo provereno i da li je neko već uspeo ovako kao što sam naveo?

-------

korisnici Payoneer kartice plaćaju godišnje održavanje 30$ ali nema provizije ka svom (3$) i od svog (3%) Payoneer naloga?

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #591

Wed Feb 08, 2017 15:58 in Ex-Yugoslavia

988286 Which Business Is More Relevant? 0,07$
CAW na 15

nije teško...

Kafana » Post #766

Wed Feb 08, 2017 11:46 in Ex-Yugoslavia

nisam skontao, da je barem smajli bio na kraju...
doduše, ja tek malopre ispunio bonus :)

Kafana » Post #764

Wed Feb 08, 2017 11:37 in Ex-Yugoslavia

Kad ispuniš dnevnu listu Clixsensa:
-vidiš najmanje 6 reklama
-odradiš najmanje 10 taskova
-igraš Clixgrid najmanje 20 puta
-posetiš forum
na ukupnu zaradu od svega gore standard član dobija 7%, a premium 10%
npr ako danas zaradiš na svemu 1$, sutra krećeš sa plusom od 0,07$ (to je taj bonus)

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #397

Tue Feb 07, 2017 16:10 in Ex-Yugoslavia

Ja sam isto tako razmišljao kad sam pao na prvom a onda sam u drugom baš tako kao što si ti naveo uradio.
Nažalost, opet ispade na 25%.

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #394

Tue Feb 07, 2017 15:32 in Ex-Yugoslavia

988028 Draw Boxes Around All Pedestrians In An Image - New Tool 0,07$
987280 Draw Boxes Around All Pedestrians In An Image - New Tool 0,07$

Da li je neko prošao ovo? Ja dva puta radim i oba puta ispadam na 25%
Mislim, nisam debil da ne znam gde se nalaze pešaci i da treba da ih "uokvirim"... :x
Srećom pa ne ulazi u GA

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #372

Tue Feb 07, 2017 08:45 in Ex-Yugoslavia

Meni pokazujesve slike, ali sam pao na 50%

Pitanja i saveti » Post #3868

Tue Feb 07, 2017 07:45 in Ex-Yugoslavia

Opet ja, već osećam da Vas smaram...
ali... obećavam da ako dobijem odgovor neću više daviti sa početničkim pitanjima :)

Kako vreme sve više odmiče, meni se pojavljuje sve manje taskova (osim petkom, tada je OK)
I sve više verujem da grešim u nečemu...
Naime, od kako sam ponovo počeo da radim taskove, samo sam kod 3-4 uspeo da dobijem CAW.
Pojavi se neki ok task, recimo
953623 Image Categorization - Help Us Describe The People In An Image
I odradim jedno veče 2 taska sa tim ID-om. Sutradan ujutro kad dođem na posao, pustim taj task, uklljučim autorefresh i ceo dan vrti - ništa. Dođem kući, pustim task na autorefresh i ništa.
Sad, možda više nema tog taska pa džabe vrtim, ali se ponekad task koji sam radio juče pojavi sutradan na listi taskova, stoji i da ima dvocifren broj, ali opet dobijam čuvenu poruku "There is no work currently available in this task."
I tako, pustim 10 taskova koji nisu CAW da vrti po ceo dan, ako "ubodem" par komada puna kapa...
Ne znam u čemu je fora, kad vidim kako štancate ID-ove, imam osećaj kao da sam na drugoj planeti za taskove.
Kao da kad otvorite listu taskova imate 15 stranica (ja imam max. 3) pa birate; ja do sada nisam imao više od 70-ak zadataka (pitam se da li je ovo normalno ili ne).
Ili neki task krene lepo, odradim 10-15 u nizu i onda stane... i nema više; onda opet vidim kako vi radite, kompletirate, puštate poruke koliko ide do CAW, a ja kao poslednji bednik kupim mrvice... :)
Stvarno ne razumem u čemu grešim...
Da ne postoji neki add-on o obaveštavanju za nove taskove (ne računam onaj od CS-a), neki pretraživač, šta god...
I evo još nešto za kraj... odem na listu taskova (2 stranice, ukupno 30-ak komada)
Određen broj ne mogu da radim (nemam TW; Linkedin i sl), određen broj je suviše težak za mene i iskreno, ne mogu ga raditi, neke počnem pa odustanem, od ostatka koje mogu da radim dobar deo je sa porukom "There is no..." i preostaju mi samo upoređivanje sličnih proizvoda koj oduzimaju vreme a plaćeni su 0,01.
Onda pustim na refresh one koje sam radio juče ili preključe o tako u krug...

Eto, ako je neko voljan da mi pomogne, posavetuje, uteši, izgrdi, usmeri... šta god, tu sam.
Znam naravno da treba da vrtim često listu taskova, da sam ispred monitora i to... to je sve jasno, ali nekako sve mislim da grešim u nečemu...

Hvala i pozdrav...

Pitanja i saveti » Post #3857

Mon Feb 06, 2017 16:04 in Ex-Yugoslavia

3. Šta se dešava kada dobiješ korekciju na nekom tasku, vidiš da se ljudi već žale na istu/sličnu stvar i glasaš?
Da li dođe kasnije (i koliko kasnije) do ispravke?

Evo npr. radio sam neki task sa računima (Meijer) i datum je nečitak (može biti 02 ili 07; može biti 10 ili 13). Ja lepo čekiram da je nečitka informacija, međutim dobijam korekciju, ali vidim da se već 5-6 ljudi žalilo na istu stvar...

Pitanja i saveti » Post #3856

Mon Feb 06, 2017 14:35 in Ex-Yugoslavia

1. Da li na količinu taskova utiče status člana (standard/premium) na CS-u?
2. Meni je deaktiviran RF nalog (zobg neaktivnosti) 5- januara ove godine. Ima li šanse da se ponovo reaktivira?
(kao i za CF, ranije sam radio i RF taskove)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #566

Mon Feb 06, 2017 14:33 in Ex-Yugoslavia

Meni samo jednom za sada...

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #563

Mon Feb 06, 2017 14:03 in Ex-Yugoslavia

nažalost ulazi u GA, 60% :x

Kafana » Post #734

Mon Feb 06, 2017 12:19 in Ex-Yugoslavia

Dobija li ko Bummer?
Ne mogu više ni jedan task da otvorim (a i nešto ne cvetaju ruže ovih dana sa taskovima, jedva da preguram za bonus) :x

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #551

Sun Feb 05, 2017 09:23 in Ex-Yugoslavia

987478 Selecting The Best Correction
Lako, 0,28$
Rešava se za 30 sekundi
Meni CAW izašlo posle 3...

Pitanja i saveti » Post #3833

Sat Feb 04, 2017 05:17 in Ex-Yugoslavia

Auh, pa šta bih ja sve pitao... banovala bi me incomehomejob odma' (šalim se, nije ona takva)... :D

Evo jedan svež primer:
Preključe (juče sam i ja zaginuo zbog Toxicity taska) sam tražio i tražio taskove... 5-6 mi na refreshu ali slabo nešto ide.
Ali i pratim listu urađenih taskova. Za 30-40 minuta ja uradim 2-3, pupijevi 50-60. Tako i narednih pola sata.
Svaka čast i njemu i svima koji tako vredno rade, neverovatan im je tempo!!!
Kako on (i svi ostali task-masteri) uspeju za tako kratko vreme i da pronađu i da reše toliko taskova?
Da li im je task lista na refreshu 2 sekunde? Koliko tabova otvore?
Odakle stignu i da iskopaju sve one skrivene taskove?

Kako ja da znam koliko je ostalo taskova? Ja vrtim ove račune iz Wallmarta čisto da održim bonus, ali izađe 10-15 dnevno.
Ne znam koliko još ima da se radi. Pustim refresh na 3-5 sekundi pa svakih pola sata ili ređe izađe po jedan
Juče toxicity lepo krenuo, odradio svih 71 i super. Dobio poruku i završio, nema mučenja više, nema šta da ga vrtim...
Neki zadaci, sad su na listi sad nisu. Kod nekih stoji da ima 20+ taskova, ja ga otvorim, pola dana vrti refresh i ništa, a na listi i dalje stoji isti broj :x
i tako bih ja mogao do sutra da kukam...

Kafana » Post #668

Thu Feb 02, 2017 10:44 in Ex-Yugoslavia

Možda bude malo duža poruka, pa koga mrzi ne mora da čita (ionako je ovo kafana)...

Posle nekih 10-ak dana od otvaranja FB naloga i vraćanja na rad sa taskovima posle dve godine pauze, hteo bih da iznesem neke utiske. Za ovih 10-ak dana sam zaradio negde oko 18$ što je super za moje prilike jer sam do sada (reklame + grid i malo radio) godišnje uzimao negde oko 25$.
Malo nervira što nema puno zadataka kad ih stavim na refresh, nerviraju i neke glupe korkecije pa mi padne procenat.
Eto, na primer zadnja dva dana sam imao 100% učinak na svim taskovima i danas "padnem" na nekoj gluposti, i što je još veći fazon, ja sam bio u pravu. I ne nadam se da će ispraviti grešku...
Takođe me nervira kad otvorim task stranicu, vidim task, cenu i broj taskova, kad ga odaberem dobijem poruku da nema taskova, pola dana vrti refresh, i ništa. Sutra ponovo isto - taskova ima a ja ne mogu da ga otvorim...

Ono što me fascinira je na koju foru Vi, pravi "task-masteri" (CicoSreckovic, pupijevi, makideeney, dsalopek i ostala ekipa) uspete da odradite par stotina taskova na dan?
Ja na primer, pustim u 7-8 tabova taskove koji su mi OK, uključim refresh na 3 sekunde pa opet za par sati ako dobijem 5-6 taskova onda je to premija...
Jel ja u nečemu grešim ili jednostavno nemam sreće?
Na poslu uključim isto tako, od 8 do 16h uspem da odradim 10-15 taskova, kući kad dođem isto toliko.
Ajde, imao sam sreće u petak pa sam nekako uspeo da odradim 101, ali kako i na koj način uspete toliku količinu zadataka da odradite? I to skoro svaki dan :shock:
Koliko spavate (ako i spavate)? :D
Možda ovo Vama zvuči malo smešno, meni stvarno ne ide u glavu tolika cifra za tako kratko vreme pa još kad vidim kako meni bajno izlaze zadaci nema mi logike. Ako ja grešim, uputite me na pravi put :?

Eto, toliko od mene, ako neko hoće da me posavetuje...tu sam.
Ukoliko sam nekog smorio... pa rekoh da će biti malo duža poruka.
Ako sam nekog oraspoložio ovom porukom... onda ova poruka ima i smisla.
U stvari, lakše mi je kad sam se malo izjadao, svakako poruka ima smisla. :D

Ajd' uzdravlje!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 22:55:19 PST