Please wait...
HomeForumPosts by zaghy

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by zaghy

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #142

Sun Mar 31, 2013 09:01 in Ex-Yugoslavia

U Martu sam slabo aktivan bio :)

Sponzori » Post #12

Thu Mar 28, 2013 17:03 in Ex-Yugoslavia

nejc8a wrote: Jel ta ticket šaljem preko (helpdesk):my ticket ili submit a ticket?i molim da mi pomogneš što moram,da mu napišem,ako želim,da me upgreda.Moram na engleskom??hvala puno.

Pa niko ti nece uraditi upgrate tek tako, on kosta 15 $ za sponzora, realno to ti moras zasluziti...
On dobija od tebe 5% za taskove (20% od klikanja reklama), da si sve klikao reklame do sad bi on od tebe zaradio oko 0,22$... Kad mu doneses zaradu od oko 50-100$ mozda tad bi mogao ocekivati da te nagradi (bar je takvo moje razmisljanje)

Vezano za isplate preko Payza-e. » Post #2

Sun Mar 10, 2013 10:25 in Ex-Yugoslavia

Ta Payza bas pljacka... zlatni PayPal, meni ne uzimaju ni centa provizije (jedino ovih 2% prilikom prebacivanja sa clixsensea na paypal)

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #130

Fri Feb 22, 2013 11:58 in Ex-Yugoslavia

8. po redu (za Februar mjesec)

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #126

Mon Feb 04, 2013 15:13 in Ex-Yugoslavia

evo i mojih 7 do sad isplata, da ih ne postam pojedinacno

Tasks » Post #220

Mon Feb 04, 2013 15:09 in Ex-Yugoslavia

maxwc3 wrote: Koji procenat tačnosti imaš na zadacima?
ako mene pitas, procenat mora biti iznad 70% (u nekim taskovima iznad 80%) da bi mogao raditi task, pa su i moji procenti iznad toga

Tasks » Post #218

Sun Feb 03, 2013 23:19 in Ex-Yugoslavia

Nedavno $2 i danas $5 nagrade...

Tasks » Post #212

Sat Feb 02, 2013 14:14 in Ex-Yugoslavia

maxwc3 wrote:
WeeCash wrote:

Sve sto se tice ClixSense-a mozes da pitas preko foruma.
Pa da je jedno pitanje bilo bi dobro :D. Mislio sam da počatujem malo sa čovekom oko mnogo pitanja na messinger ili skype :D

mislim da je zabranjena bilo kakva razmjena licnih podataka

Tasks » Post #210

Sat Feb 02, 2013 13:18 in Ex-Yugoslavia

joppa wrote: jel mi moze neko objasnit kako "ubrzat" obavljanje taskova?

To ce tesko ici preko foruma... al ti mogu reci cinjenice pa ti zbroji "2+2".

Sve dok si iznad 70% uspjesnosti (za neke taskove iznad 80 %) mozes raditi task. Procenat znas kako se racuna, al trebas znati da kad pogrijesis na uzorku od deset taskova ta te fula kosta 10% (9 od 10 je 90%), al kad pogrijesis na uzorku od 50, taj te promasaj kosta samo 2%.. To ti je prva cinjenica

Druga cinjenica je da kad odradis trening task, na tasku koji se placa je skoro uvjek jedna provjera, koja moze biti ili na prvoj stranici taska ili na drugoj...

Rekao sam ti istinite cinjenice koje svi znaju, nadam se da moderator nema nista protiv, e sad da li si ti ukapirao stvar do tebe je :)

Tasks » Post #206

Sat Feb 02, 2013 05:48 in Ex-Yugoslavia

MilosNikolic wrote: @zaghy jel ti po ceo dan radis? :D

imam zeznut ispit, pa mi je sve zanimljivije od ucenja :D... u prosjeku oko 7-8 sati (ova 4 dana, tacnije 3, ovaj 4. nije bilo vise taskova za uraditi, sve sam ih iskucao), al ne skroz aktivnog rada. Ima tu dosta "polasatnih" pauza

Tasks » Post #204

Sat Feb 02, 2013 04:24 in Ex-Yugoslavia

luditokmak wrote: Answer a Few Questions About A Business's Address! (International)

Na gornjem zadatku sam skontala kako ubrzati, zbog nepažnje sam nažalost pala na 88% i kažu mi da sad za mene nema više posla na ovom zadatku.

Više se ne čudim kako netko nalupa 300, 800 i više zadataka u roku britva.

Naravno to se dešava samo kad ima zadataka sličnih gore navedenom.

Svaki se task moze "ubrzati", samo je fazon skontati kako i drzati procenat tacnosti na zadovoljavajucem nivou...

Sto se tice toga da su te ukinuli na tom gore tasku, postoji maksimalna granica koju mozes uraditi za neki task, npr. 100, vise od toga ne mozes

Tasks » Post #201

Fri Feb 01, 2013 18:30 in Ex-Yugoslavia

MilosNikolic wrote: Danas odradio 24 Taska i dobio $0.57 ! :D
i ne mogu vise jer me oci bole. :)

4 dana, 869 taskova, 28,36$ (od toga je 5$ bonus)

Tasks » Post #191

Sun Jan 27, 2013 21:45 in Ex-Yugoslavia

MilosNikolic wrote: zaghy - koje Taskove radis pa uspes toliko puno da uradis? :D
i koji je najlaski Task?

radim skoro sve koji su normalni, ove sto treba 5-10 minuta za jedan task ne radim...

najlaksi je da odgovoris da li je "ime", ime firme ili osobe, al taj je 0.01$ :)
takodjer, meni omiljeni je da li je neka firma u vlasnistvu neke druge (ne znam tacno eng. naziv), al ti idu 1 po minuti :D (0.03%), a definitivno su najbolji da kazes kojeg je kvaliteta neka pretraga, na osnovu slike 90% mozes zakljuciti, a kosta 0.09$...

Jos cesto budu, a nisu losi da provjeris da li je neka web stranica oficijalna stranica neke firme ili da provjeris da li neka kompanija nalazi na nekoj adresi... uglavnom sve sto ti imas, imam i ja, sto cesce radis, skontas neke "cake" kako da ubrzas sve to...

I da se pohvalim, nedavno sam na sedmicnom takmicenju osvojio 2$, bio sam 7-8, ne sjecam se tacno :)

Tasks » Post #181

Mon Dec 24, 2012 05:09 in Ex-Yugoslavia

Tasks » Post #179

Mon Dec 24, 2012 01:30 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima... moje prvo javljanje na forum, cisto da ovo ostane negdje zabiljezeno :)

Da me nisu blokirali na jednom tasku na pravdi boga bio bi i prvi, al bolje ista nego nista.

jos jednom pozdrav za sve!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Sep 28, 2022 08:50:09 PST